Skocz do zawartości
Zerwi

TOSHIBA HD-DVD HD-E1 w Polsce!

Rekomendowane odpowiedzi

scenarist sca a nie ulead
w sca dodasz jak bedziesz chcial napisy w ulead nie bedzie takiej opcji
Zrobilem juz pare filmow i toshiba ladnie z takim hd-dvd sobie radzi a jak mp2 jest z duzym bitratem i dobry material to zbytnio nie bedzie odbiegalo od ewentualnego oryginalu

pozdrawiam
gwene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Efekt jakościowo jest nawet nieco lepszy niż wyjściowy ts bo w HD DVD playerze działają różne takie tam "ulepszacze".
W każdym razie obraz jest inny ( porównanie: *.ts odtwarzany z EX HDD PC, KISS DP-600 steaming po PC-Link 3.0.5 i HD DVD z płyty DVD DL odtwarzany na XE/E-1).

Obraz taki jakby ładniejszy. Podobnie jak u Sharpa. Czuje się piętno technologii na ekrenie LCD.

Trudno to jednak opisać. Coś jednak robią te cholerne procesory. Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzylem oczy. Zaraz się zacznie. Rozpoczynal się taniec smierci. Na dole miasto, inne niż miasta w jakich zyjemy... barykady, ruiny, dymy palonych opon i wszechogarniajacy chaos. Zolnierz przypominajacy do zludzenia pewnego slabego aktora, jak mu tam było ...Orlando Blooma wlasnie robil najglupsza rzecz w swoim, krotkim zyciu. Widzialem wiecej niż do tej pory, baaa widzialem to tak dobrze, tak ostro, tak wyraznie i tak sugestywnie ze bylbym zaraz gotow skakac po tym nieszczesniku, gdyby nie moja czcigodna lepsza polowa, która wyrwala mnie gwaltownie z fikcji, calkiem realnym: „Byleeeees już w sklepieeee... ile można czekac?!”
Nie czekajac na powtorke z Mogadiszu, kto wie czy nie gorsza jatke od tej serwowanej na plycie z Black Hawk Down skonczylem pierwsza czesc testu Toshiby HD-E1, ktora wlasnie nabylem :hura:

Poczatek daje przedsmak tego co w tym lekkim, zgrabnym i dosc ascetycznym pudelku się kryje. Tak, ten sprzet potrafi wycisnac wszystko z dobrego wydania starego DVD. Nie, nie będzie samych peanow. Powiem wiecej, pierwszy kontakt ze sprzetem malo nie doprowadzil do ataku furii, kogos kto nagle stal się wlascicielem niedzialajacego HD playera za 2,3k polskiego zlotego (cena przyjemnie pikuje w dol tak na marginesie). Dlaczego? Ano dlatego, ze ... (przedstawmy może najpierw uczestnikow dramatu :D)

Testom poddano:
1.miejsce akcji – PDP Panasonic 42PV60
2.glowny rola damska (bo na „-a”): Toshiba E1 via HDMI oraz komponent
3.glowna rola meska: Panasonic EH65 via HDMI
4.statysci: Pcet via D-sub i HDMI
5.wszelkie odglosy z planu: DDTS100 (ampli z mozliwosciami + DDT2200 drewniane pierdziawki) zrobione przez firme Creative
6.plan akcji - niewielki 20 metrowy pokoj, czyli latwo wejsc w akcje, bo nie ma się gdzie schowac :D
7.aaaa no i scenarzysci czyli DVD: Xmen2 (wysokiej klasy wydanie, duzo scen bardzo dynamicznych), BHD (coz – jak wyzej :)), niestety gazetowe Immortel (kipace od szczegolow miasto, sporo roznych odcieni cienia :)) oraz Slon, czyli animacja HD dolaczona do Toshiby, wreszcie pare sensownych co do jakosci .tsow

Po wypakowaniu i pierwszych zachwytach (lubie szlachetna prostote) pierwszy zgrzyt. Nie podlacze ampli do Toshki optykiem bo mi kabla zabraknie. A niech to !@#@! Wyjscie umiejscowiono daleko, niemal na krawedzi prawej strony tylnej scianki. 1,5 metrowe kable do tej pory starczaly (n-ka, EH65...) a tu taka „fajna” niespodzianka. Niestety sprzet tak mam ustawiony ze można ino tylko znowu rozbic swinke. Ehhh....
Po dosc szybkim podlaczeniu calosci czarna (w przenosni i doslownie patrzac na ekran) rozpacz!!! Nie ma obrazu. Oj nie maaaa! Ani po komponencie (fajnie ze jest w komplecie kabelek btw), ani po HDMI. Nie ma. Nic to mysle sobie może to ustawienia w tele nie „graja”. Odloczona nagrywarka, oba gniazda sprawdzone, hdavi wylaczone... nie ma, nie ma, nie ma. To może cos w setupie tego niedzialajacego HD playera trza przestawic. Robi się groteskowo, bierzemy kabel.... kompozytowy i dawaj go na AV4. No i fajno, widac setup, wszystko w „ekstra jakosci” poziom irytacji osiaga szczyty. Tak, tutaj nic nie zmienimy, bo ustawienia sa banalne, wlasciwie mamy pare regulacji (ale to się może zmienic o czym dalej) i ogolnie po 30 sek można z ustawien wyjsc. I nagle, do tej pory martwe HDMI1 (2 zajeta zgodnie z zaleceniem producenta przez nagrywarke) ozylo. Pojawil się obraz. Po jakis 20 minutach mordowania się (sprzet był pare razy restartowany). Taaaak - wyglada na to ze E-1 musi najpierw dogadac się z telewizorem (ahh to fajne HDCP ...i za to wlasnie „kochamy” wytwornie” nieprawdaz?).
Jeszcze przez moment pojawialy się zaklocenia (dwa razy E1 stracilo fix-a i obraz się znikl) ale po chwili wszystko zaczelo grac. No może szczegol – wprowadzilem 2gi z kodow w instrukcji aby sterowac TV i mogę sobie poutrudniac zycie nawigujac z tragicznie nieergonomicznego pilocika Toshki ale TV na HDMI po zalaczeniu sprzetu nie przelaczy się automatycznie (po prawdzie może Panas tu winien?). Dobra pilot jest i to jego glowna zaleta. Wad jest sporo. Najgorsze jest nie slabe wykonanie, czy asceza materialowa... te przyciski sa mikro i guma wciskana nie niesie jakiejkolwiek informacji zwrotnej czy to male gie wdusilismy czy tez może wcale bo nie. Aaaaa!

No dobrze, poznecalem się troszeczke to przejde teraz do sedna. Do obrazu (cos tam o dzwieku tez będzie mimo jw. trudnosci). I tu mamy doczynienia bezapelacyjnie ze sprzetem który daje nam to czego bysmy pragneli albo i wiecej :) Poczatek w 1080i a potem roznie...
Znam BHD na pamiec. To co nasz krajan chwycil kamera i jak to zrobil zawsze tak samo zachwyca. Na DVD puszczanym na EH65 w 1080i via HDMI było pysznie. No obraz był swietny i jakos trudno było sobie wyobrazic ze tu można wycisnac cos jeszcze. Do dzisiaj (może do wczoraj, bo chyba szykuje się never ending story :)) Tak widac szczegoly, wiecej szczegolow... tak, można siedziec niemal z nosem na szybie ekranu co przy DVD nie było możliwe. I to jest roznica i to spora, bo siedzac blisko ekranu (no wlasciwie to bardziej lezac) mamy ekran, niepozadane tlo, czyli cala reszta jest poza nasza percepcja. I o to chodzi! :)
Xmeni pokazali się od rownie dobrej strony, choc tutaj jak i w Immortelu wyszlo cos co pewnikiem jest wypadkowa zastosowanego ekranu ale także pewnych wad de-int E1... w niektórych scenach, szczególnie przy duzej ilosci malych obiektow (okna, napisy reklamowe etc, geste, liczne linie proste) pojawilo się migotanie obrazu. I tu pomocne okazalo się zalaczenie trybu 720p. Bingo! Obraz nic nie stracil na szczegolowosci, stal się stabilniejszy a przez to wrecz konkretniejszy. Wniosek – bywa ze 720p jest znacznie lepszym wyborem.
No dobra a gdzie tu HD zapytacie? Coz demo (bo tak można okreslic gratisowa animacje) wali po oczach szczegolami. Obraz wydaje się odrobine bardziej szczegółowy w trybie 1080i. Tak to mialo wygladac i wyglada lepiej :) Niestety nie mam filmow HD-DVD jak na razie ale już się boje :excl: Animacja troche utrudnia porownania (bo taki GITS:SAC z hd mastera w dvd wyglada już na mancie swietnie, na panasie obrzydliwie pieknie i powiem szczerze ze na Toshibie przy pobieznym sprawdzeniu nie ma wiekszej roznicy). Ale coz, majac tylko to zrodelko materialu HD film a nie HD telewizornia ze wszelkimi wynikajacymi z tego ograniczeniami, zrobilem „porownanie”.
Pare ts. to animacje jap z ichniej tv, wysoki bitrate, duzo CGI (a Slon jest caly komiutermejd). I co? Ano zrodlo, zrodle nierowne. Jeden z klipow puszczany z kompa wygladal blisko, ale był to trailer i coz... wiadomo jak to jest z reklamami w telewizorni. Reszta odstawala. Tyle tylko, ze jak wyzej to nie jest wlasciwy material do testow. Ale zrobilem jeszcze jedno porownanie .ts (film, bitrate = ok.10... jakosc powiedzmy typowa nazwijmy to dla platform HD) z upscalerem E1. Niestety nie był to ten sam film, chodzilo po prostu o odczucia. Dla mnie jakosc była podobna, dla lepszej polowy to było to samo (no, pamietajmy ze testujacy przejawial pewne zniecierpliwienie, co moglo mieć pewien wplyw na werdykt :)). Wniosek – nie wiem jaka tajemna magie zaszyto w tym, bodaj, nec-u... ale to, plus HD za tak stosunkowo, niewiele mowi jednoznacznie... kup mnie.

Co do dzwieku, to mimo brzydkiego numeru, podlaczona Toshka analogowo do ampli z zalaczona fajna i bardzo spektakularna jeżeli chodzi o efekt funkcja dzwieku pseudoprzestrzennego neo6, dala rade. Ladnie pozycjonowany, w przypadku dema HD glebokie basy, na plytach DVD solidna scena, z mocnym kopniakiem kiedy trzeba. Jednym slowem – ok. Coz a ja czekam na kabel...
Poczucie niedosytu? Oczywiście! Chce filmy HD w wypozyczalniach za 5 zeta i do nabycia za maksymalnie 10 krotnosc tej sumy! A Toshka? Coz... tam jest cala masa rzeczy do wykorzystania. To, stosujac analogie, jak z nboxem. 15%? 25% mozliwosci? No wlasnie. Funkcje sieciowe daja ogromnw pole do popisu. Pelna interakcja z materialem, szczególnie atrakcyjna w przypadku materialow dokumentalnych, edukacyjnych. Multum mozliwosci. To także mozliwosc zrobienia przez oboz HD-DVD czegos na ksztalt xboxowego marketplace czy jablkowego itunes oczywiście z tresciami HD. Tylko do tego przydala by się jakas pamiec masowa dolaczana do skrzynki. Może usb nie bedzie sluzyc tylko do podlaczenia zapowiadanych padow (imho naprawde nie trzeba, od tego sa konsole) ale także jakiegos pojemnego dysku. Niech będzie ze w imie obrony praw ograniczonego do odtwarzania tego co kupilismy w Hdstore. A może hulaj dusza piekla nie ma, nieograniczony streaming, netplayer, z odpowiednim os-em ...w koncu w tym lekkim niepozornym czarnym pudle najnormalniejszy pecet grzecznie sobie siedzi.

Podsumowujac – warto. Tylko waleriane wczesniej nabyc, dac ewentualnie czas na dogadanie się sprzetu ze soba a potem już tylko siedziec i ogladac. Zatyczki do uszu –dementuje, bo w pewnym tescie obsobaczono- niepotrzebne. To jest ciche i basta. Choc troche trwa nim się wlaczy ale po starcie praca z krazkami nie irytuje, ba w Panasie zdarza się ze trzeba dluzej czekac na efekt.
Może zonie cos jutro wypozycze? :)

c.d.n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='goldi69' post='33994' date='10.01.2007, 11:39 ']czy jest jakas roznica w jakosci obrazu miedzy Toshiba a HD-DVD dla x360?
czy jak mam Plasme 480p to moga mi niedzialac filmy jak maja 1080P (plasma wiem ze 1080i obsluguje ale 1080p chya nie)[/quote]

Wypuścisz sobie 1080i i powinno zadziałać jeśli TV przyjmie taki sygnał. Inna sprawa że taka plazma ma za małą rozdzielczość nawet do DVD w PAL a co dopiero HD-DVD. To totalny absurd kupować do niej odtwarzacz HD.

[quote name='ein' post='36629' date='27.01.2007, 03:34 ']Czy na tele HDready 40 calowym duzo strace odnosnie HD w 1080i puszczanego na tej Toshce. Gmeru pisales, ze na fullu to jednak zupelnie cos innego - tzn co? Roznica jet tak duza ze ogladajac z odleglosci typowej 2-3 metrow bedzie roznica w pelni dostrzegalna (bo nos przy ekranie mnie nie rajcuje :))?[/quote]

Oczywiście że stracisz - to jednak spora różnica w rozdzielczości. Z dwóch metrów na pewno wyraźnie widoczna.

[quote name='ein' post='36629' date='27.01.2007, 03:34 ']A moze to doskonale skalowanie bedzie biedniejsze na ekranie 1366x768?[/quote]

Skalowania do 1366x768 obawiam się że w ogóle nie ma :D Pozostaja więc zostawić skalowanie telewizorowi. Ew można spróbować skalować raz w Toszce do 1080 a potem drugi raz w TV do 768, ale logicznie rzecz biorąc poprawy to raczej nie powinno dać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już jest na allegro

[url="http://www.allegro.pl/item166406597_toshiba_hd_e1_hd_dvd_player_gwarancja_faktura.html"]http://www.allegro.pl/item166406597_toshib...ja_faktura.html[/url]

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='39736' date='21.02.2007, 14:40 ']Już jest na allegro

[url="http://www.allegro.pl/item166406597_toshiba_hd_e1_hd_dvd_player_gwarancja_faktura.html"]http://www.allegro.pl/item166406597_toshib...ja_faktura.html[/url]

Autorus[/quote]

Witam

Tylko po co kupać na all.... skoro drożej niż w internetowym sklepie np. digitalo?
pozdrowienia kulus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie z innej beczki:

[b]A jak z CD?[/b]
Czy ten odtwarzacz jest zdolny do odtwarzania muzyki z CD (nie katalogowo, ale faktycznie)?
Większość standardowych playerów DVD zupełnie się do tego nie nadaje. Tak od 1,5k zaczynają się odtwarzacze DVD na których da się słuchać muzyki.

A jak jest z HD-E1? Czy ktoś już może próbował to podłączyć do porządnego wzmacniacza i kolumn stereo?

Właśnie przymierzam się do zakupu nowego DVD i tak mimochodem wpadło mi do głowy, czy HD-E1 nie byłby zakupem bardziej przyszłościowym. Ale przyzwoity dźwięk stereo to warunek podstawowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='verde' post='40407' date='28.02.2007, 14:50 ']A ja mam pytanie z innej beczki:

[b]A jak z CD?[/b]
Czy ten odtwarzacz jest zdolny do odtwarzania muzyki z CD (nie katalogowo, ale faktycznie)?
Wi?kszo?? standardowych playerów DVD zupe?nie si? do tego nie nadaje. Tak od 1,5k zaczynaj? si? odtwarzacze DVD na których da si? s?ucha? muzyki.

A jak jest z HD-E1? Czy kto? ju? mo?e próbowa? to pod??czy? do porz?dnego wzmacniacza i kolumn stereo?

W?a?nie przymierzam si? do zakupu nowego DVD i tak mimochodem wpad?o mi do g?owy, czy HD-E1 nie by?by zakupem bardziej przysz?o?ciowym. Ale przyzwoity d?wi?k stereo to warunek podstawowy.[/quote]

Jutro wieczorkiem, bede mial troche czasu to przetestuje sprzet na okolicznosc CDA. Bo jakos lykal do tej pory wylacznie V DVD-ki... sam jestem ciekaw :rolleyes:

Cholera kolejny dobry film na tapecie. Ale jak sie skonczy ogladac to przeprowadze rzeczony tescior. Repertuar od klasyki po mroczne klimaty ala bauhaus. Niestety sprzet naglasniajacy slabawy ale skombinuje solidne monitory od deca z sypialnii i sie zobaczy :)

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowalem. No wiec zalezy czego oczekujesz. Odczucia pozytywne choc nie mozna tu mowic o jakiejs rewelacji. Czyta WMA ale niestety obsluguje wylacznie CD-AD, nie ma mowy o DVD audio czy SACD. Dzwiek dynamika, zakresem i przejrzystoscia imho deklasuje nagrywarke Panasa EH65 (no w koncu w Toshibie nie na darmo zastosowano mocarny uklad odpowiedzialny za dzwiek, choc ilosc i roznorodnosc przylaczen audio to jakas pomylka). Niestety nie posiadam jakiegos solidnego zestawu audio :unsure:
Aha dzwiek byl wyprowadzany zarowno przez optyka jak i wyjscia chinch stereofoniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten odtwarzacz Toshiby i powiem ci ,że dźwięk z płyt CD jest rewelacyjny.
Mój sprzęt To Amplituner Onkyo TX-SR604.
Koncert TOTO Na HD-DVD DTS HD Master przez HDMI rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pabloss' post='40784' date='03.03.2007, 20:07 ']Ja mam ten odtwarzacz Toshiby i powiem ci ,że dźwięk z płyt CD jest rewelacyjny.
Mój sprzęt To Amplituner Onkyo TX-SR604.
Koncert TOTO Na HD-DVD DTS HD Master przez HDMI rewelacja![/quote]

A to ciesze sie bardzo. Nie mam dobrego amplitunera (obecnie wszystko spiete jest via
DDTS-100 Creativa... fajna zabawka, ale to nie zastapi solidnego audio niestety). No fakt
zapomnialem o plytach z koncertami i wykorzystaniu dzwieku HD. Szkoda tylko ze tych
materialow (koncerty HD) nie ma za wiele, a wielokanalowych realizacji z nowymi formatami audio HD
bez video wogole i nawet (o ile sie nie myle) nie ma planow takich wydawnictw.

Powiedz jeszcze jak tam typowy material CD-DA w polaczeniu z ampli i rozumiem z solidnym
zestawem glosnikowym (no wlasnie napisz jakie masz btw)? Tak jak pisalem E-1 spisala sie duzo
lepiej niz identycznie podpiety do tego samego zestawu (ampli+glosniki) Panas EH-65. To byla roznica
zauwazalna juz podczas pierwszego odsluchu, bardzo wyrazna i klarowna. Ale, jak pisalem, nie jest
to sprzet audio, ktory moze pokazac pelnie mozliwosci E-1. Stad moja prosba - jak to gra w trybie stereofonicznym, na porzadnym audio, bo jak pisal wczesniej pytajacy kolega, wiekszosc nawet nietanich playerow DVD odtwarza muzyke bardzo
nieciekawie...

Na koniec, IMHO Toshka ma na tyle solidne uklady A/V (klasy wyzszej jezeli chodzi o odtwarzacze A/V), ze gwarantuje naprawde
odpowiednio wysoki poziom zarowno obrazu o czym pisalem wczesniej ale i dzwieku. Warto wiec zainwestowac w solidne klocki (sam musze to wreszcie zrobic), bo ten odtwarzacz wart jest tego i wykorzysta potencjal dobrych elementow skladowych naszego audio systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój sprzęt do dokładnie Amplituner Onkyo 604-ka (z HDMI) + Toshiba HD-E1 + Głośniki Fronty B&W 602S3 + Centralny i Surroundy Sony + Subwoofer Koda SW1000. Jeśli chodzi o stereo to przez HDMI na moim sprzęcie jak dla mnie rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W [url="http://www.pixmania.com/pl/pl/440522/art/toshiba/odtwarzacz-hd-dvd-hd-e1.html"]http://www.pixmania.com/pl/pl/440522/art/t...-dvd-hd-e1.html[/url]
jest za 1374 zł. Cena bardzo dobra. Tylko nie mam zaufania do sklepu. Gdzie w podobnej cenie można kupić?

Autorus

[quote name='Pabloss' post='40796' date='04.03.2007, 00:33 ']Mój sprzęt do dokładnie Amplituner Onkyo 604-ka (z HDMI) + Toshiba HD-E1 + Głośniki Fronty B&W 602S3 + Centralny i Surroundy Sony + Subwoofer Koda SW1000. Jeśli chodzi o stereo to przez HDMI na moim sprzęcie jak dla mnie rewelacja.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='48080' date='20.05.2007, 10:46 ']W [url="http://www.pixmania.com/pl/pl/440522/art/toshiba/odtwarzacz-hd-dvd-hd-e1.html"]http://www.pixmania.com/pl/pl/440522/art/t...-dvd-hd-e1.html[/url]
jest za 1374 zł. Cena bardzo dobra. Tylko nie mam zaufania do sklepu. Gdzie w podobnej cenie można kupić?

Autorus[/quote]

Ja już w pixmanii kupiłem 2 skanery do filmów, kable, kartę firewire 800 i projektor Toshiba MT700 (za połowę ceny z Polski).
Sklep jest okej, problem z Toshibą jest taki, że nie uznaje gwarancji z innego kraju niż Polska i jeśli coś się dzieje to musisz
produkt odsyłać do Francji (bodajże na koszt Pixmanii).
Ceny pixmanii są nie do zbicia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote name='autorus' post='48080' date='20.05.2007, 10:46 ']W [url="http://www.pixmania.com/pl/pl/440522/art/toshiba/odtwarzacz-hd-dvd-hd-e1.html"]http://www.pixmania.com/pl/pl/440522/art/t...-dvd-hd-e1.html[/url]
jest za 1374 zł. Cena bardzo dobra. Tylko nie mam zaufania do sklepu. Gdzie w podobnej cenie można kupić?

Autorus[/quote]

Rozne sa opinie na ich tamat. Ja mam doswiadczenia raczej pozytywne. Kupowalem swego czasu towar mocno deficytowy na naszym rynku - przełącznik kompnentowy HAMA (polskie przedstawicielstwo nie ma takich urzadzen w ofercie i nie widzi potrzeby sprowadzania takich "niszowych" sprzetów). Ceny przesyłki dość wysokie ale cała obsługa, wraz z trackingiem przesyłki bardzo ok. Słowem - zamówiłem i po paru dniach miałem paczuszkę bez żadnych "towar chwilowo niedostępny" etc.

W przypadku Toshki niestety nie będziesz miał gwarki na PL ale za taką cenę (jezu to tyle u nich kosztuje?! Nic tylko brac!!!) warto - to o 500-600zł mniej niż gdzie indziej, a sprzęt, mogę z całym przekonaniem o tym powiedzieć, pracuje bezproblemowo na natywnym sofcie i odtwarza wszystko co ma (jeszcze nie podłączyłem skrzynki do neta i upa nie zrobiłem). Piękna cena - 1400zł i jest u Ciebie w domu odtwarzacz HD-DVD... taniej się nie da, nawet z 2 ręki kupić. Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiec się skusiłem na ta toshkę :) Zamówiłem, w następnym tygodniu powinna dotrzeć. Miałem kupić dvd Harman hk47 no ale skoro toshka jest tańsza wziąłem hd dvd.


Autorus


[quote name='ein' post='48109' date='20.05.2007, 16:56 ']Rozne sa opinie na ich tamat. Ja mam doswiadczenia raczej pozytywne. Kupowalem swego czasu towar mocno deficytowy na naszym rynku - przełącznik kompnentowy HAMA (polskie przedstawicielstwo nie ma takich urzadzen w ofercie i nie widzi potrzeby sprowadzania takich "niszowych" sprzetów). Ceny przesyłki dość wysokie ale cała obsługa, wraz z trackingiem przesyłki bardzo ok. Słowem - zamówiłem i po paru dniach miałem paczuszkę bez żadnych "towar chwilowo niedostępny" etc.

W przypadku Toshki niestety nie będziesz miał gwarki na PL ale za taką cenę (jezu to tyle u nich kosztuje?! Nic tylko brac!!!) warto - to o 500-600zł mniej niż gdzie indziej, a sprzęt, mogę z całym przekonaniem o tym powiedzieć, pracuje bezproblemowo na natywnym sofcie i odtwarza wszystko co ma (jeszcze nie podłączyłem skrzynki do neta i upa nie zrobiłem). Piękna cena - 1400zł i jest u Ciebie w domu odtwarzacz HD-DVD... taniej się nie da, nawet z 2 ręki kupić.[/quote]

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pixmania mam już wysłany towar. Ale jak wchodzę na śledzenie przesyłki, tzn kopiuje nr i wklejam do przewoźnika to coś takiego mi się pojawia :P

Es wurde kein Paketlebenslauf in der aktuellen Datenbank gefunden!
Mögliche Gründe können sein

> die eingegebene Paketscheinnummer ist nicht korrekt.
> die Paketscheinnummer ist älter als sechs Monate und wurde bereits archiviert.
> das Paket wurde noch nicht an den DPD übergeben.


Autorus

[quote name='ein' post='48109' date='20.05.2007, 16:56 ']Rozne sa opinie na ich tamat. Ja mam doswiadczenia raczej pozytywne. Kupowalem swego czasu towar mocno deficytowy na naszym rynku - przełącznik kompnentowy HAMA (polskie przedstawicielstwo nie ma takich urzadzen w ofercie i nie widzi potrzeby sprowadzania takich "niszowych" sprzetów). Ceny przesyłki dość wysokie ale cała obsługa, wraz z trackingiem przesyłki bardzo ok. Słowem - zamówiłem i po paru dniach miałem paczuszkę bez żadnych "towar chwilowo niedostępny" etc.

W przypadku Toshki niestety nie będziesz miał gwarki na PL ale za taką cenę (jezu to tyle u nich kosztuje?! Nic tylko brac!!!) warto - to o 500-600zł mniej niż gdzie indziej, a sprzęt, mogę z całym przekonaniem o tym powiedzieć, pracuje bezproblemowo na natywnym sofcie i odtwarza wszystko co ma (jeszcze nie podłączyłem skrzynki do neta i upa nie zrobiłem). Piękna cena - 1400zł i jest u Ciebie w domu odtwarzacz HD-DVD... taniej się nie da, nawet z 2 ręki kupić.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='48703' date='28.05.2007, 12:49 ']W pixmania mam już wysłany towar. Ale jak wchodzę na śledzenie przesyłki, tzn kopiuje nr i wklejam do przewoźnika to coś takiego mi się pojawia :(

Es wurde kein Paketlebenslauf in der aktuellen Datenbank gefunden!
Mögliche Gründe können sein

> die eingegebene Paketscheinnummer ist nicht korrekt.
> die Paketscheinnummer ist älter als sechs Monate und wurde bereits archiviert.
> das Paket wurde noch nicht an den DPD übergeben.
Autorus[/quote]

A to dziwnie Ci cos nagryzdali. Ja mialem bezproblemowy tracking i wiedzialem, ze pudelko przekracza kolejne granice ;)

Mysle, ze bedziesz ze sprzetu bardzo zadowolony. Kurde jakbym wiedzial ze w tak krotkim czasie (bo to ze kiedys bedzie za 800zl to wiadomo - mozna zakladac w ciemno :D) w takiej cenie bedzie - bym sie wstrzymal. Ciekawe czy w pudle znajdziesz komponenta, bo z tego co mi wiadomo to byl to taki gratis od sprzedawcy. Daj znac jak dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za godzinkę ma być kurier z przesyłką. Zamówiłem 25, czyli wieczorkiem w piątek, no i doszło na czwartek. Juz przebieram nóżkami ;) Szczególnie ze nie nacieszę sie długo bo lg o 14 przyjedzie po tv :)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='48991' date='31.05.2007, 09:03 ']Za godzinkę ma być kurier z przesyłką. Zamówiłem 25, czyli wieczorkiem w piątek, no i doszło na czwartek. Juz przebieram nóżkami ;) Szczególnie ze nie nacieszę sie długo bo lg o 14 przyjedzie po tv :)

Autorus[/quote]
Z ciegawości.... Czemu zamawiasz z Niemieckiej strony Pixmanii a nie z Polskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E tam , zamawiam z Polskiej. Tylko komunikaty mam z dpd po niemiecku od kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sebik' post='48995' date='31.05.2007, 09:22 ']Z ciegawości.... Czemu zamawiasz z Niemieckiej strony Pixmanii a nie z Polskiej?[/quote]
Bo jest taniej [url="http://www.pixmania.com/de/de/440522/art/toshiba/hd-dvd-player-hd-e1.html"]NIEMCY[/url] a to [url="http://www.pixmania.com/pl/pl/440522/art/t...-dvd-hd-e1.html"]POLSKA[/url] Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maniek750' post='48998' date='31.05.2007, 09:33 ']Bo jest taniej [url="http://www.pixmania.com/de/de/440522/art/toshiba/hd-dvd-player-hd-e1.html"]NIEMCY[/url] a to [url="http://www.pixmania.com/pl/pl/440522/art/t...-dvd-hd-e1.html"]POLSKA[/url] Pozdrawiam[/quote]
To prawda, w całej Europie jest taniej o około 300PLN niż w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak paczka dotarła. W komplecie Pianista na hd dvd i kabel hdmi. Jak za 1411 to chyba ok ;)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='49002' date='31.05.2007, 09:54 ']Więc tak paczka dotarła. W komplecie Pianista na hd dvd i kabel hdmi. Jak za 1411 to chyba ok :)

Autorus[/quote]
No to ci sie udało za ta cene kupic ;) bo teraz juz jest za 1599zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...