Jump to content

skywalker1978

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About skywalker1978

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodaję uchwyt naścienny (ten, na którym obecnie wisi TV) i obniżam cenę do 1250 zł.
 2. Rewelacyjnie bym powiedział. Korzystam z kablówki i super obraz jest wyskalowany. Z plazmy byłem bardzo zadowolony jednak obraz, niezależnie od źródła i jego jakości (SD, HD, UHD) jest genialny. Teraz szukam chętnych na moją starą plazmę
 3. No i kupiłem w promocji w media expert za 6999 zł 65 cali. Nowy, nie wypakowywany. Na razie się rozkoszuję obrazem. Przejście ze starej plazmy FullHD (też panas) to jednak duży skok.
 4. Zobacz ofertę TV Plasma Panasonic Viera TX-P50G10E Mam do sprzedania telewizor plazmowy Panasonic, 50 cali, Full HD z tunerem Dvb-T Mpeg 4 (cyfrowa telewizja naziemna). Telewizor w stanie bardzo dobrym. Łącznie około 11tyś godzin oglądania. Telewizor w 100% sprawny. W komplecie pilot (w bardzo dobrym stanie), instrukcja w j. polskim oraz podstawa (nawet nie wypakowana z oryginalnej folii). Zapraszam do obejrzenia. Odbiór tylko osobisty. Szczegóły techniczne można obejrzeć tutaj: https://www.megamedia.pl/telewizor-plazmowy-panasonic-tx-p50g10e.php Wymiary: 75x122x7 (wys x szer x głęb) Cena 1 400,00 zł Dodający skywalker1978 Wysłano 12.09.2020 Kategoria Telewizory
 5. Mam do sprzedania telewizor plazmowy Panasonic, 50 cali, Full HD z tunerem Dvb-T Mpeg 4 (cyfrowa telewizja naziemna). Telewizor w stanie bardzo dobrym. Łącznie około 11tyś godzin oglądania. Telewizor w 100% sprawny. W komplecie pilot (w bardzo dobrym stanie), instrukcja w j. polskim oraz podstawa (nawet nie wypakowana z oryginalnej folii). Zapraszam do obejrzenia. Odbiór tylko osobisty. Szczegóły techniczne można obejrzeć tutaj: https://www.megamedia.pl/telewizor-plazmowy-panasonic-tx-p50g10e.php Wymiary: 75x122x7 (wys x szer x głęb)
 6. Jestem zainteresowany modelem GZ960. W ME jest obecnie promocja. Moje pytanie. Według Waszego doświadczenia, czy na jesieni pojawią się jeszcze promocje na ten model czy teraz to ostatni dzwonek żeby kupić TV w takiej cenie? A może GZ1500 na jesieni zejdzie do obecnej promocyjnej ceny GZ960?
 7. A jak projektor w takim razie być polecał? Ja przechodziłem różne etapy decyzyjne (podyktowane budżetem): Benq W2700, Epson EX-TW7400 a potem 9400. Skończyłem na tym JVC ale teraz zacząłem się zastanawiać nad N5 (choć ten jednak przekracza mój zaplanowany budżet). Na pewno w dzień nie będę oglądał. W nocy, przy zasłoniętych roletach jest dosyć ciemno. Aczkolwiek ściany i sufit są białe - docelowo do ściana za projektorem i ściana z ekranem będzie szara.
 8. Witam wszystkich. Ja w temacie głównym. Plany są takie: projektor JVC DLA-X7900, ekran kauber blue label tensioned 16:9 black top o szerokości 270cm (zakładana szerokość). Odległość od miejsca siedzenie do ekranu to 3,8. Wysokość pomieszczenia 2,95. Pomieszczenie to duży pokój (mieszkanie w bloku) z dużym oknem. Wysokość linii wzroku to ok 90 cm. W załączeniu rysunek poglądowy. Oglądanie filmów wieczorem i w nocy. Są żaluzje ale nie w 100% kryjące. Kilka pytań: 1. Jaka optymalna szerokość ekranu przy tej odległości? Myślę o szer 270 ale może inna będzie bardziej optymalna. 2. Mam możliwość zawieszenia ekranu niżej - nie pod samym sufitem, który jest wysoko (2,95). Jak nisko ekran powinien "zjechać" przy zadanej linii wzroku? 3. Pomieszczenie nie jest super zaciemnione (nie jest to dedykowany pokój kinowy). Jaki rodzaj ekranu - biały, szary, inny? Z góry dziękuję za wsparcie.
 9. Tidal działa i jest aplikacja na smartfona. Możesz też podłączyć telefon do Zidoo przez bluetooth i z telefonu obsługiwać Tidal.
 10. Ja korzystam ze sprzętu od prawie roku. Nie mam najmniejszych zażaleń - odtwarzałem już praktycznie ze wszystkiego: pendrive, dysk 2,5" przez usb, dysk 3,5" przez usb i sata. Wszystko chodziło bez zarzutów. Oglądam filmy bluray 4K/ UHD w wersjach z menu (1:1) i też bez problemu. Staram się tylko aktualizować soft - regularnie jak się pojawia coś nowego.
 11. BanQ W2700 i W5700 dostały nagrodę. Faktycznie Epson trochę starszy. Ja też wiążę nadzieję - z dwóch powodów: skoro dla laickiego wykorzystania dostanę prawie to samo jeśli chodzi o jakość obrazu to nie widzę powodów żeby przepłacać. Po wtóre BenQ jest znacznie mniejszy, co w domowym użytku w normalnym pokoju gdzie są meble, lampy itd ma niebagatelne znacznie.
 12. Nie wiemy i nigdy się nie dowiemy. Jestem przekonany, że to działa jak z każdym innym towarem - polecane jest w danym momencie to z czego są większe profity. Poza tym warunki w salonach są idealne, a w domu takich nie ma. Więc nie ma możliwości porównania. Zakładam jedynie, że w miarę obiektywne są testy przeprowadzane na różnych portalach tematycznych i na youtube. Będę jeszcze testował w warunkach domowych epsona 7400 ale nie będę mógł porównać z BenQ. Znalazłem salon, który przyjeżdża ze sprzętem do domu na pokaz - koszt 300 zł. Test niestety w warunkach dziennych (dojeżdżają do g. 17) no i bez możliwości porównania do BenQ. Szkoda, bo być może w moich warunkach domowych w zupełności sprawdziłby się BenQ.
×
×
 • Create New...