Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż można doradzić. Zgłosić na stronie Sony usterkę i czekać na serwis. Skoro nic nie pomaga widocznie padł moduł wifi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj - telewizor na 99% go nie zobaczy po USB. Próbowałeś? Nic się nie stanie jak wrzucisz soft na USB i włożyć do TV. Aby update poszedł dalej musisz zaakceptować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym 1 % go zobaczy i zaktualizuje. Przerabiałem to. Mam w xg9505 soft z xh9505 aktualizacja poszła. Ale ostrzegam może nie działać moduł ci od c+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używam moduł CI, pobiorę spróbuję, bo rozumiem, że więcej jest plusów dodatnich niż plusów ujemnych, dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten soft z XH to 6.4774 jak widae dobrze na stronie?

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok thx zaraz pobiorę i zobaczę

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowane teraz będę testował, dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze popatrzeć protestować i dam znać.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś porówanie tego Soniaka do Oleda od  LG ? od zawsze mam topowe plazmy Pioneer Kuro , Panasonic VT ale będe potrzebował do nowego domu jeszcze jeden Tv 

OLED mnie cos nie przekonuję jak czytam o awariach i wypaleniach w krytycznie krotkim czasie , moje plazmy zero powidoków przez wiele lat działaja bezaawaryjnie 

no ale nie chciałbym tez zawieść sie na obrazie w porownaniu do Plazm , oglądam tylko filmy źródlo bluray i netflix , zadnych programow naziemnych informacyjny 

interesuje mnie rozmiar 65 cali 

Edytowane przez hdtv_maniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aplikacją YouTube. Od jakiegoś czasu apka wiesza się, a objawia się to tym, że po włączeniu jakiegokolwiek filmu, ten stratuje na 1 sekundę, po czy film się zatrzymuje i tyle...

Żeby przywrócić prawidłowe działanie apki, jedynym rozwiązaniem (czasowym) jest wyciągnięcie wtyczki zasilania. Próbowałem czyścić pamięć podręczną aplikacji, resetować ją, wyłączać, włączać, ponowne logowanie na konto, odinstalowałem aktualizacje, zainstalowałem ponownie i nic. Jedyne rozwiązanie jak wyżej - wtyczka, po jakimś czasie problem wraca. U Was wszystko ok?

Jakimi ustawieniami choć trochę zminimalizować blooming? Automatyczne lokalne przyciemnianie na maks? Wiele nie pomaga. Jest to praktycznie jedyna rzecz, która mnie irytuje w tym tv.

Edytowane przez mdag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też występuje taki problem z Youtubem (raz na dwa tygodnie). Pomaga restart telewizora, za leniwy jestem aby wstawać i wyciąga wtyczkę :) przytrzymaj przycisk power na pilocie i po pojawieniu się menu wybierz "uruchom ponownie".

Mam tv od maja 2020 i nie dostałem jeszcze żadnej aktualizacji. Też tak macie?

Wersja: 6.4758

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem niezmiernie ciekaw czy działa na tym sofcie moduł cam C+ ale zapewne nie uzywasz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też występuje taki problem z Youtubem- chyba to wersja softu i własnie tez mam tv od maja i zero aktualizacji -wersja 6.4758.Znajomy ma xh 75 cali z tego roku model i wiesza mu sie ale na netflixie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.11.2020 o 19:10, CRW napisał:

U mnie też występuje taki problem z Youtubem (raz na dwa tygodnie). Pomaga restart telewizora, za leniwy jestem aby wstawać i wyciąga wtyczkę :) przytrzymaj przycisk power na pilocie i po pojawieniu się menu wybierz "uruchom ponownie".

Mam tv od maja 2020 i nie dostałem jeszcze żadnej aktualizacji. Też tak macie?

Wersja: 6.4758

 

Dzięki za podpowiedź z szybkim restartem.

Wersja oprogramowania taka sama (zakup tv na początku czerwca).

Edytowane przez mdag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem niezmiernie ciekaw czy działa na tym sofcie moduł cam C+ ale zapewne nie uzywasz 
Niestety nie mam C+. Jeśli jest ktoś z Warszawy i może pożyczyć moduł z C+ to mogę protestować.

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.11.2020 o 20:11, mikoko napisał:

Jestem niezmiernie ciekaw czy działa na tym sofcie moduł cam C+ ale zapewne nie uzywasz 

Podobno dziala:

https://www.avsforum.com/threads/2019-sony-xbr-x950g-owners-thread-no-price-talk.3041348/page-353#post-60038563

Ten gosc tez mial problem na poczatku, ale wymienili mu modul i juz dziala.

Canal plus ma ten nowy modul z ECP i on moze byc problematyczny.

Edytowane przez Yes Does

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie moduł ci + z ECP i powyżej softu 6.3632 ten moduł nie działa. Czytałem kiedyś tego Holendra. On miał chyba moduł do kablówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze wlasnie ze sie udzielales, tutaj kolejny holender:

https://www.avsforum.com/threads/2019-sony-xbr-x950g-owners-thread-no-price-talk.3041348/page-329#post-59827450

Stawiam jednak na ECP, szkoda ze nikt nie ma normalnego modulu chociazby z kablowki UPC. 

Ja moze w ciagu 2 miesiecy bede mial mozliwosc przetestowac z kablowka, ale nic pewnego.

Edytowane przez Yes Does

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie softu na soft z XH jakie macie w info w modelu i kompilacji muj się przedstawia jako UR2. (Nie widzę podstaw do tego aby nie uznawali gwarancji) . Możliwe też, że scalenie oprogramowania jest bliskie.

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...