Home News Produkty Bose otrzymują Apple AirPlay 2
Produkty Bose otrzymują Apple AirPlay 2

Produkty Bose otrzymują Apple AirPlay 2

355
0

Dwa soundbary oraz inteligentny głośnik Bose od teraz obsługują Apple AirPlay 2. Właśnie ukazała się najnowsza aktualizacja dla tego sprzętu.

Soundbary 500, 700 oraz zestaw głośników Home Speaker od teraz są zgodne z protokołem AirPlay 2. Pozwala on na bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z iPhone’a, iPada, Apple TV lub komputera Mac na kilka głośników jednocześnie. Ponadto, dzięki Apple TV można także streamować dźwięk z telewizora na kompatybilne produkty Bose.

AirPlay 2

W niedalekiej przyszłości funkcjonalność tą otrzymają również głośniki z serii SoundTouch. Protokół strumieniowania dźwięku Apple jest coraz popularniejszy i obsługuje go wiele najnowszych telewizorów oraz duża liczba produktów audio. Firmy takie, jak Sonos, Bang & Olufsen, KEF i Bluesound także zapewniają obsługę AirPlay 2.

Bose Soundbar 500 to wydatek rzędu 2299 PLN, natomiast Soundbar 700 kosztuje 3899 PLN. Inteligentny głośnik Home Speaker można natomiast kupić za 1999 PLN.

Źródło: flatpanels

(355)

Jakub Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

1
Zobacz więcej komentarzy na forum

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subskrybuj  
Powiadom o