Skocz do zawartości
demek

Zaczelo sie! HD EP 30 juz ponizej 600zl!!

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, ze tematy o obnizkach juz sa ale tam ciezko cos znalesc a tutaj bedzie jasno

ceny w UK

[url="http://www.pricerunner.co.uk/pl/4-1001609/DVD-Players/Toshiba-HD-EP30-K-TE-Compare-Prices"]http://www.pricerunner.co.uk/pl/4-1001609/...-Compare-Prices[/url]


wklejajcie tutaj same promocje Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W TESCO w UK leży ich sporo za 179 funtów + 2 filmy ( "300" i cosik jeszcze ) a co najciekawsze, że będąc z godzine w sklepie widziałem jak się sprzedały dwie sztuki !!. Jak na nieduże miasto ( około 15.000 ludzi ) to nieźle. Ludzie bardziej kupuja toshibe jako badzo dobry DVD player a nie z myśla o HD DVD. W UK toshiba ma bardzo dobre testy i jest wychwalana bardzo mocno.
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już zamówiłem w Germany model EP30. Za około ~800 PLN z dostawą do domu. Wiem, że HD DVD wcale nie umarło ani nie umrze. Nie ma co słuchać medialnego krzyku. Ten format ma się dobrze i będzie się miał o wiele lepiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla 300 filmów w HD to chyba oczywiste. Żeby tyle obejrzeć to trochę by trzeba czasu. A wiele hitów nie ma na BD (tych największych). Ja to naprawdę nie rozumiem jak można za tak małe pieniądze nie kupić HD DVD ; p mając często telewizor za masę pieniędzy. Nawet niech już HD DVD będzie trup: 300 filmów LUDZIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sony liczy na odwrotne podejscie ludzi niz w dwoch wczesniejszych postach

chodzi zeby narobic medialnego szumu, ze hd dvd juz umiera aby ludzie tego nie kupowali nawet jak bedzie tanie

tylko w momencie kiedy ceny beda takie jak teraz a filmy spadna w dol to sprzedaz toshibie moze wzrosnac o bardzo, bardzo wiele

wiele osob tego nie rozumie i juz pogrzebalo hd dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zacząłem nową robotę i nie mam prawie w ogóle czasu na forum, strasznie mi przykro...

co do tego wątku, to właśnie spędziłem 4 dni w Niemczech, odwiedziłem Media Markt i byłem w szoku, filmów na HD DVD było niemalże 2 razy więcej niż BD, bardzo dużo tytułów od ręki, nie liczyłem, ale na pewno grubo ponad 100.
Niestety, przeglądałem wszystkie, i jedynie Top Gun miał polskie napisy, pozostałe nie.
Tak więc mimo mizeroty ilości tytułów w PL, w Niemczech HD DVD ma się bardzo dobrze...

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.amazon.co.uk/Toshiba-HD-EP30-Player-1080P-Voucher/dp/B000W4EB22/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1200791858&sr=8-1"]Tu [/url]jest za 700PLN z dostawą w UK i pewnie bym się skusił, ale jakoś nie mogę znaleźć nic z interesujących mnie filmów
The Thin Red Line, Band of Brothers, Platoon, Natural born killers ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='80454' date='20.01.2008, 00:46 ']Dla 300 filmów w HD to chyba oczywiste. Żeby tyle obejrzeć to trochę by trzeba czasu. A wiele hitów nie ma na BD (tych największych). Ja to naprawdę nie rozumiem jak można za tak małe pieniądze nie kupić HD DVD ; p mając często telewizor za masę pieniędzy. Nawet niech już HD DVD będzie trup: 300 filmów LUDZIE.[/quote]

Filmów na HD DVD jest dokładnie 818 tytułów a na BR jest 718 (z czego 431 w 100% do obejżenia na Europejskich odtwarzaczach)


Pampalini.... Z filmów o których piszesz wyszedł tylko Band of Brothers i jest tu: [url="http://www.amazon.co.jp/s/ref=nb_ss_fg_eng?__mk_ja_JP=%83J%83%5E%83J%83i&url=search-alias%3Daps&field-keywords=band+of+brothers+hd+dvd&Go.x=0&Go.y=0&Go=Go"]http://www.amazon.co.jp/s/ref=nb_ss_fg_eng...o.y=0&Go=Go[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już sam nie wiem. Myślałem, że po decyzji Warnera będzie pozamiatane ale zapowiada się że obóz HD-DVD nie powiedział oststniego słowa.
Za takie pieniądze to warto kupić taki sprzęt jako bardzo dobry odtwarzacz DVD.

Trzeba też pamiętać, że nawet jeśli ostatecznie Blu-Ray wygra to tytuły Universalu czy Paramount/Dreamworks wydane wyłącznie na HD-DVD dopiero za jakiś czas zostaną zastąpione wersjami BD. To potrwa moim zdaniem minimum rok-dwa. Nawet zakładając, że już w tym roku (wariant szybkiej/ostatecznej przegranej HD-DVD w Stanach) te dwie wytwórnie rozpoczną dystrybucję swoich tytułów na BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z Was wróżbici :) ja tam nic nie wiem co bęzie, co umrze a co wygra, wiem tylko jedno, że My zwykłe ludki nie mamy pojecia o wszystkich mechanizmach jakie panują w całym świcie HD. Nie wiemy kto z kim dzisiaj rozmawiał, kto komu zapłacił a kto na kogo się pogniewał. Sytaucja na giełdzie w USA jest nieprzewidywalna bo wielkie banki notuja miliardowe straty a ich akcje za centy kupuja Chińczyki tak więc kto wie co będzie :) Zamaist się denerwowac co wygra, lepiej kupić playerek HD DVD jako dobre DVD i np. PS3 albo samsunga jako player BR. Nie sa to duże kwoty a ile mniej stresu i nerwów :) a radośći z ogladania HD ogrom :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozyjemy zobaczymy .....
Faktem jest to ze na horyzoncie rysuje sie wygrana gorszego formatu dla klienta HD ...
Choc nie jest to w 100% takie pewne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale HD DVD bardziej do mnie przemawia jako format. Jest to naturalne przedłużenie standardu DVD. Osobiście jednak kolekcjonuję płyty w obydwu "niebieskich" formatach. Najrozsądniej jest nadal przyjmować do świadomości, że istnieją i funkcjonują na rynku dwa cudowne standardy płyt HD. Vivat Nowe Technologie! Mamy dzięki nim tyle zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak przeszło bez reakcji - a wydaje się, że warto to powtórzyć : odtwarzacz HD EP 30/35 za dobrą cenę + ... 7 HD DVD .... za free.

Zdaje się, że zbyt wcześnie odtrąbiono śmierć HD DVD. EP35 za ciut powyżej 1000 PLN minus 7 x 60 PLN to daje odtwarzacz za jakieś 500 PLN a w przypadku EP30 za .... 300PLN.

Cokolwiek by powiedzieć : " cena (może) uczynić cuda"

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='nowy66' post='80613' date='20.01.2008, 18:33 ']Jakoś tak przeszło bez reakcji - a wydaje się, że warto to powtórzyć : odtwarzacz HD EP 30/35 za dobrą cenę + ... 7 HD DVD .... za free.[/quote]
Ale gdzie tak dają? Zakładam, że nie w Polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt bardzo fajnie ze mozna bedzie kupic tak dobry odtwrzacz za tak niska cene ...
Tylko co pozniej filmow w HD DVD niestety bedzie coraz mniej ( ??!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='DarekS' post='80604' date='20.01.2008, 18:05 ']Nie wiem czemu ale HD DVD bardziej do mnie przemawia jako format. Jest to naturalne przedłużenie standardu DVD. Osobiście jednak kolekcjonuję płyty w obydwu "niebieskich" formatach. Najrozsądniej jest nadal przyjmować do świadomości, że istnieją i funkcjonują na rynku dwa cudowne standardy płyt HD. Vivat Nowe Technologie! Mamy dzięki nim tyle zabawy![/quote]

Nawet jak wygra jeden format to i tak nie będzie to zwycięstwo.
DVD z kinem 5.1 mam od 8 lat.
Ilu z nas oglądało po raz drugi posiadane filmy?
TOSHIBA do HD-E1 daje Trzy filmy: Swiadka oglądaliśmy w HD rok temu na N-ce , a Taxi4 będzie dziś na NonStopKinoHD 0 21.00 .

Wczoraj porównałem Alexandra nagranego z NonStopKinoHD ( 16x9 ) z wersją kinową DVD 2.35 x 1 i okazało się że kinowa na DVD była wycięta z formatu 16x9 a więc pozbawiona 1/3 obrazu- temat ten był poruszany na naszym forum. Na płytach HD jest podobnie.
Zwycięzcami w wojnie formatów mogą być dostawcy HD - platformy cyfrowe i kablówki.
Odtwarzacze HD masowo zagoszczą w naszych domach jak przyjdzie czas na wymianę wyeksploatowanych plajerów a ceny sprzętu i filmów spadną.
Narazie są zabawkami dla HD maniaków mimo że ceny sprzętu są niższe niż 8 lat temu (DVD Sony QS 725 kosztował 3500 zł ) a był to tylko średni model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='80615' date='20.01.2008, 18:35 ']Ale gdzie tak dają? Zakładam, że nie w Polsce...[/quote]


W województwie londyńskim


pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BR czy HD DVD i nic wiecej.
Ktos to potrzebue ?
A ma to to usb albo sdhc ? Odtwarza divixy z napisami ?
Ma ethernet co by uruchomic plik z dysku twardego?
Jesli nie , to tylko filmy z wypozyczalni.

A SA gdzies w wypozyczalniach filmy HD ?

Nigdy nie bede kupowal oryginalnych dvd z filmami (za wyjatkiem kilku). Z sat tego jest tak duzo , ze nie ma czasu ogladac wiec wyrzucac kase na plyty ?
Jesli toshiba chce wcisnac swoj standard HD DVD, nich kupi licencje na rozwiazania stosowane przez mante + ethernet.
Jak nie, dobic , nich sie nie meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To, że ty nie kupisz nie znaczy, że ktoś inny nie kupi. Dla mnie zakup płyt DVD czy HD DVD po cenie 15 U$D jest często mniejszym kosztem niż wypożyczalnia.
Zdażało mi się wielokrotnie pożyczać film który tylko leżał i czekał na obejżenie. A czas nie pozwalał go zobaczyć.
To co kupię, oglądam kiedy chcę i jeśli mi się nie podoba to odsprzedaję na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tom0000' post='80739' date='21.01.2008, 09:50 ']BR czy HD DVD i nic wiecej.
Ktos to potrzebue ?
A ma to to usb albo sdhc ? Odtwarza divixy z napisami ?
Ma ethernet co by uruchomic plik z dysku twardego?
Jesli nie , to tylko filmy z wypozyczalni.

A SA gdzies w wypozyczalniach filmy HD ?

Nigdy nie bede kupowal oryginalnych dvd z filmami (za wyjatkiem kilku). Z sat tego jest tak duzo , ze nie ma czasu ogladac wiec wyrzucac kase na plyty ?
Jesli toshiba chce wcisnac swoj standard HD DVD, nich kupi licencje na rozwiazania stosowane przez mante + ethernet.
Jak nie, dobic , nich sie nie meczy.[/quote]


Tom0000 ile masz filmów w HD na satelicie ? Ja kupuje płyty i HD DVD i BR i DVD i nie traktuje tego jako wyrzucanie kasy. Jest kilka takich fimów które ogladałem kilka razy i zawsze mi sie podobają :) Do tego problem z czasem tak jak pisze sebik. Jak się zapier.... po 12 - 14 godzin na dobe to czasu zostaje mało na ogladanie TV i często sa to godziny nocne a wtedy na satelicie mało ciekawych filmów leci :)
I jeszcze jeden powód - naprawde dobrą jakość HD jak narazie można obejrzec tylko z playera stacjonarnego i to w przypadku dobrze zrealizowanego materiału, ale sa takie filmy i ja jestem na tyle "chory" że dla nich jestem w stanie kupić player, TV i co tam jeszcze aby mieć "ucztę dla oczu" :)
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj kolega [b]dawmac[/b] trafił w sedno - ja też mam w swojej bibliotece kilka filmów, które oglądam po kilka razy - wymianiałem je z VHS na DVD i teraz sukcesywnie wymieniam na te, które są wydane na nośnikach HD. Uczta dla oczu i uszu jest warta tych pieniędzy, w końcu człowiek ma tak mało przyjemności w życiu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tom0000 ile masz filmów w HD na satelicie ?
Malo.

2. Jest kilka takich fimów które ogladałem kilka razy i zawsze mi sie podobają :)
Powtorka po ok 10latach - ok , tylko czy wtedy beda jeszcze plyty typu dvd - watpilbym.

3. Jak się zapier.... po 12 - 14 godzin na dobe to czasu zostaje mało na ogladanie TV i często sa to godziny nocne a wtedy na satelicie mało ciekawych filmów leci :)
Na taka okolicznosc mam recorder.

4. I jeszcze jeden powód - naprawde dobrą jakość HD jak narazie można obejrzec tylko z playera stacjonarnego i to w przypadku dobrze zrealizowanego materiału, ale sa takie filmy i ja jestem na tyle "chory" że dla nich jestem w stanie kupić player, TV i co tam jeszcze aby mieć "ucztę dla oczu" :)
Zgadza sie. Po to sa wypozyczalnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tom0000' post='80759' date='21.01.2008, 12:27 ']1. Tom0000 ile masz filmów w HD na satelicie ?
Malo.

2. Jest kilka takich fimów które ogladałem kilka razy i zawsze mi sie podobają :)
Powtorka po ok 10latach - ok , tylko czy wtedy beda jeszcze plyty typu dvd - watpilbym.

3. Jak się zapier.... po 12 - 14 godzin na dobe to czasu zostaje mało na ogladanie TV i często sa to godziny nocne a wtedy na satelicie mało ciekawych filmów leci :)
Na taka okolicznosc mam recorder.

4. I jeszcze jeden powód - naprawde dobrą jakość HD jak narazie można obejrzec tylko z playera stacjonarnego i to w przypadku dobrze zrealizowanego materiału, ale sa takie filmy i ja jestem na tyle "chory" że dla nich jestem w stanie kupić player, TV i co tam jeszcze aby mieć "ucztę dla oczu" :)
Zgadza sie. Po to sa wypozyczalnie. :)[/quote]

1. szybko się to nie zmieni :) długo jeszcze oferta HD po przez satelite będzie uboga.
2. oj nieprawda. Są filmy i seriale które mozna oglądać często :) Np. serial Przyjaciele ( mam wszystkie serie ) jest rewelacyjny i często jak mam doła to kilka odcinków mi wystarcza na poprawe humoru. Polskie filmy " chłopaki nie płaczą" , "seksmisja" itp. tez lubię ze znajomymi obejrzeć pomimo że znamy je już na pamięć :) z zagranicznych filmów to "bad boys" ; "lethal weapon" itp. Każdy ma jakies filmy które oglada nie raz, nie dwa nie trzy itd itd :)
3. ale co z tego że jest recorder, i tak jestes skazany na ogladanie tego co jest emitowane w sat
4. a w wypozyczalni to same nowości na HD DVD i BR :) w wypozyczalni dostanę filmy z USA, Australii, Uk itd :) zanim w wypozyczalnich płyty HD beda ogólnie dostępne i będa to "świeże" tytuły to troszkę czasu jeszcze upłynie.

HD maniactwo to jest to choroba, a lekarstwa sa bardzo drogie :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKTUALNE CENY LEKARSTW :

[b]HD-EP30 129 GBP
HD-EP35 199 GBP[/b]

Nie wiem tylko czy dodają te " 10 płyt " gratis :)

Jest gdzieś taniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='80771' date='21.01.2008, 13:11 ']AKTUALNE CENY LEKARSTW :

[b]HD-EP30 129 GBP
HD-EP35 199 GBP[/b]

Nie wiem tylko czy dodają te " 10 płyt " gratis :)

Jest gdzieś taniej ?[/quote]

Jak się zmieszczę w kwocie 2,5k ( tyle miałem przeznaczone na S500 ) za EP35 i PS3-40GB to biorę oba i sie nie zastanawiam.
Tylko póki co, to w PL cena EP35 to 1,5 klocka. Widział ktoś gdzieś taniej ? Może do MM w Schwedt się przelecieć na zakupy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...