Jump to content

Advm

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About Advm

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziwny sposób montażu ekranu. Nie jest zabudowany żadną ramką ani do żadnej nie przylega. Po prostu wystawiony do przodu. Mega słabo wyglądało przyklejenie ekranu do reszty telewizora. Pełno kurzu na tym połączeniu i strach przejeżdżać po tym szmatką czy innym ręcznikiem, żeby przypadkiem nic nie podważyć. Kupiłem 58PUS7304/12 za 2.7k, bo ograniczał mnie czas. Bajerów nie oczekuję, ma działać Youtube, Netflix, HBO GO, telewizja i po wstępnym ustawieniu rodzice pewnie nic już nie będą zmieniać, tylko obracać się w ww. aplikacjach.
 2. Cześć. Muszę znaleźć telewizor dla rodziców, koniecznie do jutra do 13(chcemy to i tamto,a ty sobie szukaj...). Jeżeli udałoby się coś wybrać będę bardzo wdzięczny Zakup tylko z MM, ME, Euro, Neonet. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? Około 12m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2.5-3.5m(częściej 3.5m) 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać 6. Jak słońce świeci w pokoju ? Nigdy na telewizor. 7. Jaki masz obecnie telewizor ? 7 letni Sharp 40", budżetówka. 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Tylko i wyłącznie matryca VA, Smart TV, maksymalna wysokość z podstawką to 86 cm. 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Dekoder Wifi PremiumBox + od NC+ więc chyba HD 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder j.w., ewentualnie mini wieża. 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? Max to 6h 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Obojętnie 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Telewizja: wiadomości, filmy, sport jak reprezentacja , Netflix, Youtube, HBO GO(jeżeli będzie w OS. Jak nie to nic się nie stanie) 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Jeżeli bezproblemowo będzie się dało puszczać filmy z CDA to pewnie będą korzystać. 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nigdy. 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Rano z godzinkę, reszta czasu wieczorami. 17. Preferencje co do wielkości? 55" i więcej. 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? W tym budżecie nie ma co narzekać 19. Preferencje co do marki ? Brak. 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie. 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3500 PLN nie do przeskoczenia. 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Nie. Przeczytałem dzisiaj masę tematów. Byłem w sklepie oglądać Panasonica GX830, ale dziwnie zamontowany ekran dyskwalifikuje ten model. Później znalazłem artykuł("55-calowy telewizor do 3000 zł. TOP6 przetestowanych przez nas modeli | GRUDZIEŃ 2019"), gdzie jest polecany Philips 58PUS7304/12, ale na forum go odradzacie. Jak to jest w końcu z tym modelem? Pisaliście też o modelach: Sony 55XG70xx, Sony 55XG85xx, Samsungu QE55Q60. Co wybrać?
 3. Widzę, że tutaj kolega poleca Panasa to o czymś napiszę. Chciałem kupić i byłem oglądać GX800. Ten ekran naprawdę jest tak prostacko przyklejony do obudowy, czy mnie w bambuko w sklepie zrobili? Jak można tak zaprojektować ekran, który wygląda jak przyklejony na Tesę dwustronną. Pełno kurzu było na łączeniu elementów i aż strach przejeżdżać po tym szmatką, żeby nic nie odkleić. Tym, co chcą go kupić polecam jechać i oglądać, bo przez ten aspekt zrezygnowałem z tego modelu.
×
×
 • Create New...