Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED B7 (OLED55B7V) Test modelu 2017 z Ultra HD i HDR

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pewnie większość z tych zwrotów dotyczyła 55 cali gdzie sprawa jest dużo łatwiejsza..

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, 2015 napisał:

Na forum setki relacji o tym jak odesłali TV sprzedawcy. Bardzo dziwna sytuacja bo nikt wcześniej nie opisał problemów z wysyłką.

Więc liczyłbym na ich pomoc i podzielenie się szczegółami dotyczącymi tego, jak udało im się nadać tak duże paczki. U mnie sytuacja wygląda tak, jak opisałem. Od praktycznie dwóch dni nie znalazłem żadnej firmy, która zgodziłaby się przetransportować telewizor, a czas na zwrot ucieka (tak samo jak mistrzostwa, od kilku dni TV stoi zapakowany w kartonie).

DPD nie robi problemów z wymiarami paczki, ale waga nie może przekroczyć 31,5kg (LG podaje prawie 35, zakładam że mogli się pomylić więc to może nie aż taki problem) a maksymalna wartość przesyłki to 5 tysięcy zł i nie ma możliwości jej zwiększyć (więc jak uszkodzą TV w transporcie, to wypłacą mi praktycznie tylko połowę jego wartości).

GLS i UPS mają chore zasady dotyczące wielkości przesyłki. W obu przypadkach suma długości i obwodu nie może przekraczać 3-3,5m (a w moim przypadku sporo przekracza: 159 + 2x96 + 2x20).

Pocztex (Poczta Polska) ma wymóg max. 100-120cm długości (nawet nie pamiętam dokładnie).

U Schenkera w ogóle nie znalazłem opcji zamówienia kuriera przez klienta "detalicznego".

Konfigurator DHLu przepchał wymiary/wagę mojej paczki bez większych uwag (nie wiem czy problemy nie pojawiłyby się już na etapie realizacji), ale wypluł cenę ponad 500 zł.

Dodatkowo część z tych firm wymaga zaznaczenia "wymiarów niestandardowych" albo przymocowania opakowania do palety (która swoją drogą też jest za mała). Poza tym przy tak dużych przesyłkach część firm wyraźnie zaznacza, że chcą dogodny dojazd, rampę, itp. itd. (a ja mieszkam w zwykłym mieszkaniu w bloku).

Próbowałem skontaktować się też z pośrednikami, ale jedną z odpowiedzi wkleiłem kilka wpisów wyżej - wymóg palety bez żadnych konkretów skąd mam ją wziąć, jaki ma mieć wymiar, jak wyglądałoby zabezpieczenie przesyłki, ile taka przyjemność kosztuje i jaka firma podjęłaby się transportu.

Jednym słowem - dramat.

Chyba jest tak jak napisał Somebody, że większość zwrotów dotyczyła TV 55 calowych, które łapały się pod wymagania firm kurierskich (mniejsze wymiary, mniejsza waga, mniejsza wartość przesyłki - takiego 55 calowca bez problemu wysłałbym DPD z wartością do 5 tysięcy, a i pewnie u GLS i UPS nie byłoby problemów z tymi obwodami paczek).

Mimo wszystko liczę na pomoc użytkowników forum bo nie wierzę, że nie było jeszcze żadnej osoby która by nie zwracała 65 calowego telewizora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fuze: tak jak myślałem, że będzie ciężko nadać nawet przez sendit.pl :/ Znajdź kumpla z autem w LPG i wycieczka do Wrocka o ile będą chcieli z Tobą gadać na magazynie jeśli nie jesteś kurierem :/

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy mieli problem z dziwnym kolorem murawy w meczach. Mam u siebie (chyba?) ten sam problem, a mianowicie głównie z lewej strony, a szczególnie z dołu widać zażółcenie, zaróżowienie ekranu. Co dziwne, na białej planszy owszem widać zaróżowienie, ale głównie z prawej strony i nie przeszkadza, a z lewej zaś mam wrażenie, że na białej planszy widać mało, ale podczas meczu, na murawie to się rzuca w oczy. Pytałem  jednej osoby z forum, ale problemu nie widzi. Czy Waszym zdaniem, to jest normalne i zaakceptowalibyście ten fakt w tak drogim tv?

https://drive.google.com/open?id=1UfchfyJD3u5tXCpXGfEm-sk4R_l_FS9p

https://drive.google.com/open?id=14D71Ae4_qAW-eSQo97EkK9cy6vC7HXQp

https://drive.google.com/open?id=1lm9nO6Hd0secXhySPS4jTj95JMQOYGEh
Dodam, że to przekłamania obrazu występują mniej, bądź bardziej, w zależnie od kąta patrzenia pod jakim oglądamy

Edytowane przez Johnnyjonjc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, JohnnyCash napisał:

Znajdź kumpla z autem w LPG i wycieczka do Wrocka o ile będą chcieli z Tobą gadać na magazynie jeśli nie jesteś kurierem :/

Chyba tylko to mi zostaje (jeśli w najbliższych dniach nie znajdzie się żaden użytkownik, któremu udało się bezproblemowo nadać 65 calowy TV kurierem i podzieli się ze mną swoimi doświadczeniami). Ewentualnym rozwiązaniem jest też kontakt z LG i wymiana matrycy na gwarancji, ale tego wolałbym uniknąć z obawy, że nowa matryca będzie miała jeszcze inną wadę, której LG już nie będzie chciało uznać, a ja wymieniając obecny ekran pozbawiłbym się możliwości zwrotu TV w sklepie i zostanę z wadliwą sztuką "na wieki". Prędzej chyba faktycznie odżałuję kilka stówek, wezmę dzień wolnego i wybiorę się na wycieczkę do Wrocławia. Dzwoniłem do Neonetu i powiedzieli, że między 8 a 16 jest tam ktoś od zwrotów. Cóż... Człowiek uczy się na błędach. Następny zakup na pewno będzie w sklepie, który pozwala na zwrot w placówce stacjonarnej (i to mimo pozytywnego jak dotąd kontaktu z Neonetem - po prostu ich polityka zwrotów jest koszmarna - zwroty tylko do magazynu i to w jednej, mało komfortowej lokalizacji bo na południu kraju a nie w centrum). Pozostaje tylko mieć nadzieję, że od znoszenia TV na dół i pakowania go do auta nie uszkodzi się nic w środku.

32 minuty temu, Johnnyjonjc napisał:

Czy Waszym zdaniem, to jest normalne i zaakceptowalibyście ten fakt w tak drogim tv?

U mnie występuje bardzo podobne zażółcenie - trawa z jednej strony jest idealnie zielona i zimna, z drugiej żółto-pomarańczowa, wypalona (jakby padały na nią promienie zachodzącego słońca), nawet strona się zgadza (lewa). Różnice są takie, że u mnie zażółcenie jest intensywniejsze i pokrywa znacznie większy obszar (kończyłoby się mniej więcej w miejscu, gdzie stoi ten czerwony "zawodnik". U mnie różnice w odcieniu najlepiej widać na trybie "film" gdy w pokoju robi się ciemniej, w sumie nie patrzyłem czy zależy to od kąta patrzenia - wystarczy że widziałem to siedząc idealnie na wprost.

Gdyby TV nie był już zapakowany, to zrobiłbym zdjęcia ;/

Edytowane przez fuze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz... oled nigdy nie był i nie będzie technologia idealna. Jedyne co w tej technologii jest genialne to czerń. Reszta to niestety, ale same wady. Tu na forum bardzo sprawnie działa tzw marketing szeptany, więc ciężko zorientować się kto mówi prawdę a kto nakręca sprzedaż dla lg. Także jak uda Ci się odzyskać kasę z tego oleda to lepiej grubo się zastanów na co wydać te pieniądze.

  • Plusik 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Somebody101 napisał:

No coz... oled nigdy nie był i nie będzie technologia idealna. Jedyne co w tej technologii jest genialne to czerń. Reszta to niestety, ale same wady. Tu na forum bardzo sprawnie działa tzw marketing szeptany, więc ciężko zorientować się kto mówi prawdę a kto nakręca sprzedaż dla lg. Także jak uda Ci się odzyskać kasę z tego oleda to lepiej grubo się zastanów na co wydać te pieniądze.

Zapomniałeś dodać: kup Samsunga i będziesz Pan zadowolony ?

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Somebody101 napisał:

Także jak uda Ci się odzyskać kasę z tego oleda to lepiej grubo się zastanów na co wydać te pieniądze.

Chyba mimo wszystko znów postawię na OLEDa (zakładając że ten uda się zwrócić). LCD też ma swoje wady jak np. nierównomierne podświetlenie, słabe wygaszanie (np. podświetlanie górnych i dolnych pasów na filmach albo okolic pojawiających się napisów). Po prostu będę miał nadzieję, że kolejny egzemplarz trafi się lepszy (nie musi być idealny). Na 99% będzie to znów ten sam model, bo LG jest bezkonkurencyjne jeśli chodzi o poziom jasności (mam jasny pokój - TV spokojnie dawał sobie radę), a model B7V jeśli chodzi o cenę. Przez tych kilka dni raczej go dobrze przetestowałem i wszystko mi odpowiada - jasność, system, upłynniacz, itp. itd.

Sony XF90 nie kupię ze względu na niewiele stref, na ZD9 albo Q9FN od Samsunga mnie nie stać, a do OLEDów od Panasonica albo Sony nie widzę sensu dopłacać (Philipsa odrzucam przez nieprzychylne opinie jeśli chodzi o system).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Damiano85 napisał:

Zapomniałeś dodać: kup Samsunga i będziesz Pan zadowolony ?

Dobre modele z Samsunga są za drogie, a krawedziowki niewarte tej ceny. Jak dla mnie nr 1 to Sony xf9005, tv w cenie oleda a jednak ma mnóstwo argumentów których oled nie przeskoczy. No chyba że dla kogoś czerń to najistotniejsza rzecz na świecie.

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, fuze napisał:

Chyba mimo wszystko znów postawię na OLEDa (zakładając że ten uda się zwrócić). LCD też ma swoje wady jak np. nierównomierne podświetlenie, słabe wygaszanie (np. podświetlanie górnych i dolnych pasów na filmach albo okolic pojawiających się napisów). Po prostu będę miał nadzieję, że kolejny egzemplarz trafi się lepszy (nie musi być idealny). Na 99% będzie to znów ten sam model, bo LG jest bezkonkurencyjne jeśli chodzi o poziom jasności (mam jasny pokój - TV spokojnie dawał sobie radę), a model B7V jeśli chodzi o cenę. Przez tych kilka dni raczej go dobrze przetestowałem i wszystko mi odpowiada - jasność, system, upłynniacz, itp. itd.

Sony XF90 nie kupię ze względu na niewiele stref, na ZD9 albo Q9FN od Samsunga mnie nie stać, a do OLEDów od Panasonica albo Sony nie widzę sensu dopłacać (Philipsa odrzucam przez nieprzychylne opinie jeśli chodzi o system).

Teraz przynajmniej wiesz na co uważać. Ja pofatygowałbym sie do marketu i sprawdził na miejscu egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Somebody101 napisał:

tv w cenie oleda a jednak ma mnóstwo argumentów których oled nie przeskoczy. No chyba że dla kogoś czerń to najistotniejsza rzecz na świecie.

Mógłbyś napisać coś więcej? W czym Sony jest zdecydowanie lepszy?

Pytam, bo początkowo też go rozważałem i był moim faworytem (głównie ze względu na wysoką jasność i obawę że ta w OLEDzie będzie niewystarczająca), ale zniechęciła mnie niewielka liczba stref i słabo działający przez to system wygaszania. Najgorzej IMHO wyglądało to na jakiejś próbce z filmu LaLaLand, gdzie dwójka bohaterów szła alejką z latarniami. System chcąc je podświetlić (w górnej części ekranu), podświetlał też czarne pasy. Na absolutnej czerni mi nie zależy, ale takie działanie lokalnego wygaszania strasznie by mnie irytowało...

4 minuty temu, Damiano85 napisał:

Teraz przynajmniej wiesz na co uważać. Ja pofatygowałbym sie do marketu i sprawdził na miejscu egzemplarz.

Dokładnie... Człowiek uczy się na błędach. Zakładając, że uda mi się zwrócić mój obecny egzemplarz, to następną sztukę kupię albo w sklepie stacjonarnym, albo takim który pozwala na zwrot towaru w stacjonarnym oddziale (a nie jedynym magazynie na całą Polskę i to ulokowanym na absolutnym jej skraju).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, fuze napisał:

Mógłbyś napisać coś więcej? W czym Sony jest zdecydowanie lepszy?

 

Wyższa jasność, lepsza płynność obrazu, no i brak problemów z wypaleniami - a tym samym mozna używać telewizor jak telewizor a nie zastanawiać się czy można dłużej pograć w fife albo bajki dziecku na mini mini puścić. Do tego gradacja kolorów w oledach jest fatalna, tam gdzie w LCD w ciemnych partiach mozna jakieś cienie zobaczyć to na oledzie już jest czarna plama. Kolejna rzecz to to co sam już zauważyłeś czyli znalezienie sztuki która dobrze świeci na całej powierzchni i nie przebija żółcią jest bardzo trudne. Mniejszych i większych wad oledy mają mnóstwo, tyle że na tym forum o nich za bardzo nie poczytasz, marketing szeptany działa tu rewelacyjnie. 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Somebody101 napisał:

No coz... oled nigdy nie był i nie będzie technologia idealna. Jedyne co w tej technologii jest genialne to czerń. Reszta to niestety, ale same wady. Tu na forum bardzo sprawnie działa tzw marketing szeptany, więc ciężko zorientować się kto mówi prawdę a kto nakręca sprzedaż dla lg. Także jak uda Ci się odzyskać kasę z tego oleda to lepiej grubo się zastanów na co wydać te pieniądze.

Wcześniej używałem przez dość krótki czas pus8102 i mogę powiedzieć, że oled to mimo wszystko jest znaczeni lepszy. Obraz jest bardziej plastyczny, naturalniejszy, ładniejszy i ogólnie robi większe wrażenie... Co nie oznacza, że był złym telewizorem, bo nie był, a miałem do niego spory dystans przed zakupem, przez co miał trudniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź.

Jasność OLEDa mi wystarcza, płynność też (chociaż na formule w niedzielę nie było idealnie - bolidy niezależnie od ustawień potrafiły przeskakiwać - na starym TV tego nie było; w zwykłych programach, sporcie i filmach jest idealnie), w gry nie gram, a dzieci jeszcze nie mam. Jedyny minus to ta żółć, ale w LEDach z kolei występuje problem z nierównomiernym podświetleniem (i na czarnych scenach w gorszych sztukach można obserwować "chmury").

Jeśli w najbliższych tygodniach (bo tyle może trwać cała procedura, zakładając że skończy się pomyślnie) nie stanieje ZD9 albo Q9FN to mimo wad technologii raczej znów postawię na B7V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem w innym watku że lg takie rzeczy traktuje jak cechy technologii oled a nie wady.. więc może być różnie, pewnie też zależy na jakiego serwisanta się trafi 

  • Plusik 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy jest opcja w LG C7V żeby włączyć lub zwiększać zmniejszać przezroczyste obrazy statyczne np.: loga stacji ?? jeżeli tak to gdzie tego szukać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałem w innym watku że lg takie rzeczy traktuje jak cechy technologii oled a nie wady.. więc może być różnie, pewnie też zależy na jakiego serwisanta się trafi 
Nic nie zależy od serwisanta, mają przykaz co jak traktować i powtarzają wykute formułki jak mantrę... C'mon, naprawiają to za co LG im zapłaci, wiec to producent rozdaje karty a nie serwis...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, fuze napisał:

Mimo wszystko liczę na pomoc użytkowników forum bo nie wierzę, że nie było jeszcze żadnej osoby która by nie zwracała 65 calowego telewizora...

Na stronie kurier-broker.eu wprowadziłem Twoje wymiary z korektą wagi na 31,5 kg, ubezpieczeniem 10 000 PLN i cena wychodzi 53,43 PLN brutto. Wysyłka za pomocą DHL.

Ja bym spróbował. Zamawiasz, płacisz, przyjeżdża kurier zabiera i nawet się nie zastanawia, czy waga jest ok. Jeżeli na sortowni zostanie sprawdzona waga może się zdarzyć, że kurier-broker będzie chciał od Ciebie opłaty za przesyłkę niestandardową (33 PLN). Ja bym spróbował, ale oczywiście decyzję pozostawiam Tobie pod rozwagę.

Jeżeli masz wątpliwości - spróbuj zadzwonić do kurier broker, co oni o tym sądzą.

Edytowane przez fio2
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, MediaN1906 napisał:

witam, czy jest opcja w LG C7V żeby włączyć lub zwiększać zmniejszać przezroczyste obrazy statyczne np.: loga stacji ?? jeżeli tak to gdzie tego szukać 

Na przykład w C8 znajduję się w Obraz -> Ustawienia panelu OLED -> Regulacja limunacji w logo

Ustawić na niski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, fio2 napisał:

Na stronie kurier-broker.eu wprowadziłem Twoje wymiary z korektą wagi na 31,5 kg, ubezpieczeniem 10 000 PLN i cena wychodzi 53,43 PLN brutto. Wysyłka za pomocą DHL.

Dzięki za zainteresowanie.

Po wpisaniu tam moich wymiarów, kodów pocztowych, wagi 31kg (być może tylko tyle waży TV z opakowaniem, a strona LG podaje nieco zawyżone dane bo inne wymiary też nie do końca się zgadzają; ewentualnie DHL przymknęłoby oko na te dodatkowe 2-3kg albo zażądało niewielkiej dopłaty) i ubezpieczenia 10000 zł wyskoczyła mi ta sama cena. Wpisanie wagi 35-50 nie daje żadnych wyników.

Problem w tym, że niżej można przeczytać "Łączna długość boków 260cm" (a u mnie to 159+96+20=275). Przesyłka niestandardowa (dopuszczająca większe wymiary, nie wiem jak z wagą) to dopłata 33zł, ale niżej czytamy "Firma DHL nie realizuje przesyłek niestandardowych do odwołania". Poza tym nie jestem przekonany co do wagi, bo z innych stron dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak "waga gabarytowa", a ta w zależności od przelicznika stosowanego przez daną firmę, w moim przypadku może wynieść nawet 50kg (159*96*20/6000) - to dużo więcej niż 31...

Co nie zmienia faktu, że na pewno do nich jutro zadzwonię i wybadam temat, jeszcze raz dzięki.

Co ciekawe, na bezpośredniej stronie DHL, po wpisaniu tych samych danych jest możliwość zaznaczenia przesyłki niestandardowej, a opłata to nieco ponad 100zł (też do zaakceptowania). Musiałbym się tylko dowiedzieć, czy zaznaczenie "przesyłki niestandardowej" załatwia temat większych wymiarów i większej wagi gabarytowej, żeby później nie było niejasności. Wpisanie bowiem od razu wagi z przedziału 35-50kg powoduje konieczność skorzystania z zupełnie innej usługi przewozu, która kosztuje ~500zł...

Co do reszty posta... Właśnie tego się obawiam. Wpiszę swoje dane/wymiary, zamówię kuriera, czegoś nie zaznaczę (np. przesyłki niestandardowej) albo zaznaczę błędnie myśląc, że w ten sposób załatwiam temat większej wagi, kurier odbierze przesyłkę, a w sortowni pojawi się problem i konieczność dopłaty rzędu kilku stów (nawet gdybym chciał odebrać TV). Ewentualnie obawiam się możliwych problemów już na etapie przyjazd kuriera (najczęściej firmy pośredniczące wymagają opłaty z góry, czyli zapłacę 50-100zł, a kurier nie odbierze TV). Z tego powodu wolę wszystko ustalić jeszcze przed zamówieniem kogokolwiek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zwazysz telewizora z pudełkiem zwykłą wagą łazienkowa? Skoro i tak masz spakowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Somebody101 napisał:

Wyższa jasność

Maksymalna jasność X900F i LG C8 (porównujmy modele z tego samego roku) jest w HDR bardzo podobna do ok 15-20% białego okna. Np. C8 uzyskuje na 2% oknie 944 cd/m2, a XF900 828 cd/m2. Jasność w HDR zaczyna spada dopiero od ok. 20% kiedy zaczyna działać ABL i wtedy robią się większe różnice. Ale co z tego, skoro większość filmów i zwykłych programów ma średnią luminancję w granicach 10-25% ? Plusem OLEDa jest natomiast to, że może osiągnąć bardzo wysoką jasność punktowo, gdy jednocześnie sądziedni pixel w ogóle nie będzie świecił. Niech każdy spróbuje sobie porównać scenę z gwiazdami w takim np. Star Treku na OLEDzie i na dowolnym, nawet najjaśniejszym LCD, a przekona się jak słabo radzi sobie w takich scenach LCD.

2 godziny temu, Somebody101 napisał:

 lepsza płynność obrazu

LG nie ma fatycznie dobrego upłynniacza, ale jeśli komuś na tym tak bardzo zależy to co za problem aby kupić Sony A1/AF8 ? Będzie miał równie dobry upłynniacz. Warto też zauważyć, że żaden LCD nie będzie miał tak szybkiej matrycy jak OLED. W bardzo szybkich grach na OLEDzie nie uświadczymy choć minimalnego smużenia.

2 godziny temu, Somebody101 napisał:

Do tego gradacja kolorów w oledach jest fatalna, tam gdzie w LCD w ciemnych partiach mozna jakieś cienie zobaczyć to na oledzie już jest czarna plama. 

A to jest totalna bzdura. Nie ma absolutnie żadnych problemów z cieniami na OLEDzie. W modelach OLED LG z 2016 roku był z tym pewien problem, ale nie ma tego problemu w modelach LG z 2017 roku i nie ma też tych problemów ani OLEDy Sony ani Panasonica. Ładnie tak zmyślać ???

2 godziny temu, Somebody101 napisał:

Kolejna rzecz to to co sam już zauważyłeś czyli znalezienie sztuki która dobrze świeci na całej powierzchni i nie przebija żółcią jest bardzo trudne

To teraz niby OLED przebija żółćią ? A jeszcze niedawno pisałeś o jednym wielkim "zaniebieszczeniu" na OLEDach... Problem z polaryzatorem na niektórych egzemplarzach OLED występujee, ale na pewno nie jest on częsty, więc to co podajesz o tej częstości występowania problemu jest totalnym fałszem. I tyle... A jeśli tak skupiasz się na równomierności to dlaczego nie napiszesz, że KAŻDY XF900 ma widocznie ciemniejsze rogi ekranu ? 

 

  • Plusik 3
  • Lubię 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...