Jump to content

Ary

Użytkownik
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Ary last won the day on March 27 2018

Ary had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

About Ary

 • Rank
  720p

Recent Profile Visitors

1398 profile views
 1. Na konsoli nie ma czegoś takiego. Na rtings pisali, że to jedna z wad oledów i jej szybkiego odświeżania.
 2. Spiderman. W LG próbowałem upłynnić GTA, ale lag jest za duży i nie da się strzelać. Samsung na mnie zrobił ogromne wrażenie. Trzeba LG oddać to, że cechą oledów jest rwanie, ze względu na szybkie odświeżanie. W ledach nie ma takiego odczucia rwania obrazu, bo też obraz bardziej smuży.
 3. Miałem okazję porównać w grach oleda C7 (którego sam mam w domu) oraz Samsunga qn9. Samsung w płynności zjada LG. Byłem w szoku jaka to jest różnica i teraz jak u siebie odpalam xone, to nie przestaje myśleć o kupnie tv. Jak ktoś będzie niezadowolony z zakupu tytułowego Samsunga, to chętnie zamienie rocznego oleda 😛
 4. Pozwolę sobie odkopać temat, bo miałem identyczny problem, z wyblakłym HDR na oled C7. U mnie wystarczyło wejść w ustawienia PS4, dźwięk i ekran, ustawienia wyjścia wideo, rozdzielczość zmienić na 1080p (wcześniej miałem automatycznie). Kolory od razu stały się bardziej żywe, bogatsze.
 5. Na rtings również można przeczytac opinie, że kolory w sdr są o wiele lepsze niż w HDR. Ja akurat nie zmienię zdania, widzę co mam w domu. Ciemny obraz wyprany z kolorów. Czekam na kalibrację, wtedy napiszę coś więcej.
 6. Uwaga, małe sprostowanie. Jednak trochę ciemny w HDR. Tryb gra jest spartaczony.
 7. Technicolor używam i w hdr i w sdr. Bardzo jasny jest. Tylko wiesz, zależy od mieszkania. Ja mam okna na północ, więc w miare ciemno zawsze jest w salonie.
 8. Idź w wielkość. Robi to większe wrażenie niż jakość. 75mu7 to dobry model.
 9. Ogladane będą "Canal+ TVP 1 TVN" Polecał bym raczej dobrego Leda
 10. Mu7 to dobry wybór. Model przyszłościowy, który obsługuje szeroką paletę barw czy HDR.
 11. Właśnie sobie kupiłem 55c7. Mogę wygodnie porównać go z moją xe93. Oled, mimo, że czerń ma genialną, to przegrywa w każdym aspekcie. Używam ustawień "technicolor". Co do jasności, to w HDR widać, że nie domaga. Wszystko wyjątkowo ciemne, chyba, że w ustawieniach muszę pogrzebać. Subman, prześlij mi jak możesz swoje ustawienia w trybie gra. Co do sdr, to mam ustawioną jasność na tym samym poziomie. Wyjątek to tryb gra, gdzie jest jak już pisałem ciemniutko jest. Do filmów w sdr oled świeci aż nadto. Przy pierwszym filmie o mało oczów nie wypaliło. Ogólnie wrażenia mieszane.
 12. Jak mocno obniżono jasność na oledach? Wynik miały coś koło 700 nitów. Teraz ile mają? 400?
 13. Dzięki za małą recke
 14. Jak wrażenia z 8102?
×
×
 • Create New...