Skocz do zawartości
Maciej Koper

Sony XF90 - TEST następcy XE93/XE90 na 2018 rok (KD-55XF9005) z Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

Z automatu nie widział tej aktualizacji, trzeba było mu pomóc z pena... Póki co TV się odpalił, także dobre i to! :D

Wieczorem pobawię, czy coś wizualnie się zmieniło na + lub -.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie
Z automatu nie widział tej aktualizacji, trzeba było mu pomóc z pena... Póki co TV się odpalił, także dobre i to!
Wieczorem pobawię, czy coś wizualnie się zmieniło na + lub -.
Z poważaniem

Dajesz recenzje tej nowej cud aktualizacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Benefits and Improvements
  • Solves a network error issue caused by an incorrect system time setting
Czyli problem który miał kolega wyżej.

Czy ktoś korzystający z YouTube ma problem tego typu że jeśli wyłączę tv na tej aplikacja to po włączeniu jestem wylogowany?

Druga sprawa Red Bull tv tylko mi się buguje ze słyszę dźwięk z trailera który się odpala po włączeniu filmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli problem który miał kolega wyżej.

Czy ktoś korzystający z YouTube ma problem tego typu że jeśli wyłączę tv na tej aplikacja to po włączeniu jestem wylogowany?

Druga sprawa Red Bull tv tylko mi się buguje ze słyszę dźwięk z trailera który się odpala po włączeniu filmu?

Co do YT to miałem to samo jakoś miesiąc temu ale się samo naprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak do tego po nowej aktualizacji nie mgle uruchomić Player.pl. Wyłącza się od razu po włączeniu

Jakieś konkretne zmiany na + lub - po aktualizacji ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

14 godzin temu, reymonta22 napisał:


Jakieś konkretne zmiany na + lub - po aktualizacji ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, TV wciąż działa, o dziwo ;) Nie zapominajcie, że to Sony. Ich legendarne aktualizacje PS4 niewiele różnią się od TV :P

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

17 godzin temu, Tomek398 napisał:

A to ciekawe, zwłaszcza, że była gadka szmatka, że XF9005 ma za słabe podzespoły i dlatego nie otrzyma Android 9 Pie. Także atut nowszych serii prysł... HDMI 2.1 pozostało, jednak to chyba dopiero przy PS6 i XSX 2 ;)

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie
A to ciekawe, zwłaszcza, że była gadka szmatka, że XF9005 ma za słabe podzespoły i dlatego nie otrzyma Android 9 Pie. Także atut nowszych serii prysł... HDMI 2.1 pozostało, jednak to chyba dopiero przy PS6 i XSX 2
Z poważaniem

Taka Ameryka Takie te lepsze nowe serie są jak i nowe konsole , plastikowa kicha .....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Microsoft w tym pomógł i nowe konsole. Sony nie wie, jak ma ratować swoją PS5, to postanowiła nagle przestać być chciwe i nawet Android 9 na TV, który nie mógł mieć, bo podzespoły za słabe. A tu proszę, wszystko to papka marketingowa. Panie, a który ten TV lepszy XF, XG, czy XH, no Panie XH, bo ma Android 9, a XF jest za słaby i nie będzie, bierz Pan XH, ale XF ma lepszy HDR, Panie, ale za słaby, ten nowszy, no i to HDMI 2.1, co będą mówić we wsi, że nie masz Pan HDMI 2.1? Przecież TV kupisz Pan za 100 lat nowy, a tak to i przyszłościowe będzie, a co. Tymczasem XSX i PS5 4K dynamiczne 30 FPS i RT albo i nie lub 4K 60 bez wodotrysków (PS4 Pro), no ale to HDMI 2.1, ta przepustowość te dodatkowe funkcje, których wykorzysta 1-3 gry ;)

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Plusik 1
  • Lubię 2
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałaś test dirt5?
120 klatek to tylko FHD
Śmiechu warte.
HDMI 2.1 potrzebne jak dziura w moście.

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadnych konrekrnych. Po Playerem którym działał a teraz nie chce.
U mnie działalo wszystko przed i po aktualizacji: w weekend oglądałem zarówno YouTube, Playera jaki Redbull TV.

Spróbuj może factory reset jak masz takie problemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałaś test dirt5?
120 klatek to tylko FHD
Śmiechu warte.
HDMI 2.1 potrzebne jak dziura w moście.

Kolega to pieknie podsumował :

“Morgan informuje, że sprawdzał tytuł na telewizorze LG OLED B8 wyposażonym w port HDMI 2.0” “Telewizor wyposażony w port HDMI 2.1 z matrycą 120Hz, z którego korzystał recenzent (LG OLED B8), pozwolił na odpalenie gry w wysokiej płynności w rozdzielczości FullHD.” Wy już sami nie wiecie jaki telewizor w jaki port jest wyposażony… Tekst powinien jasno mówić że dla tej gry jak i konsol w zupełności wystarczy kilkuletni telewizor z hdmi 2.0 ponieważ gra nie wykorzystuje potencjału 2.1 więc nie zobaczymy żadnej różnicy. 1080p@120Hz = hdmi 2.0! To powinniście nagłaśniać, oraz to że żadna z nowych konsol nie wykorzysta nawet w części potencjału hdmi 2.1, no chyba że ktoś lubi grać w tetrisa lub węża przy 4k@120hz. Wy już tak się zafiksowaliście na punkcie hdmi 2.1 że nie wiecie co piszecie…



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rynek trzyma rękę na pulsie. Zapowiedź wprowadzenia androida 9 do tego modelu spowodował natychmiastowy średni wzrost ceny o 200PLN-ów w ciągu jednego dnia. Mimo tego to i tak dużo,dużo taniej niż najnowsze modele...

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.10.2020 o 08:37, VAMET napisał:

A to ciekawe, zwłaszcza, że była gadka szmatka, że XF9005 ma za słabe podzespoły i dlatego nie otrzyma Android 9 Pie.

To są typowe oszustwa, bo masz iść i kupić najnowszy model. Tak samo jest z smartfonami, nie dostanie najnowszej aktualizacji bo słaby itp. Ble, blee, bleee. Da sie, wszystko się da... tylko sprzedaż też ma się zgadzać. :)

Takich akcji jest z pewnością więcej, np: - że tylko OPPO potrafiło z napisami z USB, teraz się okazuje że Panas również, iść dalej o zakład że Sony też by dało rady.

Tylko to jest wszystko ukryte, jak promki z Pepper'a. :D

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wycofane ale mój kupiony w media expert ma datę produkcji 06 2020, ale fakt że z dostępem zaczyna być krucho. Ostatnio widziałem jeszcze w x- komie.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Czy ktoś z Was ma sposób na odtwarzanie plików .mkv z 3840x2160 HDR 10bit Dolby Atmos/DTS:X z napisami, żeby nie rwało jak VLC i z dźwiękiem Dolby Atmos/DTS:X? Ani na Kodi 18.8 i VLC 3.3.1 nie udało mi się tego uzyskać. HDR jest i tylko tyle.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie
Czy ktoś z Was ma sposób na odtwarzanie plików .mkv z 3840x2160 HDR 10bit Dolby Atmos/DTS:X z napisami, żeby nie rwało jak VLC i z dźwiękiem Dolby Atmos/DTS:X? Ani na Kodi 18.8 i VLC 3.3.1 nie udało mi się tego uzyskać. HDR jest i tylko tyle.
Z poważaniem

MX Player , wszystko łyka bez żadnych rwanych klatek . Polecam , używam od roku , nie było filmu który by nie został odtworzony poprawnie Co do dźwięku to chyba tylko DD5.1 na nim pojedziesz , musisz sprawdzić dokładnie .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2020 o 18:15, jarix75 napisał:

Z tego co wiem zostały już jednak wycofane z produkcji. W większości sklepów pozostały powystawowe.

ja dziś kliknąłem w media expert za 4,5 tys  zł  nowego 65xf9005, skoro jest aktualizacja do andka 9 to szybka decyzja zapadła, za xg 2 tys więcej a za xh 2,5 - nie mam głośników na suficie więc DA nie dla mnie. Dodam że w xh9005 który stoi drożej od xf o 0,5 tys doliczono 38 stref gdzie w xf jest ich jak pamiętam 68.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...