Home News Sony odwołuje pokaz gier na PlayStation 5! Powodem sytuacja w Stanach Zjednoczonych
Sony odwołuje pokaz gier na PlayStation 5! Powodem sytuacja w Stanach Zjednoczonych

Sony odwołuje pokaz gier na PlayStation 5! Powodem sytuacja w Stanach Zjednoczonych

946
0

4 czerwca mieliśmy oficjalnie zobaczyć gry na konsolę PlayStation 5 a może i sam sprzęt. Jednak po raz kolejny musimy obejść się smakiem. Tym razem z powodu sytuacji w jakiej obecnie znajdują się Stany Zjednoczone. To nie czas na gry. Tak wspólnym głosem mówią producenci oprogramowania oraz sprzętu do grania.

Gry na PlayStation 5 poznamy w innym terminie

Ten rok jest chyba najtrudniejszym okresem dla branży związanej z grami. Pech chciał, że akurat na 2020 wyznaczono terminy premier nowych konsol. Firmy cały czas borykają się z problemem prezentacji zarówno sprzętu jak i samych tytułów, które mają zasilić nowe konsole. Sony ma tutaj wyjątkowego pecha i cały czas nie może się wstrzelić w dogodny termin w przeciwieństwie do Microsoft, któremu do ujawnienia pozostaje już naprawdę niewiele tajemnic swojej nowej konsoli.

W przypadku “dziecka” Sony jest wprost przeciwnie – jak dotąd poznaliśmy tylko twarde dane techniczne i biały kontroler DualSense. Wprawdzie w kwestii technologii i wydajności PS5 powiedziano bardzo wiele podczas niedawnej konferencji, ale nadal nie znamy nawet wyglądu samej konsoli.

Sony nie podało nowego terminu. Czekamy na rozwój sytuacji, która jest cały czas bardzo dynamiczna już nie tylko ze względu na wirusa ale teraz także na zamieszki i protesty wywołane zabiciem George’a Floyda przez policjanta.

Źródło: https://twitter.com/PlayStation/status/1267525525825900549


Więcej na temat konsol i gier:

(946)

0 0 głos
Article Rating

3
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x