Home Fachowa publicystyka i artykuły Konferencja LG 2018: Telewizory LG ze studyjną jakością obrazu

Konferencja LG 2018: Telewizory LG ze studyjną jakością obrazu

1.04K
0

Podczas polskiej premiery najnowszych telewizorów LG OLED TV oraz Super UHD TV, na miejscu pojawił się Maciej Koper, który w trakcie konferencji opowiadał na temat najnowszych możliwości kalibracyjnych nowych produktów oraz odpowiedział na pytanie – dlaczego nowe telewizory posiadają studyjną jakość obrazu i mogą służyć jako referencyjne monitory w studiach filmowych.

Jeżeli rozważacie zakup nowego telewizora LG LG OLED lub Super UHD TV 2018, warto wiedzieć co nowego oferują najnowsze modele w dziedzinie wiernego odwzorowania barw. Jedną z funkcji jakie posiadają jest m.in. 3D LUT z bezpośrednim dostępem. LG tym samym stało się drugim w historii producentem, który zdecydował się po raz pierwszy wprowadzić tę funkcjonalność, rodem z najlepszych monitorów studyjnych, do telewizorów domowych. Więcej na ten temat znajdziecie w dedykowanym artykule na naszym portalu: https://hdtvpolska.com/3d-lut-telewizorach-oled-lg-2018/

(1041)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).