Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED B7 (OLED55B7V) Test modelu 2017 z Ultra HD i HDR

Rekomendowane odpowiedzi

mi odtwarza filmy hvec wszystkie , jeszcze nie spotkalem sie by mi jakis film nie chodzil.

Mam pytanie , czy dysk 2tb ten tv bez problemu obsłuży??

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Ja mam 3TB i śmiga

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3TB i śmiga

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

nie zacina sie nic? ,nie wywala do menu?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zacina sie nic? ,nie wywala do menu?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Nie, mam na nim 3TB materiału w 4K i śmiga pięknie wszystko

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Tch1989 napisał:

Witam sciaglem kilka plikow demo z internetu by sprawdzic w pelni mozliwosci telewizory kilka plikow jest w formacie mkv i tv bez problemu je odtwarza . Inne podobno najlepszej jakosci sa tak oznaczone hevc m2ts telewizor je widzi jednak nie otwiera ich w ogole tylko kropeczki kolorowe sie ładuja ... i teraz mam takie pytanie czy tv nie potrafi otwierac takich plikow ? I czy mozna jakos temu zaradzic ? Ludzie zachwycaja sie jakoscia tych materialow a mnie w ogole nie otwiera czy lg po prostu tego nie potrafi ?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Spróbuj skopiować pliki na pendriva lub dysk usb 3.0 i podłącz do gniazda usb 3.0 ( niebieskie gniazdo z boku tv)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam głowę, że to nie wina telewizora tylko kiepskiego Internetu lub słabego routera lub złych ustawień WiFi/sieci. HBO Go z komórki nie można porównywać z HBO na TV bo to jest zupełnie inna bajka. Przykładowy film z HBO Go na komórki zajmuje 250 MB, a ten sam film na TV z aplikacji HBO zajmuje 5 GB. Miałem podobne problemy z buforowaniem gdy przez 2 lata korzystałem z domowego Internetu LTE, który w porywach miał download 50 Mb/s, a najczęściej 5 - 15 Mb/s. To, że chwilowo na Netfliksie masz 4K to żaden dowód, że z Internetem jest OK.

Jeśli chodzi o pliki mkv to ja akurat mam klonowanie z PC na TV przez HDMI i to śmiga bez problemu. Spróbuj nagrać film na pendrive i podłączyć do TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tracer10

Skoro Internet jest OK, to często apkom pomaga wyłączenie TV  z gniazdka na 5 minut, a jeśli i  to nie pomoże to reinstalacja apki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej to jest wina samego hbo go, sporo osób narzeka na działanie aplikacji, podobno serwery są przeciążone itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO GO to tragedia. Słaba jakość obrazu, a do tego w godzinach szczytu pojawiają się straszne problemy z oglądaniem, gdyż ich serwery najzwyczajniej w świecie mają zbyt niską przepustowość i nie wytrzymują obciążenia. Mnóstwo osób ma takie problemy i wina leży tylko i wyłącznie po stronie dostawcy usługi. Na telefonach działa to lepiej prawdopodobnie ze względu na niższy bitrate na urządzeniach mobilnych, aczkolwiek w godzinach wieczornych problemy także występują.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam takie kropki sie pojawiaja tylko przy tym ekranie przy filmach i innych odtwarzanych rzeczach nie ma czegos takiego martwic sie tym?f972320f7b88a1bfd7106cc8f7f279b1.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie ustawienia dla ruchu?

Oraz czy ostrość na 0 i czy włączone super rozdzielczość? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jakie macie ustawienia dla ruchu?
Oraz czy ostrość na 0 i czy włączone super rozdzielczość? 
Było

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukasz19900.90 napisał:

witam takie kropki sie pojawiaja tylko przy tym ekranie przy filmach i innych odtwarzanych rzeczach nie ma czegos takiego martwic sie tym?f972320f7b88a1bfd7106cc8f7f279b1.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Za  niska matryca :- ))) a tak serio to jakas wada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za  niska matryca :- ))) a tak serio to jakas wada!
tylko przy tym komunikacie z upc bylo to widac przy ogladaniu tv nie widac tego

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę... podajcie mi swoje ustawienia na jakiś ustawieniach obrazu oglądacie nc+, Netflixa 4k z hdr, yt i ps4 pro w 4k z hdr...

Sam nie wiem... ludzie mówią o oglądaniu na trybie Dark room a dla mnie obraz jest ciemny i zielony... najlepiej ogląda mi się na standardowym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie proszę... podajcie mi swoje ustawienia na jakiś ustawieniach obrazu oglądacie nc+, Netflixa 4k z hdr, yt i ps4 pro w 4k z hdr...
Sam nie wiem... ludzie mówią o oglądaniu na trybie Dark room a dla mnie obraz jest ciemny i zielony... najlepiej ogląda mi się na standardowym 
Oglądaj jak Ci pasuje :) Pytać tu o ustawienia trybów to drażliwy temat :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam granie w nowego god of war co jest na ps4 bo tylko podczas walki jest pokazany pasek zdrowia, skili itd. Podczas eksploracji mapy każdy element statyczny znika więc nie ma obawy że przy graniu nawet 12h coś się wypali. Tak samo jest w last of us remastered co grałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, s2mar napisał:

Polecam granie w nowego god of war co jest na ps4 bo tylko podczas walki jest pokazany pasek zdrowia, skili itd. Podczas eksploracji mapy każdy element statyczny znika więc nie ma obawy że przy graniu nawet 12h coś się wypali. Tak samo jest w last of us remastered co grałem. 

 

Popieram nowy GoW  na B7 + Ps4 Pro to istna bajka  :D  10h za mną a do końca daaaaaleeeeeko  

Płomienie oraz światła w 4K HDR (szczegołnie latarni na łódce odbijającej się o tafle wody ) to istna poezja

Wyślij zapke do znajomych jak chcesz  MrCpl   ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, s2mar napisał:

Polecam granie w nowego god of war co jest na ps4 bo tylko podczas walki jest pokazany pasek zdrowia, skili itd. Podczas eksploracji mapy każdy element statyczny znika więc nie ma obawy że przy graniu nawet 12h coś się wypali. Tak samo jest w last of us remastered co grałem. 

Wiele gier ma to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ilidan napisał:

 

Popieram nowy GoW  na B7 + Ps4 Pro to istna bajka  :D  10h za mną a do końca daaaaaleeeeeko  

Płomienie oraz światła w 4K HDR (szczegołnie latarni na łódce odbijającej się o tafle wody ) to istna poezja

Wyślij zapke do znajomych jak chcesz  MrCpl   ;)

Wczoraj odebrałem PROsiaka z GoW, odpaliłem i ekran gry nie wypełnia całego TV, sprawdzałem różne ustawienia i nic! Odpaliłem The Lat of us i Raymana i jest pełny ekran, wtf???

Macie jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Witasisko napisał:

Wczoraj odebrałem PROsiaka z GoW, odpaliłem i ekran gry nie wypełnia całego TV, sprawdzałem różne ustawienia i nic! Odpaliłem The Lat of us i Raymana i jest pełny ekran, wtf???

Macie jakieś sugestie?

 

Też tak miałem w ustawieniach konsoli masz opcje aby gry uruchamiały Ci się w danej wielkości ekranu  .Jak ustawisz to odpali się na całym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2018 o 22:21, medzik1992 napisał:

Panowie proszę... podajcie mi swoje ustawienia na jakiś ustawieniach obrazu oglądacie nc+, Netflixa 4k z hdr, yt i ps4 pro w 4k z hdr...

Sam nie wiem... ludzie mówią o oglądaniu na trybie Dark room a dla mnie obraz jest ciemny i zielony... najlepiej ogląda mi się na standardowym 

Profesjonalna kalibracja by sie przydała bez tego nic nie zdziałasz. Dark room rzeczywiście ciemny ja mam kalibracje na tryb jasne pomieszczenie.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2018 o 14:18, ilidan napisał:

 

Też tak miałem w ustawieniach konsoli masz opcje aby gry uruchamiały Ci się w danej wielkości ekranu  .Jak ustawisz to odpali się na całym :)

Thx, znalazłem już te ustawienia i muszę powiedzieć, że GoW wygląda obłędnie aczkolwiek wysysa z PS 4 PRO wszystko co fabryka dała.

Konsola jest po prostu głośna i bebechy od AMD grzeją się niesamowicie, w przypadku Raymena i The Last of us jest cichutko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...