Home News Netflix w pakiecie z CANAL+ w Polsce!
Netflix w pakiecie z CANAL+ w Polsce!

Netflix w pakiecie z CANAL+ w Polsce!

2.96K
3

CANAL+ Group i Netflix ogłosiły oficjalne partnerstwo. W jego ramach abonament Netflix będzie dołączony do usług CANAL+, także w Polsce!

Ważna informacja dla abonentów CANAL+. Francuska firma nawiązała współpracę z Netflixem i wkrótce zacznie sprzedawać łączone pakiety usług własnych wraz z abonamentem giganta VOD. Dodatkowo do Netflixa będzie można uzyskać dostęp za pomocą dekodera CANAL+.

Dla posiadaczy osobnej subskrypcji Netflix będzie możliwość przejścia na jeden łączony abonament. Pierwszym krajem, w jakim taka usługa zostanie wprowadzona, będzie Francja – już w październiku. Pakiet Ciné / Séries będzie tam kosztował 15 euro i składa się ze standardowego planu Netflixa oraz abonamentu CANAL+. Ponadto osoby, które chcą korzystać wyłącznie z Netflixa za pomocą dekoderów CANAL+ również uzyskają taką możliwość.

Netflix Canal+

Dobrze, ale gdzie w tym Polska?

O ile łączone pakiety CANAL+ i Netflix wystartują najpierw we Francji, oferta tej platformy będzie wkrótce rozszerzona o innym kraje. Następnym państwem oferującym wspólny abonament tych dwóch usług ma być – w najbliższym czasie – Polska.

Dlaczego łączy się telewizję i VOD w pakietach?

Łączenie pakietów telewizji i VOD to coraz częstszy zabieg. Pomimo popularności streamingu filmów i seriali, tradycyjna telewizja nadal ma się bardzo dobrze. Niektórych treści, jak na przykład sportu, nie otrzymamy w ramach serwisów takich, jak Netflix. Najbardziej odczuwalny ten trend jest w Ameryce, gdzie niektórzy dostawcy usług telewizyjnych są jednocześnie częścią ogromnych konglomeratów medialnych (włączając w to wytwórnie filmowe i dostawców VOD).


ZOBACZ TAKŻE: Disney+: wybrańcy mogą już testować za darmo!


W najbliższym czasie takich łączonych pakietów będzie zapewne jeszcze więcej, szczególnie gdy wejdą na rynek VOD nowi gracze, tacy jak Disney+ czy HBO Max.

Źródło: Reuters, Advanced Television

(2959)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

3
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o