Home News Mortal Kombat 11: Christopher Lambert w zwiastunie
Mortal Kombat 11: Christopher Lambert w zwiastunie

Mortal Kombat 11: Christopher Lambert w zwiastunie

735
0

Niedawno ukazał się premierowy zwiastun Mortal Kombat 11. Teraz francuski oddział Warner Bros. wydał nowy, lokalny spot. Pojawia się w nim filmowy Raiden, czyli Christopher Lambert.

Wydany wczoraj bardzo późnym wieczorem premierowy zwiastun Mortal Kombat 11 oferuje ogromną dawkę nostalgii. Używa on bowiem oryginalnego motywu przewodniego z filmu i synchronizuję z nim akcję w sposób bezbłędny. A skoro o akcji mowa, to jest jej pełno. Trailer pokazuje nie tylko scenki fabularne na silniku gry, ale i właściwą rozgrywkę.

Społeczność internetowa bardzo ciepło go przyjęła. W momencie wydania tej publikacji, udostępniony na kanale GameSpot zwiastun ma ponad 1,3 mln wyświetleń przy 61 tys. polubień i jedynie 599 negatywnych reakcji.

Tymczasem francuski oddział Warner Bros wypuścił kolejny spot gry. Tutaj także wydawca wiedział jak zagrać na emocjach graczy – pojawił się Christopher Lambert. Ten legendarny aktor wcielił się w filmie z 1995 roku w Raidena, boga piorunów.

Mortal Kombat 11 ukaże się 23 kwietnia na Xbox One, PS4, Nintendo Switch oraz PC. Za konwersję na tą ostatnią platformę odpowiada polskie studio QLOC.

Źródło: YouTube, Warner Bros.

(735)

Jakub Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subskrybuj  
Powiadom o