Skocz do zawartości
lipa_ml

DTS:X nie działa.

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, lipa_ml napisał:

Napisałem przed wakacjami do Onkyo i odpisali mi że planowany termin uaktualnienia z dts:x to wakacje . Wyszedł w czerwcu ten upgrade i myślałem że już dts;x będzie ale to jednak nie ten.

Pod tym adresem masz dokładne info na temat update: http://www.eu.onkyo.com/en/articles/dts-x-firmware-update-for-select-onkyo-network-a-v-receivers-announced-for-release-this-august-132708.html

Jak zauważysz planowany termin to 31 sierpnia więc prawdopodobnie już jutro ucieszysz się DTS:X w swoim systemie ;)

Pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lipa_ml napisał:

Napisałem przed wakacjami do Onkyo i odpisali mi że planowany termin uaktualnienia z dts:x to wakacje . Wyszedł w czerwcu ten upgrade i myślałem że już dts;x będzie ale to jednak nie ten.

 He, he ... na IFA 2015 obiecywali, że bedzie już, już. Wygląda na to, że jednak zdążą przed IFA 2016 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak jutro się pojawi to wieczorem wgram i przetestuję czy działa . Dam znać :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Xisiek napisał:

Po co te wulgaryzmy :P

coś w tym jest ...

... WTF ... nie działa wklejanie grafiki do postu z iPada.

Jak nie tak to tak:

 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, binary napisał:

Z nowszych tytulow jest jeszcze Bastille Day

 

4 godziny temu, pmcomp napisał:

Whiskey Tango Foxtrot.

 No tak. poryplo mi sie. Sorry.

WTF ma DTS:X,  a Bastille Day ma Atmosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie: robiłeś ponowną kalibrację, jak sugerował sprzęt? Jeśli tak, to czy nie masz wrażenia, że aktualizacja "spier...ła" accueq? Mi ONKYO 646 teraz cholernie buczy - przy kalibracji suba nie mam wrażenia, ze robi to dla kilku częstotliwości, jak było to słychać przed aktualizacją. Jest jakiś link do oryginalnego oprogramowania?

pozdrawiam 

Edytowane przez kobolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1 września 2016 o 10:24, lipa_ml napisał:

No i w końcu jest pełnowartościowy sprzęt. DTS:X działa :)

 

Nooooo, po roku od zapowiedzi. BRAWO !!!

Onkyo ma u mnie wielkiego minusa.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co slychac w tym temacie u wlascicieli siostrzanego Pioneera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, kobolko napisał:

A mam pytanie: robiłeś ponowną kalibrację, jak sugerował sprzęt? Jeśli tak, to czy nie masz wrażenia, że aktualizacja "spier...ła" accueq? Mi ONKYO 646 teraz cholernie buczy - przy kalibracji suba nie mam wrażenia, ze robi to dla kilku częstotliwości, jak było to słychać przed aktualizacją. Jest jakiś link do oryginalnego oprogramowania?

pozdrawiam 

Mi po wgraniu nie wyskoczyła ponowna kalibracja. Nic na razie nie kalibrowałem bo nie miałem czasu . Sprawdziłem tylko czy działają filmy i z 15 minutowego testu wszystko śmigało poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, lipa_ml napisał:

Mi po wgraniu nie wyskoczyła ponowna kalibracja. Nic na razie nie kalibrowałem bo nie miałem czasu . Sprawdziłem tylko czy działają filmy i z 15 minutowego testu wszystko śmigało poprawnie.

Firmware Update TX-NR646 (31-08-2016)

 

We are pleased to offer this firmware update for the best possible performance of your AV Receiver.

TX-NR646
(Version 1060-3040-1105)

  • Adds support of DTS:X
    Notes: If you have already done the AccuEQ Room Calibration, you need to re-calibrate after update.
  •  

Konieczne dla wszystkich ampli aktualizowanych do DTS:X

Po zakończeniu powinieneś mieć taki ekran

image.jpeg

Edytowane przez kobolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...