Jump to content

Advm

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About Advm

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć wszystkim, od paru tygodni mam problem z Tizenem a dokładniej z aplikacjami HBO GO i Twitch. -HBO GO-materiał leci kilka minut po czym wyłącza się aplikacja. Nie mogę jej całkowicie odinstalować, a ponowne zainstalowanie wywala błąd, -Twitch-materiał po jakimś czasie zawiesza się i muszę go zrestartować(zatrzymać i nacisnąć jeszcze raz play). Wersję Tizena mam najnowszą jaką można pobrać z poziomu TV. Co tu zrobić?
 2. Można coś zrobić żeby nie było to takie agresywne i jednocześnie nie wpłynęło na jakość obrazu?
 3. Cześć, zauważyłem jeszcze jeden problem z NU8002. Netflix, ciemna scena. W momencie, gdy pojawiają się napisy cały obraz się rozjaśnia. Napisy znikają - obraz wraca do normy. Da się coś z tym zrobić? Dosyć irytujące działanie
 4. Spostrzeżenia po 2 dniach oglądania: -telewizja: *wygląda gorzej niż na 40" Sharpie Full HD, ale jest to normalne patrząc, że wyświetla nam się obraz HD na 55 calach, -Netflix: *4K wygląda super, jednak obraz traci na jakości przy szybszym ruchu kamerą. Jaka opcja to poprawi? *Przy ciemnych scenach obraz się przyciemnia, przez co czernie prawie się ze sobą zlewają. j.w. -Futbol: *momentami mam wrażenie, że odświeżanie jest za niskie. Lot piłki nie jest "idealny" j.w. -jakość obrazu: *najlepsza jest w trybie Standard. Gdy przełączę na Film obraz żółknieje. Patrząc po zalecanych ustawieniach z testu przeprowadzonego w tym serwisie, tryb Film powinien być najlepszy. U mnie tak nie jest. Dodatkowo część ustawień, które Maciej poleca były już u mnie zmienione. Czy świadczy to o tym, że mój telewizor wcześniej już u kogoś był? Mogę jakoś sprawdzić ile czasu od pierwszego uruchomienia minęło? *opcja Motion Plus --> redukcja drgań: Nie widzę żadnej różnicy między najniższym a najwyższym poziomem. Patrząc na jaki typ programu tą różnicę zauważę i będę mógł ten poziom dobrze dostosować? -Smart TV: *Youtube: czasem jest problem z aplikacją. Po próbie wyszukania czegoś aplikacja się resetuje. Muszę ją wyłączyć i włączyć ręcznie żeby to ominąć.
 5. Kupiłem. Jak będzie u mnie to postaram się coś o nim napisać. Sprawdzaj na dniach promocje w zaufanych sklepach. Może się coś jeszcze trafi z racji mundialu. Patrz też czy nie dorzuca go do oferty Euro RTV, bo mają promkę z dwoma ratami gratis i jakby wystartował z ceną 5k to dostaniesz go za 4668 zł.
 6. I tym zdaniem postawiłeś ostatnią kropkę TV zamówiony.
 7. Cześć, jak wiadomo NU8000 jest następcą MU7000 na 2018 rok. MU7000 za to nie różni się bardzo od MU8000. Cena MU8002- 4200zł, cena NU8002- 4500zł na promocji do 8:00 11.06. I tutaj nasuwa się problem, z którym nie mogę sobie dać rady. Dodatkowo nie ma żadnych opinii o serii NU w języku polskim, a na rtings oba telewizory są porównywalne, z lekkim wskazaniem na serię NU(nieco lepsza czerń, lepszy kontrast, lepszy HDR-tak to przynajmniej odczytałem). Wie ktoś coś na temat NU8002? Z jednej strony fajna okazja żeby kupić ten TV, a z drugiej mało o nim jeszcze opinii. Cena niższa o 500 zł tylko do 8 rano, później wraca do 5000 zł. Dodatkowo ktoś z forum kupował model 8070. W porównaniu do 8002 ma tylko wyższy Picture Quality Index wystawiany przez Samsunga. 2600 do 2500. Kosztuje on jednak 5000zł, więc uważam, że nie warto się sugerować tym indeksem. Czy jest się czym przejmować, czy brać NU8002? Jest to TV z tego roku, więc wsparcie aktualizacji TIZENA powinno być dłuższe od MU8000? Jeżeli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
 8. I jak tam @MINIAK ? Co wybrałeś?
 9. Za XF wychodzi 5600zl przy wzieciu na raty, czy gdzies dorwales go taniej?
 10. Zacinanie obrazu na MU8002 na dziesiąte sekundy dalej występuje, czy naprawili to aktualizacjami?
 11. W Euro jest teraz za 5,3k z ratami. Dwie płacą oni. Nie ma jeszcze promocji mundialowych. Warto poczekać jeszcze z tydzień? Jak myślicie?
 12. Nie chcę się bawić w zwracanie i czekać na decyzje, wysłanie itp. Kupuję telewizor, wieszam na ścianie i tyle.
×
×
 • Create New...