Home Fachowa publicystyka i artykuły Konferencja LG 2018: Telewizory LG ze studyjną jakością obrazu

Konferencja LG 2018: Telewizory LG ze studyjną jakością obrazu

1.96K
0

Podczas polskiej premiery najnowszych telewizorów LG OLED TV oraz Super UHD TV, na miejscu pojawił się Maciej Koper, który w trakcie konferencji opowiadał na temat najnowszych możliwości kalibracyjnych nowych produktów oraz odpowiedział na pytanie – dlaczego nowe telewizory posiadają studyjną jakość obrazu i mogą służyć jako referencyjne monitory w studiach filmowych.

Jeżeli rozważacie zakup nowego telewizora LG LG OLED lub Super UHD TV 2018, warto wiedzieć co nowego oferują najnowsze modele w dziedzinie wiernego odwzorowania barw. Jedną z funkcji jakie posiadają jest m.in. 3D LUT z bezpośrednim dostępem. LG tym samym stało się drugim w historii producentem, który zdecydował się po raz pierwszy wprowadzić tę funkcjonalność, rodem z najlepszych monitorów studyjnych, do telewizorów domowych. Więcej na ten temat znajdziecie w dedykowanym artykule na naszym portalu: https://hdtvpolska.com/3d-lut-telewizorach-oled-lg-2018/

Oficjalne informacje na stronie producenta.

Premiera LG 2018 OLED TV

(1955)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).