Skocz do zawartości
SlawekR

Panasonic TX-32LX70P

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś jest fanem zdjęć to tutaj znalazłem trochę, to te pod koniec strony: [url="http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=778604&page=16&pp=30&highlight=nismor"]http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread....ighlight=nismor[/url]

Co prawda to LX700, ale jeśli chodzi o jakość obrazu to jeden czort.

Gość skupił się na odwzorowaniu subtelnych odcieni skóry ludzkiej, ale akurat temu się specjalnie nie dziwię :rolleyes:

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SławekR widzę że po Miarai'u, Crt 9551, Smasungach R81 oraz M71, Sharpie RD2 nareszcie znalazłeś to co [b]Ci[/b] odpowiada! Gratulacje. Zazdroszczę Ci rozwiązanego problemu z wyborem tv.
Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='deniro24' post='50522' date='16.06.2007, 02:02 ']SławekR widzę że po Miarai'u, Crt 9551, Smasungach R81 oraz M71, Sharpie RD2 nareszcie znalazłeś to co [b]Ci[/b] odpowiada! Gratulacje. Zazdroszczę Ci rozwiązanego problemu z wyborem tv.
Pozdro.[/quote]


Philips 9551 był już dość optymalnym wyborem, ale doszły inne "nadrzędne czynniki zewnętrzne", które niestety zmusiły mnie do takich, a nie innych działań. Wolę się nie wdawać w szczegóły bo mogę zacząć niepotrzebnie bluzgać. No ale jest takie powiedzenie, jak się nie ma co się lubi... Miała być w zastępstwie Philipsa tania plazma, ale przy bezpośrednich testach poległa niestety.

Philips 9551 jest dla mnie nadal w wielu aspektach pewnym wzorcem, którym kierowałem się i kieruję, oceniając inne rozwiązania w dziedzinie telewizorów na rynku. Tutaj nic się nie zmieniło.

A czy obecny wybór jest już optymalny? Czy ja wiem ... nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej ;) Panasonic przynajmniej nie drażni mnie jak na nim telewizję oglądam, a to już jest dużo. O pozostałych LCD, które testowałem, nie mogłem tego w 100% powiedzieć. Każdy miał jakieś wewnętrzne fuj.

Więc powiem tak, jak ktoś nie może pudełka CRT postawić, bo mu na ten przykład rodzina nosem kręci, albo nie ma miejsca, to Panasonic LX70 jest jakimś tam, w miarę mało
olesnym rozwiązaniem. Tak przynajmniej ja uważam po wielu godzinach żmudnych testów i poszukiwań. No i pocieszam się że do sygnałów HD jest jednak chyba lepszy od Phila, bo przynajmniej nie miga jak CRT. Oczywiście o podobnym poziomie czerni i kolorach to tylko pomarzyć można. O cenie prawie 2 razy wyższej też już nie wspominam, no ale jest jak jest. Życie to sztuka kompromisów. Ale i tak nie spodziewałem się, że da radę tyle wycisnąć z technologii LCD :rolleyes:.

Samsunga R81 mogę za to polecić jako monitor do komputera, z racji wyśmienitej pracy w trybie DVI po HDMI.

Miraia mogę polecić jako stosunkowo tani TV do konsol.

Philipsa 9551 polecam jako tani, ultrauniwersalny, telewizor do wszystkiego, z bardzo dobrą jakością obrazu, ze wskazaniem na kiepskie analogowe sygnały SD.

Samsunga M71 i Sharpa RD2 mogę polecić..... no właśnie zastanawiam się do czego. Alternatywą, do tego tańszą, dla obu TV są odpowiednio R81 i LX70. Więc nie wiem do czego mógłbym polecić te telewizory, ale może jeszcze coś mi przyjdzie do głowy. Ludziska Sharpa kupują masowo, więc pewnie ma w sobie coś, a może ja tego akurat nie znalazłem ;).

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='50452' date='15.06.2007, 15:03 ']Już pierwsza drobna nieścisłość w tamtym teście, obraz z komputera spokojnie można puścić w natywnej rozdziałce panela, czyli 1366x768. Sprawdzone :rolleyes:.[/quote]
Z testu wynika, że autor nie może ustawić natywnej rozdzielczości.
Ten problem występuje w XP dla wielu monitorów wide. Dopiero wgranie sterowników producenta rozwiązuje problem ale nie do końca. Wiele gier nie działa w natywnej rozdzielczości.

Vista obsługuje panoramę.

Prośba więc do Kolegi na jakiej karcie i systemie było sprawdzane.
Można zrobić zrzut ekranowy i załączyć.

;)

Edytowane przez slawekj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='slawekj' post='50541' date='16.06.2007, 11:44 ']Z testu wynika, że autor nie może ustawić natywnej rozdzielczości.
Ten problem występuje w XP dla wielu monitorów wide. Dopiero wgranie sterowników producenta rozwiązuje problem ale nie do końca. Wiele gier nie działa w natywnej rozdzielczości.

Vista obsługuje panoramę.

Prośba więc do Kolegi na jakiej karcie i systemie było sprawdzane.
Można zrobić zrzut ekranowy i załączyć.

;)[/quote]


Notebook Asus Z84Jp. Karta Geforce 7600go 512MB. Win XP Pro. Cały problem polega na tym aby we właściwościach sterownika dodać odpowiednią dodatkową rozdzielczość obsługiwaną, a następnie ręcznie dostroić fazę, zegar i wymiary obrazu w TV. Telewizor nie ma funkcji autokonfiguracji. I to chyba tyle. Jak nie ma takiej opcji w sterownikach to można użyć choćby Powerstripa.

Testujący spojrzał tylko na ostatnią stronę instrukcji gdzie są podane dane katalogowe TV, stąd użył takiego dziwnego określenia jak SXGA (skompresowany) :rolleyes: Bo w instrukcji stoi takie śmieszne określenie właśnie.

A wystarczyło zajrzeć na stronę 36 instrukcji gdzie są podane wszystkie tryby obsługiwane przez TV w trybie PC i jest tam wyraźnie podana także rozdzielczość 1366x768@60Hz.

A zrzut ekranu jako taki to chyba niewiele wniesie do zagadnienia w tym przypadku.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

SlawekR

Piszesz ze wersja softu w twoim TV to 2070-10000
skad mozna sciagnac najnowsza wersje softu i co ona zmienia ??
u mnie jest 2030-10000

i czy juz ktos wie jak wejsc do menu serwisowego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tidus' post='50553' date='16.06.2007, 14:08 ']Witam

SlawekR

Piszesz ze wersja softu w twoim TV to 2070-10000
skad mozna sciagnac najnowsza wersje softu i co ona zmienia ??
u mnie jest 2030-10000

i czy juz ktos wie jak wejsc do menu serwisowego ??[/quote]

Nie wiem skąd można ściągnąć najnowszą wersję softu i co ona zmienia, może to że są odrębne pamięci nastaw dla każdego z wejść osobno. Z testów które czytałem, wynika że wcześniej tak nie było..

Napisałem jaka jest wersja softu w TV który mam. Ale ja nic w nim nie zmieniałem, co powinno być raczej oczywiste, skoro nadal nie wiem jak wejść do menu serwisowego. To przy okazji odpowiedź na drugie pytanie.

Chociaż wróć, odpowiedź na tak postawione pytanie powinna brzmieć raczej "pewnie ktoś wie, ale ja niestety jeszcze nie" :lol:


Potrafię wejść tylko do menu diagnostycznego, w którym następuje autodiagnostyka telewizora.

W kwestii menu serwisowego to próbowałem wszelkich znanych mi sposobów, a opisywanych już przy okazji wcześniejszych modeli (LX600). Niestety nic z tego. Zadziałał tylko opis z jakiejś starej plazmy odnośnie menu diagnostycznego. Przytrzymać -V na panelu TV i nacisnąć 3 razy info na pilocie. [b]Uwaga[/b] - kasuje wszelkie własne nastawy telewizora.

Nawet programowałem z netu mojego pilota Logitecha uniwersalnego kodami innych pilotów do wcześniejszych TV Panasonica, zakładając że może na obecnym pilocie nie ma przycisku z odpowiednim kodem sterującym wejściem w menu serwisowe, ale też nic z tego.


Co prawda, z perspektywy kilku dni, stwierdzam że do szczęścia menu serwisowe ostatecznie nie jest mi potrzebne, ale w końcu lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć jak do tego menu się dostać ;) .

Więc ponawiam po raz kolejny apel, jeśli ktoś posiada jakąkolwiek informację jak się do tego menu dostać to proszę o kontakt, może być na PM.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek zawsze dużo gada... Dziś dla odmiany nie będzie gadania, dziś będą obrazki. Sorry jak coś nie wyjdzie, ale robię to pierwszy raz :P


[url="http://img505.imageshack.us/my.php?image=222vy5.jpg"][img]http://img505.imageshack.us/img505/2834/222vy5.th.jpg[/img][/url]

W rzeczywistości to zdjęcie ma bardziej ciepły odcień. Jeszcze muszę trochę popracować na techniką. Tego typu zdjęcia są dość trudne do zrobienia :o, ale i tak widać gradację odcieni ludzkiej skóry. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Jak ktoś ma jakieś zdjęciowe potrzeby odnośnie Panasonica to postaram się pomóc.

Niech żyje Sygnał SD:

[url="http://img520.imageshack.us/my.php?image=sd1iy9.jpg"][img]http://img520.imageshack.us/img520/5858/sd1iy9.th.jpg[/img][/url]

Discovery jeszcze raz, zwróćcie uwagę na szczegóły w cieniach po prawej stronie. Ale żeby to dostrzec trzeba mieć monitor, na którym się zdjęcie ogląda, ustawiony w miarę jasno, bo on swoje 3 grosze też dokłada:

[url="http://img502.imageshack.us/my.php?image=discoveryeh2.jpg"][img]http://img502.imageshack.us/img502/457/discoveryeh2.th.jpg[/img][/url]

Twarz oświetlona światłem sztucznym, sygnał SD:

[url="http://img528.imageshack.us/my.php?image=twarzswiatlostudyjneep6.jpg"][img]http://img528.imageshack.us/img528/7128/twarzswiatlostudyjneep6.th.jpg[/img][/url]

Pilot:

[url="http://img126.imageshack.us/my.php?image=pilothv9.jpg"][img]http://img126.imageshack.us/img126/3739/pilothv9.th.jpg[/img][/url]

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(W kwestii Sony, z testu cytowanego wyżej też wynika że bez wizyty w menu serwisowym się nie obejdzie jeśli chcemy aby dobrze odtwarzał detale w cieniach.)

Mam własnie Sonego 32d3000 - jakie sa ustawienia serwisowe własnie do detali w cieniach ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ortadragon' post='50717' date='18.06.2007, 11:57 '](W kwestii Sony, z testu cytowanego wyżej też wynika że bez wizyty w menu serwisowym się nie obejdzie jeśli chcemy aby dobrze odtwarzał detale w cieniach.)

Mam własnie Sonego 32d3000 - jakie sa ustawienia serwisowe własnie do detali w cieniach ?

Pozdrawiam[/quote]

Ortadragon, naprawdę wystarczy raz zadać pytanie, znajdziemy je zapewniam ;).

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?s=&showtopic=5799&view=findpost&p=50720"]http://hdtvpolska.com/index.php?s=&sho...ost&p=50720[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powoli poznaję Pentaxa, zdjęcia zbliżają się do rozsądnej jakości :P.

Marny sygnał SD, TVN24 jak widać, bitrate wiadomo, na dziś marniutki. A tak to wygląda na Panasonicu

[url="http://img20.imageshack.us/my.php?image=sd3bv7.jpg"][img]http://img20.imageshack.us/img20/2538/sd3bv7.th.jpg[/img][/url]

Weźcie poprawkę, że na większości monitorów LCD na których będziecie to oglądać, może obraz wyglądać na zimny, ale tak niestety monitory są najczęściej skalibrowane, w zimną stronę.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SławekR jeżeli wyglądo to tak jak na tej fotce powyżej, to rzeczywiście imponujące! Być może się mylę, ale na zdjęciu prezenterka jest wyraźnie na pierwszym planie, tzn. ja odbieram to jak obraz pseudo trójwymiarowy - tego właśnie szukam w LCD. Chyba że wyciągam złe wnioski patrząc na tą fotkę. Poprostu wyraźnie jest "oddzielony" pierwszy plan od drugiego. Taki rodzaj głębi obrazu widziałem na kineskopowych Philipsach z Pixel+ i Digital Natural Motion. Czy mam mylne wrażenie patrząc na tą fotkę?

Na sąsiednim forum czytałem wypowiedź użytkownika Sharpa RD2, który opisywał obraz jako "teatralny" (znowu coś na wzór DNM w CRT Philips) dzięki układowi 100Hz w tym telewizorze. Napewno wiesz co mam na myśli bo miałeś Phila 9551. Ta nienaturalność obrazu jednym się podoba, innym nie - mi zdecydowanie tak. Jako że wiem, że dorwałeś do testów również Sony D3000, wcześniej potestowałeś RD2 i posiadasz LX70, to muszę zapytać czy w jakimś z tych TV jest podobny efekt "teatru" przy sygnale SD? A może we wszystkich trzech?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fotka wygląda trójwymiarowo z dwóch powodów:

1. Tak był nagrany obraz że tło było rozmyte
2. Zdjęcie robione jest nieco z lewej strony a ujęcie w telewizji też akurat było takie że prezenterka była nieco odwrócona w lewą stronę - w efekcie ma się wrażenie jakby ona stała przed tv

Tak więc po prostu takie ujęcie na mój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='deniro24' post='50905' date='19.06.2007, 22:04 ']SławekR jeżeli wyglądo to tak jak na tej fotce powyżej, to rzeczywiście imponujące! Być może się mylę, ale na zdjęciu prezenterka jest wyraźnie na pierwszym planie, tzn. ja odbieram to jak obraz pseudo trójwymiarowy - tego właśnie szukam w LCD. Chyba że wyciągam złe wnioski patrząc na tą fotkę. Poprostu wyraźnie jest "oddzielony" pierwszy plan od drugiego. Taki rodzaj głębi obrazu widziałem na kineskopowych Philipsach z Pixel+ i Digital Natural Motion. Czy mam mylne wrażenie patrząc na tą fotkę?[/quote]

A czy ja przepraszam coś innego chciałem przekazać w tym morzu słów w poście pierwotnym? :) Pamiętaj, że przez 4 miesiące miałem przecież Phila 9551, więc mam odnośnik i nie biorę skali porównawczej z sufitu :). W rzeczywistości jest jeszcze lepiej, na zdjęciu obraz jest nawet trochę bardziej sztuczny. A to o czym piszesz w swoich wrażeniach, to [b]efekt działania układu wyostrzającego[/b] w Panasonicu, nawet widać delikatne halo wokół krawędzi. W połączeniu z naturalnymi i dobrze nasyconymi kolorami daje to taki efekt końcowy jak widać. Efekt wyostrzający oczywiście można regulować w menu, wedle własnego uznania.

[quote name='deniro24' post='50905' date='19.06.2007, 22:04 ']Na sąsiednim forum czytałem wypowiedź użytkownika Sharpa RD2, który opisywał obraz jako "teatralny" (znowu coś na wzór DNM w CRT Philips) dzięki układowi 100Hz w tym telewizorze. Napewno wiesz co mam na myśli bo miałeś Phila 9551. Ta nienaturalność obrazu jednym się podoba, innym nie - mi zdecydowanie tak. Jako że wiem, że dorwałeś do testów również Sony D3000, wcześniej potestowałeś RD2 i posiadasz LX70, to muszę zapytać czy w jakimś z tych TV jest podobny efekt "teatru" przy sygnale SD? A może we wszystkich trzech?

Pozdrawiam.[/quote]

Efekt teatralny, wspominany z RD2 jest inny niż sobie wyobrażasz. Tam postać w ruchu odcina się od tła nie dlatego że ma przeostrzone krawędzie, a dlatego że porusza się jakby szybciej, efekt takiego płynięcia, trochę nienaturalnego. Mnie osobiście nie przypadło to do gustu.

To że zdjęcie z prezenterką TVN24 wygląda tak jak wygląda, [b]nie jest efektem działania układu 100Hz[/b], ona przecież nie jest w ruchu. Taka prezentacja to [b]wyłącznie działanie układu wyostrzającego[/b] kontury. Zauważ że jest to przekaz gdzie drugi plan jest naturalnie rozmyty, a pierwszy stosunkowo ostry, takie zamierzenie realizatora transmisji. Układ wyostrzający Panasa nie miał żadnego problemu ze zdefiniowaniem krawędzi i starał się jak mógł aby wyciągnąć co się da z tego, kiepskiego mimo wszystko, przekazu.

Sam układ 100Hz w Panasonicu działa tak, że zmniejsza możliwe smużenie i rwanie się przesuwających się obiektów. Jest to działania mało inwazyjne, a zarazem naturalne. Żadnego "wyrzynania" obiektów w ruchu z planu.


Pozdrawiam również

Sławek

PS
W Sony efekt działania układu kompensacji ruchu to taki mix tego z Sharpa RD2 i z Panasonica, ze przewagą tego z Sharpa. Ja nadal preferuję naturalność działania tego układu w Panasie. Dalej uważam go, przynajmniej na dziś, za wzorzec w tym względzie. Zapewne do czasu aż nie pojawi się jeszcze lepsza implementacja tego układu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sober' post='50909' date='19.06.2007, 22:57 ']Fotka wygląda trójwymiarowo z dwóch powodów:

1. Tak był nagrany obraz że tło było rozmyte
2. Zdjęcie robione jest nieco z lewej strony a ujęcie w telewizji też akurat było takie że prezenterka była nieco odwrócona w lewą stronę - w efekcie ma się wrażenie jakby ona stała przed tv

Tak więc po prostu takie ujęcie na mój gust.[/quote]


1. Zgadzam się w 100%, komentarz w poście wyżej.

2. Zdjęcie wykonałem pod kątem około 20% od płaszczyzny prostopadłej do ekranu, czyli od tej patrząc na wprost. Akurat tak mam fotel ustawiony, wot lenistwo. Ale wpływu kąta patrzenia w tym przypadku jakoś specjalnie bym nie wyróżniał.

Efekt sumaryczny jest też pewnie po części spowodowany aparatem. Na razie jeszcze się cały czas z nim "kalibruję", więc efekt końcowy może być różny :).

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam i proszę o rade. Mam do wyboru TH-37PV70P i opisywany tu TX-32LX70P. Obraz będzie tylko z kablówki i dvd. Zależy mi na tym żeby dobrze sobie radził z meczami piłkarskimi i tenisem. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam jestm szczęśliwym posiadczem panasonica ale modelu 26 calowego TX-26LX70P i mam w związku z tak obszerną specyfikacją tegowoż parę uwag i pytań z sugestiami"
1.Jak zachowuje się w/w podczas połączenia go do PC przez złącze HDTV w PC gniazdo HDTV z ATI Radeona
2. Czy można w w/w włączyć natywną rozdzielczość matrycy? czy tylko interpolować rozdzielczości
pozdrawiam i jestem pełen podziwu aktualniue testuję go i stwierdzam same plusy!!!!!! Jan K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopiero jutro podłączę się do PC a z wrażeniami podzielę się!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='GoliMilan' post='51739' date='27.06.2007, 18:53 ']Witam i proszę o rade. Mam do wyboru TH-37PV70P i opisywany tu TX-32LX70P. Obraz będzie tylko z kablówki i dvd. Zależy mi na tym żeby dobrze sobie radził z meczami piłkarskimi i tenisem. Z góry dziękuje za pomoc.[/quote]


Przy takich założeniach co do źródeł, to lepiej kup TH-37PV70P. Będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wamhd' post='52359' date='02.07.2007, 18:58 ']pozdrawiam jestm szczęśliwym posiadczem panasonica ale modelu 26 calowego TX-26LX70P i mam w związku z tak obszerną specyfikacją tegowoż parę uwag i pytań z sugestiami"
1.Jak zachowuje się w/w podczas połączenia go do PC przez złącze HDTV w PC gniazdo HDTV z ATI Radeona
2. Czy można w w/w włączyć natywną rozdzielczość matrycy? czy tylko interpolować rozdzielczości
pozdrawiam i jestem pełen podziwu aktualniue testuję go i stwierdzam same plusy!!!!!! Jan K.[/quote]


1. Zachowuje się jak telewizor HD i tak jest rozpoznawany przez system.

2. Nie można, dostępne sa tylko tryby telewizyjne HD czyli 720p i 1080i. Jeśli chcesz uzyskać natywną rozdzielczość panela to połącz TV z komputerem poprzez D-Sub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Przymierzam się do zakupu tego telewizorka i mam pytanie do posiadaczy tego cacka jak wejść do menu serwizowego? Czy warto zmniejszyć parametry podświetlenia?
Obraz się poprawi?


Czekam na odpowiedzi!!! Edytowane przez kader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jakim kablem macie podłaczone (chodzi o marke) n-recorder --Panasonic lx70/lx700.Dokonując dzisiaj zakupu tv byłem zmuszony kupić component PROWIRE PW23315R.Był to najlepszy jaki mieli w sklepie (e-panasonic).Czy wymieniając na markowy (profigold lub inny) będzie widoczna różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='luzny' post='53436' date='14.07.2007, 18:54 ']Mam pytanie jakim kablem macie podłaczone (chodzi o marke) n-recorder --Panasonic lx70/lx700.Dokonując dzisiaj zakupu tv byłem zmuszony kupić component PROWIRE PW23315R.Był to najlepszy jaki mieli w sklepie (e-panasonic).Czy wymieniając na markowy (profigold lub inny) będzie widoczna różnica.[/quote]


Ja mam podłączony przez kabel HDMI za 49zł. Testowałem droższe-teoretycznie lepsze i różnic nie było żadnych. Co do Componenta, to zamiast inwestować kto wie ile w kabel analogowy, to już lepiej kupić HDMI i połączyć TV z boxem cyfrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kader' post='52832' date='07.07.2007, 14:33 ']Przymierzam się do zakupu tego telewizorka i mam pytanie do posiadaczy tego cacka jak wejść do menu serwizowego? Czy warto zmniejszyć parametry podświetlenia?
Obraz się poprawi?
Czekam na odpowiedzi!!![/quote]

No proszę, jeszcze telewizora nie kupił a już by grzebał w menu serwisowym :D. Jak kupisz tv to zobaczysz czy odczuwasz taką potrzebę aby tam w ogóle włazić.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sławek.R dzięki przeczytałem wszystkie twoje posty u konkurencji też i nie ukrywam dlatego zdecydowałem się na lx700.Jeszcze nie mogłem sprawdzić ale podobno po componencie obraz z n-ki jest też dobry, n-ka sugeruje połaczenie panasonic-n-rec właśnie componentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...