Skocz do zawartości
ElCidX

Zakup używanego projektora HD w okolicach 500-1000 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam ten wątek od jakiegoś czasu i widzę że od 500 zł,zrobiła się już trochę wyższa kwota :D

Powiem Ci że w Twoim wypadku zastanawiałbym się nad używanym Benq W1070,Optoma HD141X lub Epson EH-TW5200....

Jak już coś brać na kilka lat (pewnie tak zamierzasz),to nie kupowałbym jakiś chałek,gdzie wkurzałbym się podczas oglądania... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę poszła w górę :) Ale jednak wolał bym nie przekraczać 1500 zł w przypadku FullHD i 1k w HD
No i oczywiście gdy jest to dobra okazja :P

Ta optoma HD200X źle chyba nie wypada?
Na olx jest jeszcze HD300X http://olx.pl/oferta/projektor-optoma-hd300x-full-hd-1080p-CID99-ID8WjtW.html#fb1907db18

Która ciekawsza? Na PC brak 300X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę poszła w górę :) Ale jednak wolał bym nie przekraczać 1500 zł w przypadku FullHD i 1k w HD

W zwykłe HD,to nawet bym się nie bawił.

Lepiej jest poczekać 2-3 miesiące i trochę przyoszczędzić,a potem kupić coś bardziej konkretnego,co będzie cieszyło facjatę i starczy na kilka lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem która Optoma jest ciekawsza trzeba poszukać w necie, ale wiem jedno że wyższy numer wcale nie musi oznaczać że wszystko jest lepsze :)

Edytowane przez miruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy ta Optoma HD 300X też pięknie rozświetla wszystkie boki i rogi ,jak HD 141X, tego niejeden droższy nie potrafi. ;)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo i lepsze parametry ma, a jedna używka ( praktycznie nówka), jest ta co Ci wklejałem, ale za 1990 zł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tysiąca miało być !!!

Ja proponuję Epsona za 38 tysiów. Po prostu lepszy jest :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tysiąca miało być !!!

Ja proponuję Epsona za 38 tysiów. Po prostu lepszy jest :).

Kundlowi też można kupić drogą obrożę, ale dalej będzie kundlem...mówi Ci to coś?!

Coś śmierdzi tutaj...spuszczę wodę....

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Mówił Waćpanu ktoś ostatnio żeś Pan jest Cham?

Ja mówię.

....

Pink Floyd i Wish You Were Here z taśmy matki leci. A tu takie małe i zabawne przyrywniki są.

:)

Czy Ty wiesz co to jest taśma czy wszystko z papierem toaletowym Ci się kojarzy ;) ? Tak tylko w Twoim ostatnim wątku pytam?

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj cierpliwie i pewnie coś się znajdzie, jak coś namierzę, dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyłka nie urywa ale można policytować http://allegro.pl/projektor-rzutnik-dlp-acer-h3560-uchwyt-kable-i5736786677.html finalna cena nie powinna przekroczyć pierwotnie zakładanej kwoty.

Niestety będzie problem z zoom więc raczej odpada.

Edytowane przez miruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wylicytowałem tą Optomę HD200X za 1325 zł, trzeba było licytować za pierwszym razem ;)
Oby się dobrze sprawowała, trzeba będzie z czasem pomyśleć nad jakimś uchwytem na sufit.
Bo 100" rzuca z 3,3 m więc i ze stolika na start będzie można puścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, powinieneś być zadowolony, tylko będziesz musiał zaciemnić pokój

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo nie myślałem że aż tak się na nią zasadziłeś, to tłumaczy ciszę w temacie od paru dni :) Myślałem że teraz będzie płacz że tak drogo poszła a tu taka niespodzianka. Niemniej jednak gratuluję, nie przejmuj się czasami trzeba trochę stracić żeby zyskać choćby na doświadczeniu życzę miłego oglądania trochę szkoda że nie w 3D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zdradzać zamiarów, aby ktoś mnie nie uprzedził, ktoś by trafił na ten temat i był by klops :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w zaufanym gronie dało się jednak wyczuć że będziesz o nią walczył, znam dokładnie to uczucie frustracji kiedy nic nie ma a ja z natury jestem niecierpliwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wylicytowałem tą Optomę HD200X za 1325 zł, trzeba było licytować za pierwszym razem ;)

Oby się dobrze sprawowała, trzeba będzie z czasem pomyśleć nad jakimś uchwytem na sufit.

Bo 100" rzuca z 3,3 m więc i ze stolika na start będzie można puścić.

Miłego oglądania życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...