Skocz do zawartości
Redakcja

Black Friday na telewizory: tylko najlepsze oferty - lista (akt. 11:55, 30.11.2019)

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, nivepl napisał:

A co oprócz obniżek, które już u nas są od soboty się jeszcze spodziewasz? Jakie obniżki są w Niemczech?

Np. w Niemieckim MM 65XG9505 kosztuje 1300 euro, czyli 5600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sharan napisał:

Np. w Niemieckim MM 65XG9505 kosztuje 1300 euro, czyli 5600 zł.

No to na 65" rzeczywiście lepsza oferta niż w PL, ale 75" ta sama cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Jak 'nic się nie dzieje' z Sony jak pisałem powyżej, że od soboty obniżono (przynajmniej serię XG95). Wiem, bo będę brać 75" i tydzień temu kosztował 11800 a teraz 10900.

Nie sprecyzowałem, miałem na myśli TV Oled.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Blade124 napisał:

Panowie doradźcie kupować w sklepie allegro 65 C9 za 7566 czy czekać do piątku?

No ja czekałem, ale kupiłem dzisiaj bo ta cena mnie już zadowala. Nie wydaje mi się żeby ktoś zaoferował jakoś specjalnie niższą cenę na TV z polskiej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, matys_72 napisał:

No ja czekałem, ale kupiłem dzisiaj bo ta cena mnie już zadowala. Nie wydaje mi się żeby ktoś zaoferował jakoś specjalnie niższą cenę na TV z polskiej dystrybucji.

A cholera tez się skusiłem i zakupiłem C9 65 :) napisali że wysyłka w 2 dni robocze to nawet jeśli by wysyłali w piątek to jest szansa zawsze zrezygnować z zamówienia przed wysyłką towaru w piątek rano i obserwować oferty w nocy z czwartku na piątek :) .

Duże markety raczej z ceną nie zejdą tak nisko max do 7999 to będzie dobrze.

Edytowane przez Blade124
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Blade124 napisał:

A cholera tez się skusiłem i zakupiłem C9 65 :) napisali że wysyłka w 2 dni robocze to nawet jeśli by wysyłali w piątek to jest szansa zawsze zrezygnować z zamówienia przed wysyłką towaru w piątek rano i obserwować oferty w nocy z czwartku na piątek :) .

Duże markety raczej z ceną nie zejdą tak nisko max do 7999 to będzie dobrze.

Jeśli mają je na magazynie, to jutro powinien wyjść DHLem.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie coś wartego zakupu poniżej lub w okolicach 2 tysięcy to też wrzućcie tutaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam TV 65 cali. Zastanawiam się nad 

Samsung UE65RU7172   cena na teraz  2740zł   https://www.it-shop24.pl/pl/p/Telewizor-Samsung-65-UE65RU7172-Smart-TV-4K-UHD/3022 

lub Samsung QE65Q60RA     cena na teraz   3 898,00zł  http://www.rtvmax.pl/Sklep/QE65Q60R,2,0,589,18017.htm

Warto dopłacić do QLEDA 1100zł ??

Czy ma ktoś lepszą propozycje?  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopłacasz przede wszystkim do 120Hz czyli telewizora dedykowanego do sportu oraz grania: możesz upłynnić gry z 30fps > 60fps bez zwiększania wyraźnie laga. 1100 zdecydowanie warte dopłacenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja wlasnie kupilem 65 c9 ze sklepu allegro. Zostalo ok 40 szt jak kupowalem. Dla mnie bomba. Rozmawialem dzis z media markt - z wielka łaską zaoferowali mi 8999 - 400 zl w bonach. Pomimo ze chcialem jeszcze kupic za 5k soundbar samsunga. Z allegro mam jeszcze bezstresowy czas na sprawdzenie i w razie czego odeslanie. To chyba juz ostatnie podrygi sklepow stacjonarnych. Black friday w ich wykonaniu to lekko mowiac kicha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maciek8791 napisał:

Rozmawialem dzis z media markt - z wielka łaską zaoferowali mi 8999 - 400 zl w bonach. Pomimo ze chcialem jeszcze kupic za 5k soundbar samsunga. Z allegro mam jeszcze bezstresowy czas na sprawdzenie i w razie czego odeslanie. To chyba juz ostatnie podrygi sklepow stacjonarnych. Black friday w ich wykonaniu to lekko mowiac kicha. 

Nawet mi nie mów, napaliłem się już na LG C9, ale czekałem na ruch MediaMarkt z racji tego, że mam sklep tuż obok domu, chciałem na sklep zamówić, sprawdzić nawet pod kątem tego czy matryca cała, no i chociaż te plansze testowe odpalić czy wstępnie byłoby OK. Pominąłem z racji tego promkę na Allegro na 55" (4799 zł), a tutaj MM z wielką łaską na Black Friday przecenia LG C9 55" z "6499 zł" na 5999 zł (czyli na cenę taką jaka jest w 9/10 poważnych sklepów bez promocji).

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Fjubens napisał:

Nawet mi nie mów, napaliłem się już na LG C9, ale czekałem na ruch MediaMarkt z racji tego, że mam sklep tuż obok domu, chciałem na sklep zamówić, sprawdzić nawet pod kątem tego czy matryca cała, no i chociaż te plansze testowe odpalić czy wstępnie byłoby OK. Pominąłem z racji tego promkę na Allegro na 55" (4799 zł), a tutaj MM z wielką łaską na Black Friday przecenia LG C9 55" z "6499 zł" na 5999 zł (czyli na cenę taką jaka jest w 9/10 poważnych sklepów bez promocji).

Wydaje mi się że sklep allegro zrobi przecenę jeszcze na model c9 55 jutro albo dzisiaj w nocy bo zostało im ponad 170szt i będą chcieli je sprzedać więc obserwuj i kupuj bez wahania .

Duże markety z cenami zaporowymi niestety :( .

Model C9 65 zostało tylko 20 szt na tą chwilę zaraz nie będzie więc tylko kupować i nie zastanawiać się :)

Edytowane przez Blade124
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jak w tym szaleństwie człowiek chce sprawdzić np. czy wszystko jest ok z tv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toshiba ma Dolby Vision a Samsung nie. A to ma duży wpływ na obraz 4K Ultra HD z Netflix. Ma też lepszy dźwięk z wbudowanych głośników. Natomiast Samsung ma lepszy system (to jest w końcu pełny Tizen...) oraz lepiej sprawdzi się w grach (niższy lag np).

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gmeru napisał:

Toshiba ma Dolby Vision a Samsung nie. A to ma duży wpływ na obraz 4K Ultra HD z Netflix. Ma też lepszy dźwięk z wbudowanych głośników. Natomiast Samsung ma lepszy system (to jest w końcu pełny Tizen...) oraz lepiej sprawdzi się w grach (niższy lag np).

A powiedz czy warto dopłacić 600zł do LG 55SM8200 bo w markecie namawiają a też myślałem o tym Samsungu z racji ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w MM, sprawdzałem te tańsze modele tv. Samsung model ru8002 oraz 7000, tragicznie ciemne matryce. LG 55sm8600 był o wiele lepszy niż ru8002 🤔 Phillipsy pus6xxx oraz 7303 też słabe. Dobre wrażenie na mnie zrobił panasonic TX-58GX830E, samsung 65ru7452u oraz sony 55XF9005B ale to już o wiele droższe telewizory niż zakładany budżet okolicy 2 tysięcy. Gdybym miał więcej kasy to wybór byłby miedzy panasem a lg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Blade124 napisał:

Wydaje mi się że sklep allegro zrobi przecenę jeszcze na model c9 55 jutro albo dzisiaj w nocy bo zostało im ponad 170szt i będą chcieli je sprzedać więc obserwuj i kupuj bez wahania. Duże markety z cenami zaporowymi niestety :( .

Tak też się stało, znowu jest za 4799 zł od oficjalnego sklepu Allegro, i tym razem nie odpuściłem. :D

A MediaMarkt ze swoimi cenami niech szuka naiwnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Fjubens napisał:

A MediaMarkt ze swoimi cenami niech szuka naiwnych.

Jutro, a najpozniej w poniedziałek napewno coś dadzą. Allegro zaskakuje na plus z ofertami na LG C9 i Sony XF9005. Jeden i drugi to na tą chwile najlepszy wybór ceny do jakości w obu technologiach, a więć lcd i oled.

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Fjubens napisał:

Tak też się stało, znowu jest za 4799 zł od oficjalnego sklepu Allegro, i tym razem nie odpuściłem. :D

A MediaMarkt ze swoimi cenami niech szuka naiwnych.

 

Gratulacje zakupu moje słowa się sprawdziły :) Ja czekam teraz na swój egzemplarz C9 65  :)

Markety dały ciała w tym roku niestety masakra.

Edytowane przez Blade124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co lepiej kupić LG 65 B8 za 6300 (neonet) C8 za 6900 (neonet) czy C9 za 7700 (chyba tyle byl na allegro) ? Chodzi o to czy warto dopłacać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się czy B8 i C8 to nie są egzemplarze powystawowe. Widzę, że nie można ich zamówić przez internet, można zarezerwować tylko w niektórych sklepach stacjonarnych, a to może oznaczać, że po prostu stoją tam na ekspozycji. 

Edytowane przez Patryk Mistrz
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...