Skocz do zawartości
demek

Zaczelo sie! HD EP 30 juz ponizej 600zl!!

Rekomendowane odpowiedzi

poszli z cenami ostro.......ostatnio patrzylem na oferte HP w usa (laptopy) i doplata do napedu HD-DVD wynosi 75$ natomiast do Blu-ray ROM 175$ wiec to juz naprawde nie sa jakies kosmiczne pieniadze.....a i mozna jako opcje wziasc naped HD DVD-R w cenie 400$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w uk, juz wiecej lapkow toski ma hd dvd niz nie ma ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mystic' post='80778' date='21.01.2008, 13:41 ']Jak się zmieszczę w kwocie 2,5k ( tyle miałem przeznaczone na S500 ) za EP35 i PS3-40GB to biorę oba i sie nie zastanawiam.
Tylko póki co, to w PL cena EP35 to 1,5 klocka. Widział ktoś gdzieś taniej ? Może do MM w Schwedt się przelecieć na zakupy ?[/quote]


www.amazon.de

HD-EP35 cena : 299 Euro , wysyłka gratis , dodatkowo : 3 płytowy album CD/HD z dźwiękiem DTS MA 7.1 jakegoś "śpiewaka POP" , 7 filmów HD + BOX 3 odc. STAR TREK ....

HD-XE 1 trzyma cenę 499 Euro - wszystko dalej takie samo .


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz kogoś w USA to kupuj A3 za 128$ + 7 filmów za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='80790' date='21.01.2008, 16:29 ']www.amazon.de

HD-EP35 cena : 299 Euro , wysyłka gratis , dodatkowo : 3 płytowy album CD/HD z dźwiękiem DTS MA 7.1 jakegoś "śpiewaka POP" , 7 filmów HD + BOX 3 odc. STAR TREK ....

HD-XE 1 trzyma cenę 499 Euro - wszystko dalej takie samo .


Pzdr.[/quote]


Ceny Toshiby masakrują :)
Zastanawiam się czy obóz BD odpowie jakimiś obniżkami czy po decyzji Warnera są święcie przekonani o swojej wygranej?
P.S. Z Amazon.de chyba jest tak samo jak z Amazon.uk - nie wysyłają elektroniki poza swoje terytorium?
Czyli zakupy "stąd" tylko na lokalny adres "tam" znajomego/rodziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='benek07' post='80802' date='21.01.2008, 15:17 ']P.S. Z Amazon.de chyba jest tak samo jak z Amazon.uk - nie wysyłają elektroniki poza swoje terytorium?
Czyli zakupy "stąd" tylko na lokalny adres "tam" znajomego/rodziny?[/quote]

Na szczęście jest ktoś z rodziny na kogo mogę liczyć :)
Jeśli natomiast mowa o USA, to ... HDDVD jest region free - OK, ... ale czy system nie gra roli ?
Tam jest przeciez NTFS a u nas PAL. Co mi po tanim playerze jak europejskich DVD nie obejrzę :) .

Edytowane przez mystic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mystic' post='80805' date='21.01.2008, 16:36 ']Na szczęście jest ktoś z rodziny na kogo mogę liczyć :)
Jeśli natomiast mowa o USA, to ... HDDVD jest region free - OK, ... ale czy system nie gra roli ?
Tam jest przeciez NTFS a u nas PAL. Co mi po tanim playerze jak europejskich DVD nie obejrzę ;) .[/quote]

Wszystko będzie ok....Musisz kupić transformator i Europejskich SD DVD sobie nie zobaczysz...
Ja wręcz teraz zamawiam PS3 z USA aby móc oglądać BR z ichniejszego regionu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sebik' post='80816' date='21.01.2008, 18:13 ']Wszystko będzie ok....Musisz kupić transformator i Europejskich SD DVD sobie nie zobaczysz...
Ja wręcz teraz zamawiam PS3 z USA aby móc oglądać BR z ichniejszego regionu.[/quote]

Niby tak, ale jak BD ma wygrać to płyt lokalnych - z naszego regionu i z polskimi napisami - będzie coraz więcej (chyba, że te tutaj wydawane będą region free?). A tych z z US z blokadą będzie coraz więcej.
Jeśli się dobrze orientuję to nikt jeszcze nie zdjął blokady regionalnej z PS3? Edytowane przez benek07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygoda płyt z USA to cena.... A cena czyni cuda. Płyty w Stanach są za 15-19 U$D. Do tego, filmy tam wychodzą często dużo wcześniej niż u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bogge' post='80752' date='21.01.2008, 10:18 ']I tutaj kolega [b]dawmac[/b] trafił w sedno - ja też mam w swojej bibliotece kilka filmów, które oglądam po kilka razy - wymianiałem je z VHS na DVD i teraz sukcesywnie wymieniam na te, które są wydane na nośnikach HD. Uczta dla oczu i uszu jest warta tych pieniędzy, w końcu człowiek ma tak mało przyjemności w życiu. :P[/quote]

He, he, ja tryptyk z Pawlakiem i Kargulem mogę oglądać codziennie ;):) .

Tylko czekam, aż ktoś kiedyś ten celuloid pozownie zeskanuje i zrobi porządne HD.
Szkoda tylko, że jak kolorowali Samych Swoich to wtedy jeszcze HD nie było.
A może zeskanowali chociaż w 4k?

Pozdro

PS. ja płyty zbieram jaki inni znaczki, monety czy podkładki do piwa. Takie zboczenia, czytaj hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='80871' date='21.01.2008, 20:13 ']A może zeskanowali chociaż w 4k?[/quote]
Na pewno, pmcomp, na pewno... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sebik' post='80822' date='21.01.2008, 18:40 ']Wygoda płyt z USA to cena.... A cena czyni cuda. Płyty w Stanach są za 15-19 U$D. Do tego, filmy tam wychodzą często dużo wcześniej niż u nas.[/quote]

Wiem, bo mam trochę SD DVD z regionu 1. Ale swój odtwarzacz po prostu kiedyś odblokowałem. Cena PS3 i płyt z US jest rzeczywiście kusząca tylko chcę mieć również dostęp do dysków z regionu B a na odblokowanie PS3 na razie się nie zanosi.
A posiadanie 2 playerów BD - region A i B - to na razie dla mnie abstrakcja ;)

Edytowane przez benek07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
toshiba probuje odzyskac stracone pozycje agresywna polityka cenowa ale wg mnie to tylko strata czasu - kolejne miesiace zamieszania na rynku. W obecnej sytuacji odtwarzacze HD DVD nawet za zeta sa juz malo atrakcyjne (moim zdaniem) - bardziej jako ciekawostka (lepszy naped DVD) niz sprzet z ktorym mialbym wiazac wieksze perspektywy na przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z ajkim sprzetem można wiązac przyszłość ;) tak się szybko wszystko zmienia ż enie sposób przeiwdziec co i jak będzie. Ja się poddałem, zyje dniem dzisiejszym. Na dzięń dzisijeszy zakup EP30 czy Ep35 jest dobrym pomysłem. Jest sporo filmów i jest to dobry player DVD i HD DVD. Uważam, że warto.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok mozna zyc terazniejszoscia, a w przyszlosci byc "wykastrowanym" z 80% albo i wiecej filmow.
A z jakim systemem wiazac przyszlosc to sam sobie odpowiedz - indywidualnie, zgodnie z twoja wizja na atrakcyjna rozrywke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EP30 za 114F w Asda!
[url="http://www.asda-electricals.co.uk/shop/product/toshiba/hd-ep30ktb.html?&ird=1430"]http://www.asda-electricals.co.uk/shop/pro...l?&ird=1430[/url]
czyli ponizej 600zl!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,

czy w ogole gdzies w Polsce mozna dostac EP30 w jakims elektor markecie ? W Saturnie w Tarasach (W-wa) maja HD-E1 i bodaj XE1 ale za jakies chore pieniadze...
Rzeczywiscie mozna na necie znalezc u nas dobre ceny na EP30 ale jakos mimo tygodnia od publikacji newsa najmniej to 999.... U nas zawse ktos musi sobie cos przyciac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w salonie audio - video "barnetts" w UK leżą na podłodze Toshiby EP30 z dwoma filmami za 124 funty
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliscie gdzies w Warszawie HD EP30 do kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli ep-35 ma wspolna elektronike z ep-30 to szczegolnie odradzam ten naped osobom chcacym odtwarzac filmy wydane w polsce a kilka ich sie zapowiada np. przez bestfilm.
ja swoja ep-35 jutro wysylam do amazona gdyz glownie mi chodzi o plyty wydane w polsce a nie widze sensu trzymania czegos co w pelni nie spelnia moich oczekiwan...
apropo kompatybilnosci to chyba toshka zawiodla skoro plyty z "jakiegos" kraju nie dzialaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat niekompatybilności niektórych tłoczonych nośników HD DVD z odtwarzaczami TOSHIBA 3-ciej generacji jest znany w całej Europie. Zdarzały się takie przypadki w Angli i we Francji. W Polsce problem dotyczy płyt tłoczonych przez GMRecords i Takt.
Nawiązałem już kontakt z serwisem Toshiba Information Systems (UK) Ltd i przekazałem im 3 płyty HD DVD wydane w Polsce:
- Artur i Minimki
- Testosteron
- Świadek Koronny.

Płyty te zostaną wysłane do Toshiba Japan w celu sprawdzenia na czym polega owa niekompatybilność. Potem oczywiście liczę odzyskać te płyty o czym mnie zapewniono :-)

Problem prawdopodbnie dotyczy zabezpieczeń AACS lub korekty lasera. Możliwa będzie korekta tego problemu w przyszłych wersjach firmware.

O szczegółach będę informował na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='DarekS' post='84095' date='06.02.2008, 19:19 ']Temat niekompatybilności niektórych tłoczonych nośników HD DVD z odtwarzaczami TOSHIBA 3-ciej generacji jest znany w całej Europie. Zdarzały się takie przypadki w Angli i we Francji. W Polsce problem dotyczy płyt tłoczonych przez GMRecords i Takt.
Nawiązałem już kontakt z serwisem Toshiba Information Systems (UK) Ltd i przekazałem im 3 płyty HD DVD wydane w Polsce:
- Artur i Minimki
- Testosteron
- Świadek Koronny.

Płyty te zostaną wysłane do Toshiba Japan w celu sprawdzenia na czym polega owa niekompatybilność. Potem oczywiście liczę odzyskać te płyty o czym mnie zapewniono :-)

Problem prawdopodbnie dotyczy zabezpieczeń AACS lub korekty lasera. Możliwa będzie korekta tego problemu w przyszłych wersjach firmware.

O szczegółach będę informował na bieżąco.[/quote]

Z polskich HD DVD rowniez U Pana Boga w ogrodka nie jest " widziane " przez Toshibe HD-A1 ( USA ) pierwszej generacji , jak rowniez te francuskie HD DVD w tym Stalingrad :) . Skontaktowalem sie z Toshiba France , ale ich to nie interesuje odeslali mnie do Toshiba USA :) ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś dotarła do mnie Cesarzowa HD DVD z BestFilmu , a Tosia EP30 ani be , ani me.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...