Skocz do zawartości
Gmeru

Samsung KS8000 SUHD TEST Ultra HD Premium

Rekomendowane odpowiedzi

Tv jest nówka - Zgłosiłem tę wadę jako ukrytą czyli niezgodność towaru z zamówieniem. Generalnie to mam spakować tv i kurier ma go odebrać, tv ma trafić na oględziny. Pisząc na forum o tym, chciałam się poradzić czy ktoś się z takim czymś już spotkał i jak to zinterpretował serwis.  Obawiam się, że serwis odpisze, że tv krawędziowe tak mają - słyszałem o takich sytuacjach. Dodatkowo TV ma 65" i w kartonie jest ogromny - boję się go wysyłać kurierem - ale to już inna bajka.

W codziennym oglądaniu tego nie widać - prześwity wychodzą na jednolitym jasnym tle, tak jak przesłałem na zdjęciu. Gdyby nie te atrakcje to bym go nigdzie nie wysyłał ale obawiam się, że te prześwity się powiększą - Szajsung w tym przypadku to stosowne określenie :) Jak kupowałem ten Tv to nie docierały do mnie wpisy na forach o tym, że te modele są wątpliwej jakości - przecież samsung to taka "super" firma.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis powinien sie pofatygować do Ciebie i obejrzec to i jak zkwalifikuja jako na gwarancji to zamowić i wymienić matrycę w domu. Gdzie to zgalszales do sklepu czy bezporednio do serwisu ?

chyba ze dopiero co kupiles i jest wkestia wymiany calego TV.

 

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie troche mnie to zastanawia jak to jest mozliwe, chyba ze jakis poekspozycyjny itp...

Edytowane przez szewi
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój KS8000 kupiłem w sierpniu br. u oficjalnego dystrybutora co znalazłem na Ceneo. Czyli wiosna to jeszcze nie był koniec sprzedaży.
Nie był to zwrot, zapieczętowana nówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka /zdjęcie może nie pokazywać tak jak wygląd to na żywo, tv prezentuje się całkiem znośnie.

Ps.Natomiast dziwne te plamy z lewej.

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV kupiony we wrześniu - nazwałem go nówka sztuka - bo dla mnie jeszcze taki  jest - Mam wrażenie, że kupiłem go wczoraj. Może to przez rozmiar, wcześniej miałem 40" teraz 65" i za każdym razem jak go widzę , np. po pracy to wywołuje u mnie efekt Wow :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 jest kozak, nie ma co do tego zadnej watpliwości. Generalnie pewnie załapałeś się jeszczcze na końcówke, końcówki serii.

daj znak jak to sie potoczy. Dlaczego zdecydowales sie na wysyłke a nie na wizyte serwisu w domu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...