Skocz do zawartości
Gmeru

Test przełomowego Samsung OLED S95B. Najlepszy telewizor OLED na rynku!

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, tkacz.rafal@wp.pl napisał:

Nie! Od Sony tylko A95K jest lepszy od S95B do oglądania filmów. Reszta tv od Sony prezentuje słabszy poziom względem S95B. 

Zwyczajnie bardziej podoba Ci się obraz na A80L i to jest tylko Twoja subiektywna ocena.

W profesjonalnych testach widać przewagę S95B względem A80L tak samo jak widać przewagę A95K nad S95B ;)

 

 

 

Raczej to twoja subiektywna opinia A95 k jest lepszy od s95b pod każdym względem tak jak najbardziej grania też, jedyne w czym przegrywa to względem cena=jakość bo najzwyczajniej jest za drogi.

11 godzin temu, Usl napisał:

Chyba tragiczna, no chyba że lubisz dse 😆

No może po za geex, który dostał wydzieloną sztukę do testów 🤣 A i pisze się pre-kalibrowane 😅 Ale tu nawet kalibracja nie a bardzo pomaga 😂

W czym? Przestarzałych portach hdmi 2.0? 😛 Wyższym input lagiem? 😜 Może dimmingem? 🤭

Screenshot_2023-08-20-16-10-05-939.thumb.jpeg.0fe61da4051fdc5aed4f314ecb0af0ec.jpeg

 

 

Lubisz się ośmieszać i poniżać to twoja sprawa😂 ale naprawdę nie licz na to że będę to z tobą ciągnął to kim jesteś to już wszyscy widzą na tym portalu nawet inne trolle, trolluj  tak dalej to prędzej czy później dostaniesz bana i czyszczenie postów. 

7 godzin temu, Gregory-86 napisał:

Nie wiem jak gry i telewizja bo nie gram i nie oglądam telewizji. Jednakże mam porownianie jeśli chodzi o filmy. Także do filmów lepszy jest Sony. 

A kupiłeś  Sony a95k? bo coś tam pamiętam że na to s95b strasznie narzekałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A80L 😅

Godzinę temu, MadGamer napisał:

Raczej to twoja subiektywna opinia A95 k jest lepszy od s95b pod każdym względem tak jak najbardziej grania też, jedyne w czym przegrywa to względem cena=jakość bo najzwyczajniej jest za drogi.

Każdym, czyli gorszym odświeżaniem i input lagiem też? 🤣 

Godzinę temu, MadGamer napisał:

Lubisz się ośmieszać i poniżać to twoja sprawa😂 ale naprawdę nie licz na to że będę to z tobą ciągnął to kim jesteś to już wszyscy widzą na tym portalu nawet inne trolle, trolluj  tak dalej to prędzej czy później dostaniesz bana i czyszczenie postów. 

Jak to kiedyś napisałeś.... 

W dniu 30.04.2023 o 21:08, MadGamer napisał:

A co masz znajomości w moderacji? Bardzo się boję 😄

Haha 😂 Nie wiem skąd wziąłeś takie głupoty 😆

W dniu 29.04.2023 o 16:11, MadGamer napisał:

sony ma matrycę z tego Samsunga ale ogólnie zastosowali jakiś dodatkowy filtr żeby te kropki kwantowe się tak nie świeciły pod światło

To dopiero jest ośmieszenie i poniżenie 😂😂

Ale co się dziwić po kimś kto lubi tryb dynamiczny 😸

W dniu 29.04.2023 o 03:04, MadGamer napisał:

Ty chyba sobie jaja ze mnie robisz!

Do ustawienia telewizora niepotrzebna jest żadna wiedza i doświadczenie, tylko chęci i czas do pogrzebania i zapoznania się z systemem, to jest normalny system dla każdego przeciętnego użytkownika

No sam wcześniej napisałeś że zadowolony raczej nie będę bo jak mi się film maker nie podoba to będę niezadowolony bo kalibrację robi się pod film maker, na razie się zastanawiam kalibracja tania nie jest 890 zł za full pakiet A to bez dolby vision bo Samsunga akurat go nie ma jakby było z dolby to by było prawie 1000 zł a to prawie 1/4 wartości telewizora!!! 

 

image.png.1156256bb58f9f02c1af5aef01272008.png.44e5d51fce441661c8955105a9150c3a.png

Edytowane przez Usl
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2023 o 14:32, SAM41 napisał:

ust czy ty naprawdę jesteś taki głupi czy po prostu nic nie rozumiesz normalnie każdy ci już pisze żebys się nie ośmieszał a ty dalej swoje ja nie mam sony mam lg i telewizor lg jest milion razy lepszy niż ten s95b który ma masę masę problemów ale ty najwyraźniej nic nie pojmiesz w swoim małym mózgu albo jesteś typem który cały czas tylko pisze żeby pisać cały czas te same teksy najciemniejszy oled, testy, najjaśniejszy samsung, nikt nie potrafi ustawić, nie znasz się normalnie nie da się tego czytać weź chłopie na wstrzymanie nie wiem wypij sobie jakieś piwo czy coś nie wiem co tam teraz w podstawówce się pije i weź wyluzuj bo naprawdę nic nie kumasz każdy ci mówi, ze ciemny jest obraz a ty dalej swoje ze jak nie umiesz ustawić to masz ciemny jakbyś umiał a przecież dałem rozwiazanie to byś miał jasny ty chłopcze nic nie rozumiesz czy ty nie pojmujesz ze ludzie nie chcą tracić gwarancji czy narażać się na utratę gwarancji grzebiąc w serwisowym nic a nic nie kumasz nie wiem czy robisz to specjalnie czy jak ale zrozum jedno to nie jest jedynie opinia gregorego a setek lub patrząc globalnie tysięcy ludzi na świecie co kupili tego oleda i narzekają ze obraz jest ciemny lepiej pogadaj ze swoim szefem Panem Grzegorzem S. żeby powiedział tym w Korei ze skoro są tacy pewni tego oleda to niech wyłącza agresywne przyciemnianie bo ludzie się z nich śmieją ze ludzi nie obchodzą cyferki bo mnie też cyferki nie obchodzą a na g2, c2, c1 i innych obraz jest jasny dużo jaśniejszy niż na samsungu także się nie ośmieszaj bo to ty a nie inni uzytkowicy forum się ośmieszają ps przeczytaj sobie artykuł odnośnie a80l od sony i z tego co wiem to tam jest 700 nita a nie 400 tak jak piszesz a przez samo hdtv Polska telewizor jest bardzo polecany także przestań siać zamęt bo się ośmieszasz zreszta ile by nita nie było gościu sobie go kupił i używa jest zadowolony także nie rozumiem o co ci chodzi musisz zrozumieć i twój szef również ze są ludzie dla których liczy się spokój w korzystaniu z tv oraz przyjemność z oglądania a ja przyjemności na s95b nie widzę bo obraz jest mega ciemny i mnie to wkur... mnie również nie obchodzi ile tam nita ma w testach bo to są dane dla ludzi który się tym parają to tak samo jak całki nie są potrzebne prxecietnemu człowiekowi w życiu czy znajomość która w historii Egiptu faraonem była Kleopatra także wiesz ludzie maja inne rzeczy zreszta nie chce mi się już z tobą gadać bo faktycznie ośmieszasz się cały czas i piszesz ta durnotę nawet ciężko to skomentować nie wiem musisz mieć w chu wolnego czasu skoro cały czas piszesz w każdym wątku na hdtv, w każdym wątku też te swoje głupoty na fb i youtubie i ludzie się  ciebie cały czas śmieją najeleiej jeden ci napisał dobrze ze zony mi nie wybrałeś pewnie lepiej byś wiedział kogo poszukuje normalny troll z ciebie człowieku ogarnij się trochę bo naprawdę jakby się ze mnie tak wszyscy śmiali, jakby na mnie tak psy wieszali to poważnie zamilkł bym bo jedna osoba może tak napisać ale tobie odpowiadają setki zwłaszcza na yt no gościu ogarnij się naprawdę 

Zaśmiecacie temat, jeden z drugim. Jak chcecie się drapać to nie tutaj.

Firmware 1520 w S95B Obniżyło jasność w trybie Film SDR do tego stopnia, że użycie "wzmocnienie kontrastu" na niski nie zaciera szczegółów na jasnych elementach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MadGamer napisał:

Raczej to twoja subiektywna opinia 

Nie, to opinia na podstawie kilkunastu testów, które możesz znaleźć w sieci i samej specyfikacji, której nie da się oszukać ;) 

3 godziny temu, MadGamer napisał:

A95 k jest lepszy od s95b pod każdym względem tak jak najbardziej grania też

Jak może być lepszy skoro nie wspiera kluczowych dla graczy funkcji czyli VRR Freesync i G-Sync Compatible w dodatku w każdym trybie ma większe opóźnienia względem S95B. 

Do grania S95B jest lepszym telewizorem i praktycznie wszystkie testy porównawcze to potwierdzają. 

 

Cytat

The Samsung S95B OLED and the Sony A95K OLED are both remarkable TVs with strengths and weaknesses. They use the same panel type, so the differences come down to image processing. The A95K focuses on accuracy over brightness, so it has better tone mapping in HDR as details are better, and it doesn't have black crush like on the Samsung. However, the Samsung TV focuses more on brightness, meaning it delivers brighter highlights in some scenes. The Sony model also supports Dolby Vision, which the Samsung doesn't, and it's a format that more content uses. However, the Samsung TV is the better gaming TV because it has lower input lag and supports FreeSync, which the Sony model doesn't.

 

Edytowane przez tkacz.rafal@wp.pl
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, tkacz.rafal@wp.pl napisał:

Nie, to opinia na podstawie kilkunastu testów, które możesz znaleźć w sieci

Niby jakich, sponsorowanych? 🤣 

30 minut temu, tkacz.rafal@wp.pl napisał:

samej specyfikacji, której nie da się oszukać ;) 

Jak nie da 😆 A co niby samsung robi? 😅 Telewizor wspiera hgig tylko na papierze 📜 gdzie w rzeczywistości to Sony ma lepszy hdr w grach mimo, że go nie wspiera 🤭

No, ale co się dziwić po kimś kto daje się robić bredniom marketingowym skoro wypisuje takie głupoty jak samsung nie ma tone mappingu 😄

30 minut temu, tkacz.rafal@wp.pl napisał:

Jak może być lepszy skoro nie wspiera kluczowych dla graczy funkcji czyli VRR Freesync i G-Sync Compatible w dodatku w każdym trybie ma większe opóźnienia względem S95B.

Skąd ty bierzesz te bzdury? XDDDD Nawet rtings nic nie pisze o g-sync 😂 Rtings pisał też, że s95c ma pełne hdmi 2.1 😹 Tyle są warte ich testy 💩

Po za tym lepiej mieć znacznie lepiej skalibrowany obraz w grach niz odrobinkę niższy input lag, który na dobrą sprawę i tak nie odczujesz w przeciwieństwie do znacznie słabiej skalibrowanego obrazu w samsungu 😸

Po za tym FreeSync działa na a95k, więc kolejny przykład jak można oszukać specyfikację.... tylko nq korzyść użytkownika w przeciwieństwie do samsunga 😆

Czyli kolejne z rzędu ośmieszenie rtings, który nie potrafi testować tv 😄

Edytowane przez Usl
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Usl napisał:

Jakieś źródło tych informacji? 

Ja nie muszę szukać źródła,  źródło mam u siebi. Wisi na scianie.

Mało tego. Po aktualizacji do 1520 w balansie bieli w przesunięciu dołu też się dużo pozmieniało. 

Poprzednio:

Przes. C było 1 jest -2

Przes. Z bylo 0 jest -2

Przes. N było-1 jest 1

Ustawienia są subiektywne, bo odnoszą się tylko do odbiornika, który posiadam.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Usl napisał:

A80L 😅

Każdym, czyli gorszym odświeżaniem i input lagiem też? 🤣 

Jak to kiedyś napisałeś.... 

Haha 😂 Nie wiem skąd wziąłeś takie głupoty 😆

To dopiero jest ośmieszenie i poniżenie 😂😂

Ale co się dziwić po kimś kto lubi tryb dynamiczny 😸

 

image.png.1156256bb58f9f02c1af5aef01272008.png.44e5d51fce441661c8955105a9150c3a.png

I pyk zgłoszone do uwaga poniżej spoiler

Godzinę temu, tkacz.rafal@wp.pl napisał:

Nie, to opinia na podstawie kilkunastu testów, które możesz znaleźć w sieci i samej specyfikacji, której nie da się oszukać ;) 

Taaaa... Jasne😁

 

Godzinę temu, tkacz.rafal@wp.pl napisał:

Jak może być lepszy skoro nie wspiera kluczowych dla graczy funkcji czyli VRR Freesync i G-Sync Compatible w dodatku w każdym trybie ma większe opóźnienia względem S95B. 

Do grania S95B jest lepszym telewizorem i praktycznie wszystkie testy porównawcze to potwierdzają. 

 

Ty się weź się doedukuj bo nie masz pojęcia nawet jakie ma ten telewizor ma wsparcia i funkcje, kolejny pseudoznawca jak 99,9% tutaj i kolejny co będzie się powoływał na "plofesjonalne testy xyz" 🤦

moderator (1).gif

Teraz, MadGamer napisał:

I pyk zgłoszone do uwaga poniżej spoiler

 


moderator (1).gif

 

1 godzinę temu, tkacz.rafal@wp.pl napisał:

Nie, to opinia na podstawie kilkunastu testów, które możesz znaleźć w sieci i samej specyfikacji, której nie da się oszukać ;) 

Taaaa... Jasne😁

1 godzinę temu, tkacz.rafal@wp.pl napisał:

Jak może być lepszy skoro nie wspiera kluczowych dla graczy funkcji czyli VRR Freesync i G-Sync Compatible w dodatku w każdym trybie ma większe opóźnienia względem S95B. 

Do grania S95B jest lepszym telewizorem i praktycznie wszystkie testy porównawcze to potwierdzają. 

Ty się weź się doedukuj bo nie masz pojęcia nawet jakie ma ten telewizor ma wsparcia i funkcje, kolejny pseudoznawca jak 99,9% tutaj i kolejny co będzie się powoływał na "plofesjonalne testy xyz" 🤦

 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie Sony. Z każdym kolejnym filmem przekonuje się ze zakup a80k a miejsce s95b był bardzo dobrym zakupem. Na filmie widać dużo więcej. Wiem bo oglądałem ostatni odcinek gry o tron i tu i tu. I różnica jest kolosalna. A teraz okazuje się ze Samsung znowu obniżył jasnosc. 😂😂😂

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, krempla napisał:

Firmware 1520 w S95B Obniżyło jasność w trybie Film SDR do tego stopnia, że użycie "wzmocnienie kontrastu" na niski nie zaciera szczegółów na jasnych elementach.

Ale to dobrze czy źle ? Bo jak widać więcej to chyba dobrze ? 

12 godzin temu, krempla napisał:

Mało tego. Po aktualizacji do 1520 w balansie bieli w przesunięciu dołu też się dużo pozmieniało. 

Poprzednio:

Przes. C było 1 jest -2

Przes. Z bylo 0 jest -2

Przes. N było-1 jest 1

Ustawienia są subiektywne, bo odnoszą się tylko do odbiornika, który posiadam

Piszesz o trybie Film w SDR ? Po aktualizacji pozmieniały Ci się te wartości ?  Dopytuję bo powiem szczerze, że "na oko" żadnych zmian nie zauważyłem

no i wszystkie suwaki były na 0 i takie pozostały. 

Tryb FMM mam skalibrowany i pozostało bez zmian. Wizualnie też nie jest ciemniej.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb: KINO SDR

HDR bez zmian.

Z oka nie zauważysz. 

5 godzin temu, Jurek F napisał:

Ale to dobrze czy źle ? Bo jak widać więcej to chyba dobrze ? 

Piszesz o trybie Film w SDR ? Po aktualizacji pozmieniały Ci się te wartości ?  Dopytuję bo powiem szczerze, że "na oko" żadnych zmian nie zauważyłem

no i wszystkie suwaki były na 0 i takie pozostały. 

Tryb FMM mam skalibrowany i pozostało bez zmian. Wizualnie też nie jest ciemniej.

 

 

Raczej nie za dobrze. To tv 4K i podbicie kontrastu raczej słabo współgra z materiałem SDR.

Edytowane przez krempla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, krempla napisał:

Mało tego. Po aktualizacji do 1520 w balansie bieli w przesunięciu dołu też się dużo pozmieniało. 

Poprzednio:

Przes. C było 1 jest -2

Przes. Z bylo 0 jest -2

Przes. N było-1 jest 1

A jeśli chodzi o te wartości  to robiłeś ponowną kalibrację po aktualizacji ? Skąd te zmiany ?

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu cashback na oledy Samsunga i po raz pierwszy na s90c i s95c  ale teraz  lipa w h... od 500-1500 zł w zależności od modelu i rozmiaru, a 2000 zł tylko za 77S95C u oficjalnego partnera u którego kosztuje 22k  jak u konkurencji mogę mieć za niecałe 15k 🤣  za 55S95C zwrot 800 zł za 55S90C 500 zł 😂 za 65S95B 800 zł jak jeszcze do 20 sierpnia dawali 2000 zł czy oni jaja sobie robią 🤣 Samsung daje du... z cashback'ami!!!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już cashback na nowe modele 😅

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w hotelu. Wiszą 2 qledy od samsunga. I tam powłoka jest normalna. Można wyczyścić. Dotykałem palcem. Nic.  Także w s95b coś ewidentnie nie tak z ta powłoka. I nie opowiadajcie bajek ze każdy Samsung tak ma. Nie każdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Jurek F napisał:

A jeśli chodzi o te wartości  to robiłeś ponowną kalibrację po aktualizacji ? Skąd te zmiany ?

Co miesiąc robię próbę. Tę popełniłem po aktualizacji firmware do 1520.

Jestem rozczarowany tym, że zmiany pojawiły się w 2 punktowym b. bieli. To de facto zmienia cały układ kalibracji. Jeszcze bardziej byłem zdziwiony, że zmiany nie pojawiły się w 20 pkt. B. Bieli.

Jutro będę wracał do 1430, jeśli się uda. Zrobię odczyt projekcji i wtedy się przekonam, co się stanie.

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.09.2023 o 15:22, MadGamer napisał:

 A kupiłeś  Sony a95k? bo coś tam pamiętam że na to s95b strasznie narzekałeś.

Wziąłem a80l na panelu od LG bo po tych problemach nie chciałem nic na panelu od samsunga. Jestem z Sony bardzo zadowolony. Zero jakichkolwiek problemów. I przede wszystkim obraz nie jest mega ciemny jeśli akcja w pomieszczeniu lub w nocy. A jak wiadomo ostatnio coraz więcej w Hollywood kręci się filmów w nocy. Kolory oczywiście nie są tak soczyste jak w qd oled. Ale brak jakichkolwiek problemów z tym tv. I system Google. Jako człowiek który bazuje ba Apple nie widziałem ze kiedykolwiek to przyznam ale do tv jest najlepszy.  

  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, krempla napisał:

Jutro będę wracał do 1430, jeśli się uda. Zrobię odczyt projekcji i wtedy się przekonam, co się stanie.

Daj znać. Ja mam, jak pisałem wcześniej skalibrowany FMM. Też mogło się rozjechać? 

3 godziny temu, Michal1992 napisał:

Jestem obecnie w hotelu. Wiszą 2 qledy od samsunga. I tam powłoka jest normalna. Można wyczyścić. Dotykałem palcem. Nic.  Także w s95b coś ewidentnie nie tak z ta powłoka. I nie opowiadajcie bajek ze każdy Samsung tak ma. Nie każdy. 

Piszesz o QLED czy QD-OLED, bo to różnica? Ja mam s95b i też da się wyczyścić choć jest trudniej niż moim zdaniem powinno.

Z drugiej strony tv nie wisi w ekstremalnych warunkach i nikt nie rzuca w niego tłustym mięsem, bo wtedy kto to wie ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Jurek F napisał:

Piszesz o QLED czy QD-OLED, bo to różnica? Ja mam s95b i też da się wyczyścić choć jest trudniej niż moim zdaniem powinno.

Z drugiej strony tv nie wisi w ekstremalnych warunkach i nikt nie rzuca w niego tłustym mięsem, bo wtedy kto to wie ;)

A tak z czystej ciekawości zapytam, jeśli to nie tajemnica, to jak ogólnie go czyścisz jakimś środkiem, czy może ściereczką na sucho?

Póki co, jeszcze nie miałem potrzeby go czyścić, ale wolę zapytać na wszelki wypadek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadną chemią nawet delikatną. Tak jak Samsung zaleca: tylko woda i ścierka. Czasami tak jak okulary, para wodna z chuchnięcia i mikrofibra. Ja mam taką do szkła i luster, oczywiście nie używana wcześniej z chemią. Jak większy brud delikatnie moczę w wodzie i przecieram na sucho. Jak do tej pory sprawdza się. Może jakieś mikro rysy, których narazie nie widać gołym okiem się tworzą  ale mi to nie przeszkadza. Bez przesady 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda i ścierka też robi czerwono-rózowe plamy.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że taki problem jest, bo była w tym temacie dyskusja i to nie raz. Na moim egzemplarzu to nie występuje. Nawet specjalnie robiłem próby. Oglądałem z każdej strony, podświetlałem i nic nie widać. Owszem na początku robi się czerwono - różowo-niebieska plama. Ale trochę przetrę na sucho i znika. Jak bardziej było zabrudzone to trwa to dłużej. 

Może tak jest, że nie są to jakieś duże zabrudzenia. Głównie dotknięcia tłustym palcem. 

 

No i jakość ścierki też ma znaczenie. Testowałem 🙂

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jurek F napisał:

Wiem, że taki problem jest, bo była w tym temacie dyskusja i to nie raz. Na moim egzemplarzu to nie występuje. Nawet specjalnie robiłem próby. Oglądałem z każdej strony, podświetlałem i nic nie widać. Owszem na początku robi się czerwono - różowo-niebieska plama. Ale trochę przetrę na sucho i znika. Jak bardziej było zabrudzone to trwa to dłużej. 

Może tak jest, że nie są to jakieś duże zabrudzenia. Głównie dotknięcia tłustym palcem. 

 

No i jakość ścierki też ma znaczenie. Testowałem 🙂

Nawet iszmata za 120 zł nie daje rady. Nie ma dostępnego na tej planecie środka. Podobno czystym alkoholem. Ale ja nie testowałem. Także produkt mega delikatny. 
Samsung nie zawsze ma ten problem wuja ma starego frame i tam normalnie nie czyści. Tutaj trzeba wycieczki na wyżyny intelektualnej precyzji i tak po odcisku palca zostaje zafarb. Było to już wielokrotnie przerabiane. Każdy oled od samsunga to ma. Niektórzy pewnie nie widza bo znaczenie ma kont padania światła. Także straszna lipa. 

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gregory-86 napisał:

Każdy oled od samsunga to ma. Niektórzy pewnie nie widza bo znaczenie ma kont padania światła.

Ja nie kwestionuje Twoich doświadczeń Wierzę, że miałeś problem. Pisałem o swoim tv i jak jest u mnie. Zapewne dużej wiedzy w temacie tv nie mam ale zdecydowanie wiem co widzę i pod jakim kontem. I nie twierdzę, że w związku z tym każdy oled Samsunga tak ma jak u mnie.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam Gregory, co on może wiedzieć 🤣

W dniu 18.08.2023 o 20:58, ebola1972 napisał:

Miękka faja jesteś. Zwróciłeś qdoled. Ile razy można pisać, że chujowa powłoka, szmata itd. Wszyscy to wiemy. Spadaj do Sony i tam się produkuj. Mam dość shitu.

🍆 🤏

😀

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...