Skocz do zawartości
Xisiek

Czy Usl to twór wprowadzony celowo na forum aby podratować jego „oglądalność”?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam bo coraz częściej zastanawia mnie zupełny brak reakcji administracji forum na łamanie regulaminu, netykiety i zwykle obrażanie innych forumowiczów. 😑
PS. O nabijaniu pustych/bezwartościowych postów nie wspominając. 
 

Co sądzicie? 🤔

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno powinieneś zostać zbanowany 😂 Nabite pawie 6k pustych/bezwartościowych postów na wypisywaniu samych głupot i wprowadzaniu użytkowników w błąd 😆 Zwykły troll z zerową wiedzą 🤏 

  • Zmieszany 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno administracja nic nie robi na forum - czekam od tygodnia za odpowiedzią na jeden temat i cisza ...

O sprzątaniu na forum już nie mówię .... 

To już nie to forum co kiedyś

Teraz to obrażanie, wymyślanie, nabijanie odpowiedzi i zero pomocy

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie chwyty dozwolone zeby zwiekszyc ruch i przychody. ciekawe kiedy posty zacznie tu pisac … sztuczna inteligencja.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec właśnie, bardzo dziwnie to wyglada. Ale w sumie chyba nie ma co się dziwić jak Gmeru i Maciej już tu nie rządzą. Szkoda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo się tu dzieje.

Zauważyłem, że dużo nowych użytkowników zarejestrowanych w tym roku generuje ruch.

Czy to nowi użytkownicy, klony, starzy znajomi w nowej odsłonie, czy też koledzy z jednego rutera (LOL :)), to już inna sprawa.

Przez te lata sporo się tu widziało.

Tak źle jednak nie było. Na forum rozpierducha, syf i brak moderacji. No, ale ruch jest. 

  • Plusik 3
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Groszek napisał:

(…)czy też koledzy z jednego rutera (LOL :)), to już inna sprawa.

(…) No, ale ruch jest. 

Hahaha dobre, no to chyba nikt tego lepiej by nie opisał. 👍

 

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, pmcomp napisał:

wszystkie chwyty dozwolone zeby zwiekszyc ruch i przychody. ciekawe kiedy posty zacznie tu pisac … sztuczna inteligencja.

Może to nawet lepsze niż szerzenie tutaj twojej patologi 😅

 

 

16 godzin temu, pmcomp napisał:

Noooo … popieść mnie jeszcze :) .

PS. masz szczescie, ze ja juz tutaj nie rzadze bo bym ci wyp…ił na zbity pysk :) . Z-ki sa niereformowalne, jak ty.

 

Przypomnij jak to leciało - wyp…ił na zbity pysk ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam te forum jest już całe do niczego innego słowa bym użył Tych na gorze to bawi jak Usl głupoty wypisuje Zamiast testy tv robić i coś tu dać to nic nie robią Kiedyś forum Kikiego było do bani góra się z niego śmiała co wypisuje a co teraz tu jest p Gmeru Wielkie ………….

  • Plusik 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zaczyna być prawdopodobne, ze ZUPEŁNY  brak reakcji na te chamskie wybryki i manipulacje tego nika ma związek z faktem, iż jest to jakaś forma porozumienia z nowa administracja forum. 😑

Przykra sprawa.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak jak twoje hejterskie samsunga posty, nie wiem co tu robisz skoro się kompletnie nie masz pojęcia o branży AV 😅 Tylko trololowac w życiu potrafisz? 

Edytowane przez Usl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam propozycję:

przestańcie z nim gadac i go karmić bo to go nakręca. Niech pisze sam do siebie. U mnie jest już w ignorowanych.

Wtedy sam zdechnie i będzie spokój.

 
  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, pmcomp napisał:

 

 

Mam propozycję:

przestańcie z nim gadac i go karmić bo to go nakręca. Niech pisze sam do siebie. U mnie jest już w ignorowanych.

Wtedy sam zdechnie i będzie spokój.

 

Dobry Plan 😀👍👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pmcomp napisał:

 

 

Mam propozycję:

przestańcie z nim gadac i go karmić bo to go nakręca. Niech pisze sam do siebie. U mnie jest już w ignorowanych.

Wtedy sam zdechnie i będzie spokój.

 

Pomysł jest naturalnie dobry, ale ma jedną, sporą niedogodność, każdy zwykły czytelnik forum będzie mógł poczytać sporo zmanipulowanych faktów i całą kupę zwykłych bzdur.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym ciebie nie da się pobić 😂 Nabite pawie 6k pustych/bezwartościowych postów na wypisywaniu samych głupot i wprowadzaniu użytkowników w błąd 😆 Największy troll forum z zerową wiedzą 🤏 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszyscy tutaj na tym forum Panie i Panowie ale nie ty Usl Morze to administracja z nami się bawi w kotka i myszkę A jeżeli jest to nowa cała ta administracja to są tam wszyscy jak ten Usl co głupoty wypisuje Ale trzeba te głupoty czytać i kupić tv co Usl chce polecać Dalej mi nie odpisałeś jaki masz tv 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnemu staremu boomerowi nie podoba się, że nie polecam przepłaconego panasonica z marniutkim 3% udziałem w rynku 😂  Ufff, ale cię piecze 😸 Nie ma większej głupoty niż bycie takim starym zaślepionym fanbojem 😹 

image.png.1156256bb58f9f02c1af5aef01272008.png.44e5d51fce441661c8955105a9150c3a.png

Edytowane przez Usl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz żeś dowalił jak łysy warkoczem. Szkoda tylko że w 90 procentach OLEDów jest ta sama matryca z LG. Dodatkowo Panasonic i Sony mają najlepsze procesory obrazu. Więc lepiej zamilcz niż palniesz kolejna bzdure niepokrytą żadnymi dowodami. Linki z YouTube zostaw sobie na czasy jak troche zmądrzejesz i się ogarniesz

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty jesteś dalej mentalnie w czasach starożytnych 😂😂 Wyjdź 👆 z piwnicy boomer xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mu odpowiadasz, szczegolnie w TYM watku?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Usl Ta myszka mi się podoba Jestem już stary jak piszesz bo to prawda za niedługo 60 będzie Ale powiem ci tak jak się rodziłem to w [beeep]e dostałem a jak ty to  zamiast w [beeep]e to cię w głowę walnęli i teraz jesteś trochę nie tak z rozumem A Panasa i tak kupię bo lepszego obrazu nie ma na innych tv 

  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla starego gupiego boomera może 😸 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trollowanie (ang. trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla internetowych forów dyskusyjnych i mediów społecznościowych, polegające na zamieszczaniu kontrowersyjnych, napastliwych, często nieprawdziwych treści w celu zwrócenia na siebie uwagi albo sprowokowania, ośmieszenia lub obrażenia innych użytkowników[1][2]. Osobę odpowiedzialną za publikowanie takich przekazów określa się jako „troll”[3].

Cechy[edytuj | edytuj kod]

Trollowanie[5] polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników poprzez ich ośmieszenie lub kierowane pod ich adresem wyzwisk, co z kolei, ma prowadzić do wywołania kłótni. Stosowane obecnie metody, opierają się na wysyłaniu napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów na dany temat czy też poprzez stosowanie różnego rodzaju zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie takich wiadomości jako przynęty[4][6], która – zdaniem trolla – potencjalnie mogłaby doprowadzić do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty i serwisy społecznościowe. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[7], w którym prowadzi się dyskusję, i skupienie uwagi na trollującej osobie.

Za Wikipedia. ✌️👌

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...