Skocz do zawartości
ElCidX

Zakup używanego projektora HD w okolicach 500-1000 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba komuś przypadkowo się klikneło i wystawiło, bo aukcji znowu nie ma.

A chyba zalizytuje sobie tego Sony, wiem że LCD ale chyba i tak będzie lepszy od mojego chińskiego :)
http://allegro.pl/outlet-projektor-sony-vpl-dw120-2600-ansi-bcm-i5700047040.html
Powiedzmy, że będę licytował za 750-800 zł, później nie będzie raczej problemu z sprzedażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej był straszak dla osoby która poprzednio wylicytowała projektor i zwlekała z wpłatą :)

Koszmarnie świecą się pasy w tym projektorze podczas wyświetlania materiału 16:9 ale w końcu to projektor biznesowy więc trudno mieć do niego o to pretensje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę podpiąć się pod temat ?

Mam JVC X 500 , ale troszkę szkoda go katować pod konsolą Xbox One . Dlatego szukam projektor dla dzieci pod konsolę , co możecie polecić ? Musi być Full HD ? Czy HD Redy wystarczy ?

Skorki za śmietnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda pod gry , jest zajefajny w KD . Wiec Ci go nie wyślę :) Do wydania najlepiej jak najmniej :) Czego oczekuję , to dobrej jakości , wytrzymałej i taniej lampy w h .

Ile lumenów powinien posiadać taki projektor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam projektory ze 190W lampą Philipsa lub Osramu to współczesna lampa o dużej trwałości i większym strumieniu świetlnym niż jej poprzedniczki. Stosuje je w wielu obecnych modelach np. Optoma i Acer. Ilość lumenów nie będzie aż tak istotna dopóki nie uruchomimy trybu 3D, najtaniej do grania to chyba Optoma W300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację co do tych licytacji z oleole, projektor poszedł za ponad 1000 zł XD
Ktoś popłynął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie ma dobre , żywotność lampy około 4000h. Ciekawe jaka cena, bo nowe można było kupić za około 1700 PLN. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę jej nigdzie w takiej cenie.
Pewnie 900-800 zł, czym się różni wersja LV od zwykłej? Jeśli jest w ogóle jakaś różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy projektorze pobór prądu to moim zdaniem pomijalna sprawa. Chyba, że ktoś używa jako TV po kilka godzin dziennie :D

Gdyby kogoś ciekawiło to Sony HW55 w profilu reference (lampa na low) pobiera 210-215W, a w trybie normal około 270W.

Wysłane z Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, jednak bogactwo nie bierze się oszczędzania tylko z umiejętnego wydawania. :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, jednak bogactwo nie bierze się oszczędzania tylko z umiejętnego wydawania. ;)

Wydając 10k zł na projektor można przeżyć parę złotych więcej za prąd :)

Wysłane z Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EICidX - pewnie to zniszczy myśl o tworzeniu budżetowego kina, jednak może lepiej wziąć na np. 20 rat po 112 zł. Optomę HD141 X ( w linku) i cieszyć się bardzo dobrym obrazem ( cena/jakość) i spokojem na długo ? :);)

http://allegro.pl/projektor-optoma-hd141x-fullhd-hdmi-3000lm-okazja-i5715441226.html

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tego mówić głośno ale skoro już padło to stwierdzenie to mogę tylko potwierdzić że tworzenie budżetowego kina i tak skończy się na zakupie ratalnym budżetowego projektora bo takie mamy realia rynku używanych projektorów. Obserwuje ten rynek bardzo uważnie od kilku lat i tak jak pisałem wcześniej okazje są ale kto ma tyle cierpliwości żeby przez pół roku czekać na projektor, zima idzie dni coraz krótsze a my w lesie :)

Optomę HD141X kupiłem pół roku temu za 1700 zł miała przebieg 50h i pół roku gwarancji, nie wiem czy to była okazja ale niżej się nie dało :)

Edytowane przez miruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobre pieniążki dałeś, chociaż ciekawe, że jeszcze pół roku temu (dla przykładu) BenQ W1070 , można było kupić taniej o jakieś 300PLN jak teraz... o so choziiiiiiii??? :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko i treściwie ... nie wiem dlaczego ten wątek jest podkręcany. Wszyscy chcieliby kupić super proja za pińcet ale za pińcet to można kupić GÓFNO !!!

I tyle w temacie. Będzie świecić jak 32" marki Funai.

Przestańcie się podniecać bo nie ma czym.

Jest stare polskie przysłwoie ... [beeep] kupisz [beeep] masz ... wnerwaiają mnie takie wąki. To nie jest godne portalu HDTV, gdzie ostatnio mnogo tematów o 4K.

Lato poszło precz, powspominajcie lepiej fajne krôtkie spódniczki z ulicy, będzie więcej fanu :).

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ szanowny Panie, co to [beeep]oo mnie obchodzi, nie musisz Wać Pan tu zaglądać, do biednych i tępych ludzików. Mnie wnerwiają najmadrzejsi i wszystko wiedzący EOT. :-P

Edytowane przez artomoher
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobre pieniążki dałeś, chociaż ciekawe, że jeszcze pół roku temu (dla przykładu) BenQ W1070 , można było kupić taniej o jakieś 300PLN jak teraz... o so choziiiiiiii??? :lol:;)

Choziiiiii o to że tak jest zawsze :)

@pmcomp

Nie kompromituj się jak nie masz w tym temacie nic konstruktywnego do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy ktos ma kasę czy nie.

Ja nie lubie dziadostwa.

Napiszę tak. Jaj

kikolwiej peojektor kupisz za 500 zł to będie [beeep] albo techniczna wtopa. Autor wątku na chińskim wynalazku już się sparzył.

Chyba nie sądzicie, że ktoś Wam sprzeda za bezcen projektor, ktory kiedyś kosztował powiedzmy 3 tysiące?

Powtórzę, tu ma zastosowanie przysłowie ... [beeep] kupisz [beeep] masz.

Sam lubię kupować używane sprzęty ale nie takie. Muszą być z pewnego źródła, a takim allegro raczej nie jest.

Pozdro

Nie chciałem tego mówić głośno ale skoro już padło to stwierdzenie to mogę tylko potwierdzić że tworzenie budżetowego kina i tak skończy się na zakupie ratalnym budżetowego projektora bo takie mamy realia rynku używanych projektorów. Obserwuje ten rynek bardzo uważnie od kilku lat i tak jak pisałem wcześniej okazje są ale kto ma tyle cierpliwości żeby przez pół roku czekać na projektor, zima idzie dni coraz krótsze a my w lesie :)

Optomę HD141X kupiłem pół roku temu za 1700 zł miała przebieg 50h i pół roku gwarancji, nie wiem czy to była okazja ale niżej się nie dało :)

zauważam, że 1700 a 500 to rząd wielkości albo jak kto woli 3x więcej.

Pozdro

@pmcomp

Nie kompromituj się jak nie masz w tym temacie nic konstruktywnego do powiedzenia.

Zauważam i twierdzę, że za 500 złotych można kupić gówniany projektor niewiadomego pochodzenia i niewiadomo w jakim stanie technicznym.

Cieszę się, że Was to podnieca. Jedni lubią brunetki inni rude. A ja kocham mądre :).

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...