Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Stoję przed wyborem nowego TV do salonu, w którym jest dużo światła, ale słońce nie pada bezpośrednio na ścianę TV. Odległość od sofy to 3,5m. Nie stać mnie na dobre 65", dlatego szukam 55" i wybrałem dwa modele:

  • Samsung QN91B
  • Samsung S95b

50% to telewizja codzienna, z tunera DVBT-2, 20% Youtube, 20% Netflix i 10% mecze piłki nożnej. Oba TV do 6000 zł. Który model będzie lepszy? Kupuję TV na lata, więc wybór musi być bardzo dobry. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałeś pod uwagę też inne firmy ?

Przez zakupem poczytaj wątek posiadaczy S95b i najlepiej tam pytaj:

https://hdtvpolska.com/forum/topic/64902-test-przełomowego-samsung-oled-s95b-najlepszy-telewizor-oled-na-rynku/

Wg mnie warto też wziąć pod uwagę OLEDY LG. W kwestii miniLED  możesz się tez rozejrzeć za modelami które zbierają pochlebne recenzje np TCL C835:

https://hdtvpolska.com/test-telewizor-tcl-c835-najlepszy-premium-mini-led-eisa-2022-2023/

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, LG C2, jednakże jest dużo ciemniejszy aniżeli ta dwójka zaproponowana. LG wychodzi w tej chwili najkorzystniej z kolei, ale szukam idealnego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.04.2023 o 10:15, kuben269 napisał:

Tak, LG C2, jednakże jest dużo ciemniejszy aniżeli ta dwójka zaproponowana. LG wychodzi w tej chwili najkorzystniej z kolei, ale szukam idealnego rozwiązania.

Zerknij do tematu o S95B i poczytaj opinie z pierwszej ręki. 

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie tragiczne, ale za 5500 OLED 65' jest naprawdę warty rozważenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam  podobne zdanie.Najlepszy wybor  to OLED Panasonic.Mam OLED Panasonica.Zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...