Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

Formuła 1: od 15 marca można oglądać Kubicę w 4K na Eleven Sports w Orange TV

Rekomendowane odpowiedzi

"Transmisja będzie dostępna w 4K wyłącznie dla posiadaczy abonamentów światłowodowych Orange TV z dekoderem 4K Samsung (ICU 100)."

Bzdura. Vectra i INEA też mają ten kanał w wersji 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 sekundy za stawką ... Masakra !!! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale to było jasne już wiele tygodni temu ; ) Turystyczne oglądanie niestety. Ale może przez ten rok do czegoś dojdą i za rok już nie będzie sama turystyka...Czemu tego kanału nie ma na sat ciągle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gmeru napisał:

No niestety ale to było jasne już wiele tygodni temu ; ) Turystyczne oglądanie niestety. Ale może przez ten rok do czegoś dojdą i za rok już nie będzie sama turystyka...Czemu tego kanału nie ma na sat ciągle...

Masz na mysli Eleven w 4K? A komu się to opłaci? A kto za to zapłaci? Powinienes pamiętac ile rocznie płaci się za jeden transpoder.

Chyba, że chcesz mieć 15Mbps jak na streamingu z netu. Sorry, to jest goowno nie 4K.

Ktos mi powie, czy z Orange czy innych kablówek Eleven 4K leci chociaż w HDR?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDR i WCG jest tylko i wyłącznie na C+ 4K Ultra HD. To jedyny kanał w PL z prawdziwego zdarzenia w Ultra HD. Wszystkie inne próby kanałów to tylko rozdzielczość 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dobrej mysli. Zobaczymy jutrzejsze kwalifikacje.

A wyścig rządzi sie swoimi prawami. Jak Williamsa dopuszczą ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, radier napisał:

"Transmisja będzie dostępna w 4K wyłącznie dla posiadaczy abonamentów światłowodowych Orange TV z dekoderem 4K Samsung (ICU 100)."

Bzdura. Vectra i INEA też mają ten kanał w wersji 4K.

INEA dopiero dzisiaj ogłosiła ten kanał w informacjach prasowych. Vectra od 1 marca ma dekoder UHD. Więc temat jest bardzo świeży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pmcomp napisał:

A wyścig rządzi sie swoimi prawami. Jak Williamsa dopuszczą ;) . 

Australie przeważnie kończy mała liczba bolidów. Może będzie wystarczyło tylko dojechać do mety aby zdobyć punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gmeru napisał:

HDR i WCG jest tylko i wyłącznie na C+ 4K Ultra HD. To jedyny kanał w PL z prawdziwego zdarzenia w Ultra HD. Wszystkie inne próby kanałów to tylko rozdzielczość 4K.

a inne kanały z astry (SES UHD  Demo Channel, UHD1 by ASTRA/HD+, Test UHD1, Test UHD 2)

które nadają HDR HLG - to jest jakiś fake? (na oko HDR na nich wygląda raczej kiepsko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gmeru napisał:

HDR i WCG jest tylko i wyłącznie na C+ 4K Ultra HD. To jedyny kanał w PL z prawdziwego zdarzenia w Ultra HD. Wszystkie inne próby kanałów to tylko rozdzielczość 4K.

Jeszcze doprecyzuję, że 4K Ultrabox nc+ ma HDR zrobiony "dookoła" jako łatkę software'ową.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że jest HDR z WCG a jak powstaje to już nie wnikam ;). Wygląda idealnie i jak trzeba np. w polskich serialach.

14 minut temu, klaus71 napisał:

a inne kanały z astry (SES UHD  Demo Channel, UHD1 by ASTRA/HD+, Test UHD1, Test UHD 2)

które nadają HDR HLG - to jest jakiś fake? (na oko HDR na nich wygląda raczej kiepsko)

Przecież napisałem PL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gmeru napisał:

Ważne, że jest HDR z WCG a jak powstaje to już nie wnikam ;). Wygląda idealnie i jak trzeba np. w polskich serialach.

Przecież napisałem PL...

ok - ale pytam ogólnie - porównywałeś je z C+4k ?

ten HDR na kanałach astry to jakiś taki dziwny - zastanawiam się czy tuner mi je źle odbiera - czy po prostu jakiś materiał tam jest mało HDRowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzyłem... teraz jestem skupiony już tylko na kanałach polskich. Nawet zapomniałem, że mam Astrę ? Serio. Dawno temu znudziły mi się dema skoro mamy w Polsce normalne kanały z treścią sportową, filmową czy serialową + netflix, gry, UHD Bluray i masę innych źródeł. Przy okazji zerknę i zobaczę chociaż jak powstaje C+ 4K Ultra HD to wiem od podstaw a tam to trudno powiedzieć co oni robią i jak... Dla mnie C+ 4K Ultra HD jest referencją kanału Ultra HD. Nie mam mu nic do zarzucenia. Jakość jest miazga. Do tego jest jeszcze nc+ go gdzie są kolekcje także w pełnym Ultra HD.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gmeru napisał:

Do tego jeszcze jest nc+ go gdzie jest są kolekcje także w pełnym Ultra HD.

a te kolekcje w nc+go to są tylko z poziomu tunera 4k? czy na kompie też będzie UHD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...