Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Doprecyzuję, bo faktycznie pytanie jest enigmatyczne. Chciałbym wykorzystać ten sprzęt praktycznie do oglądania filmów UHD i FullHD (Blu Ray z pełnym menu) oraz koncertów też z pełnym menu. Zane netflixy, youtuby i takie tam. Oczywiście mam świadomość, że pewnie sprzęt za 1500 albo jeszcze droższe znacznie lepiej obsłużą UHD i HD. 

Zależy mi na możliwości odtwarzania pełnego menu, zarządzania zasobami filmowymi, w pierwszej kolejności oczywiście dobrej jakości UHD i Atmos.

Czy to dobry wybór, czy też w rozsądnej cenie (do 800) można dostać coś lepszego?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie śmigać z wyjątkiem netfixa.

Tak żeby wszystko było na jedynym playerze, to najbardziej uniwersalny jest chyba NVIDIA shield.

 

Ja preferuję dwa osobne.

Do plików Egreat A5.

Do serwisów Apple TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skywalker1978, Zidoo daje radę. Ma niezły procesor. UHD i Atoms bez problemu. Pliki z dużym bitrate 300Mbps odtwarza płynnie.  Ma fajną aplikację do zarządzania zasobami Home Theatre 2.0. Godny uwagi jest model x10, który ma kieszeń na dysk. Obsługuje do 10TB. Posiada także wejście HDMI z opcją nagrywania. Można kupić poniżej 800zł, X9s za około 500zł. Także za takie pieniądze niezły sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam ten odtwarzacz jestem z niego zadowolony lecz mam pewien problem ktory mnie irytuje. Czasami gdy ogladam film z pendriva to poprostu rozłacza mi pendriva czasami a czasami przez cały film ani razu. Czy ktos ma podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam ze sprzętu od prawie roku. Nie mam najmniejszych zażaleń - odtwarzałem już praktycznie ze wszystkiego: pendrive, dysk 2,5" przez usb, dysk 3,5" przez usb i sata. Wszystko chodziło bez zarzutów. Oglądam filmy bluray 4K/ UHD w wersjach z menu (1:1) i też bez problemu. Staram się tylko aktualizować soft - regularnie jak się pojawia coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na oficalnym forym zidoo że ten problem z usb 3.0 posiada każdy zidoo z9s  a na usb 2.0 wszystko działa poprawnie. Narazie problem nie został rozwiazany tak że trzeba czekać na soft ktory naprawi ten bład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem tego odtwarzacza 

Czy coś sie zmieniło z usb3 chodzi o te rozłączanie sie 

Jak radzi sobie on z plikami z dolby atmos i dolby vision

????

Jaka jest wersja androida ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Z10 i jest ok. Fakt ma pewne problemy jesli chodzi o niektóre materiały ,ale jest jak najbardziej OK. Mam najnowszy soft, USB 3.0 na razie nie stwarza problemu.

Przerabiałem Egreat A8, HiMedia Q10 i wyladowałem na Zidoo Z10. Mam jeszcze Nvidia shield TV ale to innego gatunku sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, syberka napisał:

Mam Z10 i jest ok. Fakt ma pewne problemy jesli chodzi o niektóre materiały ,ale jest jak najbardziej OK. Mam najnowszy soft, USB 3.0 na razie nie stwarza problemu.

Przerabiałem Egreat A8, HiMedia Q10 i wyladowałem na Zidoo Z10. Mam jeszcze Nvidia shield TV ale to innego gatunku sprzęt.

tzn. jakie materiały ?

jak połączyć zidoo mając starszy amplituner z hdmi 1.4a + TV z hdmi 2.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość zainstalowania na tym urządzeniu tidal'a i odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości po HDMI na soundbar? Jeśli tak, to czy urządzeniem można sterować np. przez aplikację na smartfona bez załączania telewizora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tidal działa i jest aplikacja na smartfona. Możesz też podłączyć telefon do Zidoo przez bluetooth i z telefonu obsługiwać Tidal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tidal hi-fi na sound bar i słyszysz różnice. Dobry słuch masz

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie korzystam z kabla USB c - HDMI (Oneplus7t - Samsung n950), ale nie chcę blokować telefonu przy odtwarzaniu muzyki. Przy tej konfiguracji nie działa także dolby atmos z tidal'a. Dziękuję za pomoc. 

 

Edytowane przez Adigold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...