Jump to content

Ary

Użytkownik
 • Content Count

  364
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Ary last won the day on March 27 2018

Ary had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

About Ary

 • Rank
  720p

Recent Profile Visitors

1361 profile views
 1. Pozwolę sobie odkopać temat, bo miałem identyczny problem, z wyblakłym HDR na oled C7. U mnie wystarczyło wejść w ustawienia PS4, dźwięk i ekran, ustawienia wyjścia wideo, rozdzielczość zmienić na 1080p (wcześniej miałem automatycznie). Kolory od razu stały się bardziej żywe, bogatsze.
 2. Na rtings również można przeczytac opinie, że kolory w sdr są o wiele lepsze niż w HDR. Ja akurat nie zmienię zdania, widzę co mam w domu. Ciemny obraz wyprany z kolorów. Czekam na kalibrację, wtedy napiszę coś więcej.
 3. Uwaga, małe sprostowanie. Jednak trochę ciemny w HDR. Tryb gra jest spartaczony.
 4. Technicolor używam i w hdr i w sdr. Bardzo jasny jest. Tylko wiesz, zależy od mieszkania. Ja mam okna na północ, więc w miare ciemno zawsze jest w salonie.
 5. Idź w wielkość. Robi to większe wrażenie niż jakość. 75mu7 to dobry model.
 6. Ogladane będą "Canal+ TVP 1 TVN" Polecał bym raczej dobrego Leda
 7. Mu7 to dobry wybór. Model przyszłościowy, który obsługuje szeroką paletę barw czy HDR.
 8. Właśnie sobie kupiłem 55c7. Mogę wygodnie porównać go z moją xe93. Oled, mimo, że czerń ma genialną, to przegrywa w każdym aspekcie. Używam ustawień "technicolor". Co do jasności, to w HDR widać, że nie domaga. Wszystko wyjątkowo ciemne, chyba, że w ustawieniach muszę pogrzebać. Subman, prześlij mi jak możesz swoje ustawienia w trybie gra. Co do sdr, to mam ustawioną jasność na tym samym poziomie. Wyjątek to tryb gra, gdzie jest jak już pisałem ciemniutko jest. Do filmów w sdr oled świeci aż nadto. Przy pierwszym filmie o mało oczów nie wypaliło. Ogólnie wrażenia mieszane.
 9. Jak mocno obniżono jasność na oledach? Wynik miały coś koło 700 nitów. Teraz ile mają? 400?
 10. Dzięki za małą recke
 11. Jak wrażenia z 8102?
 12. Daleko mi do guru. Może faktycznie warto zobaczyć czy ips wystarczy.
 13. Usterka była umyślna po ich stronie. Dla jakiej konkurencji pracuje? W zależności od potrzeb polecam Samsunga, Sony, LG bądź Panasonic, więc ciekaw jestem, dla których
 14. Mam w domu xe93 na androidzie więc się naprawdę ogarnij chlopczyku. Twoja wiedza o tv jest zerowa, widać to po tv jakie polecasz. Robisz ewidentnie na złość. Ile ci płacą za te brednie? Ps. Mój błąd co do philipsa i sprawy w sądzie. Mój niemiecki nie jest już tak dobry, więc pogubilem się ze zrozumieniem artykułu. Niemniej tu na forum ten temat też był poruszany, ale mniejsza o to. Załóżmy, że się ogłupiłem szerząc ferment.
×
×
 • Create New...