Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, zikol napisał:

Odpisałabym Ci ale nie ma sensu wdawać się z Toba w polemikę :) czytam te forum od pewnego czasu  kurcze i podsumuje to tak no Ty jesteś normalny wszechwiedzący , mam nadzieję ze juz Ci zaproponowali jakiś etat w hdtvpolska a może i sam Vincent coś tam dla Ciebie ma. I w ogóle powinien być jakiś temat przypięty w którym piszesz co taki ekspert jak Ty poleca kupić  😂 "szkoda" że nie udzielasz się na avsforum bo świat nie wie co traci 

Tak lubisz wyprane ciemne sceny, że kolejny przeplacasz za Sony? 😸

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Xisiek napisał:

To konto to chyba bot jest

Możliwe że ktoś testuje chatgpt.

6 godzin temu, Usl napisał:

120Hz vs 144Hz

Dobrze że nie 143 vs 144.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde sądziłem, że tylko na forach audio takie naparzanki są :) I tak jestem w bardzo dobrym położeniu,  kupiłem A95K, oglądam mało i wuj mnie juz interesuje

co jest jeszcze  lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz tego a95k, kiedy kupiłeś i ile cię wyszedł? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Usl napisał:

Czyli masz tego a95k, kiedy kupiłeś i ile cię wyszedł? :)

Kupiłem dokładnie rok temu z 5-letnia gwarancją. Dżentelmeni od siedmiu boleści, czy jakoś tak o pieniadzach nie rozmawiają, tylko napaleni kupują 🤣

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MarekMu napisał:

Kurde sądziłem, że tylko na forach audio takie naparzanki są :) I tak jestem w bardzo dobrym położeniu,  kupiłem A95K, oglądam mało i wuj mnie juz interesuje

co jest jeszcze  lepsze.

Nie nazwałbym tego naparzanka po prostu jedna osoba jest tu bardzo specyficzna :) ja wychodzę z założenia by mi sprzęt odpowiadał do mojego użytku, bo to ja go używam na co dzień a nie ktoś z forum więc to mi ma się podobać. Zresztą prawda jest taka że nie ma telewizora bez wad, to że dla mnie czy osoby X dany sprzęt jest idealny nie znaczy ze nie ma on minusów po prostu jego zalety są dla mnie ważniejsze niż wady :)

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, prodarek napisał:

Możliwe że ktoś testuje chatgpt.

Dobrze że nie 143 vs 144.

Idiot chatgpt 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto dał się zrobić na niepełne hdmi 2.1 i płacze w necie? 😭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.08.2023 o 16:16, Xisiek napisał:

Czy ja dobrze rozumiem, ze po zmianie właściciela forum nie ma już regulaminu i moderacji i można wielokrotnie i regularnie obrażać wszystkich i nabijać puste posty, aby „zbudować” sobie bardziej wiarygodne konto i nikt nie zareaguje? 🤔

Coś mnie ominęło odnośnie zmiany Właściciela ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mirek 59 napisał:

Coś mnie ominęło odnośnie zmiany Właściciela ?

Nastąpiła jakiś czas temu, nie chce przekłamac czy byl to rok czy może ciut więcej, czy ciut mniej. Ale myśle, ze decyzja poprzednich właścicieli nader trafna (dla nich), bo jak widać dla portalu/forum niekoniecznie.😐

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Xisiek napisał:

Nastąpiła jakiś czas temu, nie chce przekłamac czy byl to rok czy może ciut więcej, czy ciut mniej. Ale myśle, ze decyzja poprzednich właścicieli nader trafna (dla nich), bo jak widać dla portalu/forum niekoniecznie.😐

No właśnie jakoś robi się tak sobie tak myśle ze zrobiło się Bardzo nie Fajnie …… nie ma (radości tylko i tu powinienem napisać coś niecenzuralnego ) 

Dobra nie moje m…… i c…… !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2023 o 15:49, qazar napisał:

Pewnie ktoś mu wmówił, że nowe auto czy elektronika użytkowa to inwestycja 😄

Pewnie ktoś mu wmówił, że jak kupi to znaczy, że zna się na tv 🤣 Co tam, że później płacze 😭 jak dał się zrobić na niepełne hdmi 2.1 😂

W dniu 28.08.2023 o 06:49, Eleonor napisał:

U mnie taki ból nie występuje - stać mnie na sprawianie sobie zabawek

Jak słyszę że niby straciłem to śmieję się z tego

Pewnie także straciłem bo wróciłem z wakacji i ,,musiałem,, wydać na nie kupę kasy...

Albo że kupiłem nowe auto z salonu - kurcze ... tu także staciłem

Cholera ... muszę się pohamować bo wszędzie tracę kase 

 

Niestety widać że to Ty masz ból dzieciaku

Ok boomer i dlatego takie staruchy tak łatwo dają się robić 🤭

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.08.2023 o 18:15, franus122 napisał:

Witam Panowie a kiedy test Panasonica MZ2000 Dobra wasza robota ale to tylko samsung i masowa produkcja Kiedyś jak zrobiliście test nowego tv to było bardzo durzo opini a dziś pod tym tv tylko 2 Gdzie te forum co było 

 

W dniu 23.08.2023 o 22:56, franus122 napisał:

Usl powiem ci tak Lepiej mieć wyprany tv jak piszesz jak twoje wypociny czytać Już ci raz zadałem pytanie jaki masz tv i na czym ty się znasz Morze ty jesteś z tego forum miałeś inny Nik a sobie go zmieniłeś Był tu kiedyś taki co się tak wypowiadał jak Ty A panów z redakcji to bawi widać Usl zrób mi test Panasa MZ 2000 Przecież możesz to dla tego forum zrobić 

Morze Ty założysz nowe forum, na którym bedzie durzo opini. Może będzie dużo opinii i  śmiesznie jak cholera. Twoja nauczycielka czerwieni się ze wstydu.

  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy warto dopłacić do S95C lub S90C względem S95B – 55 cali? Salon mam dość ciemny więc jasność ekranu nie jest tu niczym kluczowym.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy można spodziewać się S95D ? 

Ciekawe czy nowa powłoka antyrefleksyjna będzie też powodować takie problemy jak ta z S95C. 

Dobrze pamiętam, że S95C nie ma radiatora na matrycy do chłodzenia? Wiadomo czy S95D będzie już miał? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną ten filtr z pierwszych przekazów, pogorsza głębię czerni. Więc skórka nie warta wyprawki. Samsung ze wszystkich QD-Oled czyści się najlepiej, spróbuj wyczyścić Sony A95L czy Philips Evnia 🥴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jeśli ktoś jest pedantem i wie że Samsunga i Sony nie da się wyczyścić to najlepiej celować w LG lub coś na panelu od LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...