Skocz do zawartości
KrAnz

Jaki OLED 75 cali jako następca KD75XH9096 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ja tu pisze, że stary średniak zaoferuje lepszą jakość obrazu od najnowszego flagowca 🤣 Nie rozumiem podstawowych pojęć jak gwarancja 😆 Radzę udać się do lekarza i to dobrego 😅

Edytowane przez Usl
  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz ze samsung    jest najlepszy. Ja mam inne zdanie  na ten temat. samsung to trzecia  lub czwarta liga. Awaryjnosc    samsunga  jest bardzo duza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KrAnz napisał:

Panowie,
Tak przeglądam Wasze odpowiedzi i widzę, że są zwolennicy SONY i zdecydowani przeciwnicyemoji6.png
Zdobyłem już wiedzę, że są nowe matryce QD-OLED i nimi warto się zainteresować.
Zorientowałem się, że SONY ma bardzo dobrze oceniany A95K (QD-OLED), ale on zdaje się jest tylko do rozmiaru 65 cali. Jest też bardzo dobrze oceniany LG G3 i on już występuje w rozmiarze 77 cali.
W tej chwili mam SONY LCD KD75XH9096BAEP czyli 75 cali.
Ciężki wybór. Docelowo więc zastanawiam się nad tymi modelami:
1. SONY A95K (tylko 65 cali vs teraz 75 cali…czy warto mniejszy?)
2. SONY A84K (77 cali i 1000zl cash back do 03.09.2023)
3. LG G3 (77 cali)

Doradźcie pleaseemoji6.png
Krzysztof


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Najpierw miał być najlepszy tv jakość/cena, a teraz przepłacone stare sony? 😆 Od początku pisałem, że s90c jest na nowej matrycy qd-oled 😅

Jaka cena za tego g3? 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.08.2023 o 21:44, Usl napisał:

Choćby nawet to nie zmienia to faktu, że Sony i Pans nie uznają wypaleń na gwarancji 😅 A jak będziesz miał pecha to nawet sony, czy pans się popsuje - nigdy nie ma reguły. Mnóstwo ludzi ma samsungi od ponad nawet 🔟 lat i wszystko gra, gdzie Sony i Pansy już popadały. 

Większej bujdy dawno nie czytałem 🙈😂

W dniu 20.08.2023 o 14:25, KrAnz napisał:

 

Jaki OLED 75-77 cali polecacie w kwocie do 15-17tys zl

Obrazowo/jakościowo  - bez cienia - wątpliwości Panasonic, Sony/LG. Samsung ma brzydkie podejście do klienta, rożna jakość i dodatkowo nie ma (bez cienia wątpliwości najlepszego) dekodera HDR - Dolby Vision.

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, grundig napisał:

Uwazasz ze samsung    jest najlepszy. Ja mam inne zdanie  na ten temat. samsung to trzecia  lub czwarta liga. Awaryjnosc    samsunga  jest bardzo duza.

Tylko Ty jesteś człowiekiem chorym 🧠 Bo kto normalny poleca stare przepłacone starocie i do tego kiepskie...... gdzie nawet na gwarancji nie chcą ich naprawiać 😆 Lecz się 😷 

 

5 minut temu, Xisiek napisał:

Większej bujdy dawno nie czytałem 🙈😂

Kolejna wypowiedź bez argumentów 🙈😂 Try harder trollu

16 minut temu, Xisiek napisał:

Obrazowo/jakościowo - bez cienia - wątpliwości Panasonic, Sony/LG. Samsung ma brzydkie podejście do klienta, rożna jakość i dodatkowo nie ma (bez cienia wątpliwości najlepszego) dekodera HDR - Dolby Vision.

Pans i Sony mają lepsze - nie uznają wypaleń 🤣

Nie dość, że dv w streamingu nic nie daje to za to ma konkurencyjne hdr10+, których sony i lg nie posiada 😆

No, ale co się dziwić po bez 🧠 trollu, który nawet nie potrafi konkretnie doradzić, bo nie ma żadnego pojęcia o tv 🙈😂 

  • Dzięki 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, grundig napisał:

Napisze jeszcze raz, jestes nienormalny.

Najbardziej nienormalni to są fanboye twego pokroju, bo żeby polecać tv tylko ze względu na markę w ogóle nie patrząc na specyfikację Xd

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, grundig napisał:

wybierz Sony.Pomiedzy SONY A95K i SONY A84K   nie  zauwazysz roznicy chyba ze rozmiar ma znaczenie wtedy wybierz 77 cali

 

https://www.avforums.com/reviews/sony-a95k-bravia-xr-55a95k-qd-oled-tv-review.20028/

Jakbyś nie wiedział to ten soniacz jest na starej matrycy samsunga, która się ściera? 🤣 LoL

I to by było na tyle wybierz sony, tylko nie samsung fanboju

Ładnie trzeba mieć nie po kolei, by polecać przestarzały tv na starym panelu samsunga zamiast na nowym tylko przez znaczek 😂

I to jeszcze mniejszy 😆

Co się dziwić jak gość nawet nie wie, co to gwarancja 🤷

Edytowane przez Usl
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to jest  gwarancja, to  byl   przyklad.

Gdybym musial wybierac  pomiedzy najdrozszym modelem telewizora   samsung    i najtanszym    Panasonic to  oczywiscie wybralbym Panasonica.

Obejrzyj     film w trzecim linku. Samsung to niestety  trzecia  liga.Bardzo  awaryjny sprzet , czyli telewizory,   telefony  , pralki  , itp

https://www.pcworld.pl/news/Pamietacie-wybuchajacy-Galaxy-Note-7-Nowe-Samsungi-tez-moga-miec-ten-problem,441435.html

https://antyweb.pl/samsung-pralki-wybuchaja

https://www.cda.pl/video/97545ff

wpisz  w google   wybuchajac telefony samsung

Edytowane przez grundig
  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegamy  od tematu ale  oczywiscie  popieram PIS.

Moge  przyznac sie  ze nie  ogladam  tvn 24  .TVN 24  nalezy do  zyda Davida  Zaslava.

Glowne punkty stacji tvn

1.Ośmieszać i zwalczać Kościół katolicki .
2. Oczyścić z chrześcijaństwa przestrzeń publiczną.
3. Kwestionować dumę narodową kraju gospodarza jako przejaw nacjonalizmu.
4.Propagować swobodę obyczajową, zwłaszcza seksualną, popierac  homoseksualistow(LGBT) i innych zboczencow.

Wszystko  o Zaslavie  jest w internecie a pracownicy  wykonuja polecenia wlasciciela ktory nie jest Polakiem.Przyklady   to np pracownicy stacji  tvn lub tvp przechodza z jednej stacji do drugiej i mowia inaczej tak jak  wymaga tego wlasciciel.

 

https://www.money.pl/gospodarka/david-zaslav-gadula-w-kamizelce-kim-jest-nowy-szef-wlasciciela-tvn-6640962973477632a.html

 

Zyd nie bedzie mna sterowal   !!!!

Edytowane przez grundig
  • Plusik 1
  • Lubię 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, grundig napisał:

Odbiegamy  od tematu ale  oczywiscie  popieram PIS.

Moge  przyznac sie  ze nie  ogladam  tvn 24  .TVN 24  nalezy do  zyda Davida  Zaslava.

Glowne punkty stacji tvn

1.Ośmieszać i zwalczać Kościół katolicki .
2. Oczyścić z chrześcijaństwa przestrzeń publiczną.
3. Kwestionować dumę narodową kraju gospodarza jako przejaw nacjonalizmu.
4.Propagować swobodę obyczajową, zwłaszcza seksualną, popierac  homoseksualistow(LGBT) i innych zboczencow.

Wszystko  o Zaslavie  jest w internecie a pracownicy  wykonuja polecenia wlasciciela ktory nie jest Polakiem.Przyklady   to np pracownicy stacji  tvn lub tvp przechodza z jednej stacji do drugiej i mowia inaczej tak jak  wymaga tego wlasciciel.

 

https://www.money.pl/gospodarka/david-zaslav-gadula-w-kamizelce-kim-jest-nowy-szef-wlasciciela-tvn-6640962973477632a.html

 

Zyd nie bedzie mna sterowal   !!!!

Kogo to obchodzi !!!

 

,

  • Lubię 1
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mirek 59 napisał:

Kogo to obchodzi !!!

"Dzięki" tobie niestety zobaczyłem wpis tego kolesia, którego mam od lat w ignorowanych.

Polecam z marszu wykluczać takie indywidua poprzez funkcję ignorowania.

Wstawiaj więcej fajnych zdjęć, bo ostatnio na forum widzę tylko puste strony - jakieś pokraki gryzą się pod dywanem ;)

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2023 o 11:27, Usl napisał:

Jesteś taki głupi, czy tylko udajesz? To nie gwarancja 😂 

Widać mocne 💊 bierzesz 🥱

Napisze  podobnie , jestes bardzo glupi  lub zamroczony alkoholem.

zarejestrowales  sie  na forum 13 lipca i prawie  wszystkie twoje  posty sa  watku   sasmung oled. Ok, jesli lubisz   samsunga  to twoja sprawa  ale to nie  jest  super produkt , nigdy nie byl.

Edytowane przez grundig
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz, co to gwarancja 😅 Polecasz zamiast najnowszego 77 qd-oled przepłacone sony na starym panelu samsunga w 65 calach pisząc jaki to szajsung niedobry 😆 A do tego jeszcze jesteś PiSiorem 🍆  Ja? Dobre 😄 

  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na  tym forum zarejestrowalem sie   w  2015 roku.Wczesniej  czyli   od  2007 roku bylem  uzytkowniekiem  hdforum.  Jestem zarestrowany na forum  elektronikow  czyli  forum elektroda.Na  poprzednim forum  bylo bardzo duzo  watkow  ktore  dotyczylo  awaryjnosci    samsunga  czyli hdforum.Zadna marka nie ma tak duzo wpadek  jak samsung.Jestem bardzo zdziwiony ze   do tej pory duzo ludzi  kupuje produkty tej marki.Samsung to lider pod wzgledem usterek.

TAK, POPIERAM PIS , TYLKO PIS.

Edytowane przez grundig
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam polecasz zakup tej marki, ale jak

17 minut temu, grundig napisał:

jestes bardzo glupi  lub zamroczony alkoholem.

to co się dziwić 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiSiory 🍆 są gorsze od 0 😜

To po co go polecasz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
Plujecie na siebie, a odpowiedzi co wybrać odnośnie TV jak nie było tak nie ma.
Z tego co zrozumiałem to:
1. SONY A95K ma co prawda matrycę QD-OLED ale jest to stara Samsunga i nie warto w to wchodzić. Co więcej nie warto wymieniać 75 cali (LCD) na 65 cali OLED.
2. SONY A84K ma co prawda 77 cali, ale jest ciemna, ma lustrzaną matrycę i będzie się odbijać światło z okna.
3. LG C3….jest dobry, ale ma WebOS i ktoś zasugerował, żeby nie iść w to bo jak się używa AndroidTV to będę żałował.
4. Ktoś wspomniał o Panasonicu…że podobno dobry, ale nie jestem jakoś przekonany.
5. Ktoś kto naprawia TV twierdzi, że Samsungi są awaryjne. Nie wiem, ale szanuję opinię osoby naprawiającej TV
6. Jak rozumiem, też nie dają gwarancji na wypalenie matrycy.

Tak więc Panowie…doradźcie coś w końcu bez opluwania się itp.

Który TV 75-77 cali wybrać?

Pzdr
Krzysztof


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...