Home News ISE 2019 ISE 2019: Samsung wprowadza pierwszy panel reklamowy 8K QLED
ISE 2019: Samsung wprowadza pierwszy panel reklamowy 8K QLED

ISE 2019: Samsung wprowadza pierwszy panel reklamowy 8K QLED

230
0

Firma Samsung to nie tylko produkty typowo konsumenckie ale i rozwiązania dla dużych biznesów. Właśnie do sprzedaży wchodzi panel reklamowy 8K QLED Signage.

8K QLED Signage został zaprezentowany w trakcie wydarzenia ISE w Amsterdamie na którym obecna jest także ekipa z HDTVPolska (Piotr Gmerek i Maciej Koper). Teraz natomiast urządzenie wchodzi do sprzedaży. Signage to 82-calowy ekran, który wyposażony jest w technologię upscalingu. Ma ona pomóc reklamodawcom w zminimalizowaniu kosztów. Producent uważa, że nie musieliby tworzyć treści w natywnej rozdzielczości aby uzyskać przekonujący efekt.

8K

Ekran ma zaledwie 40 mm głębokości a także ma być bardzo łatwy w montażu i dzięki technologii optycznej, będzie mógł wtopić się w otoczenie. Ponadto zapewnia on także strefowe wygaszanie podświetlenia oraz technologię Quantum Light Color. Obraz generowany przez Signage odznacza się także 100% objętością kolorów. 8K QLED Signage obsługuje także HDR10+ przy maksymalnej jasności 4000 nitów.

Źródło: Samsung

(230)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.