Skocz do zawartości
pmcomp

MEGA TEST: Toshiba HD-EP35 - najnowszy HD DVD player

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle dobra robota - brawo ! :rolleyes:

Bardzo dobra propozycja do momentu pojawienia się następcy flagowca (4freak) .


Pzdr.

BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gdzieś już można kupić ten playerek EP 35 Toshiby , czy nadal wirtualne testy i zakupy a może robiący test zna datę sprzedarzy w normalnych sklepach nie internecie ale i tu narazie niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/829651_-hd-ep35-toshiba.html"]A może TUTAJ ?[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mimo wszystko poczekam na combo playera samsunga bd-up5000 i wtedy mam nadzieje wszystko bedzie jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na bd - up 5000. Mój DENON nie przetwarza nowych formatów dźwięku ale za to ma wejście analogowe 7.1 <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Dzisiaj otrzymałem z Niemiec EP-35 soft 1.3 (najnowszy) i wszystko działa super poza tym, że nie chce czytać kilku wydanych w Polsce filmów : Testosteron, Świadek Koronny, Zabójczy Numer, Cesarzowa za to bez problemu czyta Underworld Evolution i Oficerowie na starszej E1 wszystkie śmigają mi bez problemu. Dziwne.
Jak ktoś ma EP-35 i któryś z tych filmów niech sprawdzi jak może u siebie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się Niemiachy spóźniły tym razem: [url="http://www.areadvd.de/index2.html"]http://www.areadvd.de/index2.html[/url].

Byliśmy pierwsi !!! :huh: . I do tego zabrakło im młotka i śrubowkręta :) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='68922' date='21.11.2007, 00:41 ']powiedz czego ... to dopiszemy.

:D

Pozdro[/quote]

Może ja przeoczyłem, ale jakoś nie widze testu Onkyo 905, a przydałby się... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.
Jesli do tego lub innego playera Toshibay z portem LAN podłączymy kablem sieciowym np. zewnętrzny dysk twardy z filmami powiedzmy w .mkv lub .mpg, to czy w menu tego odtwarzacza można wybrać plik z tego dysku i odtwarzać na TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapomnij - musiałby w tej Tosce siedzieć jakiś poważny OS by tego typu zabawa była możliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lechu54' post='81872' date='27.01.2008, 13:12 ']Witam.

Jaka jest zasadnicza róznica miedzy EP35 - EP30 i XE1 ?[/quote]

EP30 jest następcą E1 i jest to entry model
EP35 jest następcą EP10 i jest to model podstawowy umiejącym na dzisiaj wszystko co umieć powinien.
XE1 jest ciągle modelem flagowym umiejący jak EP35 ale dużo lepiej zbudowany i z lepszych elementów i posiadający lepszy skaler

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pabloss' post='70469' date='30.11.2007, 02:11 ']EP-35 soft 1.3 (najnowszy) i wszystko działa super poza tym, że nie chce czytać kilku wydanych w Polsce filmów : Testosteron, Świadek Koronny, Zabójczy Numer, Cesarzowa za to bez problemu czyta Underworld Evolution i Oficerowie na starszej E1 wszystkie śmigają mi bez problemu. Dziwne.[/quote]
Co może być przyczyną faktu, że fabrycznie nowy Świadek Koronny na mojej E-1 ma koszmarne zakłócenia - w postaci niezliczonej liczby małych kropek ???
Dodam, że płyta ta dość wyraźnie warczy w napędzie (pozostałe moje płyty HD DVD chodzą cicho i obraz jest świetny)

edit: sorry za OT Edytowane przez Hoodzielec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Hoodzielec' post='82281' date='29.01.2008, 18:39 ']Co może być przyczyną faktu, że fabrycznie nowy Świadek Koronny na mojej E-1 ma koszmarne zakłócenia - w postaci niezliczonej liczby małych kropek ???
Dodam, że płyta ta dość wyraźnie warczy w napędzie (pozostałe moje płyty HD DVD chodzą cicho i obraz jest świetny)

edit: sorry za OT[/quote]

Wina po stronie producenta tego wydawnictwa. Idz do sklepu z rekalamacja - nie pierwszy to juz przypadek gdzy polskie wydania HD plyt sa o kant d....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy moja toshka tez bedzie miala takie problemy z plytami... mam nadzieje ze to problem tylko tej jednej sztuki, bo moja wiekszosc kolekcji pochodzi z wydawnictw uk/us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Hoodzielec' post='82396' date='30.01.2008, 01:46 ']raczej nie pójdę, bo to "tylko" bonus do odtwarzacza...[/quote]
Ładny mi bonus :) chyba sprzedawca wypycha felerne wydania i pozbywa się w ten sposób kłopotu :)

Możesz powiedzieć gdzie kupiłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba wszędzie gdzie teraz dodają 3 płyty do E-1 "Świadek" jest jedną z nich
(a ja kupiłem z 2-giej ręki - płyta dziewicza w folii, kupowane było bodajże w Saturnie)
interesuje mnie czy inni też mieli z tym filmem kłopoty
może płyta jest w niwidoczny sposób zwichrowana (warczy!) i dlatego
powstają takie "drop-outy" (?) Edytowane przez Hoodzielec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj swiadek kupiony detalicznie w saturnie nie ma zadnych skaz i dziala nienajgorzej w xbox360+ hd dvd, wiec mysle ze tutaj po prostu jest wina plytki?moze celowo rozdaja gratis? Edytowane przez bartusiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

[quote name='Pabloss' post='70469' date='30.11.2007, 02:11 ']Witam

Dzisiaj otrzymałem z Niemiec EP-35 soft 1.3 (najnowszy) i wszystko działa super poza tym, że nie chce czytać kilku wydanych w Polsce filmów : Testosteron, Świadek Koronny, Zabójczy Numer, Cesarzowa za to bez problemu czyta Underworld Evolution i Oficerowie na starszej E1 wszystkie śmigają mi bez problemu. Dziwne.
Jak ktoś ma EP-35 i któryś z tych filmów niech sprawdzi jak może u siebie.

Pozdr.[/quote]

jakies postepy w temacie ?
wymieniles na inny czy pozostales przy 35

ja wlasnie stalem sie posiadaczem tego "CUDU" i problemy podobne z tym ze oficerow gra tylko czesciowo po jednej plycie z paczki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj popoludnia jestem "szczesliwym" posiadaczem toshiby ep-35 zakupionej poprzez amazon.co.uk.
do dzisiaj bylem zadowolony ale chcac zrobic test wrzucilem na ruszt swiadka koronnego. i? lipa nie rusza, nie rozpoznaje dysku nie jest to dvd.
sytuacja sie powtarza z testosteronem, natomiast plyty hd dvd wydania uk bez problemow. wina polskiego wydawcy plyty u niego reklamowac skoro te filmy na xboxowym napedzie graja bez problemu?
jak chce zrobic update wyskakuje mi 1.3/1.1 , czyli jestem posiadaczem pierwszej czy drugiej wymienionej wersji?
jak mi nie bedzie czytac polskich hd dvd to chyba ja zwroce...
jak ten naped nie czyta to pewnie xe1 tez? Edytowane przez bartusiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
XE1 czyta. To już nie pierwszy przypadek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bartusiak' post='83270' date='03.02.2008, 14:24 ']jak chce zrobic update wyskakuje mi 1.3/1.1 , czyli jestem posiadaczem pierwszej czy drugiej wymienionej wersji?
jak mi nie bedzie czytac polskich hd dvd to chyba ja zwroce...
jak ten naped nie czyta to pewnie xe1 tez?[/quote]

1.3 to narazie najnowszy soft

po wymianie korespondencji z toshiba podeslali mi nr telefonu do "bambuko" ze tam mi step by step powiedza przez telefon co i jak i zobacza czy dziala

zamiast tracic kase na telefon

olalem i czekam na xe1

swoja droga czy jest cos takiego jak toshiba polska gdzie ktosby wiedzial co toshiba sprzedaje ??

pozdrawiam Edytowane przez bolek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...