Skocz do zawartości
Maciej Koper

Samsung MU7000 / MU7002T TEST telewizora Ultra HD 2017 120Hz!

Rekomendowane odpowiedzi

juz po malu sie poddaja :D a jesli moge spytac maczu do ktorego portu w tym one connect masz podlaczona konsole 1, 2, 3 czy 4(ARC)?
Tak z ciekawosci bo na samsungu wyczytalem ze port HDMI 4 jest przeznaczony dla konsol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, 85kucol napisał:

juz po malu sie poddaja :D a jesli moge spytac maczu do ktorego portu w tym one connect masz podlaczona konsole 1, 2, 3 czy 4(ARC)?
Tak z ciekawosci bo na samsungu wyczytalem ze port HDMI 4 jest przeznaczony dla konsol :)

No mam podpięty pod 4, ale nie pamiętam czyn się kierowałem jak podłączałem 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maczu napisał:

No mam podpięty pod 4, ale nie pamiętam czyn się kierowałem jak podłączałem 😊

musiolch z ciekawosci zapytac ogarnolech temat czytajac i sugerujac sie wypowiedziami i doszolch do wniosku ze cza sie poddac ale pokopoł na necie pokopoł w ustawieniach TV i może być:D zobaczymy co bedzie dalej moze samsung wydo do tych starszych TV jakies ekstra aktualizacje pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem ze streamowaniem w UE65MU7052.
Aby wrzucić stream ze smartfona na TV to muszę odpalić daną aplikację.
Np. materiał z YouTube streamuje ze smartfona to musi być odpalona aplikacja YouTube na TV co jest kompletnym bezsensem bo wówczas przecież bym nie streamował tylko materiał odpalił na YT w TV.
Ale już z Amazon Prime nie mogę streamować pomimo odpalonej apki na TV.

Mam aplikacje w smartfonie Angel, na której są fajne materiały i chcę sobie streamować na duży ekran w TV to pomimo tego, że aplikacja widzi mój telewizor to nie łączy się z nim.
Podobnie jest ze wspomnianym wyżej YouTube.
Jeżeli chciałbym stream ze smartfona filmu z YT (a YouTube nie byłby zainstalowany na tv) to nie mam takiej możliwości pomimo iż smartfon widzi mój telewizor w opcji streamowania.

Sprawdzałem to na innym Samsungu (w rodzinie), takim starym, małym, nie znam modelu to wszystko działa jak należy.
Czy jest gdzieś jakieś ustawienie, które trzeba zmienić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy miałem problem ze streamowaniem z tel to pomógł zwykły reset telefonu. Gdy działy się jakieś dziwne z tv rzeczy to zwykły reset tv poprzez przytrzymanie tak długo klawiszu power na pilocie aż się sam uruchomił i pojawiał się napis Samsung (nie tracisz wtedy żadnych ustawień, apek itd.) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie pomaga.
Ratuje się zewnętrzna aplikacja ale to jest typowy mirror więc nic na komórce nie mogę wówczas robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zadzwoń do Samsunga tylko na 99% będą Ci kazać zrobić reset fabryczny tv i podać numer firmware czy jest najnowszy. 

 

Edit. Ewentualnie może być tak, że za pierwszym razem jak chciałeś zrobić mirror to nie zezwoliłeś na dostęp i teraz tv go ignoruje. 

Edytowane przez maczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...