Skocz do zawartości
Przemekc1

Co po telewizorze Panasonic VT30

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Obecnie posiadam telewizor Panasonic VT30, 50 cali. Rozglądam się za czymś większym i chciałem się zorientować z jakimi kosztami musiałbym się liczyć. Interesowałoby mnie coś 60 calowego. Chciałbym jedynie aby telewizor posiadał podobną jakość obrazu do obecnego Panasonica. Nie interesują mnie możliwości smart tv, nie musi mieć 3D. Szukam telewizora FHD, bo TV nie jest oglądany z odległości gdzie 4k byłoby zauważalne, do tego nie przewiduję w najbliższym czasie, że będę miał dużo takiego materiału.

Krótko mówiąc, szukam telewizora o jakości obrazu Panasonica VT30, ale o większej przekątnej.

Obecnie widzę, że telewizory FHD powoli znikają, z tego co przeczytałem na forum dobre recenzje ma np Samsung UE60J6200. Czy te 5 lat różnicy sprawiły, że ten telewizor raczej ze średniej półki będzie miał jakość podobną do tego Panasonica, który w swoim czasie był chyba najwyższym modelem producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VT30 to bardzo dobry TV. Sam go mam.

Po co chcesz zmieniać?

Chyba, że na topowe UHD z playerem UHD do treści z HDR. To wtedy może będzie sens.

Bo jak wymienisz VT30 na słabego LCDka 4K to będzie strzał w stopę i krok i w bok i w tył.

Krok w przód to DX900 albo OLED 4K.

pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie ze względu na to, że fajnie byłoby mieć większy rozmiar ekranu, poza tym telewizor rzeczywiście świetny. Dzięki za odpowiedź, widzę, że jeszcze jakiś czas trzeba poczekać żeby kupić coś na zamianę.

EDIT: Popatrzyłem na ceny telewizorów z hdr i niestety jeszcze dłuższy czas będą poza zasięgiem cenowym. A gdyby wziąć pod uwagę model Samsung ju7000? Z recenzji wynika, że powinien mieć bardzo dobrą jakość obrazu. Nadal nie będzie to poziom vt30?

Edytowane przez Przemekc1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko OLED np. LG- 65 cali EC970V w Saturnie obniżyli go do tylko 20000 zł :) , tylko ta krzywizna do oglądania z boku nie bardzo pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zakupić używane VT50, VT60 lub ST60 w 65". O ile dostaniesz :).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest niezłe wyjście : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Szukam telewizora FHD, bo TV nie jest oglądany z odległości gdzie 4k byłoby zauważalne, do tego nie przewiduję w najbliższym czasie, że będę miał dużo takiego materiału (...)

A z jakiej odleglosci dokladnie ogladasz ?

Ps.Wbrew obiegowej opinii, wcale nie trzeba podać sygnału w 4K by dostrzec przewagę TV 4K\UHD nad FHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Tylko kto ma taką plazmę Panasonica do sprzedania Ja mam 42gt20e szkoda ze wtedy większej nie kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...