Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, NumbFaith napisał:

 promocja - 400 zł promocja strefa lg zwrot na konto

Z tego co widzę to nie ma tego modelu tu wymienionego: https://mediamarkt.pl/lp-lg-zwrot-na-konto
Szkoda, że też nie ma 55b7 bo bym kupił.

Nie mogę postu edytować.
Widzę, że są rozbieżności między tym co pokazuje media a oficjalną stroną strefy lg. Więc chyba ta promocja - 400 obowiązuje. Na 55" jest - 200 zł. https://www.strefalg.pl/zwrotnakonto/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj była taka sama oferta na euroagd, dzisiaj tez jest -1000 zł z kodem ale już bez zwrotu 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, ktoś widział te nowe super uhd z nano cell od LG? Miały być dostępne od jakiegoś czasu i ani widu ani słychu, osobiście jestem zainteresowany sk9500 ale niższych modeli też nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oled b7 w świetnej cenie w neonecie.
65" Kosztuje 10269, a do tego cach back od lg 400zł + za każde wydane 500zł dostajemy 50zł zwrotu na kartę stacji paliwowych BP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Johnnyjonjc napisał:

Oled b7 w świetnej cenie w neonecie.
65" Kosztuje 10269, a do tego cach back od lg 400zł + za każde wydane 500zł dostajemy 50zł zwrotu na kartę stacji paliwowych BP.

Widzę za 10799, a nie widzę informacji o cash back i BP. Możesz pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65b7 w RTVmax kosztuje 8987 z dostawą - kiedyś kupowałem od nich Amplituner i było wszystko ok

Podobna cena od borys24 na allegro - kilkakrotnie był on już polecany na forum (specjalizuje się w LG)

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam za pomyłkę, ale miało być w mediamarkt :)

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-oled65b7v

Cena z cach backiem BP i LG wynosi 8869zł. Cena super :)

 

Jarek- RTVmax raczej mało kto zna, a bynajmniej w śród moich znajomych, a ja sam najczęściej kupuje w bardziej popularnych sieciówkach. Szczególnie jak mówimy o wydatkach z rzędu prawie 9 tyś. Borysa również nie znam, ale nie oceniam.

Edytowane przez Johnnyjonjc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie byłem wczoraj w Media Markt, napaliłem się na promocje i chciałem kupić 55B7v. Dość dobrze się składało bo liczyłem na bony z BP (za każde 500 zł 1 bon o wartości 50zł) plus 200 zł zwrotu od LG plus 300 zł za przedłużenie umowy w oragne. Bonów już nie było i postanowiłem odpuścić bo cena zrobiła się mało atrakcyjna. Ale to nie jest najważniejsze, istotne jest to że przeszedłem załamanie. Jak spojrzałem na 65 calowy Oled to stwierdziłem że 55 cali  wygląda jak zabawka. Ciekawą rzeczą jest również to że kierownik który akurat był na dziale, bardzo zachęcał mnie do kupna tego Tv. Sam z siebie zaproponował bardzo atrakcyjną  zniżkę. Czyli jak jesteście sieciach to się targujcie. 

Edytowane przez Piotr Modzelewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat wczoraj byłem u kumpla w akademiku i pochodziłem po dużych sklepach z elektroniką. Pytałem czy jest szansa uzyskania jakiegoś rabatu i od razu mówili, że nie. A tak z ciekawości, to ile Ci zaoferowali upustu według ceny bazowej?
Co do oleda, to generalnie w sklepie te telewizory robią wrażenie o 10 cali mniejszych. Po prostu przy jasnym oświetleniu i dużym pomieszczeniu tak się robi. :) Gdybyś go postawił w domu, to wrażenie by znikło :)

Wyłapałem kolejną fajną promo w Euro na oleda B7 65"!
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-oled65b7v.bhtml

 Po dodaniu do koszyka robi się 450zł mniej, plus płacą pierwszą ratę 500zł i zwrot od lg 400zł :) Razem daje 8650zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jakiś czas, jak przeglądam oferty tv, widzę właśnie RTV max. To jest chyba jakiś sklep lokalny w Łodzi, a nie sieciówka? Ogólnie sklep jest polecany? Bo ceny mają spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopytaj dokładnie o gwarancję na produkt , jakiś czas temu  na amplituner mieli swoją sklepową gwarancję więc zrezygnowałem z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ja również spotkałem w necie ofertę rtvmax na lg oled 55 c8 za 7799 PLN, poniżej link: 

W opisie jest info że nowy i gwarancja 24m producenta 

Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić jak to jest możliwe, że w znanych sklepach cena wynosi 9999 a rtvmax 7799 ?

http://www.rtvmax.pl/Sklep/OLED55C8,2,0,947,15481.htm?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral

Zresztą podobne ceny są na allegro ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w Euro RTV AGD jest promocja drugi produkt 20% taniej. Za 1 sztukę OLED55B7V wychodzi wychodzi 5045,40 zł. Minus, że trzeba kupić 2 sztuki ale zawsze można się z kimś dogadać...

Jeżeli ktoś jest zainteresowany żeby zakupić ze mną razem 2 sztuki to proszę o kontakt na moodzel na [gmail.com]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.euro.com.pl/cms/majowa-karuzela-promocji-20procent.bhtml?link=kafel_promo

Ta sama promocja, o której napisał kolega wyżej, z tym że za 1 sztukę OLED55B7V wychodzi 5400 zł, a nie jak wcześniej 5045. Czas do środy.
Jakby ktoś był zainteresowany kto mieszka na Górnym Śląsku to proszę o wiadomość prywatną :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali. Wszystkie te telewizory, na które dają promocje wcześniej podrożały, więc nie dajcie się zwieść ;)
Dla przykładu B7 55" kosztował 5600 zł, tydzień później już 6200 i pyk promocja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Advm napisał:

Śmiech na sali. Wszystkie te telewizory, na które dają promocje wcześniej podrożały, więc nie dajcie się zwieść ;)
Dla przykładu B7 55" kosztował 5600 zł, tydzień później już 6200 i pyk promocja :) 

No racja, racja... mundial blisko, więc kombinacje. 

Ale chyba Philips 65PUS8102/12 w cenie 5600 jeszcze nie było. 

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-65pus8102-12.bhtml

Chyba warty rozważenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...