Skocz do zawartości
Gmeru

Grundig ze swoim pierwszym OLED TV 65VLO9790 na IFA2016

Rekomendowane odpowiedzi

Grundig ze swoim pierwszym OLED TV 65VLO9790 na IFA2016

Rynek OLED TV zaczyna nabierać rozpędu – podczas targów IFA 2016 także Grundig zaprezentował swój pierwszy telewizor OLED. Urządzenie pojawi się na rynku europejskim w rozmiarze 65 cali, będzie mieć rozdzielczość Ultra HD, obsługę HDR, a dodatkowo znajdziemy w nim podwójny tuner.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc już oficjalnie wiemy -zaczęło się ! 

Czekamy  na cenę w Polsce. 65 cali w oledzikowym 4K i z 3D za 3300 eur w dniu premiery, zwiastuje rewolucje w branży w nieodległej przyszłości.

PS. W 2017/2018 chyba wiele osób zmieniać będzie tv.

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja już pogodziłem się z myślą, że nie wydolę na OLEDA 4k i kupuję pod koniec roku LCD, to teraz takie rzeczy się wyrabiają :wacko: Przecież ja nie wytrzymam jeszcze rok aż to wszystko potanieje!!! :angry2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Bardzo ladnie wygladał, a świecil "tak samo" jak inne OLEDy. Jednak Loewe wygladał zdecydowanie lepiej.

BTW kilka dużych i znanych chińskich firm ponownie pokazało telewizory OLED. Wróży to dobrze.

Niedobrze wrózy jednak podział na obozy Dolby Vision i HDR. Bedzie wojna jak w przeszłosci.

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz takie zrodło sygnału z BD UHD, z satelity czy ze streamingu?

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze takowego. Ale kciuki trzymam za ten  format. Z tego co do mnie dotarło wydaje się bardziej obiecujacy. W ogóle przydałoby się poczytać jakaś relacje okraszona merytorycznym komentarzem z tego co było prezentowane na targach odnośnie HDR i DV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na targach był prezentowany ... marketing :).

Np. na pytańie jaki kontrast ma projektro JVC Z1 ptrzymalem informację, że ... nieskonczonosć do 1. A jak zapytałem o statyczny to dostałem odpowiedź, że jeszcze nie ... zmierzono. I odpowiadał poważny japoński product manager, a nie Niemka.

Kuriozum nieprawdaż. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Na targach był prezentowany ... marketing :).

Np. na pytańie jaki kontrast ma projektro JVC Z1 ptrzymalem informację, że ... nieskonczonosć do 1. A jak zapytałem o statyczny to dostałem odpowiedź, że jeszcze nie ... zmierzono. I odpowiadał poważny japoński product manager, a nie Niemka.

Kuriozum nieprawdaż. 

Fakt, szczególnie jeśli ktoś ma na platietce dopisek manager i pochodzi z Japonii a i marka/produkt z gatunku zdecydowanie powaznych. 

Będę nudny, dzisiejszy świat jest naprawdę coraz niższych lotów.

PS. A mogłoby się okazac, że po wizycie u jakiegoś producenta pokroju Hisense otrzymalbys konkretne informacje :d.

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kierownik hdtv napisał:

Na razie to prototyp  a myślałem że tej firmy już  nie ma, dobrze niech  robią większa konkurencja to i cena deko będzie niższa.

Jaki prototyp? Przecież LG trzaska te panele i sprzedaje innym. W sprzedaży pod koniec jesieni (Europa). Cena została już zmieniona (widocznie wyczuli pismo nosem) 3800 EUR (Turcja).

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...