Skocz do zawartości
Gmeru

Lista telewizorów w których przerywa co kilka minut dźwięk po HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

HDMI sharp LC46XD1E ,. A tak na marginesie to
tylko mylisz sie kolezko twierdzac ze to wina telewizorow.




[quote name='Gmeru' post='35415' date='18.01.2007, 17:58 ']Witam,

Wiem, że wielu nudzą takie tematy więc od razu zapraszam do innych tematów.

Wpisujemy tutaj BEZ ŻADNYCH KOMENTARZY (mogę być ale tylko o problemie) modele telewizorów w których przerywa dźwięk lub rozłazi się dźwięk z obrazem po złączach cyfrowych czyli HDMI (ewentualnie SPIDF). Taka lista może bardzo szybko pomóc rozwiązać problem gdyż poleci ona do ADB.

Nie wpisujemy innych problemów TYLKO: przerywanie dźwięku co parę minut lub rozłażący się obraz z dźwiękiem.

Pierwszy wpis:

Samsung seria F 46" Full HD

Ps. Tutaj jest ogólny temat: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2229&st=280"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2229&st=280[/url] i można tam dyskutować itd ten natomiast ma być tylko wpisem gdy jest powyższy problem.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
powyżej opisany problem dotyczy zgodności ze standardem HDCP, otóż nie zdaża się że niektóre telewizory z HDMI nie mają certyfikatu na zgodność z protokołem HDCP. Problem spotyka się najczęściej w TV: Samsung oraz LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toshiba 42Wl66Z

Przerywanie dźwięku - średnio 1 max. 2 razy na godzinę.
Rozłażąca się fonia występuje tylko w przypadku uruchomienia w pierwszej kolejności tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
XORO 4742w podobnie, co kilka kilkanaście minut zacina sie dźwięk, a przy włączeniu dekodera przy włączonym telewizorze następuje kilkusekundowe rozsynchronizowanie dźwięku, oczywiście po HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JVC 32S60

zaniki dzwięku na ok 1-2 sek co kilka minut


Pozdrawiam

braavoo Edytowane przez braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze to jest temat o telewizorach wiec napisze ze w Panasonicu 37Pv60 nastepuje ok sekundowy zanik dzwieku i obrazu kilka minut po wlaczeniu i pozniej jest juz ok.

Natomiast chcialem zapytac czy dziala wam dziek Dolby z Nboxa z waszymi amplitunerami ?
U mnie w ONKYO 504 dzwiek DD przerwywa praktycznie co minute :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SONY KDS-55A2000

(przed update'm softu dźwięk się nie rozjeżdżał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na n-lini mówią, że trza przytrzymać RES przez 10-15 sek. (reset fonii w n-boxach). U mnie pomogło. XD1E.
thx. Edytowane przez DUDEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM JUZ JAK TO JEST ZE DANY MODEL TELEWIZORA ALBO DZIALA ALBO NIE PO ZLACZU HDMI MAM LCD SAMSUNGA LE 40S71B I U MNIE JEST OK. MAM DEKODER Z C+ PHILIPSA HD I ZADNYCH PROBLEMOW ANI Z DZWIEKIEM ANI Z OBRAZEM JEST BARDZO DOBRZE NIE WIEM CZYM JEST TO SPOWODOWANE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='LEMON' post='40432' date='28.02.2007, 16:37 ']NIE WIEM JUZ JAK TO JEST ZE DANY MODEL TELEWIZORA ALBO DZIALA ALBO NIE PO ZLACZU HDMI MAM LCD SAMSUNGA LE 40S71B I U MNIE JEST OK. MAM DEKODER Z C+ PHILIPSA HD I ZADNYCH PROBLEMOW ANI Z DZWIEKIEM ANI Z OBRAZEM JEST BARDZO DOBRZE NIE WIEM CZYM JEST TO SPOWODOWANE[/quote]

Może tym, że to jet temat o [b]n-box[/b]'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...