Skocz do zawartości
Redakcja

Przyszedł do testów flagowy telewizor Sony XH95 4K na 2020 rok. Jakie mamy oczekiwania?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.07.2020 o 18:14, bluray123456789 napisał:

z info jake znalazłame modele XH9005, a XH9096 różnią się od siebie regulacją nóżek/stopek niczym innym w jednym są na stałe w drugim "mobilne"

szkoda bo nie ma gdzie zobaczyć tych Tv na żywo, obdzwoniłem MM, ME dla nich to za duża nowość żeby mieli to na sklepie ( jakiś żart ? )

na żywo można porównać odbicia, katy widzenia (z tego co wyczytałem xh90 ma x-wide angle przy matrycy VA , ale na razie i tak trzeba opierać się na szczątkowych informacjach znalezionych w necie...

tutaj ciekawy i obszerny test przy pomocy google translatora :)

https://www.lesnumeriques.com/tv-televiseur/sony-kd-65xh9096-p58495/test.html

hdmi 2.1 patrząc w dalszej perspektywie lepiej żeby było niż nie było na stanie :)

XH90 jest w tym peletonie na pozycji lidera ze względu na budżet, nie znalazłem lepszych parametrów dla 85" a za takim poluje i w takim przedziale cenowym 13K, (miałem założenie nie wydać więcej jak 10K okazało się że przy 10K nie idzie nic sensownego znaleźć (85") ...no i decyzja że trzeba dołożyć jeśli ma ten zakup mieć sens i żebym miał spokój na te 5 lat użytkowania  i bazować na tych 13K (co najśmieśniejsze po przestudiowaniu wpisów/testów i tak XH będzie miał jakieś wady )

(tak wiem, ktoś powie że jak wydam 30K to będe zadowlony i że dla kogoś 13K jest tylko podłogą, ale dla mnie jak i chyba dla 90% populacji jest to już trochę sufit przy zakupie Tv...)

 

Znalazłem ogłoszenie Sony Centre z Krakowa i Katowic:

https://www.olx.pl/oferta/telewizor-sony-kd-75xh9096-hdr-model-2020-rabat-na-soundbara-CID99-IDFof8X.html#72973dc5d8

może w innych miastach też mają  już dostępne w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w MM w Warszawie na Głębockiej w 75 calach, trochę światło odbija (mowa o 9096). Ogólnie w kiepskim miejscu stał i za dużo to nie zobaczyłem, nie miałem też swoich materiałów do sprawdzenia bo w sumie przypadkiem na niego trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ekologia, ale aby karton w tak wysokiej klasie tv wygladal jak opakowanie od manty, to chyba jednak troche przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...