Skocz do zawartości
Gmeru

Pierwszy OLED TV od Loewe z obsługą HDR Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy OLED TV od Loewe z obsługą HDR Dolby Vision

Firma Loewe zaprezentowała swój pierwszy TV wykonany w technologii OLED, już na początku lipca. Teraz, pojawiło się więcej szczegółów na temat urządzenia i potwierdzone zostało wsparcie HDR w formacie Dolby Vision.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest teraz wlascicielem marki Loewe?

 

Zeby z tą aktualizacją nie bylo tak jak z aktualizacją DTS X w amplitunerach Onkyo ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru,

kiedy planujecie tescik tego OLED'a od Loewe? Ciekaw jestem czy Niemcy nadal potrafia ustanawiac standardy w jakosci obrazu (bo ze w jakosci design'u potrafia to widac ????

 

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy Niemcy?

Niemcy juz chyba od dwoch lat nie sa wlascicielami marki. Albo ją sprzedali albo udostępniaja na zasadach royalities, sam jestem ciekaw szczegołów.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest istotne pmcomp ?! 

Bardziej interesujące jest to jaki to będzie Produkt !

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Ja tylko dokonałem sprostowania.

Mi osobiscie np. chińskie produkty nie przeszkadzają. Jesli sa dobre. Kazdy oczy i rozum ma i powinien wiedzieć co kupuje.

BTW ten OLED Loewe prezentował się bardzo fajnie na IFAie. Ale taki Condor czyli farbowany Chinol w duńskich kolorach także.

Przezroczystego OLEDa Seiki pokazałem. Znam wielu co jednak kiedys kupia Panasa.

:) 

 

Posdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę jak zawsze   piszesz nie na temat aby były TWOJE RACJE !

Dobra Masz zawsze coś wartościowego do napisania ale ....

Bądz dalej Bosem pisząc BZDETY !!!

I tak Lubię Cię bo jesteś na tym Forum Gość :)

Pozdrawiam :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że jestem wprost mega ciekaw jakby zrobić test OLEDowy w postac bezpośredniego porównania z pomierzeniem:

a)  LG B6

b )  Grundiga

c)  Loewe 

d) flagowca Panasonica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez jest bez znaczenia czy to niemiec jest wlascicielem czy chinczyk ???? 

Wazne jest aby produkt byl dobry ... a jak wiemy i Niemcy i Chinczycy potrafia robic wybitne produkty - to raczej kwestia koszto i ceny produktu a nie kraju pochodzenia ????

W motoryzacj istawiam na Niemcow (na czele z Porsche) lub na Wlochow (dzwiek Maserati pozwala wybaczyc mu wszystkie niedoskonalosci Wloskiej jakosci ????).

A tak na powaznie to przemawia do mnie jakosc i dlatego wlasnie tak ciekawi mnie test Bild 7. Widzialem go na zywo, i przyznam, ze w kwestii wygladu i jakosci wykonanaia robi duze wrazenie, czekam jednak na ocene obrazu ????

Jeszcze 3 tygodnie temu myslalem, ze mam wybrany TV na najblizsze lata (LG B6), ale teraz po raz kolejny nie mam pewnosci.

1 godzinę temu, Xisiek napisał:

Od siebie dodam, że jestem wprost mega ciekaw jakby zrobić test OLEDowy w postac bezpośredniego porównania z pomierzeniem:

a)  LG B6

b )  Grundiga

c)  Loewe 

d) flagowca Panasonica

Xisiek, takie porownanie to bylaby bajka ... ale jest chyba malo mozliwe

 

P.

 

 

Ups, cos mi sie emotikony nie laduja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest, a jak bardzo to zależy co by wyszło pewnie w pomiarach. Plus jeszcze pytanie, kto dostanie/ma dystrybucję Loewe w Polsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...