Skocz do zawartości
Gmeru

Test przełomowego Samsung OLED S95B. Najlepszy telewizor OLED na rynku!

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Jurek F napisał:

 i pod jakim kontem

Głupie słowniki. Aż mnie oczy zabolały. Muszę poprawić. Oczywiście "kątem" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gregory-86 napisał:

Samsung nie zawsze ma ten problem wuja ma starego frame i tam normalnie nie czyści. 

Jak więc czyści, nienormalnie? 😺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Usl napisał:

Jak więc czyści, nienormalnie? 😺

Normalnie czyści. Szmata. Woda. Płyn do naczyń. I zero problemów. 

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyn do naczyń? 😅 To raczej nienormalnie 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gregory-86 napisał:

Wziąłem a80l na panelu od LG bo po tych problemach nie chciałem nic na panelu od samsunga. Jestem z Sony bardzo zadowolony. Zero jakichkolwiek problemów. I przede wszystkim obraz nie jest mega ciemny jeśli akcja w pomieszczeniu lub w nocy. A jak wiadomo ostatnio coraz więcej w Hollywood kręci się filmów w nocy. Kolory oczywiście nie są tak soczyste jak w qd oled. Ale brak jakichkolwiek problemów z tym tv. I system Google. Jako człowiek który bazuje ba Apple nie widziałem ze kiedykolwiek to przyznam ale do tv jest najlepszy.  

Ile cali? Za ile kupiłeś? Czy występuje vertical banding? 

Mega ciemność s95b nie wynika z wady matrycy samsunga tylko słabej fabrycznej kalibracji. 

Brak soczystych kolorów qd OLED to dla mnie krok w tył  no chyba że za tą kasę którą wydałem na 55 dostałbym 77 cali 😏 

Jak Sony to nie Apple TV tylko Bravia core😃

12 godzin temu, Jurek F napisał:

Żadną chemią nawet delikatną. Tak jak Samsung zaleca: tylko woda i ścierka. Czasami tak jak okulary, para wodna z chuchnięcia i mikrofibra. Ja mam taką do szkła i luster, oczywiście nie używana wcześniej z chemią. Jak większy brud delikatnie moczę w wodzie i przecieram na sucho. Jak do tej pory sprawdza się. Może jakieś mikro rysy, których narazie nie widać gołym okiem się tworzą  ale mi to nie przeszkadza. Bez przesady 

To nie można już kupić specjalnej ściereczki do tego, chyba sprzedają ją nawet w elektro marketach dla mnie woda + ekran tv to zły pomysł  woda z płynem do mycia naczyń + ekran tv  jeszcze gorszy.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MadGamer napisał:

Jak Sony to nie Apple TV tylko Bravia core😃

I bawić się w jakieś śmieszne kredyty 🤣

3 godziny temu, MadGamer napisał:

To nie można już kupić specjalnej ściereczki do tego, chyba sprzedają ją nawet w elektro marketach dla mnie woda + ekran tv to zły pomysł  woda z płynem do mycia naczyń + ekran tv  jeszcze gorszy.

Jak dla niego to normalne mycie to nie ma dziwne, że tak załatwił sobie qd-oleda 🤣 Hahaha 

3 godziny temu, MadGamer napisał:

Ile cali? Za ile kupiłeś? Czy występuje vertical banding? 

Mega ciemność s95b nie wynika z wady matrycy samsunga tylko słabej fabrycznej kalibracji. 

Fabrycznej kalibracji? 🤣 LOL

 

3 godziny temu, MadGamer napisał:

Brak soczystych kolorów qd OLED to dla mnie krok w tył  no chyba że za tą kasę którą wydałem na 55 dostałbym 77 cali 😏 

To przecież qd oledowi brakuje soczystych kolorów 🤣

Screenshot_2023-08-20-15-39-29-089.thumb.jpeg.ee8ddbf9b4a6a243d0555d612e4c1853.jpeg

 

Nie wspominając już w ogóle o ogromnym black crushu 🤣

Should you buy it? There are others with better picture and sound: Though the Sony A80L isn’t as bright, it’s a more natural and filmic performer with HDR content than the S90C, especially with darker scenes which the S90C struggles to articulate. Colours appear colder and a little duller, and black levels lack depth in both The English (iPlayer, HLG) and Secret Invasion (Disney+, HDR10). There’s just an overall lack of punch to colours and a coldness to complexions in dark HDR scenes. 

https://www.trustedreviews.com/reviews/samsung-qe65s90c

W dniu 6.09.2023 o 13:51, Usl napisał:

I was mixed overall with the S90C’s picture performance, a TV capable of bright HDR images but was less deft when fed darker HDR content. Colours lost some of the lustre and came across as cool and flat in appearance, black levels (in a bright room) erred towards grey and with some settings there was clipping (loss of detail) in the brightest areas.

The Samsung S95C still suffers from those problems in my opinion, but to a lesser extent. Black levels feel stronger, achieving more of an inky depth in Marvel’s Secret Invasion. Colours aren’t as coolly described as Fury and Talos head over to a general’s house, although the S95C lacks the same punchy colours and rich complexions the Sony A80L’s Dolby Vision performance can provide.

Complexions do err towards the cooler side of the spectrum and it’s a similar take watching Captain Marvel on Disney+. The Sony A80L offers a warmer, more expressive look, though it can be argued the S95C pulls more detail from the actors’ faces.

If there’s one thing I would stress about Samsung’s 2023 OLEDs, it’s the lack of punch and warmth overall to colours and people’s complexions. There’s a flatness to some colours that doesn’t take advantage of the QD-OLED’s strengths.

Do tego A80L ma znacznie lepszy dźwięk 🔊

I feel it’s due to the S95C’s slim chassis that doesn’t allow the speakers to shift much air to generate punch, power, or heft. The Sony A80L and Panasonic MZ1500 are miles ahead of the S95C, and the overall impression I get is Samsung would prefer you add one of its own soundbars to this TV. I would not disagree with that notion.

Should you buy it? If you’re after the best AV performance: Better than the S90C, but the S95C still suffers from the same issues but to a slightly lesser extent. There are OLED TVs from LG, Sony, and Panasonic that are more expressive in both picture and sound.

https://www.trustedreviews.com/reviews/samsung-qe55s95c

Do tego jeszcze ta ścierająca się siwa powłoka 😜

Screenshot-2023-09-06-13-43-13-762.jpg

Nie dziwie się teraz 😺

 

"The S95C lacks the same punchy colours and rich complexions the Sony A80L’s Dolby Vision performance can provide." 

W dniu 15.08.2023 o 13:56, Gregory-86 napisał:

Usl ale zrobiłeś mi przyjemność. Naprawdę u mnie w domu było już z 30 osób odkąd wymieniłem s95b na a80l i każdy mówi ze tv dużo lepszy. A przede wszystkim każdy śmieje się z tych odpowiedzi samsunga jak czyścić qd oleda i żeby nie woda. A jak pokazuje te plamy na zdjęciach bo mi zostały to każdy w szoku jest.

 

Edytowane przez Usl
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MadGamer napisał:

To nie można już kupić specjalnej ściereczki do tego, chyba sprzedają ją nawet w elektro marketach dla mnie woda + ekran tv to zły pomysł  woda z płynem do mycia naczyń + ekran tv  jeszcze gorszy.

Może i można ale jak się naczytałem o schodzacych powłokach to nie próbuję. Poza tym  z mojego doświadczenia z antyrefleksem w okularach wynika, że nawet te specjalne środki do czyszczenia nie mówiąc o płynach do naczyń, mogą tworzyć powłokę na powierzchni, która powoduje smugi, zafarb itp. Z okularów po czyszczeniu można spłukać wodą, tu nie bardzo. 

Robię tak jak zaleca Samsung a tam jest woda

https://www.samsung.com/pl/support/tv-audio-video/wskazowki-dotyczace-czyszczenia-ekranu-telewizora/

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gregory-86 napisał:

Normalnie czyści. Szmata. Woda. Płyn do naczyń. I zero problemów. 

Wreszcie ktoś normalny! Ten świat zwariował na bardzo wielu płaszczyznach.

Wszystkie, ekrany telewizyjne, "komputerowe" czy telefoniczne to powinny być normalne powierzchnie szklane, czy o cechach szkła, tak aby właśnie wodą z mydłem czy innym płynem do szyb bez obaw to umyć.

  • Plusik 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Usl napisał:

Płyn do naczyń? 😅 To raczej nienormalnie 🤭

Wuja czyści płynem do naczyń bo żona ma taka fobie ze wszystko dotyka, a i wnuki podobnie robią . Ja czyściłem jedynie demineralozowana i szmata z mikrofibra i zafarb się pojawiał. 

16 godzin temu, MadGamer napisał:

Ile cali? Za ile kupiłeś? Czy występuje vertical banding? 

Mega ciemność s95b nie wynika z wady matrycy samsunga tylko słabej fabrycznej kalibracji. 

Brak soczystych kolorów qd OLED to dla mnie krok w tył  no chyba że za tą kasę którą wydałem na 55 dostałbym 77 cali 😏 

Jak Sony to nie Apple TV tylko Bravia core😃

To nie można już kupić specjalnej ściereczki do tego, chyba sprzedają ją nawet w elektro marketach dla mnie woda + ekran tv to zły pomysł  woda z płynem do mycia naczyń + ekran tv  jeszcze gorszy.

Ja nic nie kupiłem. Po prostu sklep w ramach odstąpienia od umowy wymienił mi sztukę za sztukę. Wzial uszkodzony s95b i dostarczył a80l. 
telewizor był kalibrowany. 
kolory może ma gorsze. Ale i tak większość ludzi zadowoli. 
no tak bravia core lepsze od Apple TV. Ale ja miałem na myśli podstawkę Apple TV 4K a nie aplikacje Apple TV. Bravia core trochę słabo wychodzi ze nie można tak dokupywać kredytów. Wiec filmy najlepiej jak dla mnie z Apple TV.

nie można kupić nic do czyszczenia. Jedynie sucha mikrofibra. Takie zalecenie samsunga do qd oled. 
ja tam a80l i a80j od Sony czyszczę na sucho. Odciski i zabrudzenia trudniejsze domuneralizowana. Wcześniej miałem 65b7v od LG i zero problemów. Nie mówiąc o komputerach, tabletach, telefonach, monitorach. Z niczym nie miałem tak jak qd oled  

4 godziny temu, Barnaba napisał:

Wreszcie ktoś normalny! Ten świat zwariował na bardzo wielu płaszczyznach.

Wszystkie, ekrany telewizyjne, "komputerowe" czy telefoniczne to powinny być normalne powierzchnie szklane, czy o cechach szkła, tak aby właśnie wodą z mydłem czy innym płynem do szyb bez obaw to umyć.

Otóż to

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gregory-86 napisał:

kolory może ma gorsze. Ale i tak większość ludzi zadowoli. 

Buhahaha 😹  Bardziej nasycone kolory dla ciebie są gorsze? 🤣 Screenshot_2023-08-20-15-39-29-089.thumb.jpeg.ee8ddbf9b4a6a243d0555d612e4c1853.jpeg

Nie wspominając już o ogromnym black crushu 😂

Should you buy it? There are others with better picture and sound: Though the Sony A80L isn’t as bright, it’s a more natural and filmic performer with HDR content than the S90C, especially with darker scenes which the S90C struggles to articulate. Colours appear colder and a little duller, and black levels lack depth in both The English (iPlayer, HLG) and Secret Invasion (Disney+, HDR10). There’s just an overall lack of punch to colours and a coldness to complexions in dark HDR scenes. 

https://www.trustedreviews.com/reviews/samsung-qe65s90c

I was mixed overall with the S90C’s picture performance, a TV capable of bright HDR images but was less deft when fed darker HDR content. Colours lost some of the lustre and came across as cool and flat in appearance, black levels (in a bright room) erred towards grey and with some settings there was clipping (loss of detail) in the brightest areas.

The Samsung S95C still suffers from those problems in my opinion, but to a lesser extent. Black levels feel stronger, achieving more of an inky depth in Marvel’s Secret Invasion. Colours aren’t as coolly described as Fury and Talos head over to a general’s house, although the S95C lacks the same punchy colours and rich complexions the Sony A80L’s Dolby Vision performance can provide.

Complexions do err towards the cooler side of the spectrum and it’s a similar take watching Captain Marvel on Disney+. The Sony A80L offers a warmer, more expressive look, though it can be argued the S95C pulls more detail from the actors’ faces.

If there’s one thing I would stress about Samsung’s 2023 OLEDs, it’s the lack of punch and warmth overall to colours and people’s complexions. There’s a flatness to some colours that doesn’t take advantage of the QD-OLED’s strengths.

Do tego A80L ma znacznie lepszy dźwięk 🔊

I feel it’s due to the S95C’s slim chassis that doesn’t allow the speakers to shift much air to generate punch, power, or heft. The Sony A80L and Panasonic MZ1500 are miles ahead of the S95C, and the overall impression I get is Samsung would prefer you add one of its own soundbars to this TV. I would not disagree with that notion.

Should you buy it? If you’re after the best AV performance: Better than the S90C, but the S95C still suffers from the same issues but to a slightly lesser extent. There are OLED TVs from LG, Sony, and Panasonic that are more expressive in both picture and sound.

https://www.trustedreviews.com/reviews/samsung-qe55s95c

The S95C lacks the same punchy colours and rich complexions the Sony A80L’s Dolby Vision performance can provide." 

Super te gorsze kolory xD

I do tego jeszcze ta siwa ścierająca się powłoka 🤭

spacer.png

24 minuty temu, Gregory-86 napisał:

no tak bravia core lepsze od Apple TV

W zakupie subskrypcji? 🤣 

25 minut temu, Gregory-86 napisał:

ja tam a80l i a80j od Sony czyszczę na sucho

Powodzenia w do czyszczeniu się plam 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plamy np. Jak dzieciak dotknie matrycy Sony czyszczę przy użyciu h20 demineralizowanej. Zero zafarbu. Zero problemów. 

Rozumiesz. Biorę jedna szmatę mikro zwilżoną woda. I druga sucha. I tak sonie czyszczę 

Bravia core dostępne tylko na tv Sony. Jak kupuje się tv Sony to mamy np. 2 lata subskrypcji i np. 10 Kredytów na film. Szkoda tylko ze jak wykorzystamy kredyty to nie możemy za złotówki wypożyczyć filmów jak w Apple TV. Jakość bravia core 10 pkt wśród vod. Apple TV 7 pkt Disney 5 pkt Netflix 4 pkt. Mówię o jakości technicznej nie programowej  

Apple TV masz w modelu subskrypcji. A’la Netflix ale masz też bibliotekę filmów. Gdzie Np. Za 15 zł możesz wypożyczyć jakis film. To są 2 odrębne usługi. Generalnie są 3 Apple TV. Apple TV 4K urządzenie. Apple TV usługa z serialami i filmami oryginalnymi Apple. Oraz wypożyczalnia filmów od Apple TV. 
 

Aha i zauważyłem ze np. Na tv Sony nie są dostępne filmy w Apple TV. Trzeba zainstalować aplikacje Apple TV na smartfonie Apple lub android i tam wypożyczyć film który następnie jest dostępny na tv Sony. Trochę to zagmatwane i dla osób które nie orientują się w temacie może spowodować niezrozumienie w pełni oferty od Apple. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Gregory-86 napisał:

Jakość bravia core 10 pkt wśród vod. Apple TV 7 pkt Disney 5 pkt Netflix 4 pkt.

Te punkciki to wg kogo, ciebie? 🤣

Edytowane przez Usl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Zauważyłem taki efekt, najlepiej to widać podczas oglądania meczu, gdy jest zbliżenie na zawodnika, który jest w ruchu widać wtedy wokół niego taką białą poświatę, też to zauważyliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, kuku07 napisał:

Cześć 

Zauważyłem taki efekt, najlepiej to widać podczas oglądania meczu, gdy jest zbliżenie na zawodnika, który jest w ruchu widać wtedy wokół niego taką białą poświatę, też to zauważyliście?

Qd oled tak ma

  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jurek F napisał:

Może i można ale jak się naczytałem o schodzacych powłokach to nie próbuję. Poza tym  z mojego doświadczenia z antyrefleksem w okularach wynika, że nawet te specjalne środki do czyszczenia nie mówiąc o płynach do naczyń, mogą tworzyć powłokę na powierzchni, która powoduje smugi, zafarb itp. Z okularów po czyszczeniu można spłukać wodą, tu nie bardzo. 

Robię tak jak zaleca Samsung a tam jest woda

https://www.samsung.com/pl/support/tv-audio-video/wskazowki-dotyczace-czyszczenia-ekranu-telewizora/

Przecież te ścierki są z takiego materiału tak gładkie i miękkie że [beeep]kę niemowlaka można podcierać jak od tego powłoka ma schodzić? tam żadnej hemi nie ma.

Wodą zalecają i ścieżką a od tego powłoka nie schodzi? 🤔 

10 godzin temu, Gregory-86 napisał:

Ja nic nie kupiłem. Po prostu sklep w ramach odstąpienia od umowy wymienił mi sztukę za sztukę. Wzial uszkodzony s95b i dostarczył a80l. 
telewizor był kalibrowany. 
kolory może ma gorsze. Ale i tak większość ludzi zadowoli. 
no tak bravia core lepsze od Apple TV. Ale ja miałem na myśli podstawkę Apple TV 4K a nie aplikacje Apple TV. Bravia core trochę słabo wychodzi ze nie można tak dokupywać kredytów. Wiec filmy najlepiej jak dla mnie z Apple TV.

nie można kupić nic do czyszczenia. Jedynie sucha mikrofibra. Takie zalecenie samsunga do qd oled. 
ja tam a80l i a80j od Sony czyszczę na sucho. Odciski i zabrudzenia trudniejsze domuneralizowana. Wcześniej miałem 65b7v od LG i zero problemów. Nie mówiąc o komputerach, tabletach, telefonach, monitorach. Z niczym nie miałem tak jak qd oled  

Aha czyli jednak reklamacje uznali z tyt rękojmi 65 na 65 tak bez dopłat Sony za Samsunga? 🤔 

Bravia core to jeden z najmocniejszych atutów Sony z tymi kuponami to lipa w h... mi kiedyś jakaś Pani mówiła że niedługo będzie można dokupywać kupony tylko pytanie kiedy i za ile? I bardziej mnie interesuje czy będzie można kupować kupony na wypożyczanie i za ile? bo na Apple jest za 15 zł  

Te specjalne są delikatniejsze niż Mikrofibra chociaż ona też da radę nic QD OLED nie zrobi.

6 godzin temu, kuku07 napisał:

Cześć 

Zauważyłem taki efekt, najlepiej to widać podczas oglądania meczu, gdy jest zbliżenie na zawodnika, który jest w ruchu widać wtedy wokół niego taką białą poświatę, też to zauważyliście?

A ja nic nie widziałem może dlatego że meczów nie oglądam,  biała poświata to z bloming mi się tylko kojarzy.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha 😹 10 filmów i po najcenniejszym aucie 😆 Nie ośmieszaj się 🤣

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MadGamer napisał:

Przecież te ścierki są z takiego materiału tak gładkie i miękkie że [beeep]kę niemowlaka można podcierać jak od tego powłoka ma schodzić? tam żadnej hemi nie ma.

Wodą zalecają i ścieżką a od tego powłoka nie schodzi? 🤔 

Nie wiedziałem, że takie są  /bez chemii/ ale i nie mam potrzeby, żeby sprawdzać. To co mam w domu znakomicie się sprawdza 🙂

Temat był wałkowany i opisywany szczegółowo parę stron wcześniej.

  • Plusik 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MadGamer Samsung kosztował fakturowo 9999 zł z 5 letnia gwarancja Sony sprzedali mi w tej samej cenie żeby fakurowo się zgadzało. Wiec nic nie dopłaciłem. Proste😀 trzeba walczyć o swoje. 
 

Tak reklamacja była z rekojmi. Tylko ta formę prawna stosuje. 

Jeśli natomiast chodzi o używanie wody. To konsultanci sami sobie zaprzeczają wystarczy zadzwonić raz i zapytać jak czyścić tylko na sucho. Rozłączyć się i zadzwonić jeszcze raz z pytaniem. Czy film na stronie internetowej jest aktualny dla matrycy qd oled. Tak jest aktualny. Najlepiej mieć to oczywiście na piśmie. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem łatwiejsze czyszczenie Sony oleda wynika z innej powłoki. Qd oleda nie szło wyczyścić (odciski palców) na sucho. Tutaj bez problemu schodzą. Mam model a80k. Wcześniej miałem s95b i sprzedałem. To był mój najgorszy zakup. Katorga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG g2 lepsze czyszczenie zero wody zero chemii na sucho dodatkowo lepiej prezentuje się obraz co szkło to szkło matowa matryca to je nie to w laptopie jak się pracuje ba zewnątrz to ok ale nie w mieszkaniu w mieszkaniu mat zbędny Samsung nie pomyślał może się poprawi 

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung nie ma matowej matrycy ułomie 😆 Nie wiesz, nie wypowiadaj się 😅 To Samsung lepiej się prezentuje w jasnym pomieszczeniu i do tego ma lepszy processing 😉

8 godzin temu, Michal1992 napisał:

Wcześniej miałem s95b i sprzedałem. To był mój najgorszy zakup. Katorga. 

Jak się jest n00bem nie potrafiącym ustawić tv to nie ma dziwne 🤣 Buhahaha 😹 Imagine oglądać tv w trybie dynamicznym 😂 Co za jełop 🙈

9 godzin temu, jaczar napisał:

 

Co ta ma wspólnego z S95B? 🤔 Nie offtopuj 😼

10 godzin temu, Gregory-86 napisał:

@MadGamer Samsung kosztował fakturowo 9999 zł z 5 letnia gwarancja Sony sprzedali mi w tej samej cenie żeby fakurowo się zgadzało. Wiec nic nie dopłaciłem. Proste😀 trzeba walczyć o swoje. 
 

Tak reklamacja była z rekojmi. Tylko ta formę prawna stosuje. 

Haha 😂 Dać 10 koła za najciemniejszego oleda na rynku ze zwalonym zniebieszczonym obrazem 🤣

10 godzin temu, Gregory-86 napisał:

Jeśli natomiast chodzi o używanie wody. To konsultanci sami sobie zaprzeczają wystarczy zadzwonić raz i zapytać jak czyścić tylko na sucho. Rozłączyć się i zadzwonić jeszcze raz z pytaniem. Czy film na stronie internetowej jest aktualny dla matrycy qd oled. Tak jest aktualny. 

Wow, odkryłeś Amerykę 🤣 Konsultanci nie mają kompletnie pojęcia w temacie 🤣

10 godzin temu, Gregory-86 napisał:

Tak jest aktualny. Najlepiej mieć to oczywiście na piśmie

Jak niby? 🤣 Nie ośmieszaj się 😆 

Edytowane przez Usl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2023 o 22:02, Usl napisał:

Może, że jak piszą w naszym teście "Sony A80L OLED przed profesjonalną kalibracją wykazywał BARDZO duże błędy w materiałach o szerokiej palecie barw. Wartości te są bez problemu do uchwycenia gołym okiem. Dało się również odczuć problemy z krzywą EOTF która za wysoka rozjaśniała obraz."? 🤣 

jakiś czas tu nie bylem ale Pan Usl ,którego pełno w różnych wątkach to właściciel portalu ,ktoś z redakcji ? Bo jak sam określa "w naszym teście"

i te wyzwiska ... Tu jakaś moderacja jest?

Edytowane przez llukk
  • Plusik 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usl ja już nie mam do ciebie zdrowia. W jakim dynamicznym. Człowieku. Skąd ty to bierzesz. Sport - dynamiczny. A nie filmy także nie przekręcaj. Ty przedstawiłeś rozwiazanie wiążące się ze zmiana w trybie serwisowym. Wiec żadne rozwiazanie. Także nie ośmieszaj się. A problem z czyszczeniem. Padające płyty główne i wyświetlacze to co też problem z kalibracja. Człowieku przestań się ośmieszać. 

Usl czy ty człowieku nie potrafisz czytać przecież Gregory napisał ze nic nie zapłacił tylko wymienił. 10 tys za a80l. Który kosztuje 12 plus 5 letnia gwarancja to zaj…sta cena. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...