Jump to content

Ary

Użytkownik
 • Content Count

  384
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Ary last won the day on March 27 2018

Ary had the most liked content!

Community Reputation

99 Excellent

About Ary

 • Rank
  720p

Recent Profile Visitors

2,012 profile views
 1. Mają to wszystkie "Chińczyki", nie tylko ten. Miałem możliwość dłuższego sprawdzenia Xiaomi 65 i tcl c7. Oba dawały radę. Jeśli tu jest coś innego, możliwe, że lepszego, to powinno być znacznie przyjemniej.
 2. Ja coraz rzadziej korzystam z tv w nocy. Mogę kupić 65cx za 6700. Nowy, 2lata gwarancji. Aktualnie mam 55c9. Tylko Netflix i ps5 Opłaca się czy może czekać na C1 lub jakiś miniled?
 3. Microled od tcl już jest dostępny. Jak swoje modele wypuści kilka firm, to będą musieli walczyć cenowo. Ja liczę, że już za rok będzie 65' w normalnej cenię
 4. Jeśli chodzi o modele które podałeś: Samsung ma ładny obraz i płynny system LG ma średni obraz i płynny system Sony ma ładny obraz i średni system Pamiętaj, że to tylko moje zdanie i co osoba, to inna opinia.
 5. Dwa lata grałem na ps4 na OLED C7. Od roku gram na c9 i wypaleń brak. Osobiście polecałbym cx
 6. Ary

  OLED c7 banding

  Wymienili mi na 55c9 Mam również sounbara 5.1 C7 sama wszystko potrafiła ustawić, Netflix 5.1 działał i na TV i na konsoli. Teraz by działało na PS4 muszę ustawić dziwek dolby, a by działało na TV, to w ustawieniach dolby digital Plus. Podłączone mam po HDMI. Wiecie może w czym problem? Najbardziej ubolewam nad konsolą, bo sama potrafiła przełączyć na DTS bądź DD, w zależności od potrzeb.
 7. https://hdtvpolska.com/telewizor-z-przyszlosci-sony-zg9-8k-hdr-test/ Zg9
 8. Nie mają dobrych prowizji. Są to śmieszne pieniądze. Natomiast zależy na tym kierownikowi i innym "z góry". Muszą wyrobić normę na sklepie Nie mniej sam kiedyś kupiłem i w 4roku skorzystałem, więc osobiście polecam, ale co sklep to inna kwota, więc warto też się rozejrzeć pod względem kosztu polisy.
 9. Byłem w sklepie dzisiaj i HDR nie działał. Aktualizacja była zrobiona i nadal nic.
 10. Ary

  OLED c7 banding

  Dwie pierwsze to 5%, trzeci to 10%
 11. Ary

  OLED c7 banding

  Nie, nie robiłem. Wrócę z pracy i zrobię. Może to coś da. Zamieszczę też zdjęcia jak to wygląda.
 12. Ary

  OLED c7 banding

  Ponad rok temu zakupiłem w sklepie stacjonarnym 55C7. Z tygodnia na tydzień coraz gorzej ogląda się dosłownie co drugi film. Te "pasy" są coraz mocniej widoczne. Czy mogę to zgłosić na reklamacje? Czy jakieś testowe materiały wysłać najpierw do LG i jakie by to były? Za pomoc serdecznie dziękuje.
×
×
 • Create New...