Home News Google Pixel 4 XL: seria przecieków, znamy nowe funkcje?
Google Pixel 4 XL: seria przecieków, znamy nowe funkcje?

Google Pixel 4 XL: seria przecieków, znamy nowe funkcje?

238
0

Google Pixel 4 XL śmiało może nosić miano najmniej tajemniczego smartfona przed premierą w historii. Od kilku tygodni w sieci niemal codziennie pojawiają się przecieki ujawniające kolejne niuanse jednego z wariantów nowego telefonu od Google. Tym razem ukazała się seria zdjęć zdradzająca wygląd urządzenia. Za ostatnie informacje odpowiada zlokalizowany w Wietnamie sklep D Store Mobile.

Nie jest już tajemnicą ani specyfikacja Pixel 4 XL, ani jego niuanse technologiczne, ani wygląd. Premiera czwartej generacji amerykańskiego smartfona planowana jest wprawdzie na październik, ale już dziś wiemy o nim praktycznie wszystko. A przynajmniej o najwyższym modelu, ponieważ spekuluje się o nawet trzech wersjach. Za większość przecieków odpowiada pracownik zlokalizowanego w Wietnamie sklepu, który wszedł w posiadanie testowego modelu nowego smartfona.

Z przodu Pixel 4 XL ma się znaleźć 6,2- calowy panel AMOLED o rozdzielczości 3040 x 1440 i formacie 19:9. Procesorem odpowiedzialnym za jego pracę ma być Snapdragon 855 wspierany przez 6 GB RAMu. Aparat główny ma być z wyglądu bardzo podobny do tego zastosowanego w najnowszych iPhone’ach i składać się ma z dwóch obiektywów – głównego 12,2 MP oraz teleobiektywu 16 MP. Urządzenie ma być wyposażone w baterię o ładunku 3700 mAh.

Google Pixel 4 XL: seria przecieków, źródłem wietnamski sklep
Tak ma się prezentować Google Pixel 4 XL; źródło: The Verge

Dużą nowością w czwartej generacji serii Pixel ma być wprowadzenie obsługi za pomocą gestów, nazwanej Motion Sense. Za jej pomocą będziemy mogli np. wyłączać budzik, przełączać odtwarzane utwory, wybudzać ekran czy też wyświetlać powiadomienia. Smartfony mają być wyposażone w czytnik linii papilarnych wtopiony w ekran lub mechanizm odblokowujący telefon za pomocą twarzy.


ZOBACZ TAKŻE: Android 10 zadebiutował na smartfonach Pixel. Co nowego?


W ostatnich dniach do sieci wyciekła również oficjalna reklama promująca nową generację serii Pixel.

Źródło: PhoneArena, The Verge

(238)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o