Skocz do zawartości
BoDeX

DENON 3800B DCI bez DTS HD-Master

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='maxiuca' post='86011' date='15.02.2008, 17:00 ']No właśnie chce sprawdzić jak działa, bo nikt mi nie chce tej tajemnicy zdradzić...


Nudzi mnie jak jedyne co czytam to odwracanie kota ogonem. Jeszcze raz pytam, co konkretnie będziecie "poprawiać" w sygnale HD z Bluray?

Wymieniłeś przed chwilą fitry, bardzo fajne, ale przydadzą się do obrazu z Cyfry, ale nie do strumienia z BD.[/quote]

Maxiuca. Ja nie mam zamiaru udawać, że coś wiem jak nie wiem. Dlatego proponuję zobacz to sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='BoDeX' post='86020' date='15.02.2008, 17:13 ']a powyższa
fotka udowadnia, że w wielu przypadkach w bebechach nie zmieniono drucika, a sprzęt otrzymuje różne oceny - nic więcej ....[/quote]

A co ta jedna fotka udowadnia ? Że na fotce jest ten sam drucik który jest na fotce. Daj fotkę od drugich bebechów to będzie z sensem (chyba, że ta druga mi się nie wyświetla).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może z innej strony > mamy materiał 40 mbit/s to kupując player A z dobrą elektronika miej zepsuje niz player B z gorsza elektorniką, chyba że elektronika nie ma znaczenia i wszędzie będzie pieknie. Co wy na to ? Mamy idealny materiał HD i wszystkei urządzenia jakie są moga go popsuć ale niektóre mniej niektóre bardziej :)
Druga sprawa, uważacei że Full HD to jest to co jest naj, naj i lepiej już nigdy nie będzie lepiej ? Nie może być materiał lepszy niz to co mamy na BR ? Koniec postępu ? Osiągnelismy już szczyt ?
Trzecia sprawa. Bodex a jakie masz kabelki głosnikowe w swoim systemie ? Zapewne takie po 5zł, RCA takie co dawają w komplecie do urzedzeń ?
A co do różnych cen na urządzenia to nie tylko płyta ma znaczenie ile jest warte urządzenie i jaka jest jego jakość. Nawet jak 99% elemetów będzie taka sama to tez pośrednio ważne będzie sposób połączęń ( wykonania ) jak i i ten 1% :)
Czwarta sprawa. Maxiuca masz ekran 120cali i uważasz, że materiał HD jest idealny na twoim ekranie ? , że nie mozna już nic poprawić nie wymieniając ani playera HD ( bo to nie ma sensu ) ani projektora ale własnie > wkładając procesor :)
pozdr. dawmac

Edytowane przez dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawmac,
kupuj skaler, będziesz najszczęśliwszą osobą na świecie. Ale przedtem przyjrzyj się klatkom które wrzuciłem i napisz mi co chcesz w nich poprawiać. Bo coś filozofowanie idzie Wam świetnie. I to widzę, że im mniej forumowicz ma wiedzy technicznej na temat obrazu i kompresji tym lepiej idzie mu filozofowanie. A jak się rzuci jakiś konkret to wymyśli znowu coś.

Co do materiału HD na bluray: pewnie że może być lepszy, ale tylko wtedy kiedy będzie miał jeszcze większy bitrate, a nie poprawisz go żadnymi algorytmami "uwaga" matematycznymi (tak, tak, bo procesory to czysta matematyka a nie magiczny troll który tam siedzi i czaruje).

Są pewne rzeczy jak artefakty MPEG które można zniwelować czy usunąć. Można zastosować bardzo dobry algorytm skalujący do SD, ale z sygnałem HD z BD czy HD-DVD wiele zrobić się nie da, bo tak praktycznie artefaktów kompresji nie ma. Jest czysta utrata danych spowodowana dyskretną transformacją kosinusoidalną, która jest nieodwracalna. Bo kompresje MPEG2/VC1/AVC są z natury stratne i straconych informacji się nie odzyska i tyle.

Nie uważam, że obraz na moim PJ jest idealny, wręcz przeciwnie, daleko mu jeszcze do doskonałości, ale nie ze względu na brak magicznych urządzeń w torze HD tylko ze względu na nędzną technologię (LCD) w którą zainwestowałem.

A co do jakości wykonania urządzeń to przypominam, że tor video i audio jest całkowicie cyfrowy i bardzo ciężko coś w nim popsuć. To nie Laserdisc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='86049' date='15.02.2008, 19:04 ']A co do jakości wykonania urządzeń to przypominam, że tor video i audio jest całkowicie cyfrowy i bardzo ciężko coś w nim popsuć. To nie Laserdisc.[/quote]

1. Tak tak, Maxiuca. Tor audio jest całkowicie cyfrowy. Te 0101010 to mózg bezpośrednio dekoduje ? Nie ma czegoś takiego jak DAC - DigitalANALOGConverter (Analog celowo z dużej litery) ?. Nie mam słów.

2. Maxiuca. Nie mam zamiaru toczyć już z Wami tych uwłaczających wojenek i kłótni. Znudziło mi się i przestaje mnie to bawić.
Wycofuję się oficjalnie z udostępnienia Tobie procesora do testów, ponieważ w moim mniemaniu, nie jesteś osobą bezstronną i nie gwarantujesz, że test będzie przeprowadzony rzetelnie. Twoje doświadczenia, jeżeli chodzi o wykonywanie prawdziwych testów, również są dla mnie wątpliwe. Nie było urządzenia do testów - źle, pojawiła się propozycja testów - też niedobrze i mieszamy z błotem urządzenie i jego posiadaczy mając jedynie do dyspozycji [url="http://www.google.pl/"]http://www.google.pl/[/url].
Napiszcie teraz proszę co sądzicie o prowadzeniu Bugatti Veron i pilotowaniu F16.

Jednocześnie informuję, że bez problemu, na początku marca, mogę udostępnić urządzenie VP50Pro, do testów, administratorowi forum (Gmeru) oraz PMComp (nie znam ich osobiście ale uważam za osoby bezstronne i z doświadczeniem). Jak będą chcieli przetestować a VP50Pro nie będzie się podobać to werdykt przyjmę z pokorą.

Z mojej strony EOT.

dziękuję za uwagę i pozdrawiam
Gustaw Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gustaw' post='86078' date='15.02.2008, 20:01 ']1. Tak tak, Maxiuca. Tor audio jest całkowicie cyfrowy. Te 0101010 to mózg bezpośrednio dekoduje ? Nie ma czegoś takiego jak DAC - DigitalANALOGConverter (Analog celowo z dużej litery) ?. Nie mam słów.[/quote]
O ludzie... Chodziło o tor a/v wychodzący w playera. Ok, audio może być już konwertowane na analog w playerze. Faktycznie przesadziłem ze skrótem.

[quote name='Gustaw' post='86078' date='15.02.2008, 20:01 ']2. Maxiuca. Nie mam zamiaru toczyć już z Wami tych uwłaczających wojenek i kłótni. Znudziło mi się i przestaje mnie to bawić.
Wycofuję się oficjalnie z udostępnienia Tobie procesora do testów, ponieważ w moim mniemaniu, nie jesteś osobą bezstronną i nie gwarantujesz, że test będzie przeprowadzony rzetelnie. Twoje doświadczenia, jeżeli chodzi o wykonywanie prawdziwych testów,[/quote]
Uwłaczające jest wasza niemożność przedstawienia argumentów. Wrzuciłem pliki na których można sobie obejrzeć przed i po kompresji? I co? Zatkało? Odebrało argumenty? Zostało lanie wody i oskarżanie o brak bezstronności i rzetelności?

Hehe, boimy się prawdy? Nie potrafisz znaleźć żadnego filtra który przydałby się w torze HD? A może boisz się że wciskasz kit ze ciężkie tysiące?
A prawdziwy test to tylko w gazecie Audio/Video przeprowadzany przez opłacanych przez firmy AV schizoli co słuchają kabelków? Gratuluję. Panowie od kondycjonerów też bali się jakiejkolwiek krytyki i testu przeprowadzonego ze zdrowym rozsądkiem.

A szkoda bo metodologia właściwie ustalona i drogi sprzęt który między innymi miał służyć wyjątkowo bezstronnemu testowi tez w drodze.

[quote name='Gustaw' post='86078' date='15.02.2008, 20:01 ']Jednocześnie informuję, że bez problemu, na początku marca, mogę udostępnić urządzenie VP50Pro, do testów, administratorowi forum (Gmeru) oraz PMComp (nie znam ich osobiście ale uważam ich za osoby bezstronne i z doświadczeniem). Jak będą chcieli przetestować a VP50Pro nie będzie się podobać to werdykt przyjmę z pokorą.[/quote]
Z tego co wiem Gmeru ma podobne do mnie zdanie i nawet nie chce mu się tego ruszać, ale proszę. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już jestem.

Musiałem dojechać do domu. Na początek muszę załatwić jedną sprawę,

[size=3][b]BoDeX[/b][/size]

Tym razem przeholowałeś i to bardzo. Chętnie zobaczę twoje buty i ile z nich wystaje słomy a może i nawet cały snopek.
Nie mam zamiaru paplać się z Tobą w błocie bo jak widzę jesteś do tego przyzwyczajony i nie robi ci to żadnej różnicy jakie to będzie błoto. Nie pozwolą się obrażać. Może tobie to sprawia przyjemność , bo mnie nie. Twój przypadek jest poważny i nieuleczalny a przy tym nie kontrolujesz swoich zachowań tak jak chory psychicznie swoich odruchów. Przemawia przez ciebie złość, agresja i brak należytej kultury osobistej co rzutuje na twoje funkcjonowanie i sposób prowadzenia dialogu z drugą osobą. Takie osoby należy internować i odizolować od społeczeństwa, Internetu i korzystania z Forum. Nie jest to twoja wina, ty po prostu z tym się urodziłeś i nie masz na to wpływu. Z tego powodu nie mogą cierpieć inne osoby. Zweryfikuj swoje postępowania co będzie z dobrym skutkiem dla nas wszystkich.

Dyskutować można ale z osobą na równym poziomie a twój daleko odbieg od normy dlatego nie dziw się, że nie mamy wspólnej płaszczyzny porozumienia.
Mój poziom to wiedza fachowa poparta doświadczeniem a twój, to jedynie informacje zaciągnięte z netu i podane jako swoje. To w końcu z kim mam dyskutować. z tobą, czy z netem.

Mam nadzieje, że te kilka słów prawdy utemperuje twoje zapędy wobec mojej osoby.

[size=3][b] maxiuca[/b][/size]

Żądasz konkretów, a nie odpowiedział na pytanie, którego odpowiedz dużo by wyjaśniła.

Jeżeli opierasz się na teorii, którą się posiłkujesz, to tu masz informacje jakie możliwości posiada procesor wideo i nie rob z siebie mądrzejszego niż jesteś w rzeczywistości.

[url="http://www.anchorbaytech.com/products/systems/vp50pro.php"]http://www.anchorbaytech.com/products/systems/vp50pro.php[/url]

Przez twoje zachowanie straciłeś możliwość sprawdzenia naocznie co jest w stanie zrobić procesor z materiałem HD. W tej sytuacji pozostało Ci tylko domniemywać i nadal teoretyzować.

AS

Ps.
Co chcesz udowodnić tym plikiem , skoro nie znasz podstawowych zagadnień wideo. Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='andsie1' post='86109' date='15.02.2008, 22:19 ']Już jestem.[/quote]
No wiesz a już myślałem że mnie zawiodłeś ;)

[quote name='andsie1' post='86109' date='15.02.2008, 22:19 ']Żądasz konkretów, a nie odpowiedział na pytanie, którego odpowiedz dużo by wyjaśniła.[/quote]
Yyy? Teraz na serio, bez wykrętów i złośliwości: jakie pytanie? Bo naprawdę mnie ominęło i chętnie odpowiem.

[quote name='andsie1' post='86109' date='15.02.2008, 22:19 ']Jeżeli opierasz się na teorii, którą się posiłkujesz, to tu masz informacje jakie możliwości posiada procesor wideo i nie rob z siebie mądrzejszego niż jesteś w rzeczywistości.

[url="http://www.anchorbaytech.com/products/systems/vp50pro.php"]http://www.anchorbaytech.com/products/systems/vp50pro.php[/url][/quote]
Znam tę stronę, ale ok, idźmy dalej, widzę mnóstwo funkcji które podziałają cuda na słaby materiał SD (usuwanie artefaktów kompresji MPEG) i dobry materiał SD (skalowanie obrazu)

Ale od początku:
Mosquito Noise Reduction - nie jest przydatne do materiału z wysokim bitrate w którym mosquito noise nie występuje
Fine Detail Enhancement - to extract fine detail in low-resolution or compressed sources - nie jest przydatne do materiału HD z wysokim bitrate
Edge Enhancement - a fuj... toż wszyscy płaczą nad płytami DVD w EE (np. [url="http://www.videophile.info/Guide_EE/Page_01.htm"]tutaj[/url])
Precision Deinterlacing - kolejna funkcja którą pewnie każdy kto ją zobaczy to chce ją mieć w SD czy HD (z przeplotem) ale kompletnie nieprzydatna do progresywnych filmów
PReP?
Progressive Reprocessing of 480p, 576p, and 1080p input signals allows poor deinterlacing of any source to be undone and done correctly using Precision Deinterlacing? - nie wymaga komentarza, nie potrzebne do high-bitrate HD
Precision Video Scaling II?
10-bit Scaling with Enhanced Sharpness Control up to 1080p - może to? nie wiem, chciałem uzyskać odpowiedź, nie uzyskałem...
Progressive Cadence Detection - nie potrzebne do natywnego HD 24fps
Precision Gamma Correction? - przydatne, ale nie stricte do polepszania obrazu tylko do korekcji barwnej
Precision AV LipSync - może i przydatne ale nic za co warto umierać
RightRate? - nie przydatne
AutoVFR?- nie przydatne
AutoCUE-C? - może to? nie wiem, chciałem uzyskać odpowiedź, nie uzyskałem...

czyli mamy dwie funkcje które może będą przydatne, ale dlaczego osoba która zajmuje się sprzedażą tego urządzenia nie chciała nic o nich napisać? Podejrzane?

[quote name='andsie1' post='86109' date='15.02.2008, 22:19 ']Przez twoje zachowanie straciłeś możliwość sprawdzenia naocznie co jest w stanie zrobić procesor z materiałem HD. W tej sytuacji pozostało Ci tylko domniemywać i nadal teoretyzować.[/quote]
No i w takim razie będę dalej domniemywał i teoretyzował. Oczywiście teraz mam jeszcze dodatkowy argument w postaci dystrybutora, który przestraszył się prawdziwego testu po którym każdy mógłby sobie ściągnąć stopklatki z materiału przed i po użyciu procesora i ocenić co ten może z nimi tak naprawdę zrobić.

A teoretyzuję tak samo jak Ty... Bo o ile Twojego doświadczenia z procesorem i źródłem SD negować nie można, tak nie jest tajemnicą poliszynela że z HD masz doświadczenie słabe albo żadne. No może z tą różnicą, że ja w źródłach HD siedzę od kilku lat i nie zawracam sobie głowy SD.

A jak klatki z Elephant's Dream? Co jest do poprawki? Który z filtrów VP50Pro byś zastosował (yo tak a propos teoretyzowania, dostaliście konkret i nagle temat się zaczął odwracać aż w końcu pod błahym pozorem Gustaw wycofał się rakiem z testu...).

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego maxiuca

Na litość boską, z całym szacunkiem do Ciebie, jak długo będziesz nas karmił tymi teoriami. Sprawdź a później pisz. Miałeś taką szansę i jej nie wykorzystałeś. Drugiej już takiej nie dostaniesz. Gdzie Ty się chowanej i chyba złego maiłeś nauczyciele od HD. Mam ten procesor i znam jego możliwości na materiale SD i HD. Miąłem w przeciwieństwie do Ciebie możliwość przeprowadzenia takich porównań. Na tym forum kilka osób o tym wspominało, że jest poprawa sygnału HD a TY dalej wiercisz dziurę w brzuchu. Zaczynasz upodabniać się do Bodexa. Wyżej Cię ceniłem od niego.Teoretycy się znaleźli z Bożej łaski. Sam się pogrążasz w tym co piszesz. Przeczytaj dobrze swoje posty to sam stwierdzisz, że gubisz się w wypowiedziach. Raz twierdzisz, że elektronika nie ma wpływu na sygnał HD a za drugim razem, że jest to możliwe.

Pytanie moje brzmiało następująco. Co się dzieje z sygnałem wideo po rozkodowaniu w odtwarzaczu?. Proszę prześledź jego dalszą drogę.

Bardzo dobrze, ze Gustaw zrezygnował z udostępnienia procesora do testów. Ja na jego miejscu postąpiłbym tak samo. Wynik testu z góry byłby przesądzony. To tak jak bokser stając do walki w ringu wie, że musi ją przegrać.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Ps.
Proszę, nie męcz mnie dzisiaj więcej. Jestem zmęczony po całym dniu pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wypowiedzi jednej osoby brzmia jak marketing AMD od dwoch lat

"co z tego, ze intel ma wydajniejsze procesory, powinniscie kupowac AMD bo sa natywnie dwu i cztero rdzeniowe..." Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='andsie1' post='86123' date='15.02.2008, 23:34 ']Na litość boską, z całym szacunkiem do Ciebie, jak długo będzisz nas karmił tymi teoriami.[/quote]
Aż w końcu ktoś poda kont teorię. I jeszcze raz jak mantra: która funkcja VP50 jest przydatna przy materiale HD z bluray? Która z wymienionych? Dlaczego unikacie odpowiedzi?

[quote name='andsie1' post='86123' date='15.02.2008, 23:34 ']Sprawdź a później pisz. Miałeś taką szansę i jej nie wykorzystałeś. Drugiej już takiej nie dostaniesz. Gdzie Ty się chowanej i chyba złego maiłeś nauczyciele od HD.[/quote]
No przykro mi że nie wiadomo tak naprawdę dlaczego nagle Gustaw stchórzył.

[quote name='andsie1' post='86123' date='15.02.2008, 23:34 ']Mam ten procesor i znam jego możliwości na materiale SD i HD. Miąłem w przeciwieństwie do Ciebie możliwość przeprowadzenia takich porównań. Na tym forum kilka osób o tym wspominało, że jest poprawa sygnału HD a TY dalej wiercisz dziurę w brzuchu.[/quote]
Jakie kilka osób? Ty i Gustaw.
Jakie porównania robiłeś? Na jakim sprzęcie? Jakie filmy? Jak podłączone? I co najważniejsze: jakie funkcje były włączone i na czym polegała różnica w obrazie?
I tu nie chodzi o żadną dziurę w brzuchu tylko odpowiedź na proste pytanie: co procesor robi w torze HD? Jakie funkcje procesora są wykorzystywane? Na czym polega zmiana? Proste pytania na które nie ma odpowiedzi. Postaw sie w naszej sytuacji to musi być podejrzane.

[quote name='andsie1' post='86123' date='15.02.2008, 23:34 ']Zaczynasz upodabniać się do Bodexa. Wyżej Cię ceniłem od niego.Teoretycy się znaleźli z Bożej łaski. Sam się pogrążasz w tym co piszesz. Przeczytaj dobrze swoje posty to sam stwierdzisz, że gubisz się w wypowiedziach. Raz twierdzisz, że elektronika nie ma wpływu na sygnał HD a za drugim razem, że jest to możliwe.[/quote]
Jak ktoś już napisał przez pewien czas pisaliśmy o dwóch różnych rzeczach. Ale cały czas uważam, że nie ma czego poprawiać, co poparłem PRAKTYCZNYM testem do którego się nie odnieśliście....

[quote name='andsie1' post='86123' date='15.02.2008, 23:34 ']Pytanie moje brzmiało następująco. Co się dzieje z sygnałem wideo po rozkodowaniu w odtwarzaczu?. Proszę prześledź jego dalszą drogę.[/quote]
Tak jest! :) Zaczynam szukać schematów. Aczkolwiek jakbyś pomógł to byłoby miło.

[quote name='andsie1' post='86123' date='15.02.2008, 23:34 ']Bardzo dobrze, ze Gustaw zrezygnował z udostępnienia procesora do testów. Ja na jego miejscu postąpiłbym tak samo. Wynik testu z góry byłby przesądzony. To tak jak bokser stając do walki w ringu wie, że musi ją przegrać.[/quote]
Oczywiście że nie był przesądzony. Jeszcze raz napisze: wszystko zostało przygotowane tak, żeby w ogóle nie zapadła żadna opinia tylko żeby każdy mógł zobaczyć sam efekty działania tego procesora.

[quote name='andsie1' post='86123' date='15.02.2008, 23:34 ']Proszę, nie męcz mnie dzisiaj więcej. Jestem zmęczony po całym dniu pracy.[/quote]
Możesz jutro odpowiedzieć :)

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę późno dołączam się do dyskusji, ale lepiej późno niż wcale.
Kompresja na BR to około 1:20 (przy średniej transferu 18Mbps) a przy szczytowaniu 1:10 (40Mbps).
Twierdzę, że informacji której nie ma na płycie, żaden procesor nie odtworzy. Tak samo jak żaden upscale nie wymyśli czegoś
czego nie ma.
Taki procesor obrazu może mieć co najwyżej lepsze algorytmy rozpakowywania zapakowanej informacji. I tak np. Photoshop lepiej umie
rozpakować jpeg'a niż Windows. Teoretycznie jest więc możliwy lepszy obraz z płyty BR czy innej HD, po rozpakowaniu go przez lepszy decoder.
Ciekawych odsyłam tu: [url="http://compression.ru/video/codec_comparison/mpeg-4_avc_h264_2007_en.html#download"]http://compression.ru/video/codec_comparis...n.html#download[/url]
Nie miałem siły przebrnąć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi to lotto :) mam 4 promilr i każdy obraz mi się podoba :) naqwet ten SD z kanału XXX :) Dyskusja jest o wszystkim i o niczym :) MOja córka dzisiaj ma 3 lata więc wali mi Kuro, Pro VO50pro i reszta, rodzina iprzedewszystkim :)
pozdr, dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='86144' date='16.02.2008, 03:50 ']...rodzina przede wszystkim :)
...[/quote]

Nie wiem czy nie jest to najmądrzejsze zdanie w całej dyskusji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

[size=3][b]maxiuca[/b][/size]

Tak na szybko. Dzień poświeciłem dla rodziny.

1. Nie tylko Ja i Gustaw mamy takie zdanie o procesorze. Na forum znajdziesz inne pozytywne opinie o tym sprzęcie. Dobrze poszukaj.

2. W ten sposób podważasz opinie niezależnych osób jak m.in. redaktora Audio-Video Filipa Kulpę – bardzo obiektywnego i cenionego recenzenta. Tylko nie napisz, że to marketing za reklamę. VP50 nie był w tym piśmie ani w Polsce reklamowany (nie znalazłem żadnej reklamy – a szkoda).

3. Zapisz się na AV Forum, tam znajdziesz więcej informacji.

4. Podejmę z Tobą dalszą dyskusję na ten temat jak odpowiedz na zadane Ci pytanie.

5. Jak Ci to sprawi przyjemność , to mogę napisać. Procesory wideo do niczego się nie nadają nawet dobrej kawy nie potrafią zaparzyć. Jest to największy bubel do niczego nikomu nie potrzebny, chyba, że do poprawienia humoru ich właścicielom – zadowolony.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' post='86190' date='16.02.2008, 12:04 ']Witam.

[size=3][b]maxiuca[/b][/size]

Tak na szybko. Dzień poświeciłem dla rodziny.

1. Nie tylko Ja i Gustaw mamy takie zdanie o procesorze. Na forum znajdziesz inne pozytywne opinie o tym sprzęcie. Dobrze poszukaj.

2. W ten sposób podważasz opinie niezależnych osób jak m.in. redaktora Audio-Video Filipa Kulpę – bardzo obiektywnego i cenionego recenzenta. Tylko nie napisz, że to marketing za reklamę. VP50 nie był w tym piśmie ani w Polsce reklamowany (nie znalazłem żadnej reklamy – a szkoda).

3. Zapisz się na AV Forum, tam znajdziesz więcej informacji.

4. Podejmę z Tobą dalszą dyskusję na ten temat jak odpowiedz na zadane Ci pytanie.

5. Jak Ci to sprawi przyjemność , to mogę napisać. Procesory wideo do niczego się nie nadają nawet dobrej kawy nie potrafią zaparzyć. Jest to największy bubel do niczego nikomu nie potrzebny, chyba, że do poprawienia humoru ich właścicielom – zadowolony.

Pozdrawiam,
Andrzej S.[/quote]


dlaczego odwracasz kota ogonem? zeby bylo smieszniej za kazdym razem w inna strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie studiuję instrukcję obsługi do amerykańskiej wersji 3800 i jestem coraz bardziej rozczarowany :rolleyes: brak LAN-u, brak DenonLink, nie łapie SACD..
jak nie ma LAN to jak oni wyobrażają sobie obsługę tych dodatkowych bajerów (coś mówią o wgrywaniu materiału z pamięci flash SD, przecież to chore i bez sensu, ściągać z interntu nagrywać na pamięć SD i dopiero do playera!!! ktoś w ogóle nie pomyślał o ergonomii i wygodzie.. Lubię denona, ale tym modelem playera BD zawiódł mnie ;) więc albo trzeba poczekać na nowy model (le znając ich cykl wydawniczy to 2 lata), albo poszukać coś od konkurencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...