Skocz do zawartości
SlawekR

Panasonic TX-32LX70P

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='luzny' post='53449' date='14.07.2007, 20:50 ']Sławek.R dzięki przeczytałem wszystkie twoje posty u konkurencji też i nie ukrywam dlatego zdecydowałem się na lx700.Jeszcze nie mogłem sprawdzić ale podobno po componencie obraz z n-ki jest też dobry, n-ka sugeruje połaczenie panasonic-n-rec właśnie componentem.[/quote]

"Też dobry" nie oznacza niestety że lepszy, a na dobry kabel analogowy (component) to trzeba kupę kasy wydać, bo przy analogu im lepszy kabel tym lepszy wynik końcowy. Tylko po co... skoro po HDMi otrzymamy to samo, tyle że znacznie tańszym kosztem.

No i jest jeszcze jeden aspekt, po componencie nie obejrzysz nic w HD z VOD. Niby nie ma tego dużo, ale jednak. Box w takim przypadku przełącza się automatycznie na sygnał SD. Do tego aby móc oglądać to co na VODzie jest w HD [b]niezbędne[/b] jest połączenie HDMI. Więc to drugi powód aby w taki właśnie kabel się zaopatrzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='GoliMilan' post='51739' date='27.06.2007, 18:53 ']Witam i proszę o rade. Mam do wyboru TH-37PV70P i opisywany tu TX-32LX70P. Obraz będzie tylko z kablówki i dvd. Zależy mi na tym żeby dobrze sobie radził z meczami piłkarskimi i tenisem. Z góry dziękuje za pomoc.[/quote]

Na tym drugim forum, w wątku Panasonica masz posty dotyczące podobnego dylematów. Gość ma oba odbiorniki w domu do testów, wnioski i to co wybrał ostatecznie też napisał, więc nie będę tu powtarzał, łatwo wygooglujesz. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych

Nie mam już siły odpowiadać na PMy z powtarzającym się w kółko jednym pytaniem..., więc poczyniłem pewne modyfikacje w moim profilu. Zainteresowani znajdą tam to czego szukają :lol:.

Pozdrawiam
Sławek

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Decyzja należy do każdego ale obawiam się zwiększenia pracy serwisów panasonica w całym kraju.Nie skorzystam (narazie)ale dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='luzny' post='53487' date='15.07.2007, 10:45 ']Decyzja należy do każdego ale obawiam się zwiększenia pracy serwisów panasonica w całym kraju.Nie skorzystam (narazie)ale dzięki!!![/quote]


Eeee, możesz napisać o co Ci chodzi z tym serwisem? Nie skumałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nabyłem ten wspaniały telewizor( Panasonic TX 32LX70) narazie mam go podłączonego do zwykłej anteny. Czy wie ktoś może czy ten telewizor prawidłowo współpracuje z dekoderem PHILIPS HD?
Bardzo mnie to interesuje bo chcę zamówić CYFRĘ+.
Czy opłaca się kupić kabel HDMI Profigolda czy lepiej kupić coż za 50 żł(jakość obrazu )

Pozdro i czekam na odpowiedzi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kader' post='53697' date='18.07.2007, 20:52 ']Wczoraj nabyłem ten wspaniały telewizor( Panasonic TX 32LX70) narazie mam go podłączonego do zwykłej anteny. Czy wie ktoś może czy ten telewizor prawidłowo współpracuje z dekoderem PHILIPS HD?
Bardzo mnie to interesuje bo chcę zamówić CYFRĘ+.
Czy opłaca się kupić kabel HDMI Profigolda czy lepiej kupić coż za 50 żł(jakość obrazu )

Pozdro i czekam na odpowiedzi!!![/quote]

Wspaniały jak wspaniały, znowu nie popadajmy w skrajności. Może na tle innych LCD jest naprawdę nieźle, ale już w kategoriach absolutnych to ogólnie słowa "LCD" i "wspaniały" raczej się wykluczają wzajemnie :).

Co to dekodera Philipsa to niestety nie miałem przyjemności, więc się nie wypowiem. Z N-Ką na pewno działa tylko w trybie DVI, czyli bez dźwięku podawanego cyfrowo. Wada niespecjalna, ale jednak.

Jeśli chodzi o kable HDMI to zdania są podzielone na 2 obozy, jeden twierdzi że sygnał po kablu za 200zł będzie lepszy od takiego za 50zł. Ja testowałem może nieco mniejszy rozrzut cenowy bo taki za 30zł i taki za 100, i powiem że różnicy ni cholery żadnej nie było. Co zasadniczo nie jest dziwne, zważywszy że sygnał jest przesyłany cyfrowo. To trochę podobnie jak przy słabszym sygnale z satelity przesyłanym cyfrowo, czy sygnał na 80% czy na 50%, jakość jest identyczna aż do całkowitej utraty transmisji ze względu na stopę błędów. Ale nie ma nic pośrodku jeśli chodzi o jakość przy cyfrowej transmisji. Albo obraz jest albo go nie ma wcale.

Ale znam przypadki gości, którzy się dadzą pokroić za tezę iż widzieli dużą różnicę przy różnych kablach HDMI. Więc nie podejmuję się być tu jakąś wyrocznią.W każdym razie według mnie różnica jest zerowa z racji na cyfrowy sposób przesyłania sygnału, ale to jest [b]wyłącznie moja własna[/b] opinia.

Co innego przy kablach componentowych, tam transmisja jest analogowa więc jakość zasadniczo zależy od zastosowanych kabli.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za Twoje cenne sugestie. Właśnie przed chwilą znalazłem ciekawą stronkę o jakości kabli HDMI [url="http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=6839"]http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=6839[/url]


Według mnie jakość kolorów na poszczególnych kablach stoi na różnych poziomach.

Czy te wyniki będą takie same na innych telewizorach czy mogą się różnić?

Pozdrawiam!!! Edytowane przez kader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Samsunga M71 i Sharpa RD2 mogę polecić..... no właśnie zastanawiam się do czego. Alternatywą, do tego tańszą, dla obu TV są odpowiednio R81 i LX70. Więc nie wiem do czego mógłbym polecić te telewizory, ale może jeszcze coś mi przyjdzie do głowy. Ludziska Sharpa kupują masowo, więc pewnie ma w sobie coś, a może ja tego akurat nie znalazłem :).[/quote]

Sławek, od teraz jesteś moim największym fanem !!! :)
Sposób, w jaki kostruujesz zdania, typ humoru sofisticated, bogactwo języka, poprawność gramatyczno-ortograficzna, obiektywizm, no i wiedza....
szapo ba !!!
serdecznie pozdrawiam, a jak się może kiedyś spotkamy na jakimś odwlekanym zlocie HD, to się wtedy będziemy całować po fi.....ach :P
dobrze, że forum ma w końcu kogoś tak wylewnego, cierpliwego i elokwentnego...
jedno czego Ci zazdroszczę, to że masz tyle czasu i cierpliwości, żeby to wszystko ogarniać, ja niestety po miesiącu siedzenia do 3 w nocy umarłem, i musiałem mocno przewartościować stosunek do swojej fizjologii, żeby zmartwychwstać, ehh...

P.S. A co do tego Panasonica, to na stronie www.areadvd.de jest szeoki test tego TV i też Niemiaszki są pod dużym wrażeniem, a czerń i kontrast oceniają jako wzorowe (dla ogółu LCD).

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kader' post='53701' date='18.07.2007, 21:23 ']Dzięki za Twoje cenne sugestie. Właśnie przed chwilą znalazłem ciekawą stronkę o jakości kabli HDMI [url="http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=6839"]http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=6839[/url]
Według mnie jakość kolorów na poszczególnych kablach stoi na różnych poziomach.

Czy te wyniki będą takie same na innych telewizorach czy mogą się różnić?

Pozdrawiam!!![/quote]


Litości...... znowu obrazki mające uzasadnić określoną tezę. Powstrzymywałem się do tej pory, ale muszę napisać: [b]to jest naprawdę chore[/b]. To jest oczywiście moje prywatne zdanie, jak zwykle zresztą :).

To tak jakby nagrywać na dyktafon muzykę z kolumn, podczas testów odsłuchowych różnych audiofilskich systemów audio, a następnie wrzucić do netu w postaci mp3, żeby ludzie z tego wnioski wyciągali, no bez jaj proszę :P.

Napisałeś że według Ciebie jakość kolorów na tych zdjęciach stoi na różnych poziomach. A skąd takie wnioski? Co wiesz na temat aparatu i parametrów ekspozycji podczas robienia tych zdjęć. Ok zajrzyjmy w takim razie do exifa... I co? niespodzianka, nie ma exifa wcięło go,no gdzie jest kurcze exif.... Czyżby zdjęcia były obrabiane jakimś softem? Zwykły resize ani nawet prosta obróbka, choćby irfanem nie wcięłaby exifa, soft był zdecydowanie "zabawniejszy". Mógłbym ściągnąć te zdjęcia i pokazać Ci co z nich można wycisnąć, jak je przemielić i jak diametralnie mogą się różnić wyniki końcowe, ale to nie są moje zdjęcia więc nie wolno mi nic przy nich robić. I wcale nie sugeruję złej woli zamieszczającego zdjęcia, a tylko fakt iż jest tak wiele czynników, które mogą mieć wpływ na wynik końcowy, że głowa mała.

Już pomijam możliwy przekłamujący wpływ monitora, na którym to później oglądamy. Radzę się nie sugerować obrazkowymi testami, bo się można nieźle zdziwić. Każ sobie w sklepie podłączyć na dwóch różnych kablach, ten sam sygnał do tego samego telewizora. Jak zobaczysz różnicę na korzyść to oczywiście kup lepszy (droższy), jak nie zobaczysz różnicy nie kupuj, taka jest moja rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='AreckiW' post='53711' date='18.07.2007, 22:35 ']Sławek, od teraz jesteś moim największym fanem !!! ;)
Sposób, w jaki kostruujesz zdania, typ humoru sofisticated, bogactwo języka, poprawność gramatyczno-ortograficzna, obiektywizm, no i wiedza....
szapo ba !!!
serdecznie pozdrawiam, a jak się może kiedyś spotkamy na jakimś odwlekanym zlocie HD, to się wtedy będziemy całować po fi.....ach :P
dobrze, że forum ma w końcu kogoś tak wylewnego, cierpliwego i elokwentnego...
jedno czego Ci zazdroszczę, to że masz tyle czasu i cierpliwości, żeby to wszystko ogarniać, ja niestety po miesiącu siedzenia do 3 w nocy umarłem, i musiałem mocno przewartościować stosunek do swojej fizjologii, żeby zmartwychwstać, ehh...

P.S. A co do tego Panasonica, to na stronie www.areadvd.de jest szeoki test tego TV i też Niemiaszki są pod dużym wrażeniem, a czerń i kontrast oceniają jako wzorowe (dla ogółu LCD).[/quote]


Arecki, aleś mi przykadził normalnie, zarumieniłem się po czubek mojej łysej głowy :lol: Cóż mogę napisać.... co do obiektywizmu to zawsze piszę, że są to moje subiektywne odczucia, bo ja być w końcu tylko "ludź" niedoskonały :P.

Jeśli chodzi o wolny czas, to niestety zaczyna być coraz gorzej, organizm się dopomina snu coraz częściej. Ale już zauważyłem że jak śpię 4 godziny to nie jest źle, trzeba trafić na dobrą fazę snu żeby się obudzić :P . U mnie 4 godziny daje podobny efekt jak 8. Gorzej jak śpię 6 godzin to nie jest dobrze... :P Ale powoli też zaczynam wymiękać, obiecuję że opuszczę was w sierpniu na 2, może 3 tygodnie, odetchniecie sobie ode mnie :).

Dzięki za info o teście na areadvd. Nie wiedziałem że wrzucili, widać świeża sprawa. A lubię tę stronę bo na mój gust goście nieźle znają się na rzeczy. Wnioski końcowe mają zazwyczaj dość zbieżne z moimi obserwacjami, więc ta strona jest i dla mnie cennym źródłem informacji. Zaraz lecę poczytać.... jeszcze raz dzięki za info.

UPDATE

Wrzucam linka dla tych co nie mogą znaleźć, może się komuś "szprechającemu" przyda:

[url="http://www.areadvd.de/hardware/2007/panasonic_tx32lx70.shtml"]http://www.areadvd.de/hardware/2007/panasonic_tx32lx70.shtml[/url]

Przy okazji powtórzymy linka do drugiej interesującej strony z testem, żeby były w jednym miejscu:

[url="http://www.hdtvtest.co.uk/Panasonic-TX32LXD70/"]http://www.hdtvtest.co.uk/Panasonic-TX32LXD70/[/url]

Pozdrawiam
Sławek

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFF, przeczytałem test na areadvd.de "od deski, do deski".

Normalnie, sam jestem w szoku, goście zawsze tacy wyważeni w osądach... Tu rozpływają się w zachwytach, bijąc przed telewizorem pokłony tak, że sobie czoła prawie o podłogę rozbijają ;). No szok, nie wiedziałem normalnie że mam taki dobry telewizor :):lol: ... żartuję oczywiście.

Ani jednego złego słowa, i nawet kopnęli w tyłek swój dotychczasowy wzorzec, Toshibę 32WL68T. Piszę to dla tych co mało kumaci w ichnim języku, a strasznie dużo trudnych sformułowań użyli żeby oddać emocje i uczucia związane z testem tego telewizora :P.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='53728' date='19.07.2007, 00:12 ']UFF, przeczytałem test na areadvd.de "od deski, do deski".

Normalnie, sam jestem w szoku, goście zawsze tacy wyważeni w osądach... Tu rozpływają się w zachwytach, bijąc przed telewizorem pokłony tak, że sobie czoła prawie o podłogę rozbijają :P. No szok, nie wiedziałem normalnie że mam taki dobry telewizor :lol::lol: ... żartuję oczywiście.

Ani jednego złego słowa, i nawet kopnęli w tyłek swój dotychczasowy wzorzec, Toshibę 32WL68T. Piszę to dla tych co mało kumaci w ichnim języku, a strasznie dużo trudnych sformułowań użyli żeby oddać emocje i uczucia związane z testem tego telewizora ;).[/quote]

Zapomnieli tylko dopisać, że na zdjęciach prezentuje się gorzej niż np. JVC P80 lub Sharp RD2 o co kolega KIKI kłóciłby się na śmierć i życie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobie tak jak mi sugerujesz. Jutro jadę do sklepu Mix Electronics i wybiorę kabel do mojego TV.


Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dagie' post='53767' date='19.07.2007, 14:42 ']Zapomnieli tylko dopisać, że na zdjęciach prezentuje się gorzej niż np. JVC P80 lub Sharp RD2 o co kolega KIKI kłóciłby się na śmierć i życie ;)[/quote]


Nie wiem, nie polemizuję nawet. Nieczęsto oglądam telewizję taką niewątpliwie "nowoczesną metodą", to znaczy robiąc zdjęcia telewizora, a później oglądając obraz z niego na kolejnym monitorze. Może ja jakiś dziwny jestem, sam już nie wiem :lol:. Ale jakbym tak Fakty, na ten przykład, oglądał na TVNie, taką metodą, to trochę wiadomości by mi uciekło :lol: . Zdążyłbym raptem kilkadziesiąt zdjęć zrobić.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- mie zastanawia jeden fakt albo źle widziałem ;) ale Samsung przy Panasoniku świeci jak by miał ustawiony 100% kontrast a Panas 60% a dwa miały 100%??, może to kwestia poświetlenia lub samych matryc wiadomo, że PVA dysponuje lepszym kontrastem od IPS sam już nie wiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam :

Testy na areadvd.de sa jakies dziwne - toshiba 32C3000P lepiej wypadła od Panasonica 32lx70 - dziwne.

pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ortadragon' post='53782' date='19.07.2007, 17:25 ']Witam :

Testy na areadvd.de sa jakies dziwne - toshiba 32C3000P lepiej wypadła od Panasonica 32lx70 - dziwne.

pozdrawiam .[/quote]

A skąd takie wnioski? Bo szukam i jakoś nie mogę nic takiego tam wyczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='piotr_the' post='53776' date='19.07.2007, 16:59 ']- mie zastanawia jeden fakt albo źle widziałem ;) ale Samsung przy Panasoniku świeci jak by miał ustawiony 100% kontrast a Panas 60% a dwa miały 100%??, może to kwestia poświetlenia lub samych matryc wiadomo, że PVA dysponuje lepszym kontrastem od IPS sam już nie wiem??[/quote]

Tak właśnie objawia się bzdurność obrazkowych testów porównawczych telewizorów. A może to Samsung ma prześwietlony obraz na zdjęciu, przy określonych parametrach ekspozycji, a Panas ma w sam raz, a to twój monitor daje za ciemny obraz? A może to, a może jeszcze tamto, tak sobie można gdybać. Wyciąganie jakichkolwiek sensownych wniosków na podstawie zdjęć telewizorów podczas pracy [b]nie ma sensu[/b].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SlawekR' post='53785' date='19.07.2007, 17:49 ']Tak właśnie objawia się bzdurność obrazkowych testów porównawczych telewizorów. A może to Samsung ma prześwietlony obraz na zdjęciu, przy określonych parametrach ekspozycji, a Panas ma w sam raz, a to twój monitor daje za ciemny obraz? A może to, a może jeszcze tamto, tak sobie można gdybać. Wyciąganie jakichkolwiek sensownych wniosków na podstawie zdjęć telewizorów podczas pracy [b]nie ma sensu[/b].[/quote]

ok. żle napisałem chodzi mi w sklepie na wystawie wiem, że nowe samsungi mają opcje sklep lub dom po pierwszym włączeniu ale Panasy przy nich obok wyladają ciemno straśnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='piotr_the' post='53804' date='19.07.2007, 21:25 ']ok. żle napisałem chodzi mi w sklepie na wystawie wiem, że nowe samsungi mają opcje sklep lub dom po pierwszym włączeniu ale Panasy przy nich obok wyladają ciemno straśnie![/quote]


A chyba że tak :lol:. Tu znowu objawia się sztuczka numer 2. Ustawienia w trybie "sklep". W tym trybie telewizor jest tak ustawiony żeby olśnić patrzącego w pierwszej chwili, wszystko jest tak wyżyłowane, aby niedostrzegalna była utrata kolorów pod kątem i żeby obraz bił po oczach. Oczywiście nie ma nic darmo, taki tryb powoduje iż detale w bardzo ciemnych i w bardzo jasnych scenach są wygubiane, a to dzięki wyżyłowanemu kontrastowi dynamicznemu i ustawionemu na maxa podświetleniu matrycy. Taki tryb może i nadaje się do sklepu, ale w domu na codzień jest nie do zaakceptowania. Obraz jest kosmicznie nienaturalny i przejaskrawiony. Samsung poszedł w tym tak daleko że ma specjalny sklepowy tryb pracy nawet.

Panasonic "out of box" ma nastawy bardziej zbliżone do ostatecznych i nie daje tak piorunującego wrażenia. Ale przy bliższych testach okazałoby się, że obraz jest bardziej spójny, widoczne są subtelne detale i odcienie w ciemnych scenach kadru, a w jasnych, biały kolor nie wypala oczu i nie powoduje bólu zębów. Ale kto ma w sklepie czas na takie subtelności ;) . Stąd większość tv jest ustawiona agresywnie pod sklep. Panasonic nie nauczył się widać tej sztuczki jeszcze :lol:.

Jak chcesz zobaczyć Panasa w zbliżonym trybie to przytrzymaj na sklepie klawisz F na górnej części obudowy TV. Przełączy się w tryb demo 100Hz z podzielonym ekranem na pół, gdzie już zdecydowanie daje bardziej po oczach. Ponowne naciśnięcie klawisza F przełączy go w tryb demo 2, z inteligentnym kontrolerem sceny.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. pobawie się tak jak mówisz Panasem, ale nie mogę pojąć jednego dlaczego on ma takie małe możliwości regulacji?? to chyba jego największy minus!! chyba, że ma gdzieś ukryte te wszystkie opcje co ma Samsung i Sony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='piotr_the' post='53814' date='19.07.2007, 22:36 ']ok. pobawie się tak jak mówisz Panasem, ale nie mogę pojąć jednego dlaczego on ma takie małe możliwości regulacji?? to chyba jego największy minus!! chyba, że ma gdzieś ukryte te wszystkie opcje co ma Samsung i Sony :lol:[/quote]


No pod tym względem to Panasonic faktycznie się nie popisał.

Z drugiej strony ma takie same funkcje jak każdy "normalny", czytaj kineskopowy, telewizor. A ludzie przez lata z tym żyli i jakoś nikt specjalnie nie narzekał :).

Z trzeciej strony nie ma cyfrowych wskaźników wszelkich nastaw tylko "gołe" paski postępu, a szkoda.

Z czwartej strony, wersja amerykańska ma znacznie bardziej rozbudowane menu, co akurat dość trudno zrozumieć czemu wersja europejska jest tak uboga.

Z piątej strony, wielce istotną regulację ,taką jak podświetlenie matrycy, można na szczęście znaleźć w menu serwisowym.

Z szóstej strony, to tak naprawdę po dokonaniu potrzebnych regulacji raz na początku, zapominamy w ogóle o czymś takim jak menu nastaw obrazu. To akurat uważam za zaletę, że nie potrzeba tam ciągle sięgać.

Z siódmej strony, nie można mieć wszystkiego :P , a jeśli już muszę wybierać pomiędzy jakością obrazu, a dostępnymi funkcjami, to wybieram pierwszą opcję. Jak bym wolał regulacje to zostałbym przy Samsungu R81.

Z ósmej strony, takie samo nędzne menu ma najnowsza plazma Panasonica Full HD, więc widać że ten typ tak ma i już.

A wybór ostatecznie i tak należy do nas, i zależy od tego co jest dla nas najważniejsze w telewizorze :).

Konkludując, on nie ma małych zakresów regulacji, a mało funkcji w menu użytkownika, a to są dwie różne rzeczy. Na szczęście dostępne funkcje są wystarczające do osiągnięcia satysfakcjonujących wyników (przy uwzględnieniu delikatnego posiłkowania się menu serwisowym).

Pozdrawiam
Sławek

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejny link z testem do kolekcji:

[url="http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2007/05/26/Panasonic-TX-32LXD70-32in-LCD/p1"]http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2...D70-32in-LCD/p1[/url]

W dziale Sharpa wrzuciłem link do testu RD2 w tym samym serwisie, można sobie poczytać przy okazji. ...... A macie i tutaj linka żeby było łatwiej szukać. W końcu to są telewizory dla podobnej grupy klientów docelowych i o podobnej funkcjonalności, więc lektura może być przydatna :

[url="http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2007/07/07/Sharp-LC32RD2E-32in-LCD-TV/p1"]http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2...-32in-LCD-TV/p1[/url] Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HHHH -

Jezeli panasnic jest lepszy a jest na 100% dlaczego dostał mniej gwiazdek ? Ocena. koncowa.


-- areadvd.de - Toshiba dostała ocena maksymalną , a Panasonic lx70 - 8 .

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...