Skocz do zawartości
ElCidX

Zakup używanego projektora HD w okolicach 500-1000 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

pmcomp nie wiem skąd ta agresja, forum do tego służy aby wymieniać się opiniami, dla przypomnienia definicja forum:

Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

I raczej całego wątku nie czytałeś, bo teraz rozmawiamy o projektorach w okolicach 1000 zł.
Chciałem aby ktoś z administracji zmieniły tytuł tematu na odpowiadający jego aktualnej treści, ale nic to nie dało.

Wracając do tematu. I co ten Acer taki słaby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty widzisz agresję?

Ja właśnie wyrażam swoje opinie.

A ze Wam one się nie podobają to nic nie poradzę.

Mnie nie musisz uczyć, ja tu jestem od 2006 roku, w przeciwieństwie do ciebie ;).

A w temacie kina domowego 25 lat doświadczenia, począwszy od pierwszego na swiecie amplitunera z Dolby Surround Pioneer VSA-1000.

img1954q.jpg

Mam wrażenie, ze wtedy kanapa dla Ciebie była zbyt wysoka, mylę się ? ;)

Proponuję zmienić tytuł wątku. Za 1000 zł też się cudów nie znajdzie. Ot projektor multimedialny do biura z kinowym kontrastem i parametrami do oglądania filmu nie mający nic wspólnego.

Za 3 tysie nowy projektor albo bardzo dobry używany do kina się da. Za tysiąc będzie tylko dwa razy większa strata niż za pięćset ;).

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje wypowiedzi są nacechowane negatywnie i nie wnoszą nic konstuktywnego do tematu.
A jak nie czytasz całego wątku to takie są tego efekty.
Jak masz takie podejście do dyskusji, to nie dziwne że nabiłeś 6704 postów, bo pewnie lubisz toczyć krucjaty.

I tak jak napisąłem wcześniej, teraz nie rozmawiamy o projektorach za 500 zł.
Jako autor tego tematu, proszę Cię, jak nie masz nic konkretnego do dodania, to odpuść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje wypowiedzi są nacechowane negatywnie i nie wnoszą nic konstuktywnego do tematu.

A jak nie czytasz całego wątku to takie są tego efekty.

Jak masz takie podejście do dyskusji, to nie dziwne że nabiłeś 6704 postów, bo pewnie lubisz toczyć krucjaty.

I tak jak napisąłem wcześniej, teraz nie rozmawiamy o projektorach za 500 zł.

Jako autor tego tematu, proszę Cię, jak nie masz nic konkretnego do dodania, to odpuść.

Dla ciebie są negatywne ale mam nadzieję, że dzięki mojm komentarzom wielu userów podnieconych Twoimi wpisami i dyskusją z Tobą w tym wątku nie zrobi wtopy i nie kupi złomu nadającego się na lampkę nocną w garażu.

Napisałem, cieszę się że moje wypowiedzi Ci się nie podobają. Na tym polega wolnośc wypowiedzi.

A o tym gdzie piszę i o czym to ja będę decydował, a nie TY.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zagrywki z Twojej strony, edytowanie postów po tym jak już ktoś odpisze :D Proszę Cię...
Tak znamy taki typ ludzi jak Ty, jak kino domowe to od 5k bo poniżej tego to [beeep] i oczy wypala.
I teraz licytowanie się jak w podstawówce, a ja jestem starszy, a ja mam lepsze zabawki. Wyluzuj kolego bo szkoda, życia by się denerwować.

W bezpośrednim porównaniu LCD vs DLP nie wypadają to tak tragicznie jak pisałeś miruna a przynajmniej na tym filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=-aXBRs3F5lo

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jak argumentów merytorycznych brak to się zaczynają personalne wycieczki ...

Kultury dyskusji Ci potrzeba.

Widocznie jak piszesz oczy Ci już wupaliło :). To wszystko są twoje słowa i twoje komentarze.

EOT z mojej strony. Baw się dobrze. A kasę wydawaj z głową, to dobra rada. I słuchaj starszych kolegów to Ci jej więcej w kieszeni zostanie albo rozsądniej ją wydasz.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie musisz uczyć, ja tu jestem od 2006 roku, w przeciwieństwie do ciebie ;).

A w temacie kina domowego 25 lat doświadczenia, począwszy od pierwszego na swiecie amplitunera z Dolby Surround Pioneer VSA-1000.

Mam wrażenie, ze wtedy kanapa dla Ciebie była zbyt wysoka, mylę się ? ;)

Ja zaczynam personalne wycieczki? Doprawdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wink widział?

Ostatnie zdanie musi należeć do Ciebie.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specially for pmcomp :lol:

Przydałoby się pouczyć polskiego, a nie pierdy wypisywać...proponuję podłączyć np. AudioQuest K2 między poślady, wtedy dają lepszy efekt odsłuchowy...

Wybacz ElCidX, że deko zaśmieciłem Twój wątek, ale słów szkoda na tę niebywałą wiedzę, kulturę osobistą i doświadczenie życiowe. Trzeba koniecznie czerpać jak najwięcej. :lol::D;)

Co do Acer, nie są złe, ponoć bardziej awaryjne, ale to tylko wiedza podparta internetem. W razie czego wiesz kto wie najlepiej. :D;)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zagrywki z Twojej strony, edytowanie postów po tym jak już ktoś odpisze :D Proszę Cię...

Tak znamy taki typ ludzi jak Ty, jak kino domowe to od 5k bo poniżej tego to [beeep] i oczy wypala.

I teraz licytowanie się jak w podstawówce, a ja jestem starszy, a ja mam lepsze zabawki. Wyluzuj kolego bo szkoda, życia by się denerwować.

W bezpośrednim porównaniu LCD vs DLP nie wypadają to tak tragicznie jak pisałeś miruna a przynajmniej na tym filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=-aXBRs3F5lo

Widziałem w akcjo tego Epsona. Kolega wziął na abonament w Play za 899 zł/ 99,99 zł miesięcznie( przeniósł numer).

Moje wnioski:- trochę buczy ( może nie jest to straszne, ale jednak).

-biel jakaś wpadająca w lekki fiolet, ale delikatnie

-kolory całkiem żywe

-brak lens shift

Podsumowując, całkiem przyzwoity obraz i z około 3,3m u kolegi jest obraz 120".

Jak za takie pieniąchy, to całkiem fajnie.

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie eco tez buczy?

Pytam, bo nie wiem. EH-TW3500 dalo sie slyszec niezaleznie od trybu pracy lampy ale 8100/9000/9100 w trybie eko sa kompletnie bezglosne ( pomijajac iris, ktorego wlasciwie mozna nie wlaczac wcale).

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O...tu mnie zagiąłeś, nie wiem w jakim trybie pracował projektor, ale się dowiem i dam znać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki projektor jak InFocus X8? Tylko trochę ma przepracowane bo 1450 godzin, ale w dosyć atrakcyjnej cenie :) Bo poniżej 500 zł.
Tylko nigdzie nie mogę znaleźć kalkulatora do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz: www.infocus.com/projectors :)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w ich kalkulatorze nie ma tego projektora, z instrukcji którą znalazłem wynika że w moich warunkach prawdopodobnie bym był w stanie miec te 100" a możę trochę mniejsze.
Op7Kqp1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz z telefonu piszę, kiepsko się szuka. ;)

Ciekawe ile kosztuje nowa lampa do niego .

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest taki obrotowy kombajn, raczej kiepski obraz i mało wytrzymała lampa. W sprzedaży był razem z 80" ekranem , dołączanym przez producenta.

Jest podobny kombajn i dużo lepszy pod nazwą Epson PowerLite Presenter .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powracając do buczenia z Epsona 5100 , faktycznie w trybie Eco jest cichy. ;)

Dzisiaj oglądałem u kolegi film Bølgen ( polecam , świetny film katastroficzny) z Projektora Optoma HD141X wielkość 120", za tak niewielkie pieniądze jakie kosztuje ta Optoma , to po prostu r e w e l a c j a ! ! ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek Optoma HD200X wróciła na aukcję znowu. Dziwne akcje się z nią dzieją.
Przy okazji, jakaś opinia na temat takich uchwytów sufitowych? http://allegro.pl/ul10-uchwyt-do-projektora-wieszak-na-projektor-i5089156712.html albo http://allegro.pl/uchwyt-wieszak-projektor-rzutnik-regulacja-libox-i5565252396.html ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Allegrowicz odpowiedział na Twoje zapytanie na temat pojawiających się i znikających aukcji Optomy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedział, odpowiedział za to na temat ceny "kup teraz" 1500 zł

Zauważyłem też jedno ciekawe zachowanie, sztuczne podbijanie ceny, po kilku chwilach od wystawienia za 1 zł, cena poszła na 2k. Na bank jak nikt nie podbije, to ten projektor wróci na allegro.
http://allegro.pl/show_item.php?item=5719238884

Edytowane przez ElCidX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alleniegro, ostatnio wielu "super"sprzedawców się pojawia, trzeba uważać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...