Skocz do zawartości
pmcomp

MEGA TEST: Toshiba HD-EP35 - najnowszy HD DVD player

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Norbunio' post='88529' date='28.02.2008, 14:42 ']witam!
czy nadal Ep35 pochodzace z UK nie odczytuje polskich hd-dvd?[/quote]

Niestety :) T4XI (TAXI 4), Testosteron, Świadek Koronny, Zabójczy Numer, Cesarzowa, Katyń, Oficerowie (2 płyta z I cz.,1 płyta z IIcz.) oraz Artur i Minimki nie działają na EP35 z UK, Niemiec itp. To samo dotyczy modeli EP30, A3 i A30 też nie odczytają, ponoć to kwestia wytłoczenia płyt HD DVD z wadliwą autoryzacją w napędach HD DVD trzeciej generacji. Więcej o tym problemie tutaj [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=10070"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=10070[/url]

Edytowane przez HD Tosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E-1 i XE-1 wszystko śmiga bez problemu .

... czasami tylko warczy ;)


Pzdr.

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i zostałem szczęśliwym posiadaczem nowiutkiej EP35 z Niemiec, za jedyne 200 euro :]
W związku z tym 2 proste pytanka do obeznanych:
- czy istnieje możliwość uzyskania multiregionu oraz posiadania najnowszego FW ? Nic jeszcze nie robiłem ze sprzetem...
- zasilanie Tośki jest podłaczone do ampa - gdy go wyłączę, odcinam ją od prądu (czasami na dobę, może być i więcej). Czy ma wewnętrzną pamięć ustawień czy będą mi się one resetować ?
Dzięki z góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Butcher' post='99184' date='29.04.2008, 12:15 ']No i zostałem szczęśliwym posiadaczem nowiutkiej EP35 z Niemiec, za jedyne 200 euro :][/quote]


BTW - 200 Euro to niby niewiele , ale 3 tygodnie temu we wszystkich sklepach netowych w NRD była w
cenie 120-150 Euro, chyba już wszystkie wyprzedali , a za niedobitki każą sobie teraz dużo drożej płacić ...

Jaka jest praktyczna różnica pomiędzy 35 a 30 , zakładając, że korzystamy tylko z połączenia HDMI ?
Chyba tylko rozbudowany tor audio, czy też są inne różnice w budowie - ktoś miał okazję porównać ?

- ustawienia mogą się resetować .
- zapytaj Sebika o multi , on jest praktykiem-specjalistą . :blink:


Pzdr.

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to FW do region free istnieje, ale jest niedostępny tak łatwo jak dla modeli drugiej generacji. Tzn. że nie ma go dla zwykłych śmiertelników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może to fw z region free odblokowuje też usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='hazi' post='99318' date='29.04.2008, 21:41 ']To może to fw z region free odblokowuje też usb.[/quote]


Absolutnie NIE .... to atrapy ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='67253' date='10.11.2007, 18:46 '][img]http://img152.imageshack.us/img152/3968/testujemyyw0.gif[/img]

...[b] wybór jest bardzo prosty:

- EP30 kupią ci, którym [color="#ff0000"]nie zależy[/color] tak bardzo na nowym dźwięku i cieszyć chcą przede wszystkim swoje oczy
- EP35 kupią ci, którzy zakupili nowe amplitunery i chcą się bawić nowymi formatami dźwięku (a jest czym)
[/b][/quote]


Coś chyba tutaj jest nie tak :)

HD-EP30 i HD-EP35 mają taką samą funkcjonalność ( 1080p, 24p , bitstream HD ) a jedyną różnicą jest
zestaw wyjść analogowych 5.1 w modelu HD-EP35 ... czy może się mylę ?



Pzdr.


BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD-EP30 nie posiada możliwości przesyłania 7.1 Bitstream Audio via HDMI, nie posiada funkcji Deep Colour i nie ma analogowego wyjścia 5.1 i jeszcze czegoś mało istotnego ale już nie pamiętam czego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='HD Tosiek' post='99459' date='30.04.2008, 18:14 ']HD-EP30 nie posiada możliwości przesyłania 7.1 Bitstream Audio via HDMI, nie posiada funkcji Deep Colour...[/quote]


Jesteś gotów położyć za powyższe głowę ? :)
Kolega nosi się z zakupem , a HD bitstream to najważniejsza sprawa - a jest przecież HDMI 1.3 !


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='99474' date='30.04.2008, 19:28 ']Jesteś gotów położyć za powyższe głowę ? :)
Kolega nosi się z zakupem , a HD bitstream to najważniejsza sprawa - a jest przecież HDMI 1.3 !


Pzdr.[/quote]

Nie ponieważ byłem dzisiaj u fryzjerki :) A tak na serio na zdrowy rozsądek - T. musiała jakoś okaleczyć EP30 by EP35 mogła być droższa o te 100$ jako naj naj naj z 3gen :) Nie widziałem EP30 na żywca, ale tak twierdzą na stronie producenta [url="http://www.home-entertainment.toshiba.co.uk/consumer/products.nsf/pages/hddvd-hddvdplayers-hd-ep30?opendocument"]EP30[/url] vs. [url="http://www.home-entertainment.toshiba.co.uk/consumer/products.nsf/pages/hddvd-hddvdplayers-hd-ep35?opendocument"]EP35[/url]

Edytowane przez HD Tosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio zrobiłem aktualizację mojej 30 do 35 myśląc że oprócz dodatkowych opcji w menu :) pójdzie mi też koncert Queen: Rock Montreal & Live Aid lecz nic nadal nie wykrywa mi tej płyty a jest to jedyna płyta której nie widzi mi mój odtwarzacz. Czy oprócz wymiany odtwarzacza lub wyrzucenia płyty ;) jest jakaś inna możliwość uruchomienia takiej płyty. Za inne propozycje dzięx z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...