Skocz do zawartości
coyote333

Odtwarzacz bluray obraz ISO

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o info czy jest aktualnie na rynku jakiś odtwarzacz bluray lub odtwarzacz multimedialny

który odtworzy z podpiętego dysku twardego z zapisanym obrazem płyty strukturę menu (czyli

tak jak normalną płytę bluray) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Klon OPPO 203. Znajdź w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egreat / Zidoo / Himedia - jest tu spory wybór i niestety/stety spora rotacja modeli, więc nie wiem, jak to jest aktualnie.

Ja zatrzymałem się na Egreat A5, który czyta iso BD bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

dtworzy z podpiętego dysku twardego z zapisanym obrazem płyty strukturę menu

Czy chodzi o działające menu z ISO BD UHD ?

Edytowane przez UHD fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zidoo X10 i Zidoo Z10Pro na 100% odtwarzają ISO BD z menu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, UHD fan napisał:

Czy chodzi o działające menu z ISO BD UHD ?

nie chodzi o iso tylko o strukturę płyty na dysku, czyli kopia folderów i plików z płyty, która jest czytana tak jak włożona płyta do napędu, tak właśnie robi oppo i klon oppo. a odtwarzanie iso tak jak włożona płyta do jest osobna sprawa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega grzecznie zapytał o urządzenia "aktualnie na rynku" z "obrazem struktury", czyli ISO BD.

Klona oppo i samego oppo nie ma na rynku, natomiast Zidoo chyba jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Barnaba napisał:

Kolega grzecznie zapytał o urządzenia "aktualnie na rynku" z "obrazem struktury", czyli ISO BD.

Klona oppo i samego oppo nie ma na rynku, natomiast Zidoo chyba jest.

a czy ja napisałem, ze ma kupić lub interesować się oppo lub klonem?

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nygus napisał:

nie chodzi o iso tylko o strukturę płyty na dysku, czyli kopia folderów i plików z płyty, która jest czytana tak jak włożona płyta do napędu, tak właśnie robi oppo i klon oppo. a odtwarzanie iso tak jak włożona płyta do jest osobna sprawa :) 

Zapytałem: Czy chodzi o działające menu z ISO BD UHD ? Od 10 lat player DVICO ma pełną funkcjonalność menu (tak jak płyta włożona do napędu) z plików ISO (Full HD only). 

" odtwarzanie iso tak jak włożona płyta do jest osobna sprawa" - co to jest "osobna sprawa" ?

Edytowane przez UHD fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, UHD fan napisał:

Zapytałem: Czy chodzi o działające menu z ISO BD UHD ? Od 10 lat player DVICO ma pełną funkcjonalność menu (tak jak płyta włożona do napędu) z plików ISO (Full HD only). 

 

No właśnie ... taka mała niedogodność.

BTW takich playerów kiedys było sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, UHD fan napisał:

Zapytałem: Czy chodzi o działające menu z ISO BD UHD ? Od 10 lat player DVICO ma pełną funkcjonalność menu (tak jak płyta włożona do napędu) z plików ISO (Full HD only). 

" odtwarzanie iso tak jak włożona płyta do jest osobna sprawa" - co to jest "osobna sprawa" ?

a może ja czegoś nie zrozumiałem… :(, dla mnie wyglądało w pierwszej chwili, jak pytanie o możliwość odtwarzania struktury płyty...

to nie jest jedyny odtwarzacz, który odtwarza iso… to jest jasne i oczywiste, uruchamiasz plik iso w odtwarzaczu i działa to tak jakbyś otworzył płytę, dokładnie tak jak napisałeś.

a to właśnie jest całkiem inna sprawa, inna funkcjonalność... struktura płyty zgrana na dysko to nie jest jeden plik tak jak w przypadku iso, to jest to co widać na płycie po włażenie do napędu w kompie, to sa pliki i katalogi tak jak na płycie, nie wiem jakie (nie interesuje się tym) jeszcze ale na pewno sa odtwarzacze inne niż oppo i klon, które to czytają strukturę plyty w taki sam sposób ajk plik iso, tak jakby to była włożona płyta do napędu i to tyle

chodziło mi o to, ze są dwie możliwości, albo obraz płyty czyli całość w jednym pliku iso, albo struktura czy zgrane pliki i foldery na dysku.

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zrozumieć autora bo nie potrafi się on wysłowić " z zapisanym obrazem płyty strukturę menu" masło maślane mydło mydlane o to takie zdanie.

Zamiast napisać  jak człowiek możliwości odczytu "zapisu obrazu ISO wraz z menu" lub "zapisem struktury płyty wraz z menu"..

Edytowane przez prodarek
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, prodarek napisał:

Nie da się zrozumieć autora bo nie potrafi się on wysłowić " z zapisanym obrazem płyty strukturę menu" masło maślane mydło mydlane o to takie zdanie.

Zamiast napisać  jak człowiek możliwości odczytu "zapisu obrazu ISO wraz z menu" lub "zapisem struktury płyty wraz z menu"..

:) napisał jak potrafi, może nie wiedział dokładnie co chciał przekazać?? jak poczyta i poszuka to się dowie więcej i tyle.

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% chodzi mu o strukturę płytę nie iso bo osoba która wie co to jest iso nie będzie miała problemu się wysłowić to raz, dwa osoba która tworzy iso również potrafi się wysłowić w tym temacie, trzy iso to na torrentach obecnie tylko płyty 3D, cztery dlaczego torrenty bo osoba robiąca sama remuxy nie ma problemu w wysłowieniu się :) 

  • Lubię 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pmcomp napisał:

Klona OPPO nie ma na rynku? Chyba nie umiesz szukać

Możemy się policytować, jeśli chodzi o umiejętność szukania ;)

Podejrzewam, że jak ktoś zadaje tego typu pytanie, to chodzi mu o nowy sprzęt z dowodem zakupu i gwarancją/rękojmią.

Inaczej, wg twoich kryteriów "na rynku" dostępne są dowolne ilości amfetaminy i min przeciwpiechotnych ;)

5 godzin temu, prodarek napisał:

Na 100% chodzi mu o strukturę płytę nie iso bo osoba która wie co to jest iso nie będzie miała problemu się wysłowić to raz, dwa osoba która tworzy iso również potrafi się wysłowić w tym temacie, trzy iso to na torrentach obecnie tylko płyty 3D, cztery dlaczego torrenty bo osoba robiąca sama remuxy nie ma problemu w wysłowieniu się :) 

Warto, zanim zacznie się negatywnie oceniać innych, zrewidować swoją wiedzę. Ośmieszyłeś się "nieco" tymi płytami 3D ;)

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo? zaskoczysz mnie i napiszesz ze udostępniają też iso? wow no szok na prawdę niewiarygodne.. tylko jaki to jest procent wszystkich udostępnianych plików? 1% 5%? remuxy do mkv i struktury przewodzą prym i możesz sobie pisać tutaj bajki nie z tego świata a i tak tego nie zmienisz, bo to są fakty.

A i chcesz mnie ośmieszysz brakiem wiedzy o torrentach? dobre sobie królu piracenia.

Edytowane przez prodarek
  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, prodarek napisał:

Bo? zaskoczysz mnie i napiszesz ze udostępniają też iso? wow no szok na prawdę niewiarygodne.. tylko jaki to jest procent wszystkich udostępnianych plików? 1% 5%? remuxy do mkv i struktury przewodzą prym i możesz sobie pisać tutaj bajki nie z tego świata a i tak tego nie zmienisz, bo to są fakty.

A i chcesz mnie ośmieszysz brakiem wiedzy o torrentach? dobre sobie królu piracenia.

Nie wiem, o cesarzu piratów, tylko ty znasz statystyki i rodzaje plików. Bardzo przepraszam.

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Barnaba napisał:

 

Podejrzewam, że jak ktoś zadaje tego typu pytanie, to chodzi mu o nowy sprzęt z dowodem zakupu i gwarancją/rękojmią.

 

A jak Ty kupowałeś to ci chińczyk dał fakturę, gwarancję i rękojmię ???😙 😁.

A poczytałeś dokładnie: Neu und ungeöffnet in OVP!

Edytowane przez pmcomp
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden (sic!) kolega ( @AKI) potrafił odpowiedzieć na pytanie autora wątku.

Reszta albo go obraża, że się wysłowić nie potrafi, wysyła na aukcje internetowe lub dyskutuje o pierdołach (to o mnie).

Co za naród?! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dzisiaj chyba zły dzień ... nie idź tą drogą tylko przeczytaj dokładnie pytanie: 

 

Proszę o info czy jest aktualnie na rynku jakiś odtwarzacz bluray lub odtwarzacz multimedialny

który odtworzy z podpiętego dysku twardego z zapisanym obrazem płyty strukturę menu (czyli

tak jak normalną płytę bluray) ?

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) to jeszcze można by to doprecyzować, na jakim rynku? Polskim? europejskim, chińskim, światowym??? czy może ne rynku wtórnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Moja odpowiedź w pierwszym moim poście dotyczy dostępności na każdym rynku. W dobie internetu świat to taka mała wioska. Chyba, że ktoś sie uprze zakupić klon OPPO w Media Markt czy Neonet.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy dalej brniecie w te krzaki... ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty pokazałeś kierunek głupim wpisem i sam w nie wlazłeś pierwszy.

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...