Skocz do zawartości
lipa_ml

DTS:X nie działa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko odnośnie dts:x. Wyszło jakieś demo ? Pobrałem ex machina i Łowca czarwonic i za chiny nie chce się uruchomić dts:x a niby te filmy mają dts:x , dolby atmos działa na innych tytułach bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pytanie do Onkyo. Kiedy zaladuje oprogramowanie wspierajace DTS:X.

BTW Jeszcze masz American Ultra, Crimson Peak i plyte demonstarcyjna DTS vol.19

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pytanie do Onkyo. Kiedy zaladuje oprogramowanie wspierajace DTS:X.

BTW Jeszcze masz American Ultra, Crimson Peak i plyte demonstarcyjna DTS vol.19

Chyba najnowsze modele mają obsługę dts:x. W specyfikacji mam obsługę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W specyfikacji masz ale z tego co sie dowiedziałem na IFA we wrześniu 2015, a rozmawiałem z Product Managerem i on miał wiedzę techniczna to firmware do obsługi DTS-X miał byc załadowany w przyszłości. Zakładam, że jakoś automatycznie przez LAN/internet.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze updaty wprowadzajace rendering DTS:X, w domowych ampach, zapowiadane byly na koniec stycznia (Denon). Onkyo milczy w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to ok. Już myślałem że trafiłem na model skopany czy coś.Zrobiłem update do najnowszej wersji ale jeszcze tego nie ma. Swoją drogą nie wiem na co czekają skoro filmy już wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się zaraz nie okazało, że procesor za słaby albo pamięci zbyt mało ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denon oficjalnie już zaanonsował że do amplitunera 7200 update z DTS:X będzie w styczniu a do 6200 i 4200 w połowie lutego.

Sam czekam więc jak się pojawi to będę testował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zostal mu tydzien ;)

Pożyjemy zobaczymy, oficjalnie 28.01 i 18.02 to terminy podane przez Denona ale w tej samej notatce jest zastrzeżenie że "terminy mogą ulec zmianie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było, tak mówili. Pamiętam. A Ci od Yamahy mówili, że JUŻ jest (wrzesień 2015) :).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dzieki tym opoznieniom, oba systemy beda bardziej kompatybilne ze soba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ciekawe w przypadku Onkyo w nowych modelach nigdzie nie podają że obsługiwać będzie w przyszłości po aktualizacji tylko że obsługuje. Gdzieś widziałem info że wyjdzie upgrade do poprzednich wersji ale o nowych nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zachodniej stronie okyo napisane jest dts:x ready na Polskie nie i to mnie zmyliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info od Polskiego dystrybutora "Niestety Onkyo nie potrafi określić daty wejścia aktualizacji. Proszę kontrolować stronę TX-RZ800 na onkyo.de"

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana kula mowi: marzec.

Styczen w kazdym razie juz nieaktualny.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiek_31

Jest nadzieja. Po update"cie Yamahy , umozliwiajacej cross format upmixing, dzis przeczytalem takiego posta:

My contact at D+M has confirmed that all of the 2015 D+M models that are receiving the DTS:X update will also receive the capability for cross format upmixing later in 2016. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiek_31

Jest nadzieja. Po update"cie Yamahy , umozliwiajacej cross format upmixing, dzis przeczytalem takiego posta:

To miło z ich strony :)

Ja ostatnio zauważyłem u siebie że upmixer DTS Neural:X czasami wariuje przy koncertach i rozmieszcza poszczególne kanały dosyć dziwnie, raz wokal wylądował mi w dużej części na suficie :(

Edytowane przez Jasiek_31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w Denonie zaktualizowalem do DTS X ale teraz na rynku Polskim nie ma szans do kupienia choć jednego filmu w tym formacie... :-( to jak mam go wypróbować, ściągnąć tylko dema. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w Denonie zaktualizowalem do DTS X ale teraz na rynku Polskim nie ma szans do kupienia choć jednego filmu w tym formacie... :-( to jak mam go wypróbować, ściągnąć tylko dema. ..

Crimson Peak powinien mieć DTS:X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem z Onkyo info że około wakacji ma się pojawić update. Wiem że Ostatni Łowca Czarownic i EX Machine ma DTS:X ale pewnie nie w Polskiej wersji,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...