Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam działa ale jakoś nie zrobiło to na mnie WOW (lampki od policji fajnie się święcą ale nic poza tym), posiadam nieskalibrowaną B6. Musiałem to podzielić na pliki 14G bo na razie posiadam pendriva max 16GB :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla potwierdzenia - na Shieldzie działa wrzucony do mkv. ISO UHD BD nie działa, tak samo struktura UHD BD (odtwarzane za pomocą SPMC więc to może być przyczyna - KODI 16).
Prawdopodobnie (nie znalazłem nigdzie dokładnego potwierdzenia) klucze wyciągnęli za pomocą tej "sztuczki" - SGX Malware -"dziury" znanej miesiące temu.
Ale ciekawostką jest to, że to na razie drugi tytuł a w publikacji piszą, że wyciągnięcie klucza trwa minuty.
 https://www.theregister.co.uk/2017/03/07/eggheads_slip_a_note_under_intels_door_sgx_can_leak_crypto_keys/
 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam działa ale jakoś nie zrobiło to na mnie WOW (lampki od policji fajnie się święcą ale nic poza tym), posiadam nieskalibrowaną B6. Musiałem to podzielić na pliki 14G bo na razie posiadam pendriva max 16GB

 

Też mam B6, tyle że skalibrowany (tryb HDR również) . I potwierdzam po raz drugi - ten RIP nie robi wrażenia. Co nie znaczy, że coś z nim jest nie tak. Ostatnio zrobiłem test i HDR RIP The Revenant wygląda lepiej (mam na myśli kolory i efekt HDR) niż oryginał na UHD Blu Ray. Dziwne. Drugi przykład to Mad Max. Tutaj akurat przewaga oryginału. RIP z netu ma non stop nasycone kolory, podczas gdy oryginał jest stonowany a pazur pokazuje np w efektach specjalnych ogień, wybuchy itd. Potestowałem i będę powoli sprzedawał filmy UHD Blu Ray. Jeśli są chętni to pisać na priv. Mam 7 filmów.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

A na ULTRAHDClub jest już informacja:

Cytat

Third Ultra HD Blu-ray Disc in the NET!

Coming Soon :)

EDIT

No i jest...

Cytat

Disc Title:     Inferno.2016.COMPLETE.UHD.BLURAY-TERMiNAL
Disc Size:      58,492,137,383 bytes
Protection:     AACS2
BD-Java:        Yes
Extras:         Ultra HD
BDInfo:         0.5.8.1

PLAYLIST REPORT:

Name:                   00001.MPLS  
Length:                 2:01:35.287 (h:m:s.ms)
Size:                   57,719,666,688 bytes
Total Bitrate:          63.30 Mbps

VIDEO:

Codec                   Bitrate             Description     
-----                   -------             -----------     
MPEG-H HEVC Video       43678 kbps          2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 Profile 5.1 High / 4:2:0 / 10 bits / HDR / BT.2020 / 

AUDIO:

Codec                           Language        Bitrate         Description     
-----                           --------        -------         -----------     
Dolby Atmos/TrueHD Audio        English         5540 kbps       7.1-Atmos / 48 kHz / 5540 kbps / 24-bit (AC3 Core: 5.1 / 48 kHz / 640 kbps)
Dolby Digital Audio             English         640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             Czech           640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             French          640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             French          640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             German          640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             Hungarian       640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             Italian         640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             Japanese        640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             Polish          640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             Portuguese      640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             Russian         640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             Spanish         640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             Spanish         640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             Thai            640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio             Turkish         640 kbps        5.1 / 48 kHz / 640 kbps

SUBTITLES:

Codec                           Language        Bitrate         Description     
-----                           --------        -------         -----------     
Presentation Graphics           English         36.251 kbps                     
Presentation Graphics           English         31.28 kbps                      
Presentation Graphics           English         36.264 kbps                     
Presentation Graphics           English         31.285 kbps                     
Presentation Graphics           Arabic          16.065 kbps                     
Presentation Graphics           Chinese         30.054 kbps                     
Presentation Graphics           Czech           28.845 kbps                     
Presentation Graphics           Dutch           27.923 kbps                     
Presentation Graphics           Dutch           27.898 kbps                     
Presentation Graphics           Estonian        26.895 kbps                     
Presentation Graphics           Finnish         28.125 kbps                     
Presentation Graphics           French          30.375 kbps                     
Presentation Graphics           German          33.845 kbps                     
Presentation Graphics           Hungarian       30.445 kbps                     
Presentation Graphics           Italian         28.823 kbps                     
Presentation Graphics           Japanese        24.78 kbps                      
Presentation Graphics           Korean          23.927 kbps                     
Presentation Graphics           Latvian         27.433 kbps                     
Presentation Graphics           Lithuanian      32.157 kbps                     
Presentation Graphics           Norwegian       25.503 kbps                     
Presentation Graphics           Polish          27.881 kbps                     
Presentation Graphics           Portuguese      31.443 kbps                     
Presentation Graphics           Portuguese      29.965 kbps                     
Presentation Graphics           Romanian        28.263 kbps                     
Presentation Graphics           Russian         31.754 kbps                     
Presentation Graphics           Spanish         28.014 kbps                     
Presentation Graphics           Spanish         28.271 kbps                     
Presentation Graphics           Swedish         27.296 kbps                     
Presentation Graphics           Thai            30.604 kbps                     
Presentation Graphics           Turkish         29.67 kbps                      
Presentation Graphics           French          0.844 kbps                      
Presentation Graphics           Japanese        0.681 kbps                      

FILES:

Name            Time In         Length          Size            Total Bitrate   
----            -------         ------          ----            -------------   
00001.M2TS      0:00:00.000     2:01:35.287     57,719,666,688  63,295 kbps

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

W trawie piszczy o La La Land jako kolejny UHD 1:1.

Z poważaniem

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jest: 
MPEG-H HEVC Video       72647 kbps          2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 Profile 5.1 High / 4:2:0 / 10 bits / HDR / BT.2020 / 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Zaledwie 90GB ;) Maleństwo...

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde niezłego trzeba będzie mieć NASa pojemnościowo na takie pliki ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, vandel1 napisał:

Kurde niezłego trzeba będzie mieć NASa pojemnościowo na takie pliki ;-)
 

Kurde,ale to i tak sporo mniejsza różnica,niż pomiędzy wagą DVD a BD (jak lubisz kolekcjonować ewentualne chałki)

;)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem konserwatywny i kupuje płyty

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, VAMET napisał:

Zaledwie 90GB ;) Maleństwo...

Remux w kontenerze mkv "tylko" 68 GB. Drobiażdżek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vandel1,ok. ;)

Edytowane przez Bingooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezaleznie czy z plyty, czy z pliku. "- It's another day of sun!"

 

Znaczy HDR wyglada tak samo dobrze .

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda. Nie wszystkie filmy trzeba kupić bo nie warto :-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie filmy trzeba oglądać bo szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowcie co chcecie, ale La La Land jest bardzo dobrym filmem a D.Chazelle jest chyba genialny.

 

Mam nadzieje ze po jego kolejnym filmie czy scenariuszu, bede mogl to powiedziec juz bez cienia wachania

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Krecik donosi, że John Wick: Chapter 2 może mieć szanse na Fifth ;) UHD ;)

Z poważaniem

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johna Wicka 2 właśnie planuję obejrzeć niedługo, ale te rozmiary to nie dla mnie. Z łączem 10Mb/s jak skończy mi się ściągać to już wersja 8k będzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja to soft do zgrywania kopi 1:1/remux z płyty. Teraz to już kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Tak szybko nie pójdzie, patent ma tylko jedna grupa TERMiNAL i nie za bardzo chce pochwalić się, jak to zrobili. Pewnie luka w SGX i nie chcą, żeby załatali ;) Takim tempem, że jeden film 1:1 na 6-9 dni, to troszkę poczekamy na większą bibliotekę ;)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grupa THRONE,która wrzuciła "Smerfy 2"? Może to ci sami... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...