Skocz do zawartości
Redakcja

Black Friday na telewizory: tylko najlepsze oferty - lista (akt. 11:55, 30.11.2019)

Rekomendowane odpowiedzi

Poluje na fajną ofertą na jakiś 65 cali i narazie nic nie ma.

SAMSUNG QE65Q60RA    jest za  3890

SAMSUNG UE65RU7172  za 2 690 zł w NeoNet

 

Sądzicie że będzie coś lepiej na te TV.   TV głównie do filmów z satelity wiec nie wiem czy warto dopłacić do QLEDA. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze?

oled lg55 b8  w neonecie za 4999zł

czy

oled854 philips neonet 4999zł

wczoraj był na allegro c9 za 4799 ale już nie ma, orintujecie się czy allegro jeszcze dołoży ten model dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dariusz Bajerski napisał:

Sony 65XF9005 w RTVAGD cena 4599 do  01.12.2019r przed chwilą 

Sony Center też zjechało do tej samej ceny 😀 robi się ciekawie czekam aż spadnie cena na 65XG9505 ale na razie kicha ! Jak ktoś znajdzie jakieś promo na ten model proszę o wiadomość 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś 55 cali do 2500?ja poki nic ciekawego nie znalazlem w porownaniu do tego co bylo wczoraj np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć do RU8002 ;) Warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co wlasnie jestem przy tej opcji, zastanawiam sie czy jeszcze czekac dzisiaj lub do pon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy warto dopłacić prawie 1000zl do c9 względem c8? Jak to w praktyce wygląda? (Gradacja, polski asystent itp?) Głównie Netflix, filmy, youtube, nie gram w gry;)

 

I drugie pytanie czy LG 50um7600plb do 2000zl to dobry wybór? (dla osoby starszej, główniej tv, przeglądanie www i podpinanie PC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2019 o 20:25, Fjubens napisał:

A MediaMarkt ze swoimi cenami niech szuka naiwnych.

Byłem wczoraj własnie w MM...

2-3 razy więcej pracowników niż zwykle, stoją koło tych TV... tacy zaskoczeni, że mało osób. Tak dość samotnie, hehe. Chyba się przeliczyli :D Nie którzy są nawet spoko, jeden mnie rozbawił bo oglądałem odkurzacz, podszedł i zachęcał do kupna TV. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety... też byłem szybko zerknąć i ceny słabiutkie :( W dobie internetu nie jest to już takie proste i naprawdę ceny musiałyby być dobre. A nie tylko obniżone o parę zł... Za rok pewnie będzie większa burza mózgów o ile w ogóle bo to nie w blacka się robi wietrzenie tylko na wiosnę ;)

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Robert_1988_KrK napisał:

Byłem wczoraj własnie w MM...2-3 razy więcej pracowników niż zwykle, stoją koło tych TV... tacy zaskoczeni, że mało osób. Tak dość samotnie, hehe. Chyba się przeliczyli :D Nie którzy są nawet spoko, jeden mnie rozbawił bo oglądałem odkurzacz, podszedł i zachęcał do kupna TV. :lol:

Albo zapowiedzi przyszłorocznego kryzysu finansowego już zaczynają mieć swoje odzwierciedlenie. Ludzie zaczynają zaciskać pasa i nie chcą przepłacać za elektronike, której trwałość jest w obecnej dobie wątpliwa. 

Edytowane przez Waldo94
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Waldo94 napisał:

Albo zapowiedzi przyszłorocznego kryzysu finansowego już zaczynają mieć swoje odzwierciedlenie. Ludzie zaczynają zaciskać pasa nie chcą przepłacać za elektronika, której trwałość jest w obecnej dobie wątpliwa. 

Nie mogę się z tym zgodzić, biorąc pod uwagę, że OLEDy C9 w 65" zeszły ze sklepu Allegro w cenie 7599 zł w ilości jakoś 200 sztuk w ciągu jednego i tego samego dnia. Kwota generalnie spora, a nie było to barierą. Dlaczego? Dlatego, że cena była atrakcyjna bardzo jak na taki model.

Jakby MediaMarkt obniżył cenę tego OLEDa już nawet nie mówię na 7599 zł, ale nawet na 200 zł więcej (7799 zł), to też by mieli sprzedaż, no ale jak w czasie Black Friday trzyma się cenę 8999 zł, to ciężko żeby im ktoś to kupił w sklepie.

  • Plusik 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując BF w sieciówkach to była jakaś kpina. Ceny rzucone przez Allegro to były jedyne bardzo dobre okazje na ten okres. Ciekawe czy na Cyber Monday coś jeszcze się pokaże no chyba ,że jakieś dobre oferty przed świąteczne.

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Friday (Week) oficjalnie się zakończył, teraz mamy Cyber Monday i horroru cen ciąg dalszy.

0JQCNfs.jpg

 

  • Haha 3
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...