Home News HBO GO może wkrótce podrożeć
HBO GO może wkrótce podrożeć

HBO GO może wkrótce podrożeć

561
1

Jak dowiadujemy się z serwisu internetowego “Press” w najbliższym czasie cena abonamentu HBO GO może wzrosnąć.

Ostatnia zmiana ceny HBO GO miała miejsce w październiku 2018 roku. Wtedy to spadła ona z 29,90 złotych do 19,90 zł. Realia rynku w tamtym momencie były jednak nieco inne, gdyż HBO rywalizowało między innymi z Showmaksem, który już opuścił nasz kraj.

Jak ustalił magazyn “Press”, HBO rozważa podwyższenie abonamentu o pięć złotych, a więc jego cena wynosiłaby 24,90 zł. Nie zostały jeszcze podjęte w tym temacie żadne oficjalne decyzje. Firma nie odniosła się jeszcze do tych doniesień.

HBO GO

Niska cena usługi VOD HBO jest niewątpliwym atutem platformy na rynku polskim. Samodzielny abonament do serwisu jest dostępny w jednej cenie 19,90 złotych. Z kolei konkurencyjny Netflix posiada trzy plany: podstawowy (32 zł), standard (42 zł) oraz premium (52 zł). Serwis VOD Amazon, Prime Video, jest natomiast dostępny w cenie 5,99 euro (około 26,20 zł).


ZOBACZ TAKŻE: HBO GO: co nowego w sierpniu 2019?


Wchodzące niedługo Disney+ oraz HBO Max nie będą dostępne przez dłuższy czas w Polsce. Natomiast Apple nie podało jeszcze ceny swojego serwisu Apple TV+. Nie wiemy, jak ostatecznie postąpi HBO, ale być może świadomość tego, że większość dodatkowych platform VOD nie będzie dostępnych od razu w Polsce wpłynie na decyzję o podwyższeniu abonamentu.

Źródło: press.pl

(561)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(1)

  1. "Realia rynku w tamtym momencie były jednak nieco innego". Coś w tym zdaniu mi nie pasuje...