Jump to content

skywalker1978

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About skywalker1978

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie powiązane z powyższym tematem. Mam abonament na netflix. Wiele treści na netflix jest puszczanych z Dolby Atmos (tak przynajmniej jest napisane w opisie). Czy przez ARC w TV da się przenieść dźwięk atmos do apmplitunera Marantz SR6013 i głośników? Czytałem, że aby to było możliwe TV musi mieć eARC. Amplituner ma aARC ale nie znalazłem informacji czy ma je ten telewizor? Mam też Firestick TV 4K (3 gen) od Amazona. Niestety włączając netflix na Firestick TV mam dźwięk tylko DD 5.1 i obraz z DV (nie mam atmosa). To kwestia Firesticka, który nie dekoduje dźwięku atmos czy tylko ustawień na sticku?
 2. A Nvidisa Shield da radę? Mam Amazon Firestick 4K (Amazon.de) ale nie mam zielonego pojęcia jak można się zalogować do HBO. Jakby jakaś regionalizacja była czy coś. Netflix normalnie działa a HBO ni hu hu...
 3. Szanowni. Wiem że Panasonici nie obsługują HBO GO. Co polecacie dokupić żeby móc oglądać HBO w najlepszej jakości dźwięku i obrazu jaka jest dostępna? Dzięki.
 4. Cześć. Ja z zupełnie innym pytaniem. Przy oglądaniu jasnych scen, np. niebo w bardzo słoneczny dzień lub niebo i na nim słońce (przy źródle 4K HDR) wyraźnie widać pojawiające się pasy. Niebo wygląda jakby było z warstw odcieni niebieskiego, podobnie jak słońce - światło rozchodzi się w postaci "warstw". Czy to kwestia ustawień TV czy raczej źródła obrazu? TV podłączony jest do amplitunera Marantz SR6013, do którego z kolei podłączony jest odtwarzacz.
 5. Cześć. Ja z zupełnie innym pytaniem. Przy oglądaniu jasnych scen, np. niebo w bardzo słoneczny dzień lub niebo i na nim słońce (przy źródle 4K HDR) wyraźnie widać pojawiające się pasy. Niebo wygląda jakby było z warstw odcieni niebieskiego, podobnie jak słońce - światło rozchodzi się w postaci "warstw". Czy to kwestia ustawień TV czy raczej źródła obrazu? TV podłączony jest do amplitunera Marantz SR6013, do którego z kolei podłączony jest odtwarzacz.
 6. Cześć. Ja z zupełnie innym pytaniem. Przy oglądaniu jasnych scen, np. niebo w bardzo słoneczny dzień lub niebo i na nim słońce (przy źródle 4K HDR) wyraźnie widać pojawiające się pasy. Niebo wygląda jakby było z warstw odcieni niebieskiego, podobnie jak słońce - światło rozchodzi się w postaci "warstw". Czy to kwestia ustawień TV czy raczej źródła obrazu? TV podłączony jest do amplitunera Marantz SR6013, do którego z kolei podłączony jest odtwarzacz.Cześć.
 7. Dzięki za wzmocnienie Może ktoś będzie zainteresowany za 890 zł.
 8. A chciałbym, bo przesiadłem się na Oleda, też Panasa. Obniżam do 950 zł.
 9. Dodaję uchwyt naścienny (ten, na którym obecnie wisi TV) i obniżam cenę do 1250 zł.
 10. Rewelacyjnie bym powiedział. Korzystam z kablówki i super obraz jest wyskalowany. Z plazmy byłem bardzo zadowolony jednak obraz, niezależnie od źródła i jego jakości (SD, HD, UHD) jest genialny. Teraz szukam chętnych na moją starą plazmę
 11. No i kupiłem w promocji w media expert za 6999 zł 65 cali. Nowy, nie wypakowywany. Na razie się rozkoszuję obrazem. Przejście ze starej plazmy FullHD (też panas) to jednak duży skok.
×
×
 • Create New...