Skocz do zawartości
Gmeru

Test Sony A95K QD-OLED - najlepsza jakość obrazu w 2022 roku! Dlaczego?

Rekomendowane odpowiedzi

35 GB to rip jeśli to 4k, full HD mógłby być remux

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, baasior napisał:

Wiesz co teraz Ci nie powiem ale np Top gun zajmuje 35gb, raczej dobrze zrobione ripy. A dysk mam 500gb i podłączam go do wejścia  z rec tam chyba największe napięcie jest. 

Nie, tam napiecie jest takie samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, tam napiecie jest takie samo.
A czasem tam nie jest 3.0, a to drugie 2.0?

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Sk_uter napisał:

A czasem tam nie jest 3.0, a to drugie 2.0?

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
 

Poczytaj o USB, potem pisz ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj piszą, że jedno jets tylko 3.0 i 900 mAh29cdc7019a2feb145d71042cde5056df.jpg

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o zakładkę "Kontynuuj oglądanie". Jak to jest, że np. z YT czy Viaplay mi pokazuje propozycję który film mogę dokończyć oglądać a z niektórych aplikacji nie pokazuje. Można to jakoś ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem TV Sony XR-85X90K 85" i niestety jestem rozczarowany. Obraz jest jakby za mgłą, bardzo matowy i nie wiem czy to kwestia matowej matrycy czy tego, że porównuję go do Sony OLED A1, którego ciągle używam.

Zastanawiałem się nad OLEDem, ale Sony nie ma nic ciekawego w tym rozmiarze. Ciekawym kąskiem wydaje się aktualna promocja na Samsung Excellence Line QE85QN900B, który teraz można kupić za 22500 zł, a kilka miesięcy temu kosztował 39999 zł.

Czy jest ktoś w stanie coś doradzić lub wypowiedzieć się na temat Samsunga? Przeraża mnie jedynie koszt 5-letniej gwarancji, która w Samsungu kosztuje 6300 zł, a w Sony ok. 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony ma 83A90j, jest jeszcze w sklepach i jest genialny. Zjada bez popitki to nędzne lcd

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym oprogramowaniu dodali menu GRA, chyba jest to samo co w nowych A95La2963762fe9df56a936830122c760372.jpg

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi lub robił ktoś odświeżanie panelu? Pisze tam, żeby nie robić częściej niż raz w roku. Mój tv ma 1,5 roku i jeszcze nie robiłem bo nie wiem czy jeśli nic nie mam wypalonego to ruszać to czy nie. A może  jednak prewencyjnie po 1,5 roku zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Najlepiej  uruchomić test  np z linku niżej

https://www.youtube.com/watch?v=L86EbWUc9dA

Jeśli w czasie testu kolory będą jednolite  to nie trzeba odświeżania panelu.W Panasonicu  jest podobna funkcja,  konserwacja panelu włącza się automatycznie po przepracowaniu  1000 godzin, trwa około godzinę.Konserwacje panelu  uruchamia się np po  wymianie panelu  gdy  jest widoczny niejednolity kolor. Jeśli jest ok, nie trzeba uruchamiać konserwacji panelu.

 

https://community.sony.pl/t5/wskazowki-i-faq-telewizory-i-kino-domowe/5-rad-dzieki-ktorym-telewizor-oled-zachowa-znakomity-stan/ba-p/2373024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w nocy jak jest cisza to tv wydaje  co jakiś czas takie cykanie. Jakby się wł lub wył.  Ma ktoś podobnie lub wie co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV w nocy się włącza na chwilę i wyłącza. Sprawdza update czy włącza nagrywanie jeśli masz dysk. U mnie robi to codziennie, kwestia minuty, dwóch

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysku do nagrywania nie mam podłączonego a akt. oprogramowania mam ustawioną na ręczne, ale może to będzie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tv robi krótkie odświeżanie panelu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was pilot czasami też przestaje działać? Pomaga tylko wyjecie i włożenie baterii

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś kasowało się połączenie z tv. Ale od dłuższego czasu nic sie nie dzieje.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasowało, to co musiałeś parować od nowa pilot?

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was filmy 4k mkv z kompresją ok 20 GB otwierają się normalnie? Bo u mnie ciągle ładuje to nie da się oglądać.

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nawet większy już oglądałem.

Pytanie do posiadaczy telefonów Samsung. Czy potraficie na tym tv zrobić tak, żeby obraz jaki w danym czasie jest wyświetlany w telefonie był na ekranie tv? Nie chodzi mi o you tube lub zdj z galerii bo to bez problemu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A łączysz dysk pod usb HDD czy zwykły?

U mnie też nie idzie na Samsung klonowanie obrazu też nie działa. Jedynie mogę Zdjedia lub Filmy puścić (filmy przy wykorzystaniu aplikacji Samsung wideo)

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbujesz pod zwykły czy wtedy filmy Ci tną? Bo ja na stałe mam 1 dysk właśnie podłączone pod HDD do nagrywania, chciałem drugi jako player i słabo to działa

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...