Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Kino Domowe Blu-Ray 3d

Rxv371 + bds671 + ns50 + nsp60

2699 ! !

Media Expert

Sieradz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Potter - Pełna kolekcja (11 Blu-Ray) w merlinie za 329,99 zł

Cena chyba dość atrakcyjna - w innych sklepach chcą ponad 500 zł.

Już nieaktualne podnieśli na 539,99 zł

A dokładnie już 599 zł...

eh.. jak ja nie lubię mówić "a nie mówiłem":

http://hdtvpolska.com/topic/681-promocje-i-okazje-jakas-ciekawa-promocja-napisz-jak-wiesz/page__st__720__p__257786#entry257786

swoją drogą to chory kraj pod względem cen..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku Harry w 3D jest grubo skopany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer vsx 520 k w selgros bytom i może innych za 599zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer vsx 520 k w selgros bytom i może innych za 599zl

Nie 599 zł tylko 569 zł i nie brutto tylko netto. Z VAT'em wychodzi 699 zł. Co i tak jest niezłą ceną.

To oferta z "gazetki". Z tego co wiem, to ceny obowiązują we wszystkich sklepach w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 599 zł tylko 569 zł i nie brutto tylko netto. Z VAT'em wychodzi 699 zł. Co i tak jest niezłą ceną.

To oferta z "gazetki". Z tego co wiem, to ceny obowiązują we wszystkich sklepach w Polsce.

Kurde to prawie jak to, że pod Pałacem Kultury rozdają samochody. Tylko, że nie pod Pałacem a na Placu Czerwonym, nie samochody a rowery i nie rozdają ale kradną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na promocje w Media Expert raty 0% !

Pojechaliśmy z kumplem po LG 3D,który w gazetce reklamowej jest niby 40x0%. Zadnych gwiazdek i zastrzeżeń.

Niestety już przy pisaniu dokumentów okazuje się,że do tego jest jakieś obowiązkowe ubezpieczenie itp. itd. i w sumie zamiast 3299 zł wyszłoby 1200 zł więcej !!!

To sa poprostu kpiny z ludzi,a raczej robienie w ch...

Niby jest coś na 1 stronie,małym druczkiem przy brzegu zaszyfrowana informacja ale na stronie z telewizorem są tylko wielkie 40 x 0%

Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą pawel973. Miałem to samo! Na ulotce raty zero %. Na stoisku to samo. Chciałem kupić dla rodziców nowy TV Panasonic 42S30. Cena 2100zł. Miało być 20 rat po 105zł. Przy podpisywaniu kredytu okazało się, że ma TV ma kosztować tysiąc złotych więcej! Na pytanie gdzie raty % procent usłyszałem, że nie ma takich! Na pytanie dlaczego jest taka informacja w ulotkach i pełno wielkich reklam w sklepie otrzymałem odpowiedź, że....????, w sumie nic mi nie odpowiedziano. Wyszedłem ze sklepu i kupiłem u konkurencji, gdzie nikt się nie reklamował za faktyczne raty 0%.

Co do ciekawostek to w MiediaExpert pojawił się Samsung PS64D8000 za 9700zł i Toshiba 32AV833 za 1099zł. Jak na ten sklep to zadziwiająco dobre ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w RtvEuroAgd pytać o tv dla mamy. Na półce jak byk 40 rat 0 %.

Pytam dziewczyn przy kasie i okazuje się,ze ta sama sytuacja co w M Expert. Jedynie przy ratach na pół roku nic się nie dopłaca.

Widzę,że w tym kraju robienie ludzi w ch.. to norma !

Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednak Polska to dziwny kraj....Ja właśnie w RtvEuroAgd kupiłem TV bez żadnych dodatkowych opłat. Raty faktycznie 0%. Powiedziałem, że chce bez ubezpieczenia i nie było żadnego problemu. Z tym, że nie na 20 a na 10 rat. Uczciwe o% żadnych dodatkowych kosztów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą pawel973. Miałem to samo! Na ulotce raty zero %. Na stoisku to samo. Chciałem kupić dla rodziców nowy TV Panasonic 42S30. Cena 2100zł. Miało być 20 rat po 105zł. Przy podpisywaniu kredytu okazało się, że ma TV ma kosztować tysiąc złotych więcej! Na pytanie gdzie raty % procent usłyszałem, że nie ma takich! Na pytanie dlaczego jest taka informacja w ulotkach i pełno wielkich reklam w sklepie otrzymałem odpowiedź, że....????, w sumie nic mi nie odpowiedziano. Wyszedłem ze sklepu i kupiłem u konkurencji, gdzie nikt się nie reklamował za faktyczne raty 0%.

Co do ciekawostek to w MiediaExpert pojawił się Samsung PS64D8000 za 9700zł i Toshiba 32AV833 za 1099zł. Jak na ten sklep to zadziwiająco dobre ceny...

Cóż.. ja tego sklepu unikam od dawna, bo uważam ich za zwykłych oszustów. I to nawet nie że robią aż takie numery (tego bym raczej nie zdzierżył), ale po prostu sposób manipulowania informacjami podawanymi w gazetkach jest taki, że przestałem je w ogóle przeglądać. I szczerze mam nadzieję, że ten sklep w końcu przestanie istnieć. Nie toleruję takich zagrań.

Co do opisanej sytuacji. Skontaktowałbym się z rzecznikiem konsumentów (może wręcz inspekcją handlową), bo z tego, o czym kiedyś rozmawiałem z prawnikiem od spraw konsumenckich wynika, że oferta z gazetki jest obowiązująca i ma się prawo oczekiwać jej realizacji w sklepie. Jedynym wytłumaczeniem może być brak towaru, który w tym przypadku nie miał miejsca. W związku z tym były podstawy do żądania wydania towaru po cenie wymienionej w reklamówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama 40 rat 0 % Media Expert leci nawet w tv ! Aż mnie szlag trafia jak to widze. Właśnie też myślalem,że coś takiego trzeba by zgłosić do Rzecznika Praw Konsumentów jak pisze andrew9.

Ile ludzi w ten sposób oszukają. A przede wszystkim tych mniej kumatych,biedniejszych ze wsi,którzy to zjadą się do miasta po sprzęt na raty.

Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Expert chce chyba zatrzeć złe wrażenie po ratach 40 x 0 % i wyprzedaje filmy na blu ray. Dziś np Sanctum 3D za 79.90. Na ceneo najtaniej za 85.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie z drugiej strony.

raty.. zawsze dostaniecie procent... nie ważne gdzie.. Skończyły się czasy realnych 0%.. chyba, ze przy meblach..

po drugie.. jak sklepy są w galeriach.. to też firma inaczej ugaduje się z bankami.. (na innej lini kredytowej)

to samo ma MEDIA MARKT czy MIX ELEKTRONIKS...

wtedy są specjalne linie kredytowe.. i dopierdzielą procent odpowiedni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie w ten sposób,ze robi sie ludzi bezczelnie w ... !

Wystarczy postawić gwiazdkę,że...do rat 0% obowiązkowe ubezpieczenie itp. itd. w kwocie takiej i takiej a nie ukrywanie,szyfrowanie tego nie wiadomo gdzie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja nie wiem jakim trzeba być optymistą aby wierzyć w raty 0%.

Oprocentowanie (i to z nawiązką) jest doliczone do ceny kupowanego sprzętu. Idźcie do innego sklepu (np. internetowego) i ten sam sprzęt dostaniecie w cenie o 10-20% niższej.

Dodatkowo bank chce zarobić wciskając wam ubezpieczenie ... na które możecie ale nie musicie się zgadzać.

Z tego co pamiętam to obiła się ta sprawa już o UOK. Werdykt był jasny. Ubezpieczenie jest nieobowiązkowe.

Inna bajka, że w takiej sytuacji bank może zażądać dokumentów poświadczających wasze zarobki, zaświadczenie z ZUS'u itd (jednym słowem zniechęcić was do zakupu).

To są brzydkie zagrywki ale dosyć powszechne. Musicie się do tego przyzwyczaić.

Dzisiejszy świat przypomina dżunglę. Jeśli nie chcesz zostać zjedzony musisz uważać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecznik praw konsumentów i Inspekcja handlowa. Jeśli ktoś już się ma z powodu tej reklamy martwić, to niech będzie to sklep, a nie wy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 1,5 roku temu kupiłem amplituner w sieci na "S". Bez vat i na raty 0%. Cena była taka jak najniższa w sklepach internetowych i zapłaciłem rzeczywiście cenę z półki podzieloną na 10 równych rat. Nie dopłaciłem ani 1 grosza .... Jeżeli teraz jest tak jak opisujecie to dużo się zmieniło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec z tymi ratami na 0% to jest zwykle połowa prawdy

Nie jest tak jak Fantom pisze ale nie jest znowu tak żle

Niedawno kupowałem sobie syntezator u kumpla który ma sklep muzyczny. Miał 2 oferty ratalne

Dostałem na klawisz prawie 8 stów rabatu po znajomości tak że brutto wychodziło 3800

1 - Santander 0% - tu nie było zmiłuj. Kumpel doliczyłby mi w tej opcji 300zł prowizji dla banku (max 30 rat) - tyle musi im wybecelować

Wychodzi wiec na to że przy cenie 3800zł koszt kredytu na 2.5 roku to ok 8% (300zł od kwoty 3800)

Znajdz mi bank który ci da kredyt na takich warunkach. Powodzenia!

2 - Żagiel. Tutaj spokojnie dostałbym cene uzgodnioną na instrument - 3800 - no ale właśnie

Prowizja Żagla to skromne 150zł (3950 idzie w kreskę) ale % od kredytu wynosi juz 1.2 miesiecznie!! Wyszło 36 rat po 149,63 zł czyli finalnie koszt klawisza wynosi prawie 5400zł

Różnica pomiedzy jednym systemem a drugim - 1300zł

Jeżeli nie widzicie różnicy to polecam dobry kurs matematyki

Koszt kredytu 0% jest faktycznie ukryty w cenie detalicznej ale i tak o wiele bardziej opłaca sie taki manewr niż zakup 10% taniej (np gdzieś w necie) ale za to przez Zagla czy inne Lukasy.

Warto jednak odnotować że Santander nie udziela już kredytów "na dowód" - trzeba im się okazać. I to pomimo dobrej historii kredytowej. Zagiel daje za to "na twarz" ale przy takiej cenie kredytu ryzyko mają wliczone w jego koszt. Pewnie liczą sie z tym że 25-30% kredytów to będzie wtopa

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...